ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-09-08, 20:03   #41
Tamir D
חבר פעיל

הסמל האישי שלTamir D

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bullet צפה בהודעה
אז זהו שלא, כי בישראל הממשלה תיקח לך 50% מהכסף הזה בשביל להאכיל ילדים של ערבים וחרדים ולשלם ביטוח לאומי למובטלים.
ולהביא "קיצבת מזון" לנרקומנים, שישרפו אותה בתוך 24 שעות על סמים.
Tamir D מנותק  
ישן 26-09-08, 20:37   #42
Antonator1
הושעה

המצב במדינה "שלנו" עגום. נ ק ו ד ה.
Antonator1 מנותק  
ישן 27-09-08, 19:43   #43
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet צפה בהודעה
אז זהו שלא, כי בישראל הממשלה תיקח לך 50% מהכסף הזה בשביל להאכיל ילדים של ערבים וחרדים ולשלם ביטוח לאומי למובטלים.
נחמד להיתלונן על זה כשאתה לא מובטל + 2 נכון?

///Efi/// מנותק  
ישן 27-09-08, 19:56   #44
bode
חבר פעיל

Israhell
ישן 27-09-08, 23:47   #45
megashape
חבר פעיל

כללי:: aristocrat
עוסק ב:: web developing

אנשים עם דרישות כמו שלכם לא יהנו בשום מקום.
תראו איך החיים בכמעט 60-70% מהעולם, שזה סין, הודו, אפריקה, המזרח התיכון, ואתם מתלוננים?
בישראל יש הכל, עם כל הבעיות פה, הממשלה והכל, אבל יש פה הכל, תרבות, בידור,השכלה(פחות).

אני לא אומר שיותר טוב פה מבאירופה למשל, ארה"ב, קנדה אבל בכל מקום זה תלוי בהרבה מאוד דברים.
הייתי שמח לעבור לשם בכיף, אבל אני כן מאושר ממה שיש לי עכשיו והמצב פה בישראל.
ישן 27-09-08, 23:59   #46
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ttestt צפה בהודעה
אתה מוזמן לחזור לרוסיה או לאן שרק תרצה
+1
מי שלא טוב לו יכול ללכת
Bono מנותק  
ישן 28-09-08, 00:16   #47
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

אנחנו נחזור אל תדאגו
זה שההורים שלנו הביאו אותנו לכאן - לא אומר שזאת היתה הבחירה או ההחלטה שלנו (הינו ילדים קטנים באותה תקופה)
אני אומר את זה רק להזכירכם - לא שאני ממהר או רוצה לחזור למקום ממנו באתי, להפך, אני רק נותן חומר למחשבה, הרי כשאתם אומרים לבחורים בני 16-20 לחזור ל-מאיפה שהם באו = לרוב הגדול מבנינו, פשוט אין אפשרות כזאת מבחינת תקציב, אבל תאמינו לי כשתיהיה להם אפשרות ראשונה לברוח מכאן - הם ישתמשו בה !

ואנטון אני כל כך מבין אותך בקשר למה שאמרת בתגובה האחרונה ... כול העולים מרוסיה ובכלל כול העולים הלבנים והדוברי רוסית - עברו את זה, בעיקר בבתי הספר, ובכלל המשפט "רוסי מסריח" זה משהו שאתה יכול לשמוע כול יום ברחוב !
ואחר כך כשיש במדינה חבורת נאצים שונאי יהודים - הם מתחילים לצלצל בפעמונים, לעשות רעש ומנפחים את הסיפור הזה למימדים !
לא, שאני יבין, כשאיזה חבורת מרוקאים או תימנים (חשוב לציין שאין לי בעיה לא אם מרוקאים ולא אם תיימנים) אבל כשחבורה שלמה שבנויה מ 5-10 איש באים לרוסי ברחוב מתחילים איתו וקוראים לו רוסי מסריח, מישהו כאן חושב שהרוסי הזה צריך לשתוק ? לא ! הוא לא צריך לשתוק !

וכשחבורה של אותם אנשים באים ומזיינים במכות ללא סיבה ילדים דוברי רוסית - זה לא נאצים ? זה בסדר ?
וכשאיזה בן **** ניגל אליך ברחוב כשאתה מדבר ברוסית ומאז לפתוח תפה שלו ולהגיד לך: אל תדבר כאן ברוסית אתה בישראל !
זה נורמאלי ?

נערך לאחרונה על ידי Bodybuilder, 28-09-08 בשעה 00:22.
Bodybuilder מנותק  
ישן 28-09-08, 00:20   #48
Antonator1
הושעה

מה גם, כשמתלוננים על קבוצות של רוסים לכאורה שמתאגדות ומנהלות חיים רק בינן לבין עצמן ולא משתלבות עם החברה "הישראלית" - יש לזה סיבה מאד בולטת: הרבה מהאנשים האלה פשוט סבלו מדיכוי ע"י המקומיים פה ומצאו נחמה בתקשורת אחד עם השני על רקע משותף.

אנשים - אם המדינה הזאת הגיעה למצב שכל ערסוואת בן 9 שאני בספק אם הוא יודע איפה זה רוסיה על המפה בכלל אומר את המלה "רוסי" או "אשכנזי" בתור גנאי או קללה - יש במה להתבייש, באמת שיש!
Antonator1 מנותק  
ישן 28-09-08, 02:34   #49
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
מה גם, כשמתלוננים על קבוצות של רוסים לכאורה שמתאגדות ומנהלות חיים רק בינן לבין עצמן ולא משתלבות עם החברה "הישראלית" - יש לזה סיבה מאד בולטת: הרבה מהאנשים האלה פשוט סבלו מדיכוי ע"י המקומיים פה ומצאו נחמה בתקשורת אחד עם השני על רקע משותף.

אנשים - אם המדינה הזאת הגיעה למצב שכל ערסוואת בן 9 שאני בספק אם הוא יודע איפה זה רוסיה על המפה בכלל אומר את המלה "רוסי" או "אשכנזי" בתור גנאי או קללה - יש במה להתבייש, באמת שיש!

עם כל הכבוד, ואני אומר את זה בתור מישהו שמת מת מת על רוסים, הקהילה הרוסית יצרה לה פה גטו וזה ממש לא דבר מבורך, רצוי או מקובל בשום אופן, אנטון.

בחזרה לעניין, יש מדינות יותר טובות ויש מדינות פחות טובות, בינתיים אתם פה, אז נסו להפיק את המירב מזה ותפסיקו להתבכיין כמו ילדות שהרגע קיבלו מחזור.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק  
ישן 28-09-08, 02:46   #50
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elevation צפה בהודעה
עם כל הכבוד, ואני אומר את זה בתור מישהו שמת מת מת על רוסים, הקהילה הרוסית יצרה לה פה גטו וזה ממש לא דבר מבורך, רצוי או מקובל בשום אופן, אנטון.
על מה אתה מדבר?

אני לא מכיר שום רוסי שיצר לעצמו שום גטו... Wtf?

כולם מעורבים בחברה בדיוק כמו כל בני עדות אחרות.. זה שיש פה ושם כל מיני רוסים (והכוונה היא לכל יוצאי ברית המועצות שמכונים באופן כללי רוסים פה בארץ) של כיתה מדעית שבאמת יש חשק להעיף להם בעיטה לראש זה משהו שונה והם רק חלק מאוד מאוד קטן..

נערך לאחרונה על ידי Dino Psaras, 28-09-08 בשעה 02:51.
Dino Psaras מנותק  
ישן 28-09-08, 02:47   #51
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dino psaras צפה בהודעה
על מה אתה מדבר?

אני לא מכיר שום רוסי שיצר לעצמו שום גטו... Wtf?

כולם מעורבים בחברה בדיוק כמו כל בני עדות אחרות.. זה שיש פה ושם כל מיני רוסים של כיתה מדעית שבאמת יש חשק להעיף להם בעיטה לראש זה משהו שונה והם רק חלק מאוד מאוד קטן..
אני לא מדבר על תיכוניסטים (שגם שם זה נכון, שהם מתאגדים בקבוצות בתור עצמם), על שכבות גילאים גבוהות יותר.

Elevation מנותק  
ישן 28-09-08, 02:53   #52
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

גם אני התכוונתי לכל שכבות הגילאים, ה"כיתה מדעית" היה כדי להמחיש את זה שהם מעפנים כאלה.. לא כולם כמובן אבל רובם המוחלט

מן הסתם גם שמת לב שרובם המכריע של אותם "קבוצות" הם יורמים כאלה שבאמת עדיף שיהיו עם עצמם

אבל שוב זהו אחוז מאוד מאוד קטן מכלל יוצאי ברית המועצות.. אני בכל אופן לא נתקלתי בהרבה כאלה חוץ מהשנוזלים של הכיתות המדעיות והמכוערים האלה ששומעים רוק ושמים צמידים של נאצים כאלה עם מוהיקנים מפה ועד להודעה חדשה
Dino Psaras מנותק  
ישן 28-09-08, 03:49   #53
Mr.Bazooka

ציטוט:
תאכלס צודק..וברגע שהם אומרים דבר כזה..אני מרגיש עליון עליהם!
"אתה אשכנזי אתה מפונק יא עשיר יא אשכנזי יא יפה נפש"
לי אישית אומרים יש לך התנהגות של אשכנזי לפעמים...ואני גדלתי בואתם שכונות כמו עם המרוקאים ורוב החברים שלי מרוקאים ותמיד יש את הקטע הזה..
אבל שים לב שתמיד שהם אומרים אשכנזי תמיד הם מתכוונים למישהו עשיר או מעליהם..אז קח את זה בתור מחמאה.
הדבר שהכי מפגר זה שהם חושבים שאשכנזים לא ישבו במעברות כמוהם..שאנחנו ישר הרווחנו כשעלינו איתם לארץ ישר קיבלנו וילות ובתים והם באוהלים במדבר יהודה.
זה מעיד רק על מנת המשכל והפרימיטיביות שלהם והם שכחו לרגע שמי שבנה את המדינה הזאת בעבודת כפייים קשה זה ה"אשכנזים המפונקים העשירים הכוזרים יפי הנפש"
שרק בזכותנו יש להם מדינה אחרי שגירשו אותם מספרד כי הם היו ילדי כאפות של רודריגו גונזלס ולשאר יוצאי עדות המזרח אל תיעלבו מהמילים האלה
זה מופנה רק לאלה שמדברים ככה..כי יש באמת אשכנזים שנעלבים מהתוויות שמלבישים עליהם..רק תזכרו מי הלביש על מי תוויות לפני 60 שנה+

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 29-09-08, 01:15   #54
noni
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלnoni

כללי:: בת ים
עוסק ב:: אבטחת מועדונים/ברים
חדר כושר: MY HOME GYM
שלח הודעה דרך MSN אל noni

ציטוט:

אז קיללו תמיד ימצאו על מה, בין אם זה המוצא שלך ,החיצוניות ,האופי , העור, מי שרוצה לקלל כבר ימצא על מה, תכלס בתור יליד הארץ ואני מדבר בשמם של די הרבה חברים ובני משפחה שלי אני יכול להגיד לך שחבל שלא באו לפה עוד שני מיליון עולים מרוסיה לארץ, רק טוב היה יוצא מזה.
ישן 29-09-08, 01:26   #55
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noni צפה בהודעה
אז קיללו תמיד ימצאו על מה, בין אם זה המוצא שלך ,החיצוניות ,האופי , העור, מי שרוצה לקלל כבר ימצא על מה, תכלס בתור יליד הארץ ואני מדבר בשמם של די הרבה חברים ובני משפחה שלי אני יכול להגיד לך שחבל שלא באו לפה עוד שני מיליון עולים מרוסיה לארץ, רק טוב היה יוצא מזה.
+1111

Elevation מנותק  
ישן 30-09-08, 00:30   #56
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

כל מה שאמרת גם יש בישראל ידידי.
חוץ מהמכונים =x
ישן 30-09-08, 00:36   #57
dethMAN

הסמל האישי שלdethMAN

ציטוט:
בלי להעליב, ישראל זאת באמת מדינה בכלל לא משהו... אני כבר לא מדבר על ארה"ב, אני מדבר גם על אירופה, רוסיה (שהמצב בערים הגדולות בה השתפר ללא היכר ב-10 שנים האחרונות) וכאלה. ישראל זה לא גן עדן משום בחינה, ישראל זו מדינה דלה, שסועה ומסריחה מדת ופרימיטיביזם. אני לא בקטע של ארה"ב יותר מדי, אבל בשלב מסוים אני כן מתכוון לשקול איזשהו מעבר צפונה לאירופה למשל. באמת, בשיא הכבוד שלי למדינה הזאת, מהניסיון שלי פה - לא מרשים בכלל.
הגבתי בנושא עליתי קצת למעלה וידעתי שזה יתחיל ממך...
תקשיב טוב מאוד אתה לא מרוצה אתה יכול לעוף מפה זה לא יזיז לאף אחד.
נכון ישראל זה לא הארץ הכי יפה בעולם מתורבתת ועוד ועוד... אבל כל עוד אתה חי פה אין לך שום זכות
לדברים המסריחים שאמרת...גועל נפש....
ומה אתה מתלהב כל כך מרוסיה מה? אה תן לי לנחש זה בגלל שאתה רוסי ואני בטוח שאם היית נולד פה לא היית מדבר ככה.
ולא אני לא גזעני או משו רוב החברים הטובים שלי רוסים ולפחות להם יש טיפת כבוד למדינה הזאת בניגוד אליך.
יום טוב.
ישן 30-09-08, 00:50   #58
dethMAN

הסמל האישי שלdethMAN

ועוד משהו תרצה או לא תרצה אתה גזעני אנטון... כן אין מה לעשות אם תהיה לך אופציה לבחור בנאדם לפני שאתה מכיר אותו אתה תעדיף שהוא יהיה רוסי... ואם יגידו לך ישראלי ישר יעלו לך מחשבות רעות לראש למרות שעוד לא הכרת אותו... אצלי זה ההפך אני שופט בנאדם רק אחרי שאני מכיר אותו לא מעניין אותי רוסי מזרחי אנערף וכנראה שהחברים שלי אם זה אוקראני רוסי או אוזבקי חושבים אותו דבר אחרת לא היינו חברים...
קח את זה לתשומת לבך.
ובבקשה אל תהפכו את זה לאשכנזי מזרחי דיי כבר תתבגרו... עכשיו יקפוץ מזרחי יגן על מזרחים ואז אשכני יגן על אשכנזים תוך כדי קללות שקרים ושטויות.
תחסכו את זה.
ישן 30-09-08, 01:16   #59
Cookie
חבר פעיל

חדר כושר: קאנטרי נצרת עילית
שלח הודעה דרך ICQ אל Cookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dino psaras צפה בהודעה
גם אני התכוונתי לכל שכבות הגילאים, ה"כיתה מדעית" היה כדי להמחיש את זה שהם מעפנים כאלה.. לא כולם כמובן אבל רובם המוחלט

מן הסתם גם שמת לב שרובם המכריע של אותם "קבוצות" הם יורמים כאלה שבאמת עדיף שיהיו עם עצמם

אבל שוב זהו אחוז מאוד מאוד קטן מכלל יוצאי ברית המועצות.. אני בכל אופן לא נתקלתי בהרבה כאלה חוץ מהשנוזלים של הכיתות המדעיות והמכוערים האלה ששומעים רוק ושמים צמידים של נאצים כאלה עם מוהיקנים מפה ועד להודעה חדשה
חח אני מצטער מותק אבל זה שהמוח שלכם לא מספיק מפותח בשביל "כיתה מדעית" זאת בעיה שלכם,המדינה הזאתי חייה על הרוסים והעתיד שלה על רוסים למה בכל הקבצה של 5 יחידות במתמטיקה פיזיקה מחשבים וכד' יש אולי 2-3 שהם לא רוסים.
וכן אני רוצה לעזוב את המדינה,בינתיים העתיד שלי שזאת בעצם ההשכלה אני מקבל פה,אבל היי... אנחנו מקום אחרון (אוי סליחה הקפנו כמה מדינות עולם שלישי) ברמה העולמית והתעודות מהמוסדות השכלה לא נחשבים בעולם,ככה שזה קצת בעייתי לעזוב לארץ אחרת ולהתחיל הכל מ-0 מוחלט,ראיתי את ההורים שלי עוברים את זה,ולעבוד במפעל לא ממש מתאים לי.
Cookie מנותק  
ישן 30-09-08, 08:33   #60
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cookie צפה בהודעה
חח אני מצטער מותק אבל זה שהמוח שלכם לא מספיק מפותח בשביל "כיתה מדעית" זאת בעיה שלכם,המדינה הזאתי חייה על הרוסים והעתיד שלה על רוסים למה בכל הקבצה של 5 יחידות במתמטיקה פיזיקה מחשבים וכד' יש אולי 2-3 שהם לא רוסים.
וכן אני רוצה לעזוב את המדינה,בינתיים העתיד שלי שזאת בעצם ההשכלה אני מקבל פה,אבל היי... אנחנו מקום אחרון (אוי סליחה הקפנו כמה מדינות עולם שלישי) ברמה העולמית והתעודות מהמוסדות השכלה לא נחשבים בעולם,ככה שזה קצת בעייתי לעזוב לארץ אחרת ולהתחיל הכל מ-0 מוחלט,ראיתי את ההורים שלי עוברים את זה,ולעבוד במפעל לא ממש מתאים לי.
לא רוצה לצאת מסריח או משהו כזה, אבל תמיד הרוסים יחשבו שהם יותר טובים ויודעים רק להתלונןן כמו איזהה שר****,לא יודעים להעריך כלום, סתם ממורמרים מעפנים שחושבים שהם הכי חכמים בהכל והכי טובים, אבל הם חבורה של אפסים, בגלל זה חבורה של רוסים כמוך קיבבלוו ממני ומחברים שליי את המכות של החיים שלהם!

ran7 מנותק  
נושא נעול