ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-12-12, 20:22   #21
returnix
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אתה לא אמור להגיע לכל הכמות היומית של החלבון מגיינר את חייב לאכול זה תוסף תזונה לא תחליף לאכול לא יודע מה מלאו לך את הראש אבל מניסיון שלי הפרפקט 3000 הכי טוב לאנשים רזים שיחסית לא אוכלים הוא נותן לך במנה 800 קלוריות 22 גרם חלבון ו174 גרם פחמימה בכל זאת אם את מתעקש לך על גיינר ביחס של 1 ל5
אני יודע שאני לא אמור, זה מה שרשמתי שיש שם יותר מדי חלבון בגיינר.
returnix מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-12, 23:34   #22
MaorSwan
חבר פעיל

כללי:: אידיוט בהשעייה - ראה הוזהרת

לא מבין את השטויות שלכם עם היחסים, אני עליתי עם האליט מאס 8 ק"ג בחודש וחצי וזה היה בסדר גמור, משקלי העבודה עלו משמעותית ואני לא חושב שצריך לבזבז כסף על גיינרים שנותנים הרבה פחות וכל מנה שלהם היא כמעט חצי קילו אבקה.
MaorSwan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-12, 00:09   #23
returnix
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maorswan צפה בהודעה
לא מבין את השטויות שלכם עם היחסים, אני עליתי עם האליט מאס 8 ק"ג בחודש וחצי וזה היה בסדר גמור, משקלי העבודה עלו משמעותית ואני לא חושב שצריך לבזבז כסף על גיינרים שנותנים הרבה פחות וכל מנה שלהם היא כמעט חצי קילו אבקה.
שים לב שיחסית לגיינרים במחירים האלה הוא יקר יותר [ביחס של כמות(4.5 ק"ג):מחיר(478 ש"ח]
אני מעריך שזה בגלל החלבונים הרבים במוצר.
ואם ביום אחד יהיה חסר לי לדוגמא עוד 500 קלוריות, אני פשוט יקח עוד סקופ מהגיינר? אבל זה זה אומר שאני יקח גם יותר מדי חלבונים לא ?[ 110 לבד מהגיינר ובטח עוד 60 - 80 באותו יום זה יוצא כמעט 200, לא יכול לקרות כלום?]
ישן 07-12-12, 01:28   #24
MaorSwan
חבר פעיל

כללי:: אידיוט בהשעייה - ראה הוזהרת

שים לב שיחסית לגיינרים במחירים האלה הוא יקר יותר [ביחס של כמות(4.5 ק"ג):מחיר(478 ש"ח]
אני מעריך שזה בגלל החלבונים הרבים במוצר.
ואם ביום אחד יהיה חסר לי לדוגמא עוד 500 קלוריות, אני פשוט יקח עוד סקופ מהגיינר? אבל זה זה אומר שאני יקח גם יותר מדי חלבונים לא ?[ 110 לבד מהגיינר ובטח עוד 60 - 80 באותו יום זה יוצא כמעט 200, לא יכול לקרות כלום?][/quote]
הוא עולה 480 ש"ח אבל אל תשכח שכל מנה שלו היא 150 גרם ולא 350 גרם כמו באחרים, האחרים יתבזבזו לך הרבה יותר מהר ואתה תיחנק מהם.

לדעתי זו טעות להמליץ על גיינרים כבדים למישהו רזה כי אם אתה רזה זה אומר שאתה אוכל פחות, ותאמין לי שאפילו בשבילי שאני מתאמן כבר כמעט 3 שנים ועברתי את השלב של הרזה קשה וכמעט בלתי אפשרי לדחוף 350 גרם [תחשוב שזה כמו קופסת שוקולית שלמה!]. אתה צריך מנות קטנות כמו 150 גרם כי זה מה שאתה יכול להכניס.

לגבי החלבון, למה שיקרה משהו? אתה לא אוכל חצי ק"ג חלבון, כולה 200 שזה כלום וזה טוב מאוד בשבילך.
MaorSwan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-12, 02:44   #25
returnix
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MaorSwan צפה בהודעה
הוא עולה 480 ש"ח אבל אל תשכח שכל מנה שלו היא 150 גרם ולא 350 גרם כמו באחרים, האחרים יתבזבזו לך הרבה יותר מהר ואתה תיחנק מהם.

לדעתי זו טעות להמליץ על גיינרים כבדים למישהו רזה כי אם אתה רזה זה אומר שאתה אוכל פחות, ותאמין לי שאפילו בשבילי שאני מתאמן כבר כמעט 3 שנים ועברתי את השלב של הרזה קשה וכמעט בלתי אפשרי לדחוף 350 גרם [תחשוב שזה כמו קופסת שוקולית שלמה!]. אתה צריך מנות קטנות כמו 150 גרם כי זה מה שאתה יכול להכניס.

לגבי החלבון, למה שיקרה משהו? אתה לא אוכל חצי ק"ג חלבון, כולה 200 שזה כלום וזה טוב מאוד בשבילך.
המנה המומלצת היא 350 גרם שיש בה 1200 קלוריות [בגיינרים אחרים]
וב150 גרם בגיינר שהמלצת יש 600 קלוריות, ככה שאם אני ארצה לקבל את המספר הקלוריות הדומה אני אצטרך ככה או ככה לקחת 300 גרם. מה גם שהם ממליצים לחלק את המנות ככה שאני מאמין שזה לא יהיה בעיה יותר מדי לשתות את זה.

אגב איך זה?:
http://www.israelbody.org/Index.asp?...&ArticleID=158
ישן 07-12-12, 10:21   #26
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

חדר כושר: Life&Fitness

אתה ילד, אתה צריך לחסוך כסף, תלך על ה hard mass (שבלי קשר יש אחלה איכות)

בכל מקרה ההמלצה שלי מניסיון! או ה HARD MASS או דימטייז SUPER MASS, לשניהם יש בערך אותם נתונים, יחס של 1:5, 1280 קלוריות למנה, 50-55 חלבון ו 250פחמימה למנה.

No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-12, 17:39   #27
Mrbody
חבר מתחיל

יש לי שאלה , אם אני בתקופת מאסה ורוצה לעלות כמה שיותר במשקל
מה עדיף לי להביא גיינר או אבקת חלבון ? לשלב אין לי תאפשרות כי אני חייל ואני מנסה להוציא כמה שפחות כסף .

לפי מה שאני חושב עדיף גיינר כי זה מספק גם חלבון וגם קלוריות ... מה אתם אומרים ? ואיזה באמת הכי מומלץ להביא מבחינת איכות טעם וכמובן הוצאה כספית.
Mrbody מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-12, 18:47   #28
returnix
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blueninja צפה בהודעה
אתה ילד, אתה צריך לחסוך כסף, תלך על ה hard mass (שבלי קשר יש אחלה איכות)

בכל מקרה ההמלצה שלי מניסיון! או ה hard mass או דימטייז super mass, לשניהם יש בערך אותם נתונים, יחס של 1:5, 1280 קלוריות למנה, 50-55 חלבון ו 250פחמימה למנה.
סבבה אז נראלי אני ילך על הhard mass , אני לא יתחרט?
ישן 08-12-12, 18:59   #29
returnix
חבר פעיל

אני לא יכול לערוך את ההודעה, אז ראיתי את הגיינר הזה והבנתי שהוא מומלץ מאוד:
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ArticleID=1673
מה אתם אומרים ?
ישן 08-12-12, 19:09   #30
XVGX5
חבר פעיל

50 מנות של 500-600 קלוריות
יוצא בסביבות ה8-7 שקל למנה כמעט כמו חלב (5.5 ל״מנה״) אם תשלב עם ליטר חלב יהיה טוב...
XVGX5 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-12, 22:39   #31
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

חדר כושר: Life&Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי returnix צפה בהודעה
אני לא יכול לערוך את ההודעה, אז ראיתי את הגיינר הזה והבנתי שהוא מומלץ מאוד:
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ArticleID=1673
מה אתם אומרים ?
סתם יקר.

No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-12, 03:58   #32
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

תקשיב לישראל הוא יודע מה הוא מדבר הוא גם עובד בחנות שעובדת עם מגוון מותגים, מאז ומתמיד אומרים שמי שממש רזה צריך גיינר עם יחס גבוה שזה הפרפקט 3000, גיינר עם הרבה חלבון מתאים לאנשים שרוצים לעלות לאט ובטוח ומפחדים מהשמנה. אם לא פרפקט, קח משו אחר עם יחס גבוה (אם אתה לא מצליח בשום אופן לעלות במשקל). אני השתמשתי לא מזמן בחלבון קואד (כמו המטריקס של סינטרקס) של אינר ארמור חיפשתי ביקורות והכל היה טוב לא שמעתי משהו רע על החברה הזאת, רק בגלל שהיא חדשה בארץ לא אומר שהיא לא טובה.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-12, 11:03   #33
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

הי,

ראשית כל אתחיל בכך שהבא שיפרסם אתר מתחרה באיזשהי צורה\רמיזה, הודעותיו ימחקו והוא יורחק לאלתר.

שנית, זה נורא פשוט, גיינר הוא בסך הכל שילוב של פחמימה וחלבון (לפעמים גם שומן\ויטמינים וכו.. אבל לא נכנס לזה כי זה פחות רלוונטי עבורך).
הגיינר הוא אינו אבקת קסמים וזה שהוא קיבל את השם "גיינר" לא אומר שאם תשתה אותו תעלה במשקל בהינף יד.
זה לא הוליווד ששם אתה רואה מישהו שותה ביצים וניהיה חצי סופרמן.

בגיינרים מה שחשוב הוא היחס וכמות הקלוריות, שכן זאת המטרה של הגיינר, להכניס קלוריות!
לכן - אין חיה כזאת "הגיינר הכי טוב", כי מה שמעניין אותך זה כמה קלוריות תקבל ומה היחס חלבון:פחמימה.
לתת לרוני קולמן גיינר ביחס של 1:1.5 זה בדיחה היות והבנאדם צריך כמות עצומה של קלוריות, לכן לא תוכל לבוא ולהגיד שגיינר x\y\z הוא הכי טוב, כי בגיינרים אין דבר כזה "הכי טוב" אלה "הכי מתאים".
(כמובן שיש פונקציה של ויטמינים\מינרלים\שם של חברה\מחיר\משקל\ערבוב\טעם וכדומה...)
אתה כן יכול להשוות בין גיינרים בעלי אותו יחס\קלוריות ולהשוות מבינהם מי יותר טוב, אך אתה לא יכול להגיד איזה גיינר הוא הכי טוב בoverall, זה כמו לטעון שהשוער יותר טוב מהחלוץ... אתה לא יכול להשוות בינהם כי אלו עמדות שונות.

אחרי שהבנת ואני מקווה שתפסיק להשתמש במונח "איזה גיינר הכי טוב", אפשר להתקדם לשלב הבא,
הטענה שלך הייתה שקשה לך מאוד לעלות במשקל, ועל כן, ההיגיון אומר שאתה צריך גיינר עם כמה שיותר קלוריות.
לכן אנשים שנותנים לך טענות של: "קח x כי אתה ילד ואתה צריך לחסוך", או טענות כמו "קח y כי זה טעים יותר" - סה"כ מנסים למכור לך כי דוד\דודה\אבא\אח שלהם הוא היבואן\יצרן\משווק.
מה כן מתאים לך? גיינר שיספק לך הכי הרבה קלוריות, כי הרי זה מה שחסר לך...

כעת אם תסתכל על כלל הגיינרים שדיברת עליהם והוצאו לך, הגיינר עם היחס הכי גבוה הוא הפרפקט 3000, עם יחס של 1:8 (אפילו 1:8.3).

בלי כל קשר, אני ממליץ לך להגיע לכל אחד מסניפי הרשת, אנשי שירות הלקוחות שלנו יותר מישמחו לעזור לך ולענות לך על כל השאלות(איך להשתמש במוצר, כמה לקחת, איך לפצל את המנות וכדומה).

בהצלחה!
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-12, 12:53   #34
returnix
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה
הי,

ראשית כל אתחיל בכך שהבא שיפרסם אתר מתחרה באיזשהי צורה\רמיזה, הודעותיו ימחקו והוא יורחק לאלתר.

שנית, זה נורא פשוט, גיינר הוא בסך הכל שילוב של פחמימה וחלבון (לפעמים גם שומן\ויטמינים וכו.. אבל לא נכנס לזה כי זה פחות רלוונטי עבורך).
הגיינר הוא אינו אבקת קסמים וזה שהוא קיבל את השם "גיינר" לא אומר שאם תשתה אותו תעלה במשקל בהינף יד.
זה לא הוליווד ששם אתה רואה מישהו שותה ביצים וניהיה חצי סופרמן.

בגיינרים מה שחשוב הוא היחס וכמות הקלוריות, שכן זאת המטרה של הגיינר, להכניס קלוריות!
לכן - אין חיה כזאת "הגיינר הכי טוב", כי מה שמעניין אותך זה כמה קלוריות תקבל ומה היחס חלבון:פחמימה.
לתת לרוני קולמן גיינר ביחס של 1:1.5 זה בדיחה היות והבנאדם צריך כמות עצומה של קלוריות, לכן לא תוכל לבוא ולהגיד שגיינר x\y\z הוא הכי טוב, כי בגיינרים אין דבר כזה "הכי טוב" אלה "הכי מתאים".
(כמובן שיש פונקציה של ויטמינים\מינרלים\שם של חברה\מחיר\משקל\ערבוב\טעם וכדומה...)
אתה כן יכול להשוות בין גיינרים בעלי אותו יחס\קלוריות ולהשוות מבינהם מי יותר טוב, אך אתה לא יכול להגיד איזה גיינר הוא הכי טוב בoverall, זה כמו לטעון שהשוער יותר טוב מהחלוץ... אתה לא יכול להשוות בינהם כי אלו עמדות שונות.

אחרי שהבנת ואני מקווה שתפסיק להשתמש במונח "איזה גיינר הכי טוב", אפשר להתקדם לשלב הבא,
הטענה שלך הייתה שקשה לך מאוד לעלות במשקל, ועל כן, ההיגיון אומר שאתה צריך גיינר עם כמה שיותר קלוריות.
לכן אנשים שנותנים לך טענות של: "קח x כי אתה ילד ואתה צריך לחסוך", או טענות כמו "קח y כי זה טעים יותר" - סה"כ מנסים למכור לך כי דוד\דודה\אבא\אח שלהם הוא היבואן\יצרן\משווק.
מה כן מתאים לך? גיינר שיספק לך הכי הרבה קלוריות, כי הרי זה מה שחסר לך...

כעת אם תסתכל על כלל הגיינרים שדיברת עליהם והוצאו לך, הגיינר עם היחס הכי גבוה הוא הפרפקט 3000, עם יחס של 1:8 (אפילו 1:8.3).

בלי כל קשר, אני ממליץ לך להגיע לכל אחד מסניפי הרשת, אנשי שירות הלקוחות שלנו יותר מישמחו לעזור לך ולענות לך על כל השאלות(איך להשתמש במוצר, כמה לקחת, איך לפצל את המנות וכדומה).

בהצלחה!
תודה רבה, אני אכן ינסה להגיע לסניף בירושלים!
ישן 10-12-12, 15:07   #35
Ballantine
אזהרה אחרונה-חוצפה וקללות ללא קשר

http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1
ממליץ לך על הגיינר פרובודי (טעם שוקו) , יחס 1:4.5 שזה יחס מצויין, איכותית , מתערבב בקלות ללא גושים להבדיל הפקפקט 3000 , כשר , טעם של שוקולטה, יש 40 מנות של 558 קק"ל 25 גרם חלבון ו-112 פחמימה,ניסיתי הרבה מאוד סוגים של אבקות והאבקה הזאת ברמה גבוה ביותר
Ballantine מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-12, 15:10   #36
Ballantine
אזהרה אחרונה-חוצפה וקללות ללא קשר

הפקפקט 3000 היא אחלה אבקה מבחינת יחס ואיכות אך הבעיה היחידה שבגללה אני גם לא משתמש בפקפקט (וניסיתי פקפקט) זה שאבקה לא מתערבב כמו שצריך ויש גושים שנתקעים בשייקר או פשוט מפריעים לשתייה שזה מבאס ואם הפקפקט היה מתערבב בקלות לא הייתי חושב פעמיים
Ballantine מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-12-12, 08:03   #37
returnix
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ballantine צפה בהודעה
http://www.israelbody.org/index.asp?...yid=100&page=1
ממליץ לך על הגיינר פרובודי (טעם שוקו) , יחס 1:4.5 שזה יחס מצויין, איכותית , מתערבב בקלות ללא גושים להבדיל הפקפקט 3000 , כשר , טעם של שוקולטה, יש 40 מנות של 558 קק"ל 25 גרם חלבון ו-112 פחמימה,ניסיתי הרבה מאוד סוגים של אבקות והאבקה הזאת ברמה גבוה ביותר
הוא נראה מעולה! יש עוד שממליצים על זה?
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא