ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-06, 03:19   #1
Foreign
חבר מתחיל

ברירת מחדל אני צריך עזרה קטנה... כנסו בבקשה

שלום לכולם.. קוראים לי דניאל ואני דיי חדש פה בכל העסק הזה של פיתוח הגוף וזה..
התחלתי להתאמן בחדר כושר לפני 3 חודשים, קיבלתי תוכנית אימונים אימון הקודם ואני מתאמן דיי חזק.
אני מתאמן יום כן יום לא.
הגובה שלי: 1.70 ואני שוקל 60-61.
אני צריך עזרה איך לחטב את הגוף כי יש לי אחוז שומן ממש גבוה בכל מקום בגוף. אני במשך 3 חודשים עובד ממש חזק על הבטן ועדיין רואים קרס קטן כזה. השרירים ביידים ובכל שאר הגוף אני שם לב להתפתחות שלהם אבל יחד עם זאת עדיין יש ביד ובכל מקום בגוף אחוז שומן גבוה.
אני אוכל 3 ארוחות ביום אבל אני לא יודע ממש מה צריך לאכול אז אני פשוט אוכל מה שבא לי והבנתי שזה ממש לא טוב, כי צריך לאכול מסודר ודברים מסויימים לא טוב לאכול.
אני גם רוצה לדעת אם אני צריך לשתות רק מים או מותר לשתות קולה וכל זה..
דיברתי גם עם המאמן בחדר כושר שלי הוא אמר שזה עניין של גנטיקה זאת אומרת שלא משנה מה אני אעשה או מה אני אוכל זה לא יעזור לי בגלל הגנטיקה שלי?
אשמח לקבל עזרה מכל אחד ואני ממש מצטער על אי ההבנה אני פשוט כל כך לא מבין בזה ואין ממש עם מי להתייעץ ובמה להיעזר.
Foreign מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-06, 04:35   #2
-Bk
חבר פעיל

בו נתחיל מזה, שיותר אתה לא שומע לשום דבר שהמאמן הזה אומר לך...
נמשיך עםזה שיש לך מאמרים באתר ( www.israelbody.org ) תקרא מאמרי תזונה
המדריך המלא לחיטוב ועוד כמה כאלה (חיטוב = הורדת אחוזי שומן דרך אגב )
תקרא, תחזור אלינו ותאמין לי שאתה תחסוך לעצמך הרבה כאב ראש שבסופו בכל מקרה, את תקרא את המאמרים הללו
-Bk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-06, 12:19   #3
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Foreign
שלום לכולם.. קוראים לי דניאל ואני דיי חדש פה בכל העסק הזה של פיתוח הגוף וזה..
התחלתי להתאמן בחדר כושר לפני 3 חודשים, קיבלתי תוכנית אימונים אימון הקודם ואני מתאמן דיי חזק.
אני מתאמן יום כן יום לא.
הגובה שלי: 1.70 ואני שוקל 60-61.
אני צריך עזרה איך לחטב את הגוף כי יש לי אחוז שומן ממש גבוה בכל מקום בגוף. אני במשך 3 חודשים עובד ממש חזק על הבטן ועדיין רואים קרס קטן כזה. השרירים ביידים ובכל שאר הגוף אני שם לב להתפתחות שלהם אבל יחד עם זאת עדיין יש ביד ובכל מקום בגוף אחוז שומן גבוה.
אני אוכל 3 ארוחות ביום אבל אני לא יודע ממש מה צריך לאכול אז אני פשוט אוכל מה שבא לי והבנתי שזה ממש לא טוב, כי צריך לאכול מסודר ודברים מסויימים לא טוב לאכול.
אני גם רוצה לדעת אם אני צריך לשתות רק מים או מותר לשתות קולה וכל זה..
דיברתי גם עם המאמן בחדר כושר שלי הוא אמר שזה עניין של גנטיקה זאת אומרת שלא משנה מה אני אעשה או מה אני אוכל זה לא יעזור לי בגלל הגנטיקה שלי?
אשמח לקבל עזרה מכל אחד ואני ממש מצטער על אי ההבנה אני פשוט כל כך לא מבין בזה ואין ממש עם מי להתייעץ ובמה להיעזר.
תגיד למאמן שלך שהוא דפוק
ואתה כן תראה תוצאות אם תשנה את התזונה שלך לתזונה של חיטוב ותתאמן בתוכנית אימונים מסודרת ומקצועית שמתאימה לחיטוב, את כל הידע להרתוכנית אימונים ותזונה נכונה תוכל לרכוש באתר הזה (בפורומים, במאמרים) ובשאר האינטרנט רק תבדוק שאתה נכנס לאתרים מקצועיים ולא חרטה, או שתפגש עם תזונאי ספורט כמו גיל גרנות למשל.. יש לך 2 אופציות שיהיה בהצלחה.
מה גם שאחוזי השומן שלך ישפיעו על התוצאות שתראה מן הסתם שאם תעבוד על הבטן מהיום עד מחר אבל אתה אוכל לא נכון ומכניס שומן לא איכותי לגופך בכמיות גדולות ולא מספק לו מספיק חלבון ופחמימה אתה יכול להמשיך להתאמן מהיום עד מחר...
אגב אתה חייב לשלב אירובי בחיטוב.
בהצלחה.
אליאב מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא