ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-05-07, 01:40   #61
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
שמעתי שיש לך את המפתחות לטרקטור אחי ואתה נותן לי ולגיימר שיעור נהיגה

ד"א
התמונה האחרונה גורמת לי לשלשל מצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ניראה לי טנק יורה על הטרקטור הזה לא קורה לו כלום אז כמה כדורי סנוקר מאבן יזיזו לו?rofl!
בלי בג"ץ הוא היה יכול לפזר אותם כמו ילד בגן חובה שהורס קן של נמלים.
ישן 28-05-07, 01:43   #62
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
באמת!?? לא ציפית ממך רקובה, זכרתי שאתה שמאלני.
אני?!

אולי תזכיר לי משהו שאני לא זוכר..
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 01:44   #63
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:cry_1:
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 01:45   #64
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
מוניטין.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 03:23   #65
-venom-
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Exhibit
פאק.כואב הלב.. אני שונא לראות דברים כאלו! זה פשוט הרגשה מבאסת........
בדיוק.. אחרי כל סרטון כזה יש חשק לרצוח כמה ערבים =\

Night_Wolf
זה לא סתם טרקטור... זה D9 של צה"ל.. הדבר הזה עולה על מטען עצבני.. לא נראה לי שהוא אפילו נשרט.. זה פשוט אחד הדברים הכי ממוגנים שיש.. (:
50 טון הדחפור הזה..
-venom- מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 09:39   #66
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
בג"ץ בכלל מורכב משמאלנים...

אנטישמיות= שנאת היהודים. אין הכוונה פה לשנאת הגזע השמי. מי שהמציא אותה (וילהלם מאר) התכוון לשנאת היהודים ולא לשנאת כל הגזע השמי.

סרטון גועל נפש, למה הוא לא חורר אותם???
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 11:20   #67
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי -venom-
בדיוק.. אחרי כל סרטון כזה יש חשק לרצוח כמה ערבים =\

Night_Wolf
זה לא סתם טרקטור... זה D9 של צה"ל.. הדבר הזה עולה על מטען עצבני.. לא נראה לי שהוא אפילו נשרט.. זה פשוט אחד הדברים הכי ממוגנים שיש.. (:
50 טון הדחפור הזה..
זה הורס בית תוך כמה דקות
אפשר לשטח עם זה שכונות חופשי

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 11:28   #68
שריר בתחת
חבר פעיל

מה רע בשמולנים,.???
ואלה עושים מיצוות הדתיים מחזיקים תמדינה הם אלה שמתפללים לקדוש ברוכו בישביל כול העם
הם לומדים תורה בישביל כול העם

היו הרבה סיפורים על רבנים שהקריבו את הנשמה שלהם ששלהם שבא ימבה של אנשים רגילים והחליתו שהם ימותו בימקום 5000 אנשים שחטאו וצריכים למות רק שתדעו הם אלה שמחזיקים

אז יאלה חברה טיפה דת טיפה תורה שיעורים אתם לא יודעים כמה זה מענייין מילה סודות הקבלה ביכללללללללללל
ישן 28-05-07, 13:29   #69
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

אני פשוט ל-א מ-א-מ-י-ן!!!!!!!!!!! מה זה?!?!!? איך חראותתת הם לא חושבים על מה שהם עושים ?! כאילו הם לא חושבים שמישהו אשכרה חוטף תאבנים ות'מכות בראש?! יאווו מה שבטוח שמעכשיו אני יותר ימיני מאי פעם!
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 13:33   #70
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שריר בתחת
מה רע בשמולנים,.???
ואלה עושים מיצוות הדתיים מחזיקים תמדינה הם אלה שמתפללים לקדוש ברוכו בישביל כול העם
היו הרבה סיפורים על רבנים שהקריבו את הנשמה שלהם ששלהם שבא ימבה של אנשים רגילים והחליתו שהם ימותו בימקום 5000 אנשים שחטאו וצריכים למות רק שתדעו הם אלה שמחזיקים
אז יאלה חברה טיפה דת טיפה תורה שיעורים אתם לא יודעים כמה זה מענייין מילה סודות הקבלה ביכללללללללללל
אני לא אוהב אותך.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 13:37   #71
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
אני לא אוהב אותך.
חח גם אני....כי בנתיים בזמן שהם מתפללים חיילים מתים! שיצאו להילחם גם!
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 13:37   #72
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שריר בתחת
מה רע בשמולנים,.???

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 13:40   #73
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי רוני קולמן הבא
חח גם אני....כי בנתיים בזמן שהם מתפללים חיילים מתים! שיצאו להילחם גם!
יש הרבה מסורתיים ודתיים מהזרם הלאומני ביחידות קרביות, הם אף פעם לא משרתים ביחידות עורפיות.
לעומת זאת השמאלנים הקיצוניים "אנרכיסטים" כמו שזה ניקרא, לא רק שלא עושים צבא אלא גם מתקיפים את צהל במחסומים ומסייעים לפלסטינאים.
ישן 28-05-07, 13:40   #74
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מוניטין !
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 13:40   #75
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

נגיד לכם למה הוא לא ירה?
סיבה ראשונה כי הוא יודע שאם מישהו מהערבים ייפצע אז הם יעתרו לבג"ץ ואז החייל המסכן יהיה כל החיים בכלא, כי הוא ירה על ערבים שפשוט הגדירו את עצמם והיו בלי נשק.
סיבה שניה זה שזה חייל לא מנוסה (שלפי דעתי ככה רוב הצבא שלנו). מה זאת אומרת? ברגע שחייל נכנס לפניקה זה כבר אומר משהו לא טוב...
אם אתם חושבים שזה רק כפר אחד אז אחים שלי אתם טועים! כל כפר ערבי או בדואי המשטרה אפילו לא נכסת לשם לא לאסור (מה שהמשטרה גם ככה לא עושה) אלא אפילו לתת כנסות. בגלל זה הם יכולים לגנוב מים ממקורות (והערים היהודיות כמובן משלמות על זה), חשמל ועוד... וכמובן לנסוע בשיטות בדואיות (המשטרה אפילו מפחדת לקחת מהם כנסות על הכבישים).
חחח קיצר עוד 20 שנה אני יתחנן מבצע חילוץ שלי מהמדינה...
ישן 28-05-07, 14:08   #76
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
נגיד לכם למה הוא לא ירה?
סיבה ראשונה כי הוא יודע שאם מישהו מהערבים ייפצע אז הם יעתרו לבג"ץ ואז החייל המסכן יהיה כל החיים בכלא, כי הוא ירה על ערבים שפשוט הגדירו את עצמם והיו בלי נשק.
סיבה שניה זה שזה חייל לא מנוסה (שלפי דעתי ככה רוב הצבא שלנו). מה זאת אומרת? ברגע שחייל נכנס לפניקה זה כבר אומר משהו לא טוב...
אם אתם חושבים שזה רק כפר אחד אז אחים שלי אתם טועים! כל כפר ערבי או בדואי המשטרה אפילו לא נכסת לשם לא לאסור (מה שהמשטרה גם ככה לא עושה) אלא אפילו לתת כנסות. בגלל זה הם יכולים לגנוב מים ממקורות (והערים היהודיות כמובן משלמות על זה), חשמל ועוד... וכמובן לנסוע בשיטות בדואיות (המשטרה אפילו מפחדת לקחת מהם כנסות על הכבישים).
חחח קיצר עוד 20 שנה אני יתחנן מבצע חילוץ שלי מהמדינה...
צודק 100%
צריך לשלוח לשם כמה בודיבילדרים שיראו להם מה זה אם אתם מבינים תרמז אחיי הבודיבילדרים
DarkGulis מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 14:43   #77
shikoLM
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshikoLM

ציטוט:
יש הרבה מסורתיים ודתיים מהזרם הלאומני ביחידות קרביות, הם אף פעם לא משרתים ביחידות עורפיות.
לעומת זאת השמאלנים הקיצוניים "אנרכיסטים" כמו שזה ניקרא, לא רק שלא עושים צבא אלא גם מתקיפים את צהל במחסומים ומסייעים לפלסטינאים.
אפשר להגיד את זה על הקיצוניות בשני הצדדים, כשעשינו אבט"שים בשומרון היו שם חבר'ה שבכלל
לא מכירים בריבונות של ישראל כמדינה.
בקשר לזרם הדתי לאומי, אין לי שום בעיה איתם לרוב אנשים מצויינים, הבעיה שלי היא עם הביינשים (ראה המכתב שהם קיבלו מהאלוף שטרן).

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 14:51   #78
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shikoLM
אפשר להגיד את זה על הקיצוניות בשני הצדדים, כשעשינו אבט"שים בשומרון היו שם חבר'ה שבכלל
לא מכירים בריבונות של ישראל כמדינה.
בקשר לזרם הדתי לאומי, אין לי שום בעיה איתם לרוב אנשים מצויינים, הבעיה שלי היא עם הביינשים (ראה המכתב שהם קיבלו מהאלוף שטרן).
נכון, אבל אנשים בורים מכלילים את זה כ"דתיים" זאת אומרת נותנים את השם לכל הקבוצה.
בכל אופן האלוף שטרן אינו טלית שכולה תכלת הוא חלק באשמת המצב, מצד אחד בוכים שהם לא מתגייסים מצד שני לא רוצים לספק להם דרישות מינימליות כמו שלא יהיו נשים באותן יחידות שהם יהיו, שזה ממש קטנוני מצד שטרן. אפשר לחשוב שלוחמות מרכיבות את חוד החנית של הצבא, מספיק כבר עם הפמניזם זה.
צריכים ליצור יחידות של דתיים כמו שהיה פעם בצבא וזהו, ואז ברגע שיהיו כאלה תנאים לא יוכלו להגיד שיש בעיה לשרת. היה למשל יחידת נחל חרדית היום היא כבר לא קיימת אם אני לא טועה.
ישן 28-05-07, 14:59   #79
SaBaGMaN
חבר פעיל

ראיתי שוב את הסרטון
תודה לאל שהוא יצא מזה בחיים זה קודם כל,לגבי העינין שהוא לא פתח באש פה יש בעיה רצינית,אתה בסכנת חיים לא צריך לחשוב פעמיים
ואם הוא ישפט אני לא חושב שזה ביגלל איבוד נשק,זה יותר ביגלל כניסה לשטח עויין איך לעזזל הם הגיעו לשם? איפה האחריות?
אבל אין לי את כל המסכנות של המיקרה הזה מול העניים אז אני לא ישפוט
הריי יש קוים ברורים לאן מותר להכנס ולאן אסור והצבא בקטע הזה מאוד ברור,אף אזרח לא יכנס לשטח מסוכן,המיתנחלים סובלים מזה לא מעט ויש המון התקליות בחברון בין צה"ל לקיצוניים בנושא הזה

בקשר לבגצים כן זה מאוד בעיה איתם,כל פליצה הם ממהרים להגיש בגצים עליי אישית הגישו בגץ כששירתתי בשב"ס.
מה גם שהם ממהרים להתבכיין לצלב האדום לא מעט

"כל כפר ערבי או בדואי המשטרה אפילו לא נכסת לשם לא לאסור"
בחור על תגיד ערבי ובדואי באותו מישפט בנושא הזה,במיקרה הזה אף כפר בדואי לא יעשה עליך לינץ' אם תיכנס לשם תיהיה בטוח.
מה גם שיש עליה חדה במיספר המיתגייסים בעדה הבדואית,ראה את יחידת הגששים שעושה עבודה מעולה בגבול מיצריים,שלוחה של גיבעתי אגב
SaBaGMaN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-07, 15:25   #80
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SaBaGMaN
ראיתי שוב את הסרטון
תודה לאל שהוא יצא מזה בחיים זה קודם כל,לגבי העינין שהוא לא פתח באש פה יש בעיה רצינית,אתה בסכנת חיים לא צריך לחשוב פעמיים
ואם הוא ישפט אני לא חושב שזה ביגלל איבוד נשק,זה יותר ביגלל כניסה לשטח עויין איך לעזזל הם הגיעו לשם? איפה האחריות?
אבל אין לי את כל המסכנות של המיקרה הזה מול העניים אז אני לא ישפוט
הריי יש קוים ברורים לאן מותר להכנס ולאן אסור והצבא בקטע הזה מאוד ברור,אף אזרח לא יכנס לשטח מסוכן,המיתנחלים סובלים מזה לא מעט ויש המון התקליות בחברון בין צה"ל לקיצוניים בנושא הזה

בקשר לבגצים כן זה מאוד בעיה איתם,כל פליצה הם ממהרים להגיש בגצים עליי אישית הגישו בגץ כששירתתי בשב"ס.
מה גם שהם ממהרים להתבכיין לצלב האדום לא מעט

"כל כפר ערבי או בדואי המשטרה אפילו לא נכסת לשם לא לאסור"
בחור על תגיד ערבי ובדואי באותו מישפט בנושא הזה,במיקרה הזה אף כפר בדואי לא יעשה עליך לינץ' אם תיכנס לשם תיהיה בטוח.
מה גם שיש עליה חדה במיספר המיתגייסים בעדה הבדואית,ראה את יחידת הגששים שעושה עבודה מעולה בגבול מיצריים,שלוחה של גיבעתי אגב
רק 2.3 אחוז מכלל הבדואים מיתגיסים

ואח שלי באגוז אמר שלי שיש הרבה מהם שמסעיעם לאויב וגונבים דברים סוחרים בסמים וכו מעטים הבדואים שטובים

ובנוסף

79 אחוז מכלל מהבודאים מקבלים קיצבאות מיבטוח לאומי שבזמן הזה הם עובדים בשחור ועושיםטרור בנגב

אאז סלח לי מעטים הבדואים שבאמת רואים להיות במדינה הזאת
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה