ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-06, 00:13   #1
snoopydopy
חבר מתחיל

הסמל האישי שלsnoopydopy

בקשר למאמרים

סיימתי לקרוא כמעט את כול המאמרים באתר לקח לי איזה שעתיים , אני יודע הרבה יותר ממה שידעתי לפני כן (גם לפני שקראתי ידעתי הרבה דברים , אבל עכשיו בכלל)
ישנו מאמר שעוסק בחיטוב הגוף ב2 שלבים ובשלב הראשון צריך להוריד את כמות הפחמימות בחצי -נגיד אני שוקל 70 קילו להכפיל ב4 גרם פחמימות לכול קילו אחד זה יוצא 280 ועכשיו לחלק ב2 יוצא 140 אני יצרוך בוא בגיד מקסימום 160 גרם פחמימות ועכשיו אני צריך להעלות את הפחמימות שהורדתי בחלבונים , אוקיי, העלתי את החלבונים ל2 גרם לכול קילו אחד שלי זה יוצא 140 גרם חלבון.
עכשיו לשאלה שלי - הכותב אומר שצריך לאכול פחמימות בעל ערך גליקמי נמוך , אני רוצה לדעת עם את כול הפחמימות שלי אני צריך בערך נמוך עד שאני יעבור חודש ושבוע ואז למעשה אני יתחיל את השלב השני של החיטוב, האם לא לצרוך פחמימות בעל ערך אינדקס גבוה? וכמה גרם זה 1פרוסה לחם שחור - אני מתכוון לחתיכת לחם לא פרוסה שאתה שם הממרח ואז בשני הצדדים אתה שם את החתיכת פרוסה (חזרתי על זה הרבה פעמים כי יש הרבה אנשים שמתבלבים וחושבים שאני מתכוון לשני החתיכות)
אני רוצה לעשות תפריט כמו באתר אבל אני רוצה להוריד את הפחמימות כפי שנאמר במאמר
עם מישהו יכול לרשום לי מאכלים ל140 גרם פחמימות בעל אינדקס גליקמי נמוך אני מאוד יודה לו.
או שמא התפריט שנבנה באתר נבדק על ידי הפחמימות של הערך הנמוך כי אני אני רואה תפריט שלב 1-2ו3.. העזרה שלכם תעזור לי ובעקיפין תעזור לכם
ישן 09-09-06, 00:39   #2
power_hour
חבר פעיל

הסמל האישי שלpower_hour

ציטוט:
פורסם במקור על ידי snoopydopy
סיימתי לקרוא כמעט את כול המאמרים באתר לקח לי איזה שעתיים , אני יודע הרבה יותר ממה שידעתי לפני כן (גם לפני שקראתי ידעתי הרבה דברים , אבל עכשיו בכלל)
ישנו מאמר שעוסק בחיטוב הגוף ב2 שלבים ובשלב הראשון צריך להוריד את כמות הפחמימות בחצי -נגיד אני שוקל 70 קילו להכפיל ב4 גרם פחמימות לכול קילו אחד זה יוצא 280 ועכשיו לחלק ב2 יוצא 140 אני יצרוך בוא בגיד מקסימום 160 גרם פחמימות ועכשיו אני צריך להעלות את הפחמימות שהורדתי בחלבונים , אוקיי, העלתי את החלבונים ל2 גרם לכול קילו אחד שלי זה יוצא 140 גרם חלבון.
עכשיו לשאלה שלי - הכותב אומר שצריך לאכול פחמימות בעל ערך גליקמי נמוך , אני רוצה לדעת עם את כול הפחמימות שלי אני צריך בערך נמוך עד שאני יעבור חודש ושבוע ואז למעשה אני יתחיל את השלב השני של החיטוב, האם לא לצרוך פחמימות בעל ערך אינדקס גבוה? וכמה גרם זה 1פרוסה לחם שחור - אני מתכוון לחתיכת לחם לא פרוסה שאתה שם הממרח ואז בשני הצדדים אתה שם את החתיכת פרוסה (חזרתי על זה הרבה פעמים כי יש הרבה אנשים שמתבלבים וחושבים שאני מתכוון לשני החתיכות)
אני רוצה לעשות תפריט כמו באתר אבל אני רוצה להוריד את הפחמימות כפי שנאמר במאמר
עם מישהו יכול לרשום לי מאכלים ל140 גרם פחמימות בעל אינדקס גליקמי נמוך אני מאוד יודה לו.
או שמא התפריט שנבנה באתר נבדק על ידי הפחמימות של הערך הנמוך כי אני אני רואה תפריט שלב 1-2ו3.. העזרה שלכם תעזור לי ובעקיפין תעזור לכם
תכתוב את השאלות בצורה מובנית וממוספרת (ונסה לשמור על ניסוח של שאלה ולא דיבור חד-שיח!)
ובכיף נעזור לך..
power_hour מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-06, 01:05   #3
snoopydopy
חבר מתחיל

הסמל האישי שלsnoopydopy

חח רשמתי באמת מבולגן
כמה גרם זה כריך לחם קל אחד?
ומה יותר עדיף לי לצרוך כפחמימות בעל אינדקס נמוך תפוח אדמה או אורז מלא?
תודה על ה~ע~ז~ר~ה!
ישן 09-09-06, 02:17   #4
kobi_af
חבר פעיל

אני חושב לחם קל אחד זה בין 20-25
kobi_af מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-06, 02:25   #5
Avi
חבר פעיל

לחם עינן רגיל זה 13 גרם פחמימות. אז איך קל זה 20-25 גרם?
Avi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-06, 03:41   #6
power_hour
חבר פעיל

הסמל האישי שלpower_hour

ציטוט:
פורסם במקור על ידי snoopydopy
חח רשמתי באמת מבולגן
כמה גרם זה כריך לחם קל אחד?
ומה יותר עדיף לי לצרוך כפחמימות בעל אינדקס נמוך תפוח אדמה או אורז מלא?
תודה על ה~ע~ז~ר~ה!
1. כריך לחם קל אחד:
קלוריות:30-40
גרם: 20-30

2. שניהם מקורות פחמימה טובים,תאכל מה שיותר טעים לך (אני אישית מעדיף אורז מלא)
power_hour מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא