ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-03-09, 21:28   #1
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

עוסק ב:: אבטחה ושמירה
חדר כושר: אין לו שם חחח
ברירת מחדל סקר- האם אתה מכיר את הגוף שלך באמת?

בסקר הזה כל אחד יכתוב אם הוא מכיר את הגוף שלו באמת ועד כמה הוא חושב שהוא מכיר אותו אם בכלל:
למשל אני חושב שאני מכיר קצת את הגוף שלי כי אני עדיין לא יודע מה פועל עליו בצורה האופטימלית מבחינת התזונה והאימונים והרבה מבחינת התוספים, דברים כאלה לוקחים זמן והרבה אז בבקשה רק מי שמתאמן את החצי שנה או יותר בשיא הרצינות שלו שיגיב פה.

עוד דוגמא:
חבר שלי שהוא מאמן מוסמך ומתאמן 3-4 שנים (הגיע ל105 קילו נקי בלי סטרואידים) מכיר את הגוף שלו טוב ווא אמר לי שהגוף שלו רגיל למצבים קיצוניים: אימונים על הגבול של האימון יתר, הקפדה על זמנים, תזונה מטורפת וכו'
eden.B. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-09, 21:34   #2
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

לדעת מה תהייה ההשפעה של כל דבר שאתה מכניס אל הפה זה משחק ארוך של ניסוי וטעייה, בדרך כלל לוקח כמה שנים.

אף אחד לא יוכל לדעת את מה יהייו ההשפעות של כל דבר ודבר על הגוף ב- 100%.

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-09, 21:47   #3
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

ת'אמת אני חושב שאני עוד לא מכיר את הגוף שלי כמו שצריך אבל מהחצי שנה שאני מתאמן רציני ועם תזונה כמו שצריך אז אני חושב שאני יכול לאכול כמעט כל יום משהו שהוא לא בתפריט ולא יקרה לי כלום להפך זה איכשהו עוזר גם בחיטוב מדי פעם אני אוכל עוגייה או משהו מתוק ואני לא מדבר על צ'יט! זה פשווט איכשהו לא משפיע עליי חח!! ובאימונים אני יכול להגיד על עצמי שאני מגיב טוב מאוד בחזרות לכשל (חזרה אחת לפני כשל) וכמעט תמיד אימון לאחר מכן אני עולה במשקל
ישן 04-03-09, 22:13   #4
coldfire
Banned

אני מכיר את הגוף שלי מצוין. שמתי לב שאם אני שם עוד משקל על המוט, הגוף שלי מגיב.
coldfire מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-09, 22:31   #5
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
לדעת מה תהייה ההשפעה של כל דבר שאתה מכניס אל הפה זה משחק ארוך של ניסוי וטעייה, בדרך כלל לוקח כמה שנים.

אף אחד לא יוכל לדעת את מה יהייו ההשפעות של כל דבר ודבר על הגוף ב- 100%.

אתה צודק וזה מה שהתכוונתי כל מה שעושים זה על יקרון הניסיון והטעייה ואני יודע שזה לוקח הרבה שנים אבל פשוט אין פה מספיק אנשים שמתאמנים כל כך הרבה זמן הממוצע לפחות הוא על חצי שנה-שנה רקציני
ישן 04-03-09, 22:37   #6
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי coldfire צפה בהודעה
אני מכיר את הגוף שלי מצוין. שמתי לב שאם אני שם עוד משקל על המוט, הגוף שלי מגיב.
לא הבנת למה אני מתכוון, אני התכוונתי להתפתחות שלך במהלך הזמן עם הבסיס של האימונים שלך: אימון אינטנסיבי עד כדי הריגה, אימונים אינטנסיבים,אימונים נחמדים, ואימונים קלילים וכמובן על בסיס התזונה שלך: ארוחות מפוצצות, ארוחות רגילות, וארוחות שחיטות וכמובן תדירות הארוחות והקפדה על זמנים (יש הרבה מחקרים שמראים שככל שאתה מקפיד על התדירות של הארוחות (בעיקר בסביבות של הלפני-במהלך-אחרי האימון) יש יותר תוצאות).
תנסה להבין למה אני מתכוון וזה לא המשקל שאתה שם על המוט (למרות שזה גם חשוב אבל זה לא העיקר כי כל הדברים שציינתיח למעלה משפיעים על "המשקל שאתה שם על המוט" )
ישן 04-03-09, 22:39   #7
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי haim15 צפה בהודעה
ת'אמת אני חושב שאני עוד לא מכיר את הגוף שלי כמו שצריך אבל מהחצי שנה שאני מתאמן רציני ועם תזונה כמו שצריך אז אני חושב שאני יכול לאכול כמעט כל יום משהו שהוא לא בתפריט ולא יקרה לי כלום להפך זה איכשהו עוזר גם בחיטוב מדי פעם אני אוכל עוגייה או משהו מתוק ואני לא מדבר על צ'יט! זה פשווט איכשהו לא משפיע עליי חח!! ובאימונים אני יכול להגיד על עצמי שאני מגיב טוב מאוד בחזרות לכשל (חזרה אחת לפני כשל) וכמעט תמיד אימון לאחר מכן אני עולה במשקל
יכול להיות שעלית פה על משהו בקשר לאימונים שלך אבל לפי הגיל שלך עוד לא הגעת למצב שאתה באמת תדע מה משפיע עליך בצורה האופטימלית ומה לא.
ישן 04-03-09, 22:44   #8
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

לאור כל התגובות שהגיבו כאן אני רואה שאנשים פשוט לא הבינו למה התכוונתי וכן אני יודע שזה לוקח זמן אבל מי שיודע גודל ולכן פיתוח הגוף משמעותי ביותר בעיקר בגילאים שאתם מתחילים להתאמן (סביבות ה14-16) בגלל שבגילאים האלה אי אפשר להגיע למקסימום הגודל ולכן חשוב מאוד לעבוד על טכניקות ועל הידע, כמה שיותר ידע וכמה שיותר ידיעת הגוף כך שבגילאים שאחרי הצבא שהגוף כבר מתחיל להיכנס לשייפ ואלו הגילאים הקריטים למתאמן שרוצה לגדול הוא יוכל בעזרת הידע והניסיון מן העבר.

תמשיכו לשלוח תגובות...
ישן 04-03-09, 23:41   #9
amir717
חבר פעיל

כללי:: אמיר
עוסק ב:: לימודים בתיכון
חדר כושר: עוזיאל

אני לא מכיר ממש טוב את הגוף שלי כי אני מתחיל אם הזמן מקווה
amir717 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה