ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-09-07, 16:55   #41
xZiPeR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
הכוח הוא אינדבידואלי , כמו שבן אדם יכול לחיות בדיאטה נטולת פחמימת לבין בן אדם שיכול לחיות על דיאטת דלת פחמימות או בן אדם שיכול לחיות רק על דיאטת מבוססת פחמימות.
בקשר ל"פירוק שריר" שמתבצע בבוקר , מאיפה לך שפירקת שריר? , מאיפה לך שעלית X שריר ביום? , אתה לא יודע את כל הפרמטרים הללו לכן אתה לא יודע אם הגוף פירק שריר או לא (למרות שהוא לא , הגוף לא יפרק שריר בין לילה כי זה תהליך מאוד מורכב [גם לגוף וגם ההסבר גל.ט הסביר איפשהוא על זה תריץ חיפוש].
בכל מקרה זה יתאזן במהלך היום / לאחר ארוחה מזינה / לאחר אימון עם ארוחה.
ואם אתה במסה אתה גם תוסיף מסת שריר בסכמה הכללית אם זה שבועית יומית חודשית או איך שלא תקרא לזה.
אני יודע שזה קצת קשה להבנה לוגית והגיונית אבל זה קורה (ראה דיאטת IF , עוד מעט אולי יהיה על זה מאמר בי"ב תבינו על מה מדובר).
בקשר לכח - ברור שהוא איניבידואלי. אבל העניין כאן הוא יחס. למה אני מתכוון ? לבאדיבילדר (סטנדרטי) יהיה יותר כח כשהוא יאכל לפני האימון מאשר אם הוא לא יאכל לפני האימון (בין אם הוא מסתדר גם יפה בדיאטה נטולת פחמימות, פשוט זה יהיה פחות כוח ביחס למה שהוא ישיג אם כן יאכל).

ובקשר לפירוק שריר, ברור שזה לא בין לילה, גם המספרים שהמצאתי הם סתם מספרים. יכול להיות שאפילו תוך שנתיים פירקת עשירית גרם שריר (משמע גם לא פירקת 1/20 גרם שומן*) ועלית ב20 קילו של מסת שריר.
אבל - לא עדיף לאכול רגיל ובכך לוותר על הפירוק של העשירית גרם ועל הצבירה של ה1/20 גרם שומן האלה ?
זה הכל עניין יחסי של - אמנם ניתן להסתדר מצוין גם עם ארוחה אחת, פשוט השאלה היא מה עדיף.

אה, ואשמח אם תמצא לי מאמר (בעברית אם אפשר) על הIF הזה ואת התגובה של גל שעליה אתה מדבר.

* בהנחה שבגרם שומן יש פי שניים אנרגיה מאשר גרם שריר.
ישן 05-09-07, 16:57   #42
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zav
חח איך תמיד מגיעים לנושא הזה..
חחח כן הא
שמע זה נושא חם עכשיו בשוק יותר מדי חם ותאמת דיי זילזלתי בו עד שהתעמקתי והבנתי את העקרונות + תוצאות שהוצגו ממנו פשוט מדהימים.
בקשר לתגובה של גל , אני לא יודע איפה זה , זה היה פעם תריץ חיפוש
מאמר בעברית אין באנגלית כל הפורום של לייל מפוצץ בחרא הזה וכל יום שואלים על זה שאלות (שנענות בתגובות מורשעות חחח)
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-09-07, 17:15   #43
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
אז שוב אני אומר לך , מפתחי גוף במסה רובם כן אוכלים 5 ארוחות ביום כי זה דיי קשה לתקוע 4-5-6-7 אלף קלוריות בארוחה או שתיים , לכן מפרקים את זה.
כל הקטע של ה"לאכול כל 3 שעות" הוא פשוט פרנויה מצחיקה שהמציאו ומאז כולם הולכים על זה.
הקטע של הזרימת חומצות אמינו למשך כל היום , אם תאכל 100 גרם חלבון בפעם אחת , חומצות אמינו יהיו בדם במשך זמן ממושך יותר (כי תהליך העיכול יקח יותר זמן) , מאשר שתאכל 30 גרם חלבון (תהליך העיכול יהיה קצר יותר) , וחומצות אמינו יהיו זמן קצר יותר בדם.
תרים טלפון לגיל , תשאל אותו למה באמת אוכלים 5 ארוחות ביום נראה מה הוא יענה לך...
ומפתחי גוף תתעדכן מתחילים לאמץ שיטה של פחות ארוחות ויש גילויים שדיאטות מסוג שונה תורמות אף יותר.
וד"א זה שאתה לא מסכים עם זה , זה לא אומר שזה לא נכון אתה פשוט נולדת לבועה ואתה ממשיך עם זה , ישנם ים עידכונים מהשנים האחרונות וגילוים חדשים שאף אחד לא מוכן לקבל אותם ועובדים עם הראש בקיר.
הא ועוד משהו , זה לא מגביר חילוף חומרים די עם הסרט קומדיה הזה סיימנו איתו ממזמן , חילוף חומרים ירד במצב של חיטוב לא משנה מה תעשה במיוחד בחיטוב ארוך טווח גם אם תאכל 30 ארוחות של 60 קלוריות כל אחת זה לא יעזור לך ליחלוף חומרים , ובמסה החילוף חומרים תקין גם עם ארוחה 1.
שומן מיותר אתה תעלה כשתיהיה בעודף קלורי , ולא קשור לכמה ארוחות תאכל.
לוחמי סומו לא אוכלים ארוחה אחת הם אוכלים במשך כל היום וכמו שנאמר פה פשוט כל היום ... (שמעתי על מגש ביצים ביום , לא יודע כמה זה נכון).
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה , אבל לא מזיק קצת להסתכל לצדדים ולראות אופקים שונים ומשונים גם אם זה לא מסתדר לך , אולי השיטה שלך כן עובדת אבל זה לא אומר שאי אפשר לפעול אחרת ולהשיג את אותם תוצאות (אני לא דבר כבר על יותר טובים מזה שלא יאכלו אותי בטעות).
אבל התוצאה תיהיה שווה רק הדרך קלה יותר (אולי תלוי בבן אדם ) ,
שיהיה בהצלחה
אני אשמח אם תעלה עדכונים או מאמרים לגבי הנושא הזה שאני אוכל להבין יותר לעומק את הנושא
בנוסף אני אשאל את גיל ועוד כמה אנשי מקצוע שאני מכיר..כי זה באמת נושא מעניין שהעלת ויכול להיות שאני טועה..אבל אני צריך לראות מאמרים ואסמכתות לפני..
ישן 05-09-07, 17:22   #44
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
אני אשמח אם תעלה עדכונים או מאמרים לגבי הנושא הזה שאני אוכל להבין יותר לעומק את הנושא
בנוסף אני אשאל את גיל ועוד כמה אנשי מקצוע שאני מכיר..כי זה באמת נושא מעניין שהעלת ויכול להיות שאני טועה..אבל אני צריך לראות מאמרים ואסמכתות לפני..
http://www.bodyrecomposition.com/for...ad.php?t=23336
ישן 05-09-07, 17:46   #45
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
תודה אני אקרא את זה..
ישן 05-09-07, 17:55   #46
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

היה גם כאן דיון על זה ומשה הביא כמה אבסטרקטים, אירוני אבל דווקא התימוכין השקרי של יעל דרור ,יכול להיות חומר קריאה על הנושא:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=27528

אה והאדם הבא הוא יועץ תזונה ומאמן, שניסה לבדוק את העניין עם המחקרים ובאמת לנסות חיטוב, עם ארוחה אחת, שתיים ביום :
http://leangains.blogspot.com/
בין היתר יש שם בסוף הבלוג כמה וכמה מפתחי גוף שאימצו את הרעיון ונראה לפי התמונות שהלך להם יופי.
הנה קישור ישיר לחלק הזה בבלוג:
http://leangains.blogspot.com/2007/0...interview.html
ישן 05-09-07, 21:04   #47
Moshe
Banned

http://www.bodyrecomposition.com/for...ad.php?t=25603

bigbit
בנוסף למה שהבאתי לך תוסיף את זה לאוסף.
אני מניח שהסתדרת עם ההרשמה באתר של לייל
ישן 08-09-07, 10:59   #48
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
אז שוב אני אומר לך , מפתחי גוף במסה רובם כן אוכלים 5 ארוחות ביום כי זה דיי קשה לתקוע 4-5-6-7 אלף קלוריות בארוחה או שתיים , לכן מפרקים את זה.
כל הקטע של ה"לאכול כל 3 שעות" הוא פשוט פרנויה מצחיקה שהמציאו ומאז כולם הולכים על זה.
הקטע של הזרימת חומצות אמינו למשך כל היום , אם תאכל 100 גרם חלבון בפעם אחת , חומצות אמינו יהיו בדם במשך זמן ממושך יותר (כי תהליך העיכול יקח יותר זמן) , מאשר שתאכל 30 גרם חלבון (תהליך העיכול יהיה קצר יותר) , וחומצות אמינו יהיו זמן קצר יותר בדם.
תרים טלפון לגיל , תשאל אותו למה באמת אוכלים 5 ארוחות ביום נראה מה הוא יענה לך...
ומפתחי גוף תתעדכן מתחילים לאמץ שיטה של פחות ארוחות ויש גילויים שדיאטות מסוג שונה תורמות אף יותר.
וד"א זה שאתה לא מסכים עם זה , זה לא אומר שזה לא נכון אתה פשוט נולדת לבועה ואתה ממשיך עם זה , ישנם ים עידכונים מהשנים האחרונות וגילוים חדשים שאף אחד לא מוכן לקבל אותם ועובדים עם הראש בקיר.
הא ועוד משהו , זה לא מגביר חילוף חומרים די עם הסרט קומדיה הזה סיימנו איתו ממזמן , חילוף חומרים ירד במצב של חיטוב לא משנה מה תעשה במיוחד בחיטוב ארוך טווח גם אם תאכל 30 ארוחות של 60 קלוריות כל אחת זה לא יעזור לך ליחלוף חומרים , ובמסה החילוף חומרים תקין גם עם ארוחה 1.
שומן מיותר אתה תעלה כשתיהיה בעודף קלורי , ולא קשור לכמה ארוחות תאכל.
לוחמי סומו לא אוכלים ארוחה אחת הם אוכלים במשך כל היום וכמו שנאמר פה פשוט כל היום ... (שמעתי על מגש ביצים ביום , לא יודע כמה זה נכון).
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה , אבל לא מזיק קצת להסתכל לצדדים ולראות אופקים שונים ומשונים גם אם זה לא מסתדר לך , אולי השיטה שלך כן עובדת אבל זה לא אומר שאי אפשר לפעול אחרת ולהשיג את אותם תוצאות (אני לא דבר כבר על יותר טובים מזה שלא יאכלו אותי בטעות).
אבל התוצאה תיהיה שווה רק הדרך קלה יותר (אולי תלוי בבן אדם ) ,
שיהיה בהצלחה
אחי אני רוצה להגיד לך שבדקתי את הנושא לעומק ונכנסתי ללינק ששלחת לי ולצערי לא מצאתי שם שום מחקר או מאמר מדעי מוסמך שנרשם על ידי תזונאי ו/או איש מקצוע אשר מוסמך לערוך מחקר בנושא
לכן הטענה שלך היא בגדר פנטזיה כי אין לה שום בסיס והוכחות לעומת זאת הטענה שלי מוכחת כי בדקתי אותה עם כמה אנשי מקצוע כולל יאיר להב..והמסקנה היא חד משמעית..ריבוי ארוחות 5-6 מגביר קצב חילוף חומרים הרבה יותר מ1-2..
ובנאדם שאמור לצרוך 100 גרם חלבון ..אם הוא יצרוך את זה בפעם אחת סביר להניח שחלק מזה יהפוך לשומן כי לגוף אין מנגנון שאוגר חומצות אמינו..לכן יש לספק לו חלבון כל כמה שעות..זה לא כמו נניח פחמימות שהגוף יכול לאגור אותם בתור גליקוגן בכבד ובשרירים ולהשתמש בהם במקרה הצורך
בקיצור פעם הבאה שאתה הולך לבדוק נושא..תבדוק מי פירסם את הנושא ואיזה הרשאה יש לו לעשות את זה..אתה לא יכול להתסמך על פורומים...גם אני יכול לכתוב מאמר בפורום ..זה לא הופך אותי לתזונאי ספורט או מומחה שערך מחקר מקיף..
ישן 08-09-07, 11:16   #49
ואן דאם

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס
שלח הודעה דרך MSN אל ואן דאם

לאכול כל שעתיים וחצי שלוש זה לא מיתוס נקודה !

"כשאוכלים מוציאים אנרגיה לא זניחה בתהליך העיכול והספיגה של מזון. כולנו מכירים את הרגשת העייפות לאחר ארוחה . לאחר אכילה יש עליה משמעותית בקצב חילוף החומרים שהרי נדרשת אנרגיה רבה לטיפול במזון. זו אחת הסיבות שבדיאטה עדיפה צריכה של ריבוי ארוחות קטנות מאשר ארוחות בודדות ... פעילות זו מלווה בפליטת חום מוגברת - רמז בנוגע להגברת הצריכה בימות החורף הקרים... " זה ציטוט מאיזה מאמר של תזונאית שפעם קראתי... ובקיצור חד וחלק...
בן אדם שיאכל 3 ארוחות גדולות ביוםם... לעומת בן אדם שיאכל 6-8 ארוחות קטנות ביום גם יעלה יותר את חילוף החומרים שלו... וגם לא יצבור שומן מיותר עקב הכנסת כל הפחמימות החלבונים והשומנים שהוא צריך ... כי הרי אם הוא יאכל ב-3 ארוחות מה שהוא צריך.. ייצא שבכל ארוחה הוא אוכל הרבה יותר ממה שהוא צריך... ושאוכלים יותר מדי בארוחה אחת... העודפים הולכים לשומן ..
ובקיצור עם כל הוויכוח הזה שכל שעתיים שלוש לאכול זה מיתוס... יש פה מישהו שאוכל 3 ארוחות ביום ? לא נראה לי !

מדריך חדר כושר , מוסמך וינגייט .
ואן דאם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 11:21   #50
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ואן דאם
לאכול כל שעתיים וחצי שלוש זה לא מיתוס נקודה !

"כשאוכלים מוציאים אנרגיה לא זניחה בתהליך העיכול והספיגה של מזון. כולנו מכירים את הרגשת העייפות לאחר ארוחה . לאחר אכילה יש עליה משמעותית בקצב חילוף החומרים שהרי נדרשת אנרגיה רבה לטיפול במזון. זו אחת הסיבות שבדיאטה עדיפה צריכה של ריבוי ארוחות קטנות מאשר ארוחות בודדות ... פעילות זו מלווה בפליטת חום מוגברת - רמז בנוגע להגברת הצריכה בימות החורף הקרים... " זה ציטוט מאיזה מאמר של תזונאית שפעם קראתי... ובקיצור חד וחלק...
בן אדם שיאכל 3 ארוחות גדולות ביוםם... לעומת בן אדם שיאכל 6-8 ארוחות קטנות ביום גם יעלה יותר את חילוף החומרים שלו... וגם לא יצבור שומן מיותר עקב הכנסת כל הפחמימות החלבונים והשומנים שהוא צריך ... כי הרי אם הוא יאכל ב-3 ארוחות מה שהוא צריך.. ייצא שבכל ארוחה הוא אוכל הרבה יותר ממה שהוא צריך... ושאוכלים יותר מדי בארוחה אחת... העודפים הולכים לשומן ..
ובקיצור עם כל הוויכוח הזה שכל שעתיים שלוש לאכול זה מיתוס... יש פה מישהו שאוכל 3 ארוחות ביום ? לא נראה לי !
זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר..
ישן 08-09-07, 11:44   #51
Sugarzaza

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

תפסיקו לעשות מעצמכם צחוק, אתם נשמעים כמו דיאטנית קלינית בשנות ה-80 עם כל ההגברת חילוף חומרים הזה וה"עודף חלבון נאגר כשומן"

כבר דנו על זה, הביאו מחקרים. תעשו חיפוש. ה"עלייה" בחילוף חומרים מתבטאת בשריפה של כ~7 קק"ל ביום. בסופו של דבר הכל מסתכם בקלוריות ולא בזמנים.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 12:01   #52
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
אחי אני רוצה להגיד לך שבדקתי את הנושא לעומק ונכנסתי ללינק ששלחת לי ולצערי לא מצאתי שם שום מחקר או מאמר מדעי מוסמך שנרשם על ידי תזונאי ו/או איש מקצוע אשר מוסמך לערוך מחקר בנושא
לכן הטענה שלך היא בגדר פנטזיה כי אין לה שום בסיס והוכחות לעומת זאת הטענה שלי מוכחת כי בדקתי אותה עם כמה אנשי מקצוע כולל יאיר להב..והמסקנה היא חד משמעית..ריבוי ארוחות 5-6 מגביר קצב חילוף חומרים הרבה יותר מ1-2..
ובנאדם שאמור לצרוך 100 גרם חלבון ..אם הוא יצרוך את זה בפעם אחת סביר להניח שחלק מזה יהפוך לשומן כי לגוף אין מנגנון שאוגר חומצות אמינו..לכן יש לספק לו חלבון כל כמה שעות..זה לא כמו נניח פחמימות שהגוף יכול לאגור אותם בתור גליקוגן בכבד ובשרירים ולהשתמש בהם במקרה הצורך
בקיצור פעם הבאה שאתה הולך לבדוק נושא..תבדוק מי פירסם את הנושא ואיזה הרשאה יש לו לעשות את זה..אתה לא יכול להתסמך על פורומים...גם אני יכול לכתוב מאמר בפורום ..זה לא הופך אותי לתזונאי ספורט או מומחה שערך מחקר מקיף..
כל הכבוד אחי אחלה תגובה
משה אחי תצא מהסרט שאתה חיי בו תתמקד במציאות כי אתה נמצא באיזה סרט
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 12:02   #53
ואן דאם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sugarzaza
תפסיקו לעשות מעצמכם צחוק, אתם נשמעים כמו דיאטנית קלינית בשנות ה-80 עם כל ההגברת חילוף חומרים הזה וה"עודף חלבון נאגר כשומן"

כבר דנו על זה, הביאו מחקרים. תעשו חיפוש. ה"עלייה" בחילוף חומרים מתבטאת בשריפה של כ~7 קק"ל ביום. בסופו של דבר הכל מסתכם בקלוריות ולא בזמנים.
מה קשור מסתכם בקלוריות ולא בזמנים ?
נמאס לי כבר לחזור על עצמי.. פעם אחרונה שאני מסביר את זה...
קח שני אנשים ....עם אותם נתונים !

שניהם צריכים לצרוך 3000 קלוריות .

אחד צורך אותם ב-3 ארוחות
ושני ב-6 ארוחות

האחד אוכל בכל ארוחה 1000 קלוריות
והשני אוכל בכל ארוחה 500 קלוריות
מה נראה לך שיקרה ?

האחד שאוכל 1000 קלוריות בכל ארוחה ...
מן הסתם אוכל יותר פחמימות/חלבונים/שומנים בארוחה אחת בכדי להגיע לכמות שהוא צריך להגיע אליה..
והשני אוכל פחות פחמימות/חלבונים/שומנים בארוחה אחת ...

בסופו של דבר שניהם צורכים את אותן הקלוריות.. אבל בגלל שהאחד מפוצץ תגליקוגן שלו בארוחה אחת... הוא יצבור שומן נקודה !
"אכילת ארוחות קטנות כל 2-3 שעות תורמת לשיפור רמות הגלוקוז והאינסולין בדם (ובסופו של דבר, לרגישות וסבילות טובים יותר לאינסולין וגלוקוז), שיפור פרופיל הליפידים בדם ורמות כולסטרול טובות יותר, הוצאה אנרגטית גבוהה יותר (בעקבות האפקט התרמוגני של המזון), מאזן חלבון וניטרוגן טובים וחיוביים יותר, והחשוב מכל – הקטנת הרעב והגברת תחושת השובע (ובעקבות כך, צריכת אנרגיה ומזון נמוכה יותר)."
ברגע שאתה אוכל בארוחה אחת יותר מדי קלוריות... כל העודף קלוריות שהכנסת לגוףףף... הופך לשומן !
אז בוא תסביר לי מר אורגני היקר איך בדיוק זה מסתכם בקלוריות ולא בזמנים ?

ישן 08-09-07, 12:04   #54
Sugarzaza

ציטוט:

אחד צורך אותם ב-3 ארוחות
ושני ב-6 ארוחות

מה נראה לך שיקרה ?

מן הסתם אוכל יותר פחמימות/חלבונים/שומנים בארוחה אחת בכדי להגיע לכמות שהוא צריך להגיע אליה..

בסופו של דבר שניהם צורכים את אותן הקלוריות.. אבל בגלל שהאחד מפוצץ תגליקוגן שלו בארוחה אחת... הוא יצבור שומן נקודה !
"אכילת ארוחות קטנות כל 2-3 שעות תורמת לשיפור רמות הגלוקוז והאינסולין בדם (ובסופו של דבר, לרגישות וסבילות טובים יותר לאינסולין וגלוקוז), שיפור פרופיל הליפידים בדם ורמות כולסטרול טובות יותר, הוצאה אנרגטית גבוהה יותר (בעקבות האפקט התרמוגני של המזון), מאזן חלבון וניטרוגן טובים וחיוביים יותר, והחשוב מכל – הקטנת הרעב והגברת תחושת השובע (ובעקבות כך, צריכת אנרגיה ומזון נמוכה יותר)."
ברגע שאתה אוכל בארוחה אחת יותר מדי קלוריות... כל העודף קלוריות שהכנסת לגוףףף... הופך לשומן !

תגיד, על מה אתה מתבסס? ציטוט מנענע?
זה לא נכון, והביאו פה כבר מחקרים שהוכיחו שזה לא נכון. אז די

ישן 08-09-07, 12:04   #55
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:

אחד צורך אותם ב-3 ארוחות
ושני ב-6 ארוחות

מה נראה לך שיקרה ?

אחי מה אתה מגיב לו בכלל סתם עוד דביל לאוסף:dry:

אנשים לא מבינים
בשביל שהגוף יצרוך כמות יאגור כמות גדולה של אנרגיה הוא צריך לאגור את עצמו כמה שעות מראש בארוחה אחת לפני אימון לא תעשה את העבודה וזה בוודאות מוחלטת אז תפסיק לבלבל
ישן 08-09-07, 12:07   #56
Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PcGunMan
אחי מה אתה מגיב לו בכלל סתם עוד דביל לאוסף:dry:

אנשים לא מבינים
בשביל שהגוף יצרוך כמות יאגור כמות גדולה של אנרגיה הוא צריך לאגור את עצמו כמה שעות מראש בארוחה אחת לפני אימון לא תעשה את העבודה וזה בוודאות מוחלטת אז תפסיק לבלבל
ובשביל לחטב צריך 20 חזרות איטיות

ישן 08-09-07, 12:08   #57
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
ובשביל לחטב צריך 20 חזרות ומעלה.
בחיטוב עבדתי עם דגש של חזרות יותר גבהות אבל לא עברתי את 12
אבל עבדתי אימונים קשים בהחלט 6-8 חזרות
ישן 08-09-07, 12:11   #58
Sugarzaza

There was a tendency for a higher nitrogen balance in young women fed four protein-containing meals a day compared with young women fed three meals a day, with lunch providing 80% of daily protein intake [25]. However, for adequate intakes of energy and protein, there was no difference in nitrogen balance between young women fed three or six meals per day [26].

עוד אחד:
In young subjects, the differences in protein anabolism were minor between the spread and the pulse patterns because the response of muscle protein synthesis to feeding was similar whatever the feeding pattern.

(1) Current Opinion in Clinical Nutrition & Metabolic Care. 6(3):301-306, May 2003.
Type and timing of protein feeding to optimize anabolism

ישן 08-09-07, 12:12   #59
ואן דאם

ציטוט:
תגיד, על מה אתה מתבסס? ציטוט מנענע?
זה לא נכון, והביאו פה כבר מחקרים שהוכיחו שזה לא נכון. אז די
אני מתבסס על עובדות !
עודף של חלבון שנאכל בארוחה אחת ייהפך בגוף שלך לפחמימות או לשומנים (כלומר: אם אכלת יותר חלבון ממה שהגוף שלך צריך לתהליכי החיים או לגדילת השריר – פשוט תשמין.... חד וחלק).
וזאת עובדה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ישן 08-09-07, 12:14   #60
Sugarzaza

J Nutr. 2000 Jul;130(7):1700-4

Protein feeding pattern does not affect protein retention in young women.

Arnal MA, Mosoni L, Boirie Y, Houlier ML, Morin L, Verdier E, Ritz P, Antoine JM, Prugnaud J, Beaufrere B, Mirand PP.

Unite d'Etude du Metabolisme Azote, Institut National de la Recherche Agronomique et Centre de Recherche en Nutrition Humaine, Clermont-Ferrand-Theix, France

This study was undertaken to determine whether a pulse protein feeding pattern was more efficient than a spread pattern to improve protein anabolism in young women as was already shown in elderly women. After a 15-d adaptive period [1.2 g protein/(kg fat-free mass. d)], 16 young women (age 26 +/- 1 y) were given a 14-d diet providing 1.7 g protein/(kg fat-free mass. d), using either a pulse pattern (protein consumed mainly in one meal, n = 8), or a spread pattern (spreading daily protein intake over four meals, n = 8). Nitrogen balance was determined at the end of both the 15-d adaptive and the 14-d experimental periods. Whole-body protein turnover was determined at the end of the 14-d experimental period using [(15)N]glycine as an oral tracer. Nitrogen balance was 17 +/- 5 mg N/(kg fat-free mass. d) during the adaptive period. It was higher during the experimental period, but not significantly different in the women fed the spread or the pulse patterns [59 +/- 12 and 36 +/- 8 mg N/(kg fat-free mass. d) respectively]. No significant effects of the protein feeding pattern were detected on either whole-body protein turnover [5.5 +/- 0.2 vs. 6.1 +/- 0.3 g protein/(kg fat-free mass. d) for spread and pulse pattern, respectively] or whole-body protein synthesis and protein breakdown. Thus, in young women, these protein feeding patterns did not have significantly different effects on protein retention.

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא