ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-02-09, 19:32   #1
טלמאן
חבר פעיל

ברירת מחדל עזרה לתכנית אימונים

קראתי במספר מקומות שעדיף לעבוד על יד קדמית ועל יד אחורית באימון אחד בשבוע , ז"א לרוב האנשים לא גודלים הידיים בגלל שהם מגיעים למצב שהם מתעייפים יותר מדיי ולכן היד לא גודלת , הפתרון הוא לעשות אימון אחד בשבוע רק ליד קדמית לדוגמא 3 תרגילים שונים של יד קדמית , ואז לחכות שבוע שלם , אותו דבר לגבי יד אחורית 3-4 תרגילים עם כ 10 חזרות רק ליד אחורית ואז לא לעשות אימון יד אחורית כל השבוע , היש אמת בדבר ?

לכן על פי עיקרון זה חשבתי אולי לעשות את התכנית 5x5 רק בלי דד ליפט כי אין לי איפה לעשות בחד"כ בבסיס , ועצם העובדה שאני יכול להתאמן רק בימים ראשון עד רביעי .

המטרה שלי היא מסה , אני לוקח גיינר ( עם חלב ושיבולת שועל בפנים ) וקריאטין CELLMASS 10 גרם לפני אימון ו10 גרם אחרי אימון רק בימים שאני מתאמן .ואוכל כמה שיותר , אני מטר 74 ושוקל 61 ק"ג , המטרה שלי היא כ 75 , אני מתאמן כ 3 שבועות ועליתי אולי קילו וחצי .

השאלה היא האם ניתן לבנות תכנית אימונים של 4 פעמים בשבוע יום לאחר יום א'-ד' מבלי לפגוע לי במסה ז"א לתת לי זמן מנוסה לשריר להיבנות .

ואם כן אפשרי האם אני יכול לעשות מן וריאציה של 5x5 ( בלי דד ליפט ) בימים ראשון שני ורביעי ובשלישי לעשות אימון יד קדמית בלבד , וביום ראשון להוסיף גם יד אחורית .

זה אפשרי וזה יעיל ? אפשר עצות ?
טלמאן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-02-09, 23:55   #2
barakav
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

חדר כושר: Pride

אם תכתוב מה אתה עושה עכשיו, אולי נראה מה הבעיה עם התוכנית שלך כרגע מבחינת הידיים.

בקשר לפסקה הראשונה, בעקרון לא, מה שאתה מתאר הוא יותר מידי עבודה ויעבוד לך במקרה הטוב לשבועיים הראשונים.אולי אתה צריך לתת יותר מנוחה לידיים, או להתרכז יותר במשקל ולאו דווקא להעלות את הנפח. תנסה להוריד קודם ולא להעלות.

למה בלי דדליפט? אם אתה מתעקש, אתה יכול לבנות תוכנית אחרת עם כפיפות ברך. 5x5 היא תוכנית טובה, אבל אתה יכול לבנות תוכנית בצורה אחרת.

בקשר לפסקה הרביעית, כן, תוכנית ab.
7-9 סטים לגדול, 3-4 לקטן. תחלק לאימון אחד עם טווח חזרות גבוה ואימון אחד עם טווח חזרות נמוך. תנסה את זה ואז אם זה לא יעבוד תעלה ווליום בידיים.

http://www.israelbody.com/showthread...358#post821358
לוג האימונים שלי.

שיא נוכחי ל5 חזרות בבנץ - 145 ק"ג .

נערך לאחרונה על ידי barakav, 01-03-09 בשעה 00:01.
barakav מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה