ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-03-13, 00:39   #21
Grizzly
חבר מתחיל

כללי:: מאמן ג'ודו שמסמפט ליפטינג
עוסק ב:: מאמן ג'ודו
חדר כושר: מספיק לי מזרנים במתנ"סים
ברירת מחדל תתפלא

תתפלא כמה העולם של מדריכים/מאמנים/מתאמנים קטן. אני מאמן 5 פעמים בשבוע כל ערב במקום אחר, אין לך משג כמה דברים אני שומע (ואני עוד מאמן ג׳ודו ולא כושר).
Grizzly מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 00:54   #22
Grizzly
חבר מתחיל

ברירת מחדל טובת הספורט

אגיד יתרה מזאת - אתה יודע למה בכלל נכנסתי להגיב בפעם הראשונה בחיים שלי פה? כי מאסתי מהדברים האלה בענף שלי ואני רותח מכעס בגלל זה. אתה יודע כמה חניכים מבריקים לא זוכים להתקדם כי המאמן שלהם לא מספיק ״מקומבן״? או כי למשפחה של החניך אין כסף להוציא אותו למחנה אימונים או לחו״ל והאיגוד לא משתין על זה? או מפטרים מאמנים טובים כי הם לא הולכים עם הקו שנקבע ?
אתה לא יודע כנראה, וגם לא יודע דבר נוסף - כשאתה מדבר ומלכלך על מישהו אין לדעת לאן זה יגיע, אולי הבחור שעושה יד קדמית בצד שומע וקולט הכל.
ישן 06-03-13, 01:46   #23
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ארבל אתה לא כל כך בקיא בנושא, להלן תקציר:
עד עכשיו היה פעם בשנתיים~ תחרות קרב 2 בנץ' ודדליפט של ארגון wpc gpc.
ד"ר גל אדטו הרים את הכפפה והחליט שצריך תחרויות יותר תדירות, הרים תחרות קרב 2 בפ"ת (לפני כשנה).
לאחר שראה היענות, החליט שהגיע הזמן שבארץ תהיה תחרות ראויה וארגן בדימונה תחרות קרב 3 פאוורליפטינג מלאה, עם מונוליפט שנבנה במיוחד לתחרות. כמובן שהתחרות לא הייתה מושלמת ואני בעצמי שלחתי לו מכתב עם הערות / הארות לשימור / שיפור, בצורה מכובדת מתוך כבוד ותקווה לפיתוח הענף.
לפתע פתאום איך שנקבעה התחרות לדימונה, wpc gpc החליטו לעשות תחרות כשבועיים לפניה, עדיין קרב 2.
אחרי התחרות בדימונה הבינו כי הם צריכים להתקדם, ובנו גם כן במיוחד מונוליפט לכבוד התחרות. עד כאן הכל טוב. התחרות במקור הייתה אמורה להתקיים ב20/04, די קרוב לתחרות בפ"ת (28/03) אבל רק חצי מסריח (התחרויות של גל אדטו נקבעו תמיד חודשים לפני, כבר בדימונה בדצמבר הוכרז כי תהיה תחרות בפסח. מסיבות כאלה ואחרות התחרות ב20/04 התבטלה (מיותר לציין שאנשים התכוננו ותכננו את האימונים שלהם בהתאם לתחרות ההיא, ונאלצו לשנות הכל ולהתאים לפ"ת) ב-מ-ק-ר-ה התאריך היחידי שמצאו לנכון לעשות בו תחרות הינו תאריך זהה לתאריך של פ"ת. מדובר על שבועיים לפני (!!!) אחרי שהתחרות בפ"ת נקבעה בשלהי דצמבר... מיותר לציין שזה לא מקצועי להודיע שבועיים לפני שיש תחרות. תחשוב על תחרות פיתוח גוף אם היו מודיעים לבילדר שבועיים לפני? זה הגיוני? בקיצור זה מסריח. זה משחקי אגו מגעילים ובמקום לשתף פעולה ולהביא תחרות מדהימה הם מעדיפים להרוס את הענף.

בלי קשר אני חושב שכאן זה מקום נחמד לספר על קטע קטנטן שהיה לי איתם שימחיש למה אני כל כך מתעב את כל ההתנהלות שלהם. Wpc gpc פרסמו שהם מוכרים סינגלטים בשקילה המוקדמת, סבבה אש. באתי במיוחד לבת ים על מנת לרכוש, חיכיתי כשעתיים בתור, לבסוף שנכנסתי אמרו לי שאין סינגלטים היום, אולי יהיה בתחרות. אמרתי אולי לא מתאים, ואני גם לא מתחרה. ברגע ששמעו שאני מתחרה בדימונה צעקו לי "אז תקנה בדימונה!" כל ההתנהלות הייתה רובה ברוסית, לא מולי תוך זלזול מגעיל בעובדה שבאתי במיוחד לקנות אחרי שהם פרסמו במיוחד שיהיה (סינגלטים ורצועות כף יד, שלא היה לא בשקילה ולא בתחרות) הם לא עושים לי טובה, הם מוכרים את זה. ניסיתי להיעזר בולרי אבל הוא פשוט התעלם ממני בצורה שהשאירה אותי באמת פעור פה והפנה אותי למישהו אחר שהסברתי לו בערך 20 דקות מה אני רוצה רק על מנת לגלות שהוא מתחרה ואין לו מושג איפה קונים סינגלט וולרי הפנה אותי אליו מהסיבה היחידה שולרי אינו דובר עברית.

מנגד אני ועוד ספורטאים צעירים רבים אחרי תחרות אחת בלבד, מרגישים באמת שאצל ד"ר גל אדטו זה באמת בית, אשתו תמיד עוזרת בפייסבוק, תמיד פתוחים לעזרה, הסברים והכל בשמחה. עקב המצוקה של הסינגלטים גל לקח על עצמו להזמין ממתפרה במיוחד עבור המתחרים במחיר הגיוני לגמרי ובאיכות טובה. בתחרות הוא עזר למתחרים וכל מה שהיה צריך הוא היה שם לעזור, באמת שאין לי מילים על כמה שהבנאדם הזה עושה הכל ובלב שלם לקדם את הספורט ואת הספורטאים. שלא נדבר על החשיפה המדהימה שהביא לענף - ספורט5, בלייזר, אנדי בולטון. זה לא עניין של מה בכך.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 07:20   #24
לינקס
חבר מתחיל

ברירת מחדל עובדת יבוד אחת שגויה

זה לא שדר אדטו בנה מונוליפט ואחריו ה אירגון השני. היה להם מונוליפט שאוכל את המכונה המוזרה שהדר בנה לארוחת עשר. הם לא עשו תחרות קרב 3 כי לא רצו שתראה כמו התחרות של האדטו. עם מונוליפט רעוע בבמה, ועמודים שמחזיקים בקושי את עצמם ואת האויר מסביבם בחימום. לקחת עמודי פלסטיק ולקרוא להם מונוליפט, לשים עמודי נייר בחימום ולסכן את הספורטאים גם סבתא שלי יכולה, אבל מאחר שהיא לא דוקטורית היא לא מתיימרת להבין בפאוארליפטינג, מה שהאדון דוקטור כן מתיימר אחרי הכרות עם הפאואר של שלוש שנים בקושי וגם זה בהדרכתם של החברה הותיקים מהארגון השני.
ילדים צעירים וחמודים שלי, ההסטוריה מתחילה לפני יותר משנתיים... נו טוף... החינוך של היום לא משהו...
לינקס מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 07:35   #25
כ1שי גד1ל
חבר פעיל

לעשות תחרות זה לא דבר פשוט ולתחרות ראשונה בסדר גודל כזה תמיד יהיו פאדיחות כאלו ואחרות ..

עד שגל אדטו לא עשה תחרות עם מונוליפט ואלרי בכלל לא חשב לעשות דבר כזה כי פשוט היה לו נוח לעשות קרב 2 .. זה לא דורש מאמץ יותר מידי ופלא איך שאדטו עשה תחרות בדימונה יומים אחריה ואלרי החליט בוא נבנה מונוליפט
כ1שי גד1ל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 07:44   #26
לינקס
חבר מתחיל

ברירת מחדל התחרות של דוקטרנו החייכן

[quote=Grizzly;1160078]ממש התנהגות ילדותית - התחום הזה היה זרוק מתחת לרגליים שלהם שנים, פתאום בא מישהו , מרים את הצעצוע ואז כולם קופצים ומגלים שבעצם הם כל כך רוצים את זה לעצמם ![/

אבל הבילתי מקצועי והלא מבין בפאוארליפטינג(גם לא ממש בתזונה אבל זה לא העינין כרגע) סיכן את כולכם בתחרות שערך. אם זה בסדר מצדכם אז סבבה , זה בטח מעורר אדרנלין הספורט אתגרי הזה שהוא סידר לכם
ישן 06-03-13, 08:18   #27
לינקס
חבר מתחיל

ברירת מחדל מונוליפט

עד שגל לא חשב ולרי לא חשב. איזה חוסר הבנה לא רק בדינמיקה של הברנזה של הליפטרים (גם לי תתפלאו יש חבר מהעבודה) אלא בעיקר חוסר הבנה במציאות.
ולרי יכול לבנות איירליפט כמו של רופא השיבולים ביומיים. זו מכונה שעלות בנייתה 5000 שח.
המונוליפט שולרי בנה עכשיו עלות בנייתה עם הפרופילים והברגים הפנומינליים 30000 שח.אתם מתקשקשים כאן על עוד חמישים שח לתחרות אז מה זה בשבילכם ההפרש הזה.
מצד שני בשביל חמישים שח אתם מוכנים להתרסק ולהסתכן.
הדוקטור לא האמין בחלומותיו הורודים שתוך שנתיים הוא יהפוך מתזונאי כושל שלא יכול להסיר את התואר דר משמו גם כשהוא בחדר כושר, לגורו של נערים שטופי מוח.
יאלללללה דר תרים את הענף!!!!!
ישן 06-03-13, 09:04   #28
לינקס
חבר מתחיל

ברירת מחדל אני כאן רק שאלה

למה גל שילב נשים בתחרות בדימונה ביום של הopen ולא כמקובל בעולם עם הגוניורים?!
תשובה: כי נשים זה אטרקציה, כי אשה קטנה שיושבת עם 170 קג על הגב זה מושך תשומת לב.
גל לא הביא טיוי לתחרות שלכם ילדודס. הוא הביא אותה לתחרות המענינת של הopen ושל אריאלה. גל לא קידם את אריאלה, גל השתמש באריאלה לקדם את עצמו.
היא מרוצה הוא מרוצה אז מה הרעש כאן?!
ישן 06-03-13, 09:23   #29
הוקיסט שוקיסט
חבר מתחיל

עוסק ב:: רכוש צה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי לינקס צפה בהודעה
למה גל שילב נשים בתחרות בדימונה ביום של הopen ולא כמקובל בעולם עם הגוניורים?!
תשובה: כי נשים זה אטרקציה, כי אשה קטנה שיושבת עם 170 קג על הגב זה מושך תשומת לב.
גל לא הביא טיוי לתחרות שלכם ילדודס. הוא הביא אותה לתחרות המענינת של הopen ושל אריאלה. גל לא קידם את אריאלה, גל השתמש באריאלה לקדם את עצמו.
היא מרוצה הוא מרוצה אז מה הרעש כאן?!

עלק לקדם את עצמו כאילו הוא מרוויח כסף מהיותו ראש איגוד פאוורליפטינג.
לא יודע מי אתה אבל די ברור שאתה קשור לwpc.
הוקיסט שוקיסט מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 09:40   #30
לינקס
חבר מתחיל

השאלה היא לא למי אני קשור. השאלה היא מה איכפת לכם שתהיה עוד תחרות. לכו תיתחרו אצל אדטו ותנו לאחרים לבחור איפה יתחרו. למה הדוקטור מפחד כל כך מתחרות מתחרה? אם הוא הטוב ביותר זה הזמן להוכיח.
כמובן שאני ק ש ו ר לארגון השני בעוד אתם חבורה של צדיקי פאוארליפטינג. תשתקו ותתחרו. ככה תקדמו את הענף.
ולגבי הכסף שהוא מרויח מהיותו יושב ראש האירגון שהוא הקים ויש בו חבר וחצי אתה צודק. השאלה היא למה הוא הקים את האתר? את האירגון? רגע... נחשוב... יש לי ! יש לי! יש לו עסק שמוכר תוספי תזונה והוא דווקא כן מרויח מכם חבורת מאמיניו. אולי הוא גם מרויח איזה אגו קטן? כי מי שלא הולך לישון בלי שהתג עם התואר דוקטור מוצמד לפיגמה, יש לו מן הסתם בעיית אגו קטנה.
ישן 06-03-13, 10:30   #31
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

ולרי
30000
אנשים חסרי אינטליגנציה
אתה מציג פה דברים בצורה לא עניינית
זה לא משנה אם הוא מרוויח אגו או כסף
ואתה לא מכון התקנים
הרבה אנשים נרשמו לתחרות , גם וותיקים בתחום . כנראה שהם סומכים על תקינות הציוד. אבל הדאגה שלכם לשלום הציבור רואיה להערצה בכל אופן
לסיכומו של עניין , זאת התנהגות חסרת טעם, דורסנית, ומכוערת .

נערך לאחרונה על ידי the raccoon, 06-03-13 בשעה 10:33.
the raccoon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 10:55   #32
לינקס
חבר מתחיל

לסיכומו של עינין חיו ותנו לחיות.
לכו תתאמנו ותתחרו ותנו לאחרים להתחרות איפה שבא להם.
העובדה שדוקטור זקוק לצבא כדי להלחם עבורו לא מכבדת אותו . עובדה ששתי תחרויות יתקימו
ו let the best competition win
ישן 06-03-13, 11:03   #33
איש הלילה
אלוף העולם בפאורליפטינג לצעירים עד 110 ק"ג GPC

מבחינתי התחרות בדימונה הייתה נהדרת. היו כמה ליקויים, חלקם אפילו די משמעותיים אבל אני חושב שבסה"כ התחרות הייתה חיובית ונתנה פוש אדיר לענף.
היוזמה החדשה שלכם היא ברוכה, גם גל יעיד על כך בעצמו. אין שום מניעה שתקיימו תחרויות, וכולנו היינו מרוויחים מכך אם התחרות הייתה למשל בקיץ, אבל הבחירה לקיים את התחרות בתאריך המדוייק של התחרות בפ"ת, לא משרתת אינטרס של אף אחד. לא את שלכם, לא את של אדטו, והכי חשוב לא את זה של הספורטאים.
איש הלילה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 13:37   #34
גשש בלש
מתחרה golden desert cup PL RAW

חדר כושר: יום טוב. בי.

נראה שהגיע היום שבו הבילדרים יכולים להסתלבט על הענף שלנו, ולא להפך.
ישן 06-03-13, 13:39   #35
כ1שי גד1ל
חבר פעיל

קצת חבל שענף לא מוכר מעלה סכסוכים כאלה...
רק שלא תגידו שאתם בעד הספורטאים ..
כ1שי גד1ל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 13:56   #36
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:
עד שגל לא חשב ולרי לא חשב. איזה חוסר הבנה לא רק בדינמיקה של הברנזה של הליפטרים (גם לי תתפלאו יש חבר מהעבודה) אלא בעיקר חוסר הבנה במציאות.
ולרי יכול לבנות איירליפט כמו של רופא השיבולים ביומיים. זו מכונה שעלות בנייתה 5000 שח.
המונוליפט שולרי בנה עכשיו עלות בנייתה עם הפרופילים והברגים הפנומינליים 30000 שח.אתם מתקשקשים כאן על עוד חמישים שח לתחרות אז מה זה בשבילכם ההפרש הזה.
מצד שני בשביל חמישים שח אתם מוכנים להתרסק ולהסתכן.
הדוקטור לא האמין בחלומותיו הורודים שתוך שנתיים הוא יהפוך מתזונאי כושל שלא יכול להסיר את התואר דר משמו גם כשהוא בחדר כושר, לגורו של נערים שטופי מוח.
יאלללללה דר תרים את הענף!!!!!
לא הבנתי מה הבעיה עם המונוליפט שהיה בדימונה.
אני אישית התרסקתי עם 230 סקוואט והיה אחלה.

http://www.youtube.com/watch?v=IPq8Si913DM

על החתום,
יום טוב בי.
No_Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-13, 15:14   #37
Grizzly
חבר מתחיל

Thumbs down צבא?

לינקס נחמד שכמותך !
אינני מכיר אישית את אדטו , שומע הרבה וקורא עוד יותר. אתה לא חושב שאם כמה עשרות אנשים שפויים, בריאים בנפשם ובקושי קשורים אחד לשני טוענים שהבנאדם בסדר גמור אז יש בזה פיסת אמת? ואם כל אותם אנשים טוענים שהתחרות הייתה סבבה אז אתה מנסה לשכנע אותם שבעצם אדטו פיזר להם פטריות הזיה במקום מגנזיום? מה אתה מנסה להוכיח? שהאיגוד שלכם זך כשלג? לא חביבי הוא לא. לשבת על התחת כל השנים ועכשיו פתאום להתעורר ולתקוע לאיגוד אחר מקלות בגלגלים זה מבחינתך התנהגות תקנית?
דרך אגב, יש לכם אחלה אתר אינטרנט! איפה הסיקור של ביקור אנדי בולטון בארץ? אני מבין שאתם מביאים כל שבוע כוכבים בצרורות אז אחד פשוט חמק בטעות. אני מבין נכון שזה מגביל לג׳יי קאטלר בבילדינג?
ישן 06-03-13, 21:47   #38
DaSpider
חבר פעיל

גם בלחימה זה ככה, רק לא מזמן ארגנו את הקופה דה ישראל ואת הלוטה ליברה באותו יום כדי לבדוק למי יש יותר גדול ולשחק קצת משחקי אגו... מעצבן כבר לבוא לתחרויות ולהסתובב בסצינה הזאת כשכולם רק פוזה, אגו, לעבוד אחד על השני וללכלך ולדאוג לתחת של עצמו.
ישן 06-03-13, 22:05   #39
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
זה לא שדר אדטו בנה מונוליפט ואחריו ה אירגון השני. היה להם מונוליפט שאוכל את המכונה המוזרה שהדר בנה לארוחת עשר. הם לא עשו תחרות קרב 3 כי לא רצו שתראה כמו התחרות של האדטו. עם מונוליפט רעוע בבמה, ועמודים שמחזיקים בקושי את עצמם ואת האויר מסביבם בחימום. לקחת עמודי פלסטיק ולקרוא להם מונוליפט, לשים עמודי נייר בחימום ולסכן את הספורטאים גם סבתא שלי יכולה, אבל מאחר שהיא לא דוקטורית היא לא מתיימרת להבין בפאוארליפטינג, מה שהאדון דוקטור כן מתיימר אחרי הכרות עם הפאואר של שלוש שנים בקושי וגם זה בהדרכתם של החברה הותיקים מהארגון השני.
ילדים צעירים וחמודים שלי, ההסטוריה מתחילה לפני יותר משנתיים... נו טוף... החינוך של היום לא משהו...
קודם כל חינוך מה חינוך יש לך פה אנשים עם עבודות, קריירות, תארים וכד', מה שאתה מתאר כחבורת ילדים בני 16 שרודפים אחרי אדטו תלושה מהמציאות,
חלק גדול מהאנשים פה אולי חדש לאימוני כוח יחסית ולא מתאמן 15 שנים, אז פאקינג מה? אף אחד לא צריך פה מחנך או מישהו שייתן אישורים.

התחום הזה עלה לכותרות מחדש לפני שנתיים-שלוש לא בזכות ארגון זה וארגון אחר אלא יותר בזכות קבוצות קטנות ופורומים כמו זה שחושפים אנשים לאימוני כוח ותכניות כוח ואנשים שרוצים להתחזק ולהתאמן.

בכל מקרה כל מי שמרים את הכפפה ולא רק מדבר מבחינתי מבורך, אבל לבוא להתחיל ללכלך ולשחק משחקי כוח לא מוסיף לכבודו של אף בנאדם וחבל מאוד שזה ככה,
במיוחד שיש עכשיו דור של תרתי משמע עשרות נערים וילדים שנכנסים לאימוני כוח ויכולים להפוך את התחום הזה בעוד כמה שנים לתחום מיינסטרים ולא רק מחתרת.
אני כנראה לא הייתי מספיק מעורב בסצנה לא היה לי מושג על מה שקורה, יכול רק לומר שאני מאוכזב מאוד ומבואס.

בקשר לרווחים כספיים, אנחנו חיים בחברה דמוקרטית וקפיטליסטית, כל עוד בנאדם מוכר כחוק ומשלם מיסים שירוויח, אומנם זה תחום קטן ובטח יש הרבה תחרות,
אבל אני שונא את כל הקטע של הקנאה, לכו לשיעור מבוא לכלכלה בכל אוניברסיטה, תת ערך קפיטליזם- כלכלה בעידן המודרני, לא הולך לפי העקרונות הפיננסיים? תעברו לתחומים אחרים.
כנראה החינוך היום לא כמו שהיה פעם, בואו נחזור כולנו 60 שנה אחורה...

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-03-13, 00:37   #40
אלברט ברכה
חבר פעיל

לרגע חשבתי שזה עוד דיון על אשר פריג' ואמנון גאון.
ואז בעצם הבנתי שזו אותה גברת בשינוי אדרת.

ישראלים פשוט אוהבים לאכול אחד את השני במקום לזרוע ולגדל כדי שיהיה לכולם מה לאכול.

ופתית, מה אתה מגיב לו בכלל? הם רוצים להשאיר את הספורט מחתרתי ושרק מאבטחים יתעסקו בו, ולא כמו בארה"ב שם אנשים הם גם executive וגם ליפטרים בו זמנית.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה