ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-09-07, 13:22   #21
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Di-Bol
בלי קשר לשיטה כזו או אחרת. אתם לא מרגישים צורך לאכול כל 3 שעות לערך גם ללא מחויבות של תפריט? אם אני יודע שאני אעדר לכמה שעות לנוכח פגישה או משהו אז אני באמת אוכל ארוחה אחת כמו שתיים ואין שום בעיה עם זה, זה לא משנה 4 או 6 ארוחות. אבל איך הבנדאם שמשתמש בשיטה הנידונה לא רעב כל היום?
הכל עניין של הרגל, כמו שתהרגלת לאכול כל 3 שעות אפשר להתרגל לאכול גם ארוחה 1
אז יקח לך קצת זמן לא תיהיה רגיל אבל בסופו של דבר אני חושב שזה עדיין יותר נוח מאשר להתעסק בא וכל כל היום.
אבל שוב זה ממש אינדבידואלי הוא אפילו מזכיר במה שהוא כתב פה למעלה שעל אחד ה IF יכול להשפיע יופי והוא יהיה מרוצה עד הגג ולא יהיה רעב ולא יהיה אכפת לו מהאוכל רק בזמנים שצויין ויש אחד שלא יוכל לחיות ויתפס על הקירות מרוב רעב ויראה אוכל ויתפתה וכו' וכו' ולכן ריבוי ארוחות יהיה אידיאלי בשבילו.
שוב תחקור את הגוף שלך , תראה מה טוב לך יותר אבל אל תשלול ישר , תנסה תן לזה צ'אנס ותראה אולי זה אפילו יהיה טוב יותר ולא "תסבול" או שתהפוך "את החיים לקלים יותר" .
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 13:27   #22
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

עוסק ב:: סטודנט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
חשבתם על זה שאולי הארוחות שלכם קטנות יחסית כי הן ממילא מתוכננות לריבוי ארוחות? תאכלו ארוחות ענק ונראה אם שלוש שעות אחרי זה תהיו רעבים.
כן חשבתי על זה ואני רעב. כמו שאני עושה על האש ואוכל איזה 2 קילו בשר אני עדיין רעב באותו יום, והארוחות שלי לא קטנות.
Di-Bol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 13:30   #23
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

אתה רגיל לאכול כמויות גדולות. תנסה לאחד את כל הארוחות שלך לארוחה אחת, קשה לי להאמין שתהיה רעב אחרי 3 שעות..

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 13:32   #24
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אתה רגיל לאכול כמויות גדולות. תנסה לאחד את כל הארוחות שלך לארוחה אחת, קשה לי להאמין שתהיה רעב אחרי 3 שעות..
אבל מה יהיה אחרי 15 שעות, שהארוחה הבאה לפי IF היא כעבור 20 שעות(בהנחה שהארוחה הזאת באמצע חלון הזמן של ה 8 שעות).
ישן 16-09-07, 13:39   #25
m0she
מנהל מחלקת התזונה

שוב, אני לא עוסק בשיקולי נוחיות של אף אחד.. מה שבטוח מבחינתי זה שאי אפשר להסיק מארוחות קטנות שבהכרח נהיה רעבים כל 3 שעות, צריכים לנסות ארוחות גדולות ולראות מה קורה עם זה. חוץ מזה שהשאלה שלך לא ברורה לי, אתה יכול לשים ארוחה בסוף החלון של ה8 שעות..

MosheG@israelbody.org
ישן 16-09-07, 13:40   #26
Moshe
Banned

ציטוט:
אבל מה יהיה אחרי 15 שעות, שהארוחה הבאה לפי IF היא כעבור 20 שעות(בהנחה שהארוחה הזאת באמצע חלון הזמן של ה 8 שעות).
הקטע בכל העניין שאפשר לדלג בקלות על ארוחת הבוקר , כי רוב הזמן הזה מה16 שעות(לא 15 אבל אפשר לשחק עם זה) , אתה ישן.
לדוגמה , ארוחה אחרונה שלך הייתה לפני שינה (נגיד ונלך לפי היחס של 3 ארוחות ביום , לפני אימון אחרי אימון ולפני השינה).
אתה הלכת לישון , קמת לאחר 8 שעות דילגת על הארוחת בוקר , לדוגמה הלכת לישון ב11 קמת ב7 בבוקר , דילגת על ארוחת הבוקר הלכת לעבודה או ללימודים או לכל מקום שהיית אמור ללכת אליו ביום יום , בארוחת צהריים שלך תיהיה מוזמן לאכול ארוחה שזה יהיה ב3 בצהריים.
ז"א שבתאחלס אתה מחזיק את עצמך 8 שעות ללא אוכל או ב"צום" אמיתי וללא שינה.
לדעתי? זה לא כזה נורא , בהתחלה אולי יהיה קשה אבל תתרגל , גם הכמויות אוכל שתכניס בארוחה יהיו גדולות יותר כמו שנאמר פה , העיכול ימשך זמן רב יותר הבטן לא תקרקר ואם יהיה רעב הוא יהיה רק פסיכלוגי.
ישן 16-09-07, 13:51   #27
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
הקטע בכל העניין שאפשר לדלג בקלות על ארוחת הבוקר , כי רוב הזמן הזה מה16 שעות(לא 15 אבל אפשר לשחק עם זה) , אתה ישן.
לדוגמה , ארוחה אחרונה שלך הייתה לפני שינה (נגיד ונלך לפי היחס של 3 ארוחות ביום , לפני אימון אחרי אימון ולפני השינה).
אתה הלכת לישון , קמת לאחר 8 שעות דילגת על הארוחת בוקר , לדוגמה הלכת לישון ב11 קמת ב7 בבוקר , דילגת על ארוחת הבוקר הלכת לעבודה או ללימודים או לכל מקום שהיית אמור ללכת אליו ביום יום , בארוחת צהריים שלך תיהיה מוזמן לאכול ארוחה שזה יהיה ב3 בצהריים.
ז"א שבתאחלס אתה מחזיק את עצמך 8 שעות ללא אוכל או ב"צום" אמיתי וללא שינה.
לדעתי? זה לא כזה נורא , בהתחלה אולי יהיה קשה אבל תתרגל , גם הכמויות אוכל שתכניס בארוחה יהיו גדולות יותר כמו שנאמר פה , העיכול ימשך זמן רב יותר הבטן לא תקרקר ואם יהיה רעב הוא יהיה רק פסיכלוגי.
נסכם בזה שאישית לי זה לא מתאים, השאר מוזמנים להגיב. לא רואה את עצמי לא אוכל 8 שעות לפני הארוחה הגדולה, ניחא אחרי.
דרך אגב, מה הקטע של הצום?
ישן 16-09-07, 13:55   #28
אור
חבר פעיל

משה, הכל פה בתיאוריה אף אחד לא יודע איך זה יעבוד עליו.. זה גם תלוי בגנטיקה תאכלס, אני לא מוצא סיבה להרעיב את עצמך
תעשה את זה ונראה בעוד חודשיים מה השתנה..

אבקות חלבון
אור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 14:13   #29
Moshe
Banned

ציטוט:
נסכם בזה שאישית לי זה לא מתאים, השאר מוזמנים להגיב. לא רואה את עצמי לא אוכל 8 שעות לפני הארוחה הגדולה, ניחא אחרי.
דרך אגב, מה הקטע של הצום?
ניצול של מאגרי השומן לאנרגיה + שיפור הרגישות לאינסולין
ואור זה באמת מה שהולך לקרות בזמן הקרוב.
ישן 16-09-07, 14:19   #30
ironman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
נמאס לי מהשטויות האלה לא יכול יותר,אנשים אתם לא רוצים לאכול אבל כן רוצים לגדול ? מזה 3 ארוחות ביום ? תפסיקו לזיין תמוח אתם מושפעים יותר מדי מהמאמרים ואתם לא רוצים להיתאמן חזק ולצבור נסיון !:dry:
בוא נתאמן פעמיים בשבוע,כול אימון חצי שעה,ונאוכל 2-3 ארוחות ביום ????
מה זה נשמע הגיוני ?

ולמי איכפת דרך אגב מהתמונות של השחיף הזה שעשה כמה סייקלים טובים...:dry:

לא רוצה לעליב אף אחד אבל משה אתה בזמן האחרון מושפע מ BULLET שלנו (אחלה בחור דרך אגב,אבל קורא יותר מדי) ומהזיוני מח של ליל מקדונלדס או איך שקוראים לו ...
בוא תעלו תמונות שלכם,ותוכיחו שהשטויות שלכם עובדות !
לאכול 3 פעמים ביום
לוותר על ארוחת בוקר וכו'.......
מחזק תכלס חלס לחפור במדע שעוד כמה זמן תגלו מחקרים שגילו שטעיתם . אתם לא רוצים לאכול אל תאכלו וגם אל תתאמנו אל תעשו לנו טובה. וזה לא בא בטון של לצאת עליכם כי ידע באמת לא חסר פה לחכמי הפורום.
ironman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 15:23   #31
F][_aMe
חבר פעיל

הסמל האישי שלF][_aMe

משה,
איך את מסביר את זה שמפתחי גוף מקצועיים עדיין דוגלים בפריסת ארוחותיהם במשך כל היום?

פלקס וילר - האסתטיקה האהובה עליי:
http://www.youtube.com/watch?v=YsQ6ZRJjSWI
http://www.youtube.com/watch?v=JvWUKhEb2WA

F][_aMe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 15:36   #32
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ironman
מחזק תכלס חלס לחפור במדע שעוד כמה זמן תגלו מחקרים שגילו שטעיתם . אתם לא רוצים לאכול אל תאכלו וגם אל תתאמנו אל תעשו לנו טובה. וזה לא בא בטון של לצאת עליכם כי ידע באמת לא חסר פה לחכמי הפורום.
למה אתה בא נגד? זה בדיוק כמו שאנשים עכשיו כמוך יבואו יגידו משקולות פוגעות בגדילה
"עוד כמה זמן תגלו מחקרים שטעיתם"
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 15:40   #33
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
ואם יתגלה בעתיד שתדירות ארוחות נמוכה יעילה יותר? זו כבר התחכמות.
ציטוט:
משה,
איך את מסביר את זה שמפתחי גוף מקצועיים עדיין דוגלים בפריסת ארוחותיהם במשך כל היום?
מפתחי גוף מקצועיים אוכלים כ6000 קלוריות ביום ויותר, זה לא מעשי לאכול כל כך הרבה קלוריות בשתי ארוחות.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 15:54   #34
r0y
חבר פעיל

שלח הודעה דרך MSN אל r0y

אנלא חושב שאנשים יכולים לאכול את כל התפריט שלהם ב 3 ארוחות...
אפילו אני שאני אוכל רק 2200 קלוריות בערך וזה לא הרבה לעומת רוב האנשים פה שבמאסה אנלא יכול לאכול את כל זה ב 3 ארוחות...יש 3 ארוחות גדולות וכל השאר זה ביניים שזה מוסיף הרבה..
משה אם אתה לא מתאמן למה אתה בפורום הזה??רק בקטע של תזונה.?
ישן 16-09-07, 16:09   #35
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

לדעתי יש פה אפקט פסיכולוגי
ארוחת בוקר נותנת לך הרגשה טובה לשאר היום.
להיות רעב בבוקר סתם הופך אותך לעצבני+מחסור בפחמימות בכלל יגרום לך להיות עייף וחסר אנרגיות.
ישן 16-09-07, 16:13   #36
ironman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
למה אתה בא נגד? זה בדיוק כמו שאנשים עכשיו כמוך יבואו יגידו משקולות פוגעות בגדילה
"עוד כמה זמן תגלו מחקרים שטעיתם"
אני לא מתחכם כי תכלס בשטח זה לא עובד אפילו אני מרגיש יותר טוב שהוספתי עוד ארוחה ליום מאשר לאכול ארוחה יותר גדולה האמת שלא מעניין אותי מחקרים אני מעדיף ללמוד מאנשים שדברים עבדו עליהם ולקחת מהם את הידע ולבדוק אותו בהתאם כמובן כל אחד שונה.
בקשר לגדילה סתם דוגמא שנתת אז לא נראה לי שמי שרציני מתאמן אכפת מזה ואותו דבר גם לגבי החברה הלא טבעיים אפשר להגיד להם סטרואידים פוגעים בכם הנקודה שלי שאני לא מתחכם עם מחקרים . פשוט התכונתי שאנשים מחפשים פה הנחות לעצמם ואין הנחות בספורט הזה. הנסיון הוא הידע הכי טוב בשבילכם.
ישן 16-09-07, 16:25   #37
YONI
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYONI

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס דיזנגוף

אנשים שלא עושים כלום פשוט מחפשים להיות חכמולוגים גדולים ורק להיות שליליים כנגד מה שכן מצליח בוודאות כי זה לא מתאים להם פשוט מאוד.

אבל בקשר ל If השיטה דווקא מושכת אותי אבל השאלה מה לאורך זמן קורה איתה , הבנאדם בכתבה חי לפיה רק מאמצע שנה שעברה אם אני לא טועה
YONI מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-07, 16:28   #38
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אור
משה, הכל פה בתיאוריה אף אחד לא יודע איך זה יעבוד עליו.. זה גם תלוי בגנטיקה תאכלס, אני לא מוצא סיבה להרעיב את עצמך
תעשה את זה ונראה בעוד חודשיים מה השתנה..
אין פה שום דבר בתאוריה, מחקרים זה משהו שנערך במציאות, לא במוחותיהם הקודחים של מדענים שרוצים שתהיה שחיף.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ironman
אני לא מתחכם כי תכלס בשטח זה לא עובד אפילו אני מרגיש יותר טוב שהוספתי עוד ארוחה ליום מאשר לאכול ארוחה יותר גדולה האמת שלא מעניין אותי מחקרים אני מעדיף ללמוד מאנשים שדברים עבדו עליהם ולקחת מהם את הידע ולבדוק אותו בהתאם כמובן כל אחד שונה.
בקשר לגדילה סתם דוגמא שנתת אז לא נראה לי שמי שרציני מתאמן אכפת מזה ואותו דבר גם לגבי החברה הלא טבעיים אפשר להגיד להם סטרואידים פוגעים בכם הנקודה שלי שאני לא מתחכם עם מחקרים . פשוט התכונתי שאנשים מחפשים פה הנחות לעצמם ואין הנחות בספורט הזה. הנסיון הוא הידע הכי טוב בשבילכם.
חשבת אולי שאתה מרגיש יותר טוב כי הוספת עוד קלוריות? וגם אם לא הוספת עוד קלוריות אלא סתם שינית את מספר הארוחות על אותה כמות קלוריות, זה עדיין לא מוכיח כלום כי אין לך דרך אובייקטיבית למדוד את ההבדלים.

MosheG@israelbody.org
ישן 16-09-07, 16:42   #39
Moshe
Banned

זה פשוט מצחיק אין כל פעם מחדש מביאים לכם מחקרים + תמונות + כל הוכחה על פני השטח שחור על גבי לבן , אתם אוהבים להתכחש כי "כל הסוסים במכון שלי עושים את זה אז אני גם יעשה ואני אהיה סוס".
מה שמצחיק הוא שאיכשהוא אני נגרר לוויכוחים כאלו ואחרים שוב ושוב , אני רואה שכבר לא שווה להראות מחקרים וחידושים בתחום כי במילא אף אחד פה לא ממש מקשיב.
ורק נקנח במחקר על ה IF
Ann N Y Acad Sci. 2001 Apr;928:305-15. Links
Caloric restriction in primates and relevance to humans.

* Roth GS,
* Ingram DK,
* Lane MA.

Laboratory of Neurosciences, Gerontology Research Center, National Institute on Aging, National Institutes of Health, Baltimore, Maryland 21224, USA. geor@vax.grc.nia.nih.gov

Dietary caloric restriction (CR) is the only intervention conclusively and reproducibly shown to slow aging and maintain health and vitality in mammals. Although this paradigm has been known for over 60 years, its precise biological mechanisms and applicability to humans remain unknown. We began addressing the latter question in 1987 with the first controlled study of CR in primates (rhesus and squirrel monkeys, which are evolutionarily much closer to humans than the rodents most frequently employed in CR studies). To date, our results strongly suggest that the same beneficial "antiaging" and/or "antidisease" effects observed in CR rodents also occur in primates. These include lower plasma insulin levels and greater sensitivity; lower body temperatures; reduced cholesterol, triglycerides, blood pressure, and arterial stiffness; elevated HDL; and slower age-related decline in circulating levels of DHEAS. Collectively, these biomarkers suggest that CR primates will be less likely to incur diabetes, cardiovascular problems, and other age-related diseases and may in fact be aging more slowly than fully fed counterparts. Despite these very encouraging results, it is unlikely that most humans would be willing to maintain a 30% reduced diet for the bulk of their adult life span, even if it meant more healthy years. For this reason, we have begun to explore CR mimetics, agents that might elicit the same beneficial effects as CR, without the necessity of dieting. Our initial studies have focused on 2-deoxyglucose (2DG), a sugar analogue with a limited metabolism that actually reduces glucose/energy flux without decreasing food intake in rats. In a six-month pilot study, 2DG lowered plasma insulin and body temperature in a manner analagous to that of CR. Thus, metabolic effects that mediate the CR mechanism can be attained pharmacologically. Doses were titrated to eliminate toxicity; a long-term longevity study is now under way. In addition, data from other laboratories suggest that at least some of the same physiological/metabolic end points that are associated with the beneficial effects of underfeeding may be obtained from other potential CR mimetic agents, some naturally occurring in food products. Much work remains to be done, but taken together, our successful results with CR in primates and 2DG administration to rats suggest that it may indeed be possible to obtain the health- and longevity-promoting effects of the former intervention without actually decreasing food intake.
ישן 16-09-07, 16:43   #40
ironman
חבר פעיל

חשבת אולי שאתה מרגיש יותר טוב כי הוספת עוד קלוריות?[/quote]
סליחה התכוונתי לחילוק הארוחות ככה שיהיה לי עוד ארוחה למשל במקום לאכול 250 גרם חזה עוף פיצלתי ל125 גרם בארוחה סתם דוגמא אני יותר מסתכל לכיוון החלבונים לאורך היום בפחמימות אני מצמצם לכמה ארוחות ככה שהרוב בשתי ארוחות בוקר ואחרי האימון.
תגובה