ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-10-12, 00:33   #41
Alon332
חבר פעיל

לא שיפסיק לעשות בנץ' ויתחיל לעשות חתירה במכונה ייעודית ופשיטות מרפק עם משקוליות כי הוא בחיים לא יתקדם בבנץ' אם הוא ימשיך לעשות בנץ'.
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-12, 00:35   #42
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alon332 צפה בהודעה
לא שיפסיק לעשות בנץ' ויתחיל לעשות חתירה במכונה ייעודית ופשיטות מרפק עם משקוליות כי הוא בחיים לא יתקדם בבנץ' אם הוא ימשיך לעשות בנץ'.
אתה קורא הפוך

כשנתקעים בבנץ הדבר האחרון שיעזור בבנץ
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-12, 00:36   #43
אלברט ברכה
חבר פעיל

ואוריגמי כמובן
ישן 05-10-12, 00:37   #44
Alon332
חבר פעיל

הוא נתקע בבנץ'.
ישן 05-10-12, 00:37   #45
Alon332
חבר פעיל

דרך אגב, אני מקווה שאתם משיגים את כמות החלבון היומית שלכם מהזין אחד של השני.
ישן 05-10-12, 00:38   #46
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
הוא נתקע בבנץ'.
אני מבאייפון יצא לי טעות

התכוונתי שהאחרון שיעזור זה בנץ

מה המשקלים שלך אוריגמי-מן?
ישן 05-10-12, 15:20   #47
Alon332
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אני מבאייפון יצא לי טעות

התכוונתי שהאחרון שיעזור זה בנץ

מה המשקלים שלך אוריגמי-מן?
לא משהו, קשה להתקדם כשאתה חי"רניק שמתאמן במזל 3 פעמים בשבועיים, בלי שינה ותוך כדי אימונים וקו. בכל מקרה סקוואט 125, דדליפט 155, בנץ' 80, פרס 60, מתח ומקבילים 22.5. הכל ל-5 חוץ מדדליפט ל-3 ומקבילים ל-8. שוקל 75.
ישן 06-10-12, 02:32   #48
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
לא משהו, קשה להתקדם כשאתה חי"רניק שמתאמן במזל 3 פעמים בשבועיים, בלי שינה ותוך כדי אימונים וקו. בכל מקרה סקוואט 125, דדליפט 155, בנץ' 80, פרס 60, מתח ומקבילים 22.5. הכל ל-5 חוץ מדדליפט ל-3 ומקבילים ל-8. שוקל 75.
חשבת להתחרות אח שילי?
עם משקליפ כאלה לא הייתי מיעץ לזקנות עפ אןסטאופורוזיס, אבל הסיבה שאתה אוטיסט היא שאתה חושב שזה שקראת ספר ורבע הופך אותך לגאון

אני אמשיך לרדת עליך אחר כך, מעצבן אותי ךכתוב מהאייפון
ישן 06-10-12, 11:55   #49
Alon332
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
חשבת להתחרות אח שילי?
עם משקליפ כאלה לא הייתי מיעץ לזקנות עפ אןסטאופורוזיס, אבל הסיבה שאתה אוטיסט היא שאתה חושב שזה שקראת ספר ורבע הופך אותך לגאון

אני אמשיך לרדת עליך אחר כך, מעצבן אותי ךכתוב מהאייפון
מצטער, שכחתי שבשביל לייעץ צריך 120 בנץ' ו-180 סקוואט, כי אלה המשקלים שאלוהים נתן למשה בסיני ואמר לו "לא תייעץ עד שלא לחצת 120 ושפפת 180".

אתה וכל ה-circle jerk הזה שיש פה חיים בסרט שרק מי שמרים כמוכם יכול להיות חזק ומבין (בלי קשר למ.ג שלו ולאם הוא צודק או לא), כאילו שהגעתם לאיזשהם הישגים.
מה ההבדל בינך לביני? אתה מרים יותר, אבל ברור שתרים יותר, אתה מתאמן הרבה יותר זמן, וחי חיים טובים בהרבה מכל בחינה אפשרית לעומתי. וקראת איזה ספר או 2 כדי שתוכל להגיד שקראת. ואולי גם עשית קורס מדריכים שלא לימד אותך כלום רק כדי שתוכל להגיד שאתה מדריך מוסמך ועשית קורס. בלי שום הישג ספורטיבי, בלי שום הישג תחרותי, אה בעצם אתה משחק באיזו קבוצת כדורגל ליגה ז' לא? אחי אתה ספורטאי!!

ד"א, מצחיק שאתה אומר לי שאני חושב שאני גאון כי קראתי ספר, כשכל הידע שאתה מציג מאז שבאת לפה מגיע מספר אחד שגם אם הוא לא היחיד שקראת, הוא בהחלט היחיד שאתה מייחס אליו חשיבות כלשהי.
ישן 06-10-12, 15:05   #50
אלברט ברכה
חבר פעיל

א. אני שוקל 81 קילו, די קרוב אליך. לקחת לי 5 ק"ג בבנץ' והסקוואט הוא בבוקס, שם גם ה120 קילו שלך יהיו כבדים מדי.
ב. אני עובד 10 שעות ביום תחת לחץ, אם אתה חושב שזאת סביבת אימונים טובה אז לא.
ג. הייתי פצוע קצת יותר משליש מכל התקופה שאני מתאמן, ורק פציעות כרוניות (דלקות אגן, שורש כף יד ושטף דם של 3 חודשים מתאונה)
ד. עשיתי את הקורס אבל אני מנסה כמה שיותר להסתיר את העובדה הזאת. הקורס היה אחד הדברים המטומטמים שעשיתי בחיים.
ה. לא קראתי רק את הספר הזה (שאפילו את שמו אתה לא יודע), קראתי בין היתר את כל הספרים של ריפטו, סטאר, כמה של לייל מקדולנד ועוד כמה שלא כ"כ זוכר. אני יוצא עליך ככה בגלל שאתה חש את עצמך על זה שקראת תספר ורבע של ריפטו.
ו. אני מתערב איתך שאני אוכל אותך בכל פרמטר בספורט. חוץ מבכדורגל (שאותו אני בכלל לא משחק בליגה או משהו אלא סתם לכיף) אין שום אופציה ספורטיבית במדינה הזו, לכן אני וגם רוב האנשים כאן לא נלך לשום מסגרת ספורטיבית תחרותית, אני מעדיף להשקיע בעבודה.
ז. לא באתי לפה אתמול, אני נמצא פה כבר כמה שנים, אבל אתה טמבל, לא ציפיתי שתבין את זה.
ח. בשביל לייעץ לא צריך כלום, רק מה בדיוק הנסיון שלך? הנחש הוא באמת מאמן בשכר, אני מאמן בשביל הכיף. יעיד על כך הליצן המרקד, וגם במקרה יש לי חבר שאני מאמן 7 חודשים, פחות זמן ממה שאתה מתאמן ויש לו עליך כבר פור של 25 קילו בכל תרגיל, והוא בכלל חי אורך חיים מסריח לאימונים, אז מה?

נערך לאחרונה על ידי אלברט ברכה, 06-10-12 בשעה 15:09.
ישן 06-10-12, 16:14   #51
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

אין קשר בין כמה משקל מרימים ליכולת אימון, יש אנשים חזקים שנצמדים אליהם מתאמנים ודופקים לעצמם את הבריאות, והצד השני גם נכון, יש לא מעט מאמני wl בני 60 שבקושי הולכים עם הכרס בירה, אבל הם יודעים מה לעשות יותר טוב מכל אחד.
לתת המלצות על חשבון ספר או אינטואיציה זה נחמד, אבל בחיים האמיתיים זה לא עובד תמיד וזה יכול לפעמים לעשות את ההפך, לגרום לרגרסיה/התקדמות איטית יותר
בכל מקרה לא ראיתי בנאדם שמתאמן שנתיים ולא עבד עם יותר מבנאדם-שניים שיכול להיקרא מאמן או שהוא איזה אושיית אימונים

עובדתית עבדתי עם יותר מ30 אנשים באופן צמוד תמורת כסף, ועם עוד כמה עשרות לפחות באופן כללי לזמנים קצרים יותר, יש דברים שעובדים ויש דברים שלא, וגם לאלברט לא חסר אימון אנשים למרות שלא בתשלום, אז מי אתה שתבוא ותגיד שאין לנו מושג מהחיים? אתה מכיר אותנו או רבע ממה שעשינו?

- הדוג' שאמרת באיזה דיון לילד בן 15 לעשות 5X5 מראה שלא עבדת עם אף מתאמן באופן רציני בחיים, לא משנה איך נסובב ונקרא את הדיון, שילמד להתאמן, אני עבדתי עם גבר בן 40 עם קיפוזיס וטסט' נמוך שהתקדם יפה, ילד בן 15 שנכשל שיתחזק וילמד לעבוד נכון,
אפשר גם לעבור למתכונת של פנדליי או קורטה ואז תהיה התקדמות אדירה גם כן, אולי סייקל נפח של סמולוב זה גם ייתן התקדמות שבועית...
- הדוג' ששאלת על ריסט בConjugate System של WS מראה שאין לך מושג מה השיטה, אולי חוץ מהשם והרעיון הכללי שלה

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-12, 18:26   #52
Alon332
חבר פעיל

אלברט -
א. יא גבר.
ב. ללא ספק לו"ז יותר קשה משל לוחם, אני חושב לחתום קבע, רק לא לחזור לאזרחות ולעבוד 10 שעות.
ג+ד. יא גבר.
ה. יודע את השם, יש לי גם את הספר. גם אני קראתי עוד כמה ספרים.
ו. ל1לז, זה בדיוק מה שאלירמבו אומר לכם כל הזמן. ויש הרבה אופציות, אל תחפש רווח בכל דבר, אנשים עוסקים בספורט כי הם אוהבים את זה. גם הישראלים שמגיעים לאולימפיאדה קורעים את התחת בעבודה בארץ.
ז. duh, אחרת איך אני יודע שאתה משחק כדורגל, אבל אתה טמבל, לא ציפיתי שתבין את זה.
ח. אז תחליט, לא צריך כלום בשביל לייעץ או שצריך ניסיון? צריך גם לכתוב כל הודעה שניה בסעיפים, או שאפשר לכתוב כמו בן אדם?

נחש - לא אמרתי שאין לכם מושג מהחיים, אבל כן אמרתם כמה דברים שסותרים אחד את השני, בראשם שמתאמן מתחיל לא יכול לעשות טקסס, ואז שמתאמן מתחיל כן יכול לעשות אבל הוא יתקדם לאט יותר ממה שהוא יכול (שזו גם היתה הנקודה שלי).

מצחיק שאתה אומר לי שהוא קודם צריך לעבוד נכון, כשבאותה תגובה שהצעתי לו לעבור למתכונת טקסס, הבאתי לו קודם כל סרטון של דייב טייט לתיקון הטכניקה, ואז גם רשמתי שקרוב לודאי שהסרטון הזה מספיק, והוא לא יצטרך לשנות למתכונת טקסס.
לא אחי, הוא בכלל צריך להפסיק לעשות את כל התרגילים האלה, ולהתחיל לעבוד ספציפית, כי הרי אם הוא תקוע ב-SS, הדבר האחרון שיעזור לו זה להמשיך לעשות SS.
ישן 06-10-12, 18:50   #53
אלברט ברכה
חבר פעיל

לדעתי שיעבור לקורטה אחי, בטוח יעזור.
איפה אתה לוחם? בקרקל?
ישן 06-10-12, 18:53   #54
אלברט ברכה
חבר פעיל

ילדים צעירים לא אמורים להתמודד עם נפח גבוה, לכן ss היא קלאסית עבור מתאמן שלא יודע איך נראה מוט, אין לו מאסה והוא מאוד צעיר.

לתת לילד לעבוד 5*5 ישרוף אותו מהר מאוד, בטח אם הנפח יהיה גם בעצימות גבוהה.

תעשה לנו טובה בבקשה ותחזור לעצור חיילים עם הופרעה מרושלת.
ישן 06-10-12, 19:49   #55
Alon332
חבר פעיל

לא משנה כמה אנשים אימנת, להגיד שבטקסס יש יותר נפח מב-ss תמיד יהיה לא נכון. או שאתה צריך מחשבון בשביל להבין את זה?
מה זה קשור שהוא צעיר ואין לו מאסה, ההצעה שלי היא לתרגיל אחד, ורק לחודשיים. לא אמרתי לו שיחליף את כל התכנית לטקסס כי היא יותר טובה מ-ss למתחילים, כמה פעמים אני צריך לחזור על וריאציות של המשפט הזה כדי שיקלט?
חשבתי שכמעט בלתי אפשר לשרוף מתאמן מתחיל, אז 5x5 פעם בשבוע עם 90% מ-rm5 ישרוף, אבל 3x5 פעמיים שלוש בשבוע עם 100% rm5 לא?
ובבקשה תמשיך עם הבדיחות "שיעבור לתכנית x", אני לא יכול להפסיק לקרוא אותן ולצחוק.

אה והלוואי והייתי בקרקל, אפילו להם יש יותר אקשן מלנו.
ישן 06-10-12, 20:06   #56
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

הרסתם תפורום!!

טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-12, 20:22   #57
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
לא משנה כמה אנשים אימנת, להגיד שבטקסס יש יותר נפח מב-ss תמיד יהיה לא נכון. או שאתה צריך מחשבון בשביל להבין את זה?
מה זה קשור שהוא צעיר ואין לו מאסה, ההצעה שלי היא לתרגיל אחד, ורק לחודשיים. לא אמרתי לו שיחליף את כל התכנית לטקסס כי היא יותר טובה מ-ss למתחילים, כמה פעמים אני צריך לחזור על וריאציות של המשפט הזה כדי שיקלט?
חשבתי שכמעט בלתי אפשר לשרוף מתאמן מתחיל, אז 5x5 פעם בשבוע עם 90% מ-rm5 ישרוף, אבל 3x5 פעמיים שלוש בשבוע עם 100% rm5 לא?
ובבקשה תמשיך עם הבדיחות "שיעבור לתכנית x", אני לא יכול להפסיק לקרוא אותן ולצחוק.

אה והלוואי והייתי בקרקל, אפילו להם יש יותר אקשן מלנו.
מעצימות בss לא תשרוף אותו
מנפח אתה עלול לשרוף אותו אבל מה שבטוח הוא שרוב הילדים יתקעו כי נפח גבוה מדי הוא לא משהו שמתאים לילדים ולא למתחילים אז בטח לא לשילוב של שניהם

בטקסס הנפח הוא בעיקר ביום נפח, אבל יש גם וריאציות של עשיריות באימון האחרון בשבוע, אז אל תמהר לקבוע איפה יש יותר מה
ומספיק האימון נפח של טקסס כדי להרוס את כל השבוע.
ישן 06-10-12, 20:23   #58
אלברט ברכה
חבר פעיל

איפה אתה? מ"צ?
ישן 07-10-12, 02:37   #59
Alon332
חבר פעיל

קודם אמרת שילדים לא יכולים להתמודד עם עצימות, עכשיו אתה אומר שהם לא יכולים להתמודד עם נפח...
כל כך קשה להיות עקבי בימינו.

לא מכיר שום וריאציה רשמית של טקסס עם עשיריות בעצימות (שהם לא בק-אוף). אשמח לראות מקור.

ואיך, למען השם, מ.צ אם אני בחי"ר?! אני בגבעתי.
ישן 07-10-12, 02:54   #60
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

הרסתם תפורום!!

טייני מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא