ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-01-13, 20:54   #1
liad
חבר פעיל

ברירת מחדל מסה !

אני מתחיל עכשיו מסה אז רציתי לשאול אותכם על איזה תוכנית אתם ממליצים למסה
אני מתאמן חצי שנה
שוקל 81 גובה 1.80 אחוז שומן 15-16 אני חושב
liad מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-13, 15:54   #2
MrT
חבר פעיל

בהנחה ואתה באמת 15%-16% שומן, להתחיל מסה באחוזים כאלה זה מתחיל להיות טיפונת בעייתי כי זה אומר שהמסה שלך ככל הנראה לא תמשך הרבה זמן (אי אפשר לעלות מסת שריר בלי לעלות אחוז שומן). עכשוו אם לא אכפת לך לעלות לאחוזי שומן גבוהים ולעבור חיטוב מייגע לך על זה, אני אישית מסתייג מזה אבל תעשה מה שאתה רואה לנכון, אם יש לך תמונה עדכנית שאתה יכול להעלות זה יהיה מצויין ואתה תקבל ביקורת הרבה יותר טובה.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים - וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-13, 16:38   #3
liad
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MrT צפה בהודעה
בהנחה ואתה באמת 15%-16% שומן, להתחיל מסה באחוזים כאלה זה מתחיל להיות טיפונת בעייתי כי זה אומר שהמסה שלך ככל הנראה לא תמשך הרבה זמן (אי אפשר לעלות מסת שריר בלי לעלות אחוז שומן). עכשוו אם לא אכפת לך לעלות לאחוזי שומן גבוהים ולעבור חיטוב מייגע לך על זה, אני אישית מסתייג מזה אבל תעשה מה שאתה רואה לנכון, אם יש לך תמונה עדכנית שאתה יכול להעלות זה יהיה מצויין ואתה תקבל ביקורת הרבה יותר טובה.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים - וינגיט)
הנה אחי
http://jpg.co.il/view/50f17530c8a0a.jpg/

ועוד אחת מצב מכווץ של הבטן
http://jpg.co.il/view/50f175b098081.jpg/
אם לא פועל אז http://srv1.jpg.co.il/1/50f175b098081.jpg
ישן 13-01-13, 02:09   #4
MrT
חבר פעיל

אתה לא נראה 15-16%, לי בכל אופן אתה נראה פחות, כמה פחות? לא יודע אחי לא רוצה לזרוק מספר סתם, דרך אגב איך בדקת? קליפר?. בנוגע למסה, הדבר הכי חשוב לדעתי שאתה צריך לדעת זה נושא התזונה, תזונה מהווה בערך כ 70% מההצלחה שלך, אם אתה סגור על נושא התזונה סבבה, אם לא יש באתר מאמר מאוד טוב שמתייחס להמון היבטים החל מיחס פחמימות, חלבונים, שומנים ועד לתוספים וכן הלאה, ממליץ לך בחום לקרוא אותו. בנוגע לאימונים אני באופן אישי מעדיף לחלק את האימונים שלי ל - abc שישה פעמים בשבוע, שתי שרירים כל אימון, דגש על כמה שיותר תרגילים מורכבים (תרגיל שבו משתתפים לפחות שתי מפרקים כגון לחיצת חזה, סקוואט וכן הלאה), תשאף להגיע לכישלון חיובי (לדוגמא הצבת מטרה 9 חזרות והצלחת רק 8) ואל תשכח כמובן לעבוד בצורה מבוקרת ונכונה, שלא תפצע חלילה.
שיהיה בהצלחה!!!

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-13, 09:48   #5
liad
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mrt צפה בהודעה
אתה לא נראה 15-16%, לי בכל אופן אתה נראה פחות, כמה פחות? לא יודע אחי לא רוצה לזרוק מספר סתם, דרך אגב איך בדקת? קליפר?. בנוגע למסה, הדבר הכי חשוב לדעתי שאתה צריך לדעת זה נושא התזונה, תזונה מהווה בערך כ 70% מההצלחה שלך, אם אתה סגור על נושא התזונה סבבה, אם לא יש באתר מאמר מאוד טוב שמתייחס להמון היבטים החל מיחס פחמימות, חלבונים, שומנים ועד לתוספים וכן הלאה, ממליץ לך בחום לקרוא אותו. בנוגע לאימונים אני באופן אישי מעדיף לחלק את האימונים שלי ל - abc שישה פעמים בשבוע, שתי שרירים כל אימון, דגש על כמה שיותר תרגילים מורכבים (תרגיל שבו משתתפים לפחות שתי מפרקים כגון לחיצת חזה, סקוואט וכן הלאה), תשאף להגיע לכישלון חיובי (לדוגמא הצבת מטרה 9 חזרות והצלחת רק 8) ואל תשכח כמובן לעבוד בצורה מבוקרת ונכונה, שלא תפצע חלילה.
שיהיה בהצלחה!!!

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
חח לא בדקתי סתם חשבתי ככה
תודה רבה על עצות ! (:
תגובה