ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-10-12, 18:45   #41
טלסביון
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
הפרעה נפשית לכל דבר .
אני גאה להגיד שהחלמתי מהמחלה לפני כשנתיים שלוש
טלסביון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-12, 19:10   #42
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי karako צפה בהודעה
אני מאוד ממוקד, השאלה אם אתם ממוקדים.

לדבר באוויר זה קל, מר אמרון אפילו לא מסוגל להגדיר מה זה רחוק מבחינתו.
וניתן לו את הקרדיט שהוא כן, אז:
1. שיגיד מה זה להגיע רחוק.
2. מה התוכנית שלו להשיג את זה.

ואני מקווה שהתוכנית לא תהיה מורכבת מהשקעה, הפצצה ותרומה.
כי ככה לא בונים חומה.

בכל מקרהף אני לא כאן כדי לפגוע.
אני כאן כדי להביע דעה....

פיתוח גוף זה אחלה, אבל עדיף שזה יהיה עיסוק שלישי( או רביעי ) בחיים ולא ראשון.
במיוחד אם אתה בן 20 והעשור הקרוב הוא קריטי בעיצוב שארית חייך.

תתאר לך איזה חרא זה לגלות בגיל 30 שאין לך לא מקצוע, לא תואר (מר ישראל זה לא תואר), ולא כלום...
כל מי שמוכר למישהו שיש לו עתיד בפיתוח גוף הוא או אדיוט בעצמו או שרלטן שמזלזל ביכולות של האדם שעומד מולו.
תקשיב אני לא יגדיר מה זה רחוק, ברור שכולם שואפים להיות מר אולמפיה אבל צריך להיות גם מציאותיים לכן אני מציב לי מטרה אחרי שהשגתי אותה אני מתקדם למטרה גבוהה יותר בהתחלה המטרה שלי זה היה להיות מר ישראל עכשיו זה לזכות באלוף האלופים אחרי זה אלוהים גדול. מה שאני יודע שאני עושה את זה נטו מאהבה לתחום ואני לא רואה את החיים שלי אחרת כרגע זה הכל אם זה היה כזה קל כולם היו עושים את זה.

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-12, 19:15   #43
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
תקשיב אני לא יגדיר מה זה רחוק, ברור שכולם שואפים להיות מר אולמפיה אבל צריך להיות גם מציאותיים לכן אני מציב לי מטרה אחרי שהשגתי אותה אני מתקדם למטרה גבוהה יותר בהתחלה המטרה שלי זה היה להיות מר ישראל עכשיו זה לזכות באלוף האלופים אחרי זה אלוהים גדול. מה שאני יודע שאני עושה את זה נטו מאהבה לתחום ואני לא רואה את החיים שלי אחרת כרגע זה הכל אם זה היה כזה קל כולם היו עושים את זה.
שאלה לא קשורה .. השגת בסוף ספורטאי בצבא?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-12, 19:33   #44
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Cuba צפה בהודעה
שאלה לא קשורה .. השגת בסוף ספורטאי בצבא?
כן......

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-12, 21:34   #45
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה

תשובה מעולה.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-12, 11:34   #46
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

ראשית אני רוצה להגיד כל הכבוד לעידן, שכן ראיתי אותו בתקופת המאסה וגם אני לא חשבתי שהוא יגיע מוכן, לא ברמה שהוא הגיע בכל אופן.

אלברט - בנושא ה"בילדר" או לא "בילדר", אני מסכים איתך חלקית, אני גם לא אוהב שלכל אח שמתחיל לשחק כדורגל קוראים "כדורגלן" וכל מרים משקולות שני הוא "בילדר" כי זה מוזיל את המושגים והמשמעות שלהם.
א-ב-ל, בנאדם שעלה לבמה, והתחרה באמת נגד מתחרים(להבדיל מקטגוריות שמתחרים לפעמים עולים לבד) וגם הגיע מוכן ברמה טובה, וזה במקום הראשון! למה שלא יקרא בילדר?
אם הוא היה עולה לבמה לבד, או מגיע בשייפ גרוע, או זוכה מקום 4, הייתי מסכים איתך.. אבל זה לא המצב.
אפשר להגיד שכל שאר החבר'ה בקטגוריה שלו לא רואיים לתואר "בילדר" ולזה אני מסכים, אבל למה עידן לא?

בנוגע לתזונה והתפריט - נכון, התזונה קשה, דורשת, מתסכלת ועוד.. יש פה חבר'ה שבחיים שלהם לא עשו חצי מהדיאטות שעושים לפני תחרות, אבל מרשים לעצמם לזלזל בזה תוך כדי ישיבה מול המחשב ונשנוש שוקולד.
חצי מ"ליפטרים" בפורום הרי בחרו ללכת לכיוון הזה בגלל שהם לא מצליחים לעמוד בעצמם בשום דיאטה מסודרת פרט למאסה מלוכלכת שגם זה סוג של שקר כדי להרגיש טוב עם עצמם שהם שמנים.
מי שלא עשה איזשהי דיאטה וירד לאיזור ה7% ומטה, שלא יעיז לדבר בכלל!
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-12, 11:47   #47
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

כללי:: nothing its unparsebale
עוסק ב:: טבח, מדריך כושר, ומאמן אישי
חדר כושר: ג'ירף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה
ראשית אני רוצה להגיד כל הכבוד לעידן, שכן ראיתי אותו בתקופת המאסה וגם אני לא חשבתי שהוא יגיע מוכן, לא ברמה שהוא הגיע בכל אופן.

אלברט - בנושא ה"בילדר" או לא "בילדר", אני מסכים איתך חלקית, אני גם לא אוהב שלכל אח שמתחיל לשחק כדורגל קוראים "כדורגלן" וכל מרים משקולות שני הוא "בילדר" כי זה מוזיל את המושגים והמשמעות שלהם.
א-ב-ל, בנאדם שעלה לבמה, והתחרה באמת נגד מתחרים(להבדיל מקטגוריות שמתחרים לפעמים עולים לבד) וגם הגיע מוכן ברמה טובה, וזה במקום הראשון! למה שלא יקרא בילדר?
אם הוא היה עולה לבמה לבד, או מגיע בשייפ גרוע, או זוכה מקום 4, הייתי מסכים איתך.. אבל זה לא המצב.
אפשר להגיד שכל שאר החבר'ה בקטגוריה שלו לא רואיים לתואר "בילדר" ולזה אני מסכים, אבל למה עידן לא?

בנוגע לתזונה והתפריט - נכון, התזונה קשה, דורשת, מתסכלת ועוד.. יש פה חבר'ה שבחיים שלהם לא עשו חצי מהדיאטות שעושים לפני תחרות, אבל מרשים לעצמם לזלזל בזה תוך כדי ישיבה מול המחשב ונשנוש שוקולד.
חצי מ"ליפטרים" בפורום הרי בחרו ללכת לכיוון הזה בגלל שהם לא מצליחים לעמוד בעצמם בשום דיאטה מסודרת פרט למאסה מלוכלכת שגם זה סוג של שקר כדי להרגיש טוב עם עצמם שהם שמנים.
זה מה שנקרא תגובה לעניין, מפורטת ומדוייקת...
ישן 26-10-12, 13:24   #48
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה

כל מילה בניין!

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-12, 15:47   #49
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

i actually knows all of the sides, im with israel and idan at the gym (usually when im not gone to australia...) and i know most of the lifters here, and im one as well.

every side got a point but each side need to understand that not all lifters are the same and not all builders are the same...

i do think idan worthy to be called a bodybuilder cuz he came prepared and he is one of the most dedicated persons i know... i didnt though he would do that well...

im the first guy to agree about the justified common narcissistic hate... guys that goes 2 sizes smaller, walk to the mall or meet with friends with a Y tank top (yes yair, its you and do workouts with mountain shoes (WTF) and a wool beanie (kova tzemer)
but not all of them like that... and idan is very quiet and modest guy
he do wear a Y tank tops but i can forgive him...

about candies (mamtakim) i talked to him and saw him till about 2 week before and i dont think he is on to something... i have to say i saw last year 2 BB's in the gym before competition, one was with one was without and you can CLEARLY see the difference when the cutting begin, 2 weeks the juiced guy is already 7-8% and the natural just looks like a still chubby corpse relatively to him

and about idan and israel they both respects and like pl's ppl, and idan even took part with a little PL day we did a few guys.

he is a good guy that brought awesome results for the 1st comp, so give him a break, there is a lot of puffed stupid bb's that talk and talk all the time but doesnt have the balls to diet for a comp and actually go on stage... this kid had...
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה