ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-12-06, 00:42   #21
dan154
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
תקשיב ילד
תשאל את ניגרי ענק, את מנהלי הפורום, את גיל גרנות - את מי שאתה חושב שהוא מבין בתחום.
אין דבר כזה לעלות נקי! ואם יש --> זה נדיר. רב המתאמנים עולים ועולים ובסוף מחטבים.
לא אומר לעלות מלוכלך לגמרי אבל נקי!?
ועוד דבר.. אני לא צריך להכיר אותך כדי לראות שאתה לא מבין עניין, אין במאמר שום דבר רע, ועובדה שלא כתבת שום דבר חוץ מ- "לעלות נקי" - חחח נו באמת.
פייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייי בגללך אני עוד יאבד קלוריות שאני צריך אל תוך האסלה יא מגעיל, עוד שנייה אני מקיא. פשוט גועל נפש. לפחות תסווה קצת ת'התנשאות, חחח פונה אליי עם פתיחה כמו "תקשיב ילד"...

תשמע, לא אמרתי שאני מומחה, אני חדש בתחום ורק הבעתי את דעתי לפי מה שאני כן יודע.

אבל מה שכן - אני כן קראתי ת'מאמר, ולא לא הגבתי סתם, בניגוד למה שחשבת. אז תפגין טיפה יותר צניעות פעם הבאה ואל תחשוב שאתה מסוגל תוך שנייה לדעת הכל על מישהו שאתה לא יודע עליו דבר וחצי דבר.
dan154 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-06, 00:55   #22
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
מה????????????????
גם גיל שהוא הכי תותח שיש מחשב תפריטים לפי כמות מזון ויחסיות של ארוחות ולא מסתכל על קלוריות (במסה לא עשיתי חיטוב איתו).
איזה שטויות אתה מדבר!
1. הייתי שמח לדעת מה המאמר הזה כ"כ חידש לך בנושא התזונה?

2. לא נראה לי שגיל מתעלם לחלוטין מכמות הקלוריות, אתה רוצה להגיד לי שהוא לא יודע אם אתה אוכל 4000 או 2500?

3. הכוונה שלי הייתה שאפשר לעשות את כל אחת מה"סוגים" שהוא ציין שם עם כל סודי המזון שהוזכרו, הכל תלוי בסה"ב קלוריות

4. נראה לי שאנחנו נכנסים שוב לויכוח של "האם זה משנה אם אני מכניס 100 קלוריות מאורז מלא או בורקס/פיצה/בורקס פיצה" אם אני זוכר נכון גם אמרת שאתה יכול לתת לי הוכחה מחקרית שאורז מלא יתן תוצאות יותר טובות (אני עוד מחכה)

THE_JUGGERNAUT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-06, 01:05   #23
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
מה????????????????
גם גיל שהוא הכי תותח שיש מחשב תפריטים לפי כמות מזון ויחסיות של ארוחות ולא מסתכל על קלוריות (במסה לא עשיתי חיטוב איתו).
איזה שטויות אתה מדבר!
ברור שהוא מחשב קלוריות.
יעני לא קלוריות אבל הוא מחשב בגרמים חלבון - שומן - פחמימה. זה בדיוק כמו קלוריות זה מדע מדוייק:
חלבון - 4 קלוריות
פחמימה - כנ"ל
שומן - 9 קלוריות.
אז גיל מחשב את שלושת אלו ואם הוא רוצה בחישוב של 10 שניות הוא מגיע לקלוריות.

בקשר לנקודה של ההוא מעליי, השינוי במשקל גוף (לא הרכב גוף, משקל גוף) יהיה זהה אם תאכל 2000 קלוריות משוקולד ופיצה או מקוטג', לחם מלא וכו...

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-06, 01:18   #24
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod

בקשר לנקודה של ההוא מעליי, השינוי במשקל גוף (לא הרכב גוף, משקל גוף) יהיה זהה אם תאכל 2000 קלוריות משוקולד ופיצה או מקוטג', לחם מלא וכו...
לא מתייחס לחלבון מול פחמימה

מדבר על מה שנאמר אוכל "נקי" נגד "מלוכלך", לא יודע אם הבנת אותי - אבל אתה אומר שיהיה הבדל בהרכב הגוף (תוצאות) אם נכניס עוד 300 קלוריות מלחם מלא או בורקסים?

ישן 15-12-06, 10:39   #25
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי THE_JUGGERNAUT
1. הייתי שמח לדעת מה המאמר הזה כ"כ חידש לך בנושא התזונה?

2. לא נראה לי שגיל מתעלם לחלוטין מכמות הקלוריות, אתה רוצה להגיד לי שהוא לא יודע אם אתה אוכל 4000 או 2500?

3. הכוונה שלי הייתה שאפשר לעשות את כל אחת מה"סוגים" שהוא ציין שם עם כל סודי המזון שהוזכרו, הכל תלוי בסה"ב קלוריות

4. נראה לי שאנחנו נכנסים שוב לויכוח של "האם זה משנה אם אני מכניס 100 קלוריות מאורז מלא או בורקס/פיצה/בורקס פיצה" אם אני זוכר נכון גם אמרת שאתה יכול לתת לי הוכחה מחקרית שאורז מלא יתן תוצאות יותר טובות (אני עוד מחכה)
1. לחדש ממש אין, אבל מעניין לדעת על שיטות שונות של עליות במסה ואיך הם מגדירים אותם ורציתי לעזור לאנשים חדשים פה במאמר שהוא מפורט יותר ממה שיש באתר שלנו.
2. גיל לא מחשב, תתקשר תקבע פגישה ותראה שתשאל אותו כמה קלוריות יש לי בתפריט ? הוא יגיד לך : זה לא השיטה. השיטה היא יחסיות בין ארוחות (במסה).
3. זה לא נכון, אני מביא מאמר מיד...
4. הבטחתי לך? לא... אבל שיהיה:
ציטוט:
"ובכן, לפני שאני אתחיל, אני אציין שקלוריה היא קלוריה, בדיוק כמו שגרם הוא גרם. זוהי בסך הכל יחידת חום ואנרגיה. אבל האם לגרם זהב "מחיר" שווה לגרם מלפפון? ובכן, אני מניח שאתם יכולים להבין בעצמכם למה המשורר התכוון, ושכביכול "לא כל הגרמים שווים". אבל האם הם באמת לא שווים?

ובכן, כך גם הקלוריות. לרוב, כשדיאטן או מומחה תזונה אומר ש"קלוריה היא קלוריה", כוונתו היא שקלוריה מחלבון "מחירה" שווה לקלוריה משומן או מפחמימה. אני מניח שהתשובה כבר לפניכם, ואתם אומרים לעצמכם את המילה הקצרה במתחילה ב-ל' ונגמרת ב-א'. ההשפעות הפיזיולוגיות של קלוריה מחלבון שונות לחלוטין מההשפעות הפיזיולוגיות של קלוריה שמקורה בשומן או בפחמימה. בנוסף, לקלוריה מאב מזון זהה אך ממזון שונה יש השפעה שונה לחלוטין גם כן!"

המאמר המלא
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=2

לא הלכתי איתך רחוק למאמרים באנגלית כי יש פשוט פה באתר בעברית בלי בעיות מאמר נחמד מאוד.
זה לא העניין כמה קלוריות אני אוכל ביום, אילה מה אני אוכל בקלוריות האילה.
יום טוב (:
אליאב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-06, 10:40   #26
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the_juggernaut
לא מתייחס לחלבון מול פחמימה

מדבר על מה שנאמר אוכל "נקי" נגד "מלוכלך", לא יודע אם הבנת אותי - אבל אתה אומר שיהיה הבדל בהרכב הגוף (תוצאות) אם נכניס עוד 300 קלוריות מלחם מלא או בורקסים?
אני אומר לך - כן ועוד איך !
ישן 15-12-06, 10:40   #27
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
ברור שהוא מחשב קלוריות.
יעני לא קלוריות אבל הוא מחשב בגרמים חלבון - שומן - פחמימה. זה בדיוק כמו קלוריות זה מדע מדוייק:
חלבון - 4 קלוריות
פחמימה - כנ"ל
שומן - 9 קלוריות.
אז גיל מחשב את שלושת אלו ואם הוא רוצה בחישוב של 10 שניות הוא מגיע לקלוריות.

אתה אצל גיל או אני? הוא לא.
והוא עושה בשכל שככה.
ישן 15-12-06, 10:41   #28
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dan154
פייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייי בגללך אני עוד יאבד קלוריות שאני צריך אל תוך האסלה יא מגעיל, עוד שנייה אני מקיא. פשוט גועל נפש. לפחות תסווה קצת ת'התנשאות, חחח פונה אליי עם פתיחה כמו "תקשיב ילד"...

תשמע, לא אמרתי שאני מומחה, אני חדש בתחום ורק הבעתי את דעתי לפי מה שאני כן יודע.

אבל מה שכן - אני כן קראתי ת'מאמר, ולא לא הגבתי סתם, בניגוד למה שחשבת. אז תפגין טיפה יותר צניעות פעם הבאה ואל תחשוב שאתה מסוגל תוך שנייה לדעת הכל על מישהו שאתה לא יודע עליו דבר וחצי דבר.
אז קרא לי בחיטוב שלך תקיא הרבה ואני יגרום לך לרדת במשקל (:
חחח סתם
אני קראתי לך ילד כי אתה ילד
לפי הדיבור שלך, לפי התוקפנות שלך ולפי הידע שלך
ואתה בכללי אמרת שאתה חדש בתחום אז תוריד פרופיל
אין שום דבר רע במאמר
נקודה
ישן 15-12-06, 10:56   #29
dan154
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
אז קרא לי בחיטוב שלך תקיא הרבה ואני יגרום לך לרדת במשקל (:
חחח סתם
אני קראתי לך ילד כי אתה ילד
לפי הדיבור שלך, לפי התוקפנות שלך ולפי הידע שלך
ואתה בכללי אמרת שאתה חדש בתחום אז תוריד פרופיל
אין שום דבר רע במאמר
נקודה
בסדר אל תשחק אותה כאילו אתה מלכתחילה רק טענת שאין שום דבר רע במאמר. אתה זיינת לי ת'שכל על שאני סתם מגיב ולא קראתי ת'מאמר בכלל. מצחיק שאתה מנסה עכשיו לשנות את הפואנטה שלך כאילו הוויכוח הוא על אם המאמר טוב או לא (כמו שאמרתי רק הבעתי את הדעתי לגביו, אני לא מתיימר להיות מומחה). הבנתי שלפי דעתך אין שום דבר רע במאמר, ואני לא יתווכח איתך על זה. מה שהפריע לי זה איך שבאת וישר חשבת שאתה מכיר אותי, ושסתם הגבתי בלי לקרוא ת'מאמר כי בא לי להישמע שייך או משהו כזה... והנושא הזה (ההתנשאות שלך) לא קשור לזה שאני חדש בתחום, ולכן אין סיבה שאני יוריד פרופיל וישתוק לגבי זה.
dan154 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-06, 14:26   #30
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

אליאב, זה קיד טועה לא מעט.
תקרא פה:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=4868

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-06, 19:03   #31
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
2. גיל לא מחשב, תתקשר תקבע פגישה ותראה שתשאל אותו כמה קלוריות יש לי בתפריט ? הוא יגיד לך : זה לא השיטה. השיטה היא יחסיות בין ארוחות (במסה).
3
אתה מוכן להסביר לי יותר קצת על מה אתה מתכוון ב"יחסיות בין ארוחות", כי לא נראה לי שאתה מבין כ"כ מה הפירוש של המילה "יחס"...

ציטוט:
הבטחתי לך? לא... אבל שיהיה:
לא אמרתי שהבטחת...בדיון אחר שהיה לנו אמרת שיש לך מחקרים שקשורים לנושא...לא מאמרים שקיד כתב שאפילו אין להם סימוכין.... ואל תטעה שוב אני לא משווה בין חלבון לשאר אבות המזון

ציטוט:
אני אומר לך - כן ועוד איך !
אל תגיד לי, תראה לי

ציטוט:
ה לא העניין כמה קלוריות אני אוכל ביום, אילה מה אני אוכל בקלוריות האילה
ברור שיש חשיבות למאיפה הקלוריות באות אבל הבעיה היא שאתה חושב שזה עושה את כל ההבדל...וזה לא!!!! תכניס כמה חלבון סיבים שומנים בריאים שאתה רוצה - תהיה במאזן שלילי לא תצבור גרם שריר

לדעתי אתה צריך להיות יותר סקפטי לגבי מאמר שאתה קורא...מי בכלל כתב את המאמרים האלה בBB?

ישן 15-12-06, 19:34   #32
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי THE_JUGGERNAUT
אתה מוכן להסביר לי יותר קצת על מה אתה מתכוון ב"יחסיות בין ארוחות", כי לא נראה לי שאתה מבין כ"כ מה הפירוש של המילה "יחס"...

לא אמרתי שהבטחת...בדיון אחר שהיה לנו אמרת שיש לך מחקרים שקשורים לנושא...לא מאמרים שקיד כתב שאפילו אין להם סימוכין.... ואל תטעה שוב אני לא משווה בין חלבון לשאר אבות המזון

אל תגיד לי, תראה לי

ברור שיש חשיבות למאיפה הקלוריות באות אבל הבעיה היא שאתה חושב שזה עושה את כל ההבדל...וזה לא!!!! תכניס כמה חלבון סיבים שומנים בריאים שאתה רוצה - תהיה במאזן שלילי לא תצבור גרם שריר

לדעתי אתה צריך להיות יותר סקפטי לגבי מאמר שאתה קורא...מי בכלל כתב את המאמרים האלה בBB?
שאני אומר יחס אני מתכוו שלא יהיה ארוחה אחת ענקית וארוחה אחת קטנה, שיהיו 6 ארוחות עם יחס יפה של פ/ח/ש בכל ארוחה (55,25,20 - ש/ח/פ - לדוגמא) וכל ארוחה תיהיה סבירה ולא אחת קטנה ואחת מטורפת.
שאני אומר לך זה מאמר שמוכיח לך שלא כל קלוריה שווה, אם תאכל רק פיצות או רק ירקות באותם קלוריות, כלומר 3000 קלוריות פיצה לעומת 3000 קלוריות ירק, אתה תשמין בפיצה לא כמו שתשמין מהירק (סתם דוגמא מטורפת ולא הגיונית כן אבל בשביל הקטע).
ישן 15-12-06, 20:31   #33
zav
חבר פעיל

למי שאמר שאין דבר כזה מסה נקייה
מסה נקייה זה עלייה בסביבות ה-6-7 קילו שריר וקילו 1 שומן (שד"א לוקח תקופה כמו שנה לעלות ככה, לא משנה כמה תגידו לי שעליתם 20 קילו ב-4 חודשים)

עוד דבר, בגדול קלוריה היא קלוריה. אם תאכל 2000 קלוריות ביום אך ורק מפיתה מקמח מלא או 2000 קלוריות ביום אך ורק מפיתה מקמח לבן, התוצאות יהיו דומות.

הרבה תזונאים יודעים שבחיטוב אחרי תקופה מסויימת, ממושכת, מתחילים cravings וזה לרוב מה ששובר את רוב המחטבים למיניהם ולכן גם בחיטוב מרשים לאכול איזה שוקולד אחרי הארוחה אם בא לך משהו מתוק.

ועוד דבר, אותו אחד שאמר שגיל לא סופר קלוריות ושומר על "ארוחות יחסיות" או משהו מקושקש כזה:
בתפריט, ולא משנה באיזה תפריט, רצוי לתת 3 ארוחות גדולות (לרוב בוקר צהריים וערב, כאשר אחת מהן אחרי האימון) וארוחות הביניים יותר קטנות.
ואין דבר כזה לא סופר קלוריות, הוא אולי לא רושם לך כמה קלוריות אתה אוכל אבל הוא יודע טוב מאוד כמה פחמימות, חלבונים, שומנים, סיבים, סידן, וכו' אתה אוכל. ואם לא, הוא תזונאי גרוע (וזה לא המקרה).
zav מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-06, 21:01   #34
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
שאני אומר יחס אני מתכוו שלא יהיה ארוחה אחת ענקית וארוחה אחת קטנה, שיהיו 6 ארוחות עם יחס יפה של פ/ח/ש בכל ארוחה (55,25,20 - ש/ח/פ - לדוגמא) וכל ארוחה תיהיה סבירה ולא אחת קטנה ואחת מטורפת.
שאני אומר לך זה מאמר שמוכיח לך שלא כל קלוריה שווה, אם תאכל רק פיצות או רק ירקות באותם קלוריות, כלומר 3000 קלוריות פיצה לעומת 3000 קלוריות ירק, אתה תשמין בפיצה לא כמו שתשמין מהירק (סתם דוגמא מטורפת ולא הגיונית כן אבל בשביל הקטע).
זה שהוא שומר על יחס יפה זה נחמד...אבל אפשר לשמור על אותו יחס כמו 20\20\60 25\25\50 או מה שאתה רוצה עם 1000 ועם 7000 קלוריות.. אם לגיל אין מושג כמה קלוריות הוא מכניס לך לתפריט אז אני נאלץ להסכים עם ZAV...

חבל שהוא לא יותר פעיל פה בפורום

ציטוט:
למה שזה יקרה???? אתה מכניס אותם קלוריות - מוציא אותה כמות...ממה תצבור יותר שומן?!?!? מהGI הגבוה של הפיצה?

ישן 15-12-06, 21:40   #35
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the_juggernaut
זה שהוא שומר על יחס יפה זה נחמד...אבל אפשר לשמור על אותו יחס כמו 20\20\60 25\25\50 או מה שאתה רוצה עם 1000 ועם 7000 קלוריות.. אם לגיל אין מושג כמה קלוריות הוא מכניס לך לתפריט אז אני נאלץ להסכים עם Zav...

חבל שהוא לא יותר פעיל פה בפורום

למה שזה יקרה???? אתה מכניס אותם קלוריות - מוציא אותה כמות...ממה תצבור יותר שומן?!?!? מהgi הגבוה של הפיצה?
אולי אתה מכניס אותם קלוריות, אך הערכים שונים מבחינת שומן, פחמימה וחלבון, וזה מה שיעשה את ההבדל. אם אתה חושב שזה טוב לאכול X קלוריות, ולא משנה ממה מורכב התפריט - שיהיה לך בהצלחה.

נ.ב.
גם איתך סיימתי את הויכוח, מיותר, אתה לא תכתוב: אולי יש משהו במה שאתה אומר כי אתה לא מכיר אותי ומן הסתם חושב שאתה חכם ומנוסה ממני. אז מיותר להתווכח.
ישן 15-12-06, 21:44   #36
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zav
למי שאמר שאין דבר כזה מסה נקייה
מסה נקייה זה עלייה בסביבות ה-6-7 קילו שריר וקילו 1 שומן (שד"א לוקח תקופה כמו שנה לעלות ככה, לא משנה כמה תגידו לי שעליתם 20 קילו ב-4 חודשים)

עוד דבר, בגדול קלוריה היא קלוריה. אם תאכל 2000 קלוריות ביום אך ורק מפיתה מקמח מלא או 2000 קלוריות ביום אך ורק מפיתה מקמח לבן, התוצאות יהיו דומות.

הרבה תזונאים יודעים שבחיטוב אחרי תקופה מסויימת, ממושכת, מתחילים cravings וזה לרוב מה ששובר את רוב המחטבים למיניהם ולכן גם בחיטוב מרשים לאכול איזה שוקולד אחרי הארוחה אם בא לך משהו מתוק.
ועוד דבר, אותו אחד שאמר שגיל לא סופר קלוריות ושומר על "ארוחות יחסיות" או משהו מקושקש כזה:
בתפריט, ולא משנה באיזה תפריט, רצוי לתת 3 ארוחות גדולות (לרוב בוקר צהריים וערב, כאשר אחת מהן אחרי האימון) וארוחות הביניים יותר קטנות.
ואין דבר כזה לא סופר קלוריות, הוא אולי לא רושם לך כמה קלוריות אתה אוכל אבל הוא יודע טוב מאוד כמה פחמימות, חלבונים, שומנים, סיבים, סידן, וכו' אתה אוכל. ואם לא, הוא תזונאי גרוע (וזה לא המקרה).
האם 2000 קלוריות במהלך יום למתאמן של פיתה יביאו אותם תוצאות כמו 200 קלוריות של אורז מלא, ירקות, בשר דל שומן וכ"ו..? מגוכך.
אני מקשקש? אוקיי - ואתה תזונאי מוסמך מבין גדול.
אלוהים ישמור 3 ארוחות גדולות וארוחות ביניים יותר קטנות? אוף איזה קשקוש עצוב בא לי לבכות, לפי דברייך אני אוכל 6 ארוחות ביום כולם יפות ומלאות ויש יחס שווה בערך בניהם, זה טעות!? וואלה.. טוב לדעת.
שוקלד טוב בחיטוב? אוקיי אחי - הבנתי את רמת ההשכלה הכללית שלך, כתבת כל כך הרבה דברים שאני סותר אותם וגם גדולים ממני, שאני מסיים פה את ההתיחסות אלייך בפורום, שיהיה לך יום מוצלח והלוואי ותצליח באימונים / תזונה שלך.

נ.ב.
לא אמרתי שאין דבר כזה מסה נקייה, אמרתי שרב האוכלוסייה לא יכולה לעלות נקי ויפה מבחינה גנטית, וגם לא רואה בעלייה נקייה מדי דבר טוב מסיבות שאין טעם לפרט משום שלא תבין אותם לפי ההודעות שלך.
ישן 15-12-06, 21:48   #37
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

עד שגל או משה לא יגידו לך משהו לא תקבל אותו...תמשיך לבלוע את המאמרים שבאתר בלי לחשוב

אם בא לקבל עוד דעה חוץ מהמאמרים שבאתר (שכבר הגענו פה מזמן למסקנה שהם מלאים שטויות) אתה מוזמן לפורום של לייל...

ישן 16-12-06, 00:21   #38
zav
חבר פעיל

זה שאני אומר דברים שסותרים את מה שאתה חושב לא אומר שאני טועה,
במקרה הזה אולי אפילו הייתי אומר שזה אומר שאני צודק, לפי כמות השטויות שאתה רושם...

ורק בשביל הידע הכללי שלך, אם אתה אוכל מקופלת קטנה ביום בתקופת חיטוב, זה לא רע ואפילו טוב.
כך תמנע צ'יטינג והתקפות של זלילות פתאומיות...

אה ומסה נקייה כמו שרשמתי (יחס של 1:6-7 בין שומן לשריר) אפשרי כמעט אצל כל אחד (אולי לא אצל האנשים האלה ששוקלים 300-400 קילו שרואים רק באינטרנט) אם אותו אחד שומר על תזונה כמו שצריך ומתאמן כמו שצריך...
zav מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-12-06, 00:38   #39
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
האם 2000 קלוריות במהלך יום למתאמן של פיתה יביאו אותם תוצאות כמו 200 קלוריות של אורז מלא, ירקות, בשר דל שומן וכ"ו..? מגוכך.
אני מקשקש? אוקיי - ואתה תזונאי מוסמך מבין גדול.
אלוהים ישמור 3 ארוחות גדולות וארוחות ביניים יותר קטנות? אוף איזה קשקוש עצוב בא לי לבכות, לפי דברייך אני אוכל 6 ארוחות ביום כולם יפות ומלאות ויש יחס שווה בערך בניהם, זה טעות!? וואלה.. טוב לדעת.
שוקלד טוב בחיטוב? אוקיי אחי - הבנתי את רמת ההשכלה הכללית שלך, כתבת כל כך הרבה דברים שאני סותר אותם וגם גדולים ממני, שאני מסיים פה את ההתיחסות אלייך בפורום, שיהיה לך יום מוצלח והלוואי ותצליח באימונים / תזונה שלך.

נ.ב.
לא אמרתי שאין דבר כזה מסה נקייה, אמרתי שרב האוכלוסייה לא יכולה לעלות נקי ויפה מבחינה גנטית, וגם לא רואה בעלייה נקייה מדי דבר טוב מסיבות שאין טעם לפרט משום שלא תבין אותם לפי ההודעות שלך.
אליאב, אני רואה שאתה בקשר הדוק עם גיל, אז תשאל אותו בהזדמנות עלי. איך אני נראיתי שבאתי אליו. אחרי שהוא יענה לך, תזכר במה שאכלתי באותה תקופה בעיקר - לחם לבן עם קוטג' 3%.
לפי מה שאתה חושב, אני הייתי אמור להיות דובון אכפת לי בלי שרירים, אבל גיל ראה אחרת.

עוד דבר, כתבת באחת ההודעות הקודמות שלך שאם תאכל 2000 קלוריות מפיצה אתה תשמין ואם תאכל 2000 קלוריות מחיטה מלאה אתה לא תשמין. בהנחה שליום אתה צריך בדיוק 2000 קלוריות, איך תשמין מכאן או מכאן ? מקרה אחר, בהנחה שאתה צריך ליום 2000 קלוריות, ואוכל 3000 מחיטה מלאה או 3000 מקמח לבן למה שמחיטה מלאה תשמין פחות מאשר קמח לבן? ואל תפול לי על הקטע של הרגישות לאינסולין.
ישן 16-12-06, 02:35   #40
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

הדיון הזה הולך לשום מקום.

אליאב: מותר לאכול גם שוקולד בחיטוב , הכל במידה. אם אתה חושב שזה הורס , אתה פאנט במקרה הטוב ולא מבין במקרה הפחות טוב. בגדול , מה שמשנה זה רק המאזן הקלורי [תרמודינמיקה בסיסית..]. הדברים היחידים מעבר לזה שיכול להשפיע על יחס עליה שריר/שומן הם: 1. אימונים. 2. רגישות לאינסולין. אפשר לשפר רגישות לאינסולין באמצעות תזונה כזאת או אחרת , ולכן יהיה מאוד הגיוני לומר לאדם לצרוך כל מה שהוא חייב לצרוך - מספיק חלבון , אומגה 3 , ו15-30 גרם סיבים ביום ומעבר לזה שיעשה מה שבא לו - זה לא קריטי.

אגב , ZAV הביא פה את דעה שגם לייל מקדונלד מצדד בה [ראה The Rapid Fatloss Handbook].

The Juggerment , התשובות שלך מעולות וח"ח על הסבלנות. אני לא רואה סיבה שתחשוב שאני או גל צריכים לענות ושהתשובות שלנו "שוות" יותר..

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא