ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-05-07, 23:54   #1
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo
ברירת מחדל מישהו עובד ע"פ העקרונות של דנטה?

למי שלא יודע , העקרונות הבסיסיים של אימון Dc והתזונה ש דנטה (המחבר של האימון שאגב ענקי , וכך גם כל המתאמנים שלו ויש מאות)
  1. משקלי עבודה גבוהים , חזרות בינוניות עד גבוהות , תרגילים כבדים בין אם זה בידד או לא , הדגש על הכובד לדוגמה לחיצה צרפתית > קיקבק
  2. הנ"ל מושג ע"י שיטה של נקראת Rest Pause שבה אתם מגיעים לכשלון נותנים 20 נשימות בתרגילים הממש כבדים (עמוקות ומהירות) או 10 בתרגילים הקלים יותר , ודופקים עוד חזרות עד כשלון , ככה 3 פעמים סך הכל.
  3. כמות סטים נמוכה , ווליום גבוהה בגלל הרסט-פאוז מספר סטים של חימום כמה שצריך , ואז סט עבודה ראשי בשיטת Rest Pause , יש כאלה שמוסיפים פולסים בחזרה האחרונה עד שלא ניתן להחזיק את המוט למעלה , אבל זה רק למתקדמים מאוד בחזרות הנמוכות יות
  4. מתיחה קיצונית תחת פאמפ , להשיג פאמפ ע"י סט של חזרות גבוהות ולמתוח את השריר בצורה מיוחדת (וכואבת) כמו כן מאסאץ' שמרכז דם לאזור מסויים בשריר עוזר מאוד (תכלס כמה אנשים מגדילים עם זה את השלונג , אני לא ארחיב)
  5. תקופות של "שייט" ו "פריצה" ביחס של בערך 5:1 ז"א אימונים שנועדו בעיקר לשמר מאסת שריר , להחזיר את הגוף שלכם לרמה רגישה לאימונים ולמנוע פציעות , כשבפריצה מוסיפים בסביבת ה4-5 קילו שריר במספר חודשים
  6. אכילה של הרבה מאוד חלבון (דנטה ממליץ , ושוב מדובר בבחור ענקי שאימון מאות אנשים חלקם מקצוענים ועשרות חובבני צמרת הרבה מהם נקיים) 2 גרם חלבון לכל פאונד משקל הגוף ( בערך 4 גרם לכל קילו ) , אני כבר רואה את משה מקבל עצבים ואישית גם אני לא מבין את זה אבל שיהיה. כמו כן אכילה קלורית גבוהה מאוד ואימון אירובי על מנת לשרוף שומן באמצא המאסה , הפחתת פחמימות בערב
  7. שבירת שיאים מתמדת ורשימת הסטים של העבודה בלבד בלוג , אחרי מספר שבואות בפלטאו , החלפת תרגיל
  8. פיצול Ab
זה בכללי , אנשים שמים על התוכנית הזאת כמות מטורפת של מאסת שריר ,
דנטה (שאגב פירסם את רוב העקרונות בחינם ועוזר לאנשים הרבה) טוען שאין לו מתאמן שהעלה פחות מ15 פאונד שריר נקי בשנה.
ובכלל כל מי שנמצא בפורום עם הרבה הודעות , שמצאתי את התוכנית הוא ענקי , 80% מהם יותר גדולים פה מכל הפורום.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 00:18   #2
narokiki
חבר פעיל

תקופות של "שייט" ו "פריצה" ביחס של בערך 5:1 ז"א אימונים שנועדו בעיקר לשמר מאסת שריר , להחזיר את הגוף שלכם לרמה רגישה לאימונים ולמנוע פציעות , כשבפריצה מוסיפים בסביבת ה4-5 קילו שריר במספר חודשים

לא הבנתי כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםם

העלייה במסה... זה מסה פונקציונאלית או Fake Muscle?
ישן 12-05-07, 00:35   #3
igorek
חבר פעיל

אני עושה לפעמים את ה-Extreme Streching בסוף אימון וגם עושה לפעמים סקוואטים עם RP.
דנטה ממליץ לגוון בתרגילים אבל בחדר כושר שלי אין ממש אפשרות לגוון אבל התכנית הזאת הוכיחה את עצמה וכנראה אני אנסה אותה בעתיד הרחוק (כרגע אני מתעסק בהרמות אולימפיות כך שזה לא ממש מתאים לי).
igorek מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:20   #4
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

שייט ופריצה זה בעצם שאתה עובד הכי חזק שאפשר ב5 שבועות נגיד ועולה הרבה מאסת שריר
ואז שבועיים אתה נח ומתאמן חלש , בשביל לא ליצור פציעות מיותרות , ולהכין את הגוף לפריצה הבאה אחרת אם תהייה כל הזמן במצב פריצה תתקע , תקבל פציעות בסופו של דבר ולא תתקדם מהר מאוד

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:23   #5
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

איך בדיוק צריכה להיראות תוכנית של רסט פאווז?
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:30   #6
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

אני מקבל עצבים?

אני אישית לא אוהב את שיטות האמונים של "אל תפסיק כל עוד אתה לא מדמם למוות". זה שהוא גדול לא אומר שהשיטה טובה יותר מאחרות - סביר להניח שהיא עובדת , כי בכל זאת מגרים את השריר , אבל זה לא אומר בהכרח שהיא יותר טובה. חוץ מזה , אני בטוח שהוא כבר פגש כמה מזרקים בחייו וגם המקצוענים איתם הוא עובד.

הפחתת פחמימות בערב , לשרוף שומן עם אירובי במסה , 4 גרם חלבון לקילו גוף.. נו שויין.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:40   #7
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אני מקבל עצבים?

אני אישית לא אוהב את שיטות האמונים של "אל תפסיק כל עוד אתה לא מדמם למוות". זה שהוא גדול לא אומר שהשיטה טובה יותר מאחרות - סביר להניח שהיא עובדת , כי בכל זאת מגרים את השריר , אבל זה לא אומר בהכרח שהיא יותר טובה. חוץ מזה , אני בטוח שהוא כבר פגש כמה מזרקים בחייו וגם המקצוענים איתם הוא עובד.

הפחתת פחמימות בערב , לשרוף שומן עם אירובי במסה , 4 גרם חלבון לקילו גוף.. נו שויין.
טוב ידעתי שאתה או מושהB או אולי בולט יגידו את זה..........

אני לא המצאתי את השיטה,
זה העקרונות של דנטה , מאות אנשים ניסו את השיטה באינטרנט ורובם אמרו שהיא טובה מאוד.

גם אני עדיין לא מבין את הסיבה מאחורי הצריכה הגבוהה של החלבון , אבל שיהיה זה חלק מהשיטה זה לא בידיוק תבנית ברזל התוכנית הזאת ,

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:44   #8
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

דנטה גם מביא נימוקים ל-למה לא לאכול פחממות בלילה, למה לאכול 4 גרם\קילו חלבון, ואיך אפשר לשרוף שומן במסה ולעלות בשריר בו זמנית בעזרת אירובי?
או שהוא פשוט אומר שזאת "שיטה"?

אני לא פוסל שום שיטה, אבל אני מעדיף שמי שיגיד לי מה לעשות יביא גם נימוק מדעי, ולא רק יאמר לי "הנה, תראה איזה סוס אני. תתאמן ככה, ותהיה סוס גם אתה".
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:44   #9
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

חחח אני בדיוק לפני איזה חודש קראתי על זה על ה-rp וכל אקסטרים סטרצי'ניג אהבתי ,עובד כבר חודש על זה ,עובד על הטרייספס והכתפיים.(מתאמן פעם גג פעמיים בשבוע ,צבא).
מזמן לא הרגשתי פאפים כל כך טובים,אגב הוא מזכיר איפה שהוא קראתי את זיכרון השריר ,אותם המתיחות בין סט לסט או אותה מתיחה חזקה וכואבת בסט עצמו בין החזרות והמשך החזרה לאחר מכן. אגב האימונים הופכו לי להיות להרבה יותר אינטנסיבים ,בגלל היותי ברובי אקטומורפ אני צריך לעבוד פי 2 יותר קשה מכל אחד אחר.
AB6Killer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:51   #10
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

הוא גם מאוד אוהב את השיטה של הפרמידה עולה ביחס של סטים ומשקל אבל הורדת החזרות.
דוגמא פשוט : דאד ליפאט
שבוע ראשון: 4x16 X ק"ג
שבוע2: 4x15 E"ג+2
שבוע 3: 5x12 ק"ג+5
וכו'..העלייה לא חייבת להיות שווה במשך השבועות (כמובן לא חידשתי דבר ועיקרון ידוע,פשוט חובה להעובד על לוג צמוד כדי לעקוב אחרי העלייה והתקדמות טובה!)
ישן 12-05-07, 11:54   #11
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
איך בדיוק צריכה להיראות תוכנית של רסט פאווז?
זה פיצול AB , אתה עובד על כל שריר פעמיים ב8 ימים.
ז"א מיקרו סייקל נראה ככה:
AXBX
או
ABXX

אני לא בידיוק מבין עדיין איך בונים תוכנית סביב לעסק הזה.........
אני אחפש בגוגל שנייה

טוב ג\בכללי נראה לי שהם שחכו לשים את המתיחות , אז אני חושב שכדאי לשים אותם אחרי שגמרת לעבוד על אותה קב' שריר.

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/wotw53.htm

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
דנטה גם מביא נימוקים ל-למה לא לאכול פחממות בלילה, למה לאכול 4 גרם\קילו חלבון, ואיך אפשר לשרוף שומן במסה ולעלות בשריר בו זמנית בעזרת אירובי?
או שהוא פשוט אומר שזאת "שיטה"?

אני לא פוסל שום שיטה, אבל אני מעדיף שמי שיגיד לי מה לעשות יביא גם נימוק מדעי, ולא רק יאמר לי "הנה, תראה איזה סוס אני. תתאמן ככה, ותהיה סוס גם אתה".
כן הוא מביא נימוקים ,
אם אני זוכר נכון עומרי מהפורום שלנו שם לינק (שבגללו גיליתי את כל העסק) לפורום הזה שמה היה הסבר מפורט
אבל לא נראה לי שהוא בידיוק מתקוון לעשות טובה ולשכנע את האנשים שחושבים שהאימון הזה לא מדעי או לא יודע מה , בשבילכם יש HST עם סיכום של מחקר בכל עמוד.
מילא הוא עושה ימבה כסף מאנשים שעובדים איתו באינטרנט ( כמו גיל כזה) הוא עושה טובה לאנשים שמבקשים ממנו את הדעות שלו והוא עונה להם

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 11:57   #12
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

קובץ של השיטה להורדה
http://www.megaupload.com/?d=OKN7DENZ

עוד אחד

http://www.megaupload.com/?d=I1E13YSI
ישן 12-05-07, 12:05   #13
Amit
מושעה

כללי:: X
עוסק ב:: X

שיטה מאוד נפוצה בפורומים בחול לפי מה שמספרים היא מעולה אני אפעם לא ניסיתי רק קצת אקסטרים סטרצינג פה ושם
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 12:20   #14
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ליאו, אתה שוכח דבר אחד... גודלים מכל אימון. אתה תתאמן-תגדל. לא תתאמן-לא תגדל.
פשוט מאוד.
אם הוא מביא נימוקים, תרגיש חופשי להביא לפה
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 12:44   #15
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אני לא המצאתי את השיטה,
זה העקרונות של דנטה , מאות אנשים ניסו את השיטה באינטרנט ורובם אמרו שהיא טובה מאוד.

גם אני עדיין לא מבין את הסיבה מאחורי הצריכה הגבוהה של החלבון , אבל שיהיה זה חלק מהשיטה זה לא בידיוק תבנית ברזל התוכנית הזאת ,
לא אמרתי שהמצאת אותה , היא פשוט נראית לי תמוהה ואני אישית לא מחבב אותה. שיהיה בהצלחה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 13:06   #16
Red_Hot
חבר פעיל

הסמל האישי שלRed_Hot

הערה: קראתי רק את הההתחלה, לא את כל התגובות של השאר. אז אם אמרתי משו שאמרו םה כבר, סליחה.

אני אישית עובד בתקופת המסה שלי בשיטה של מתיחות פאשיה (או אקסטרים סטראצ'ינג איך שלא תקראו לזה) ועם רסט פאוז.
זה אחד הדברים היותר חזקים שיש ואני גודל בצורה מעולה. אני ממליץ מאוד על מתיחות פאשיה בשילוב רסט פאוז לכל אחד. רק תשתדלו לשמור על מנוחה נאותה כל כמה זמן אחרת הגוף שלכם ידפק כי האינטנסיביות כאן היא גדולה מאוד.

אה ואגב בכל הנוגע לתזונה אני נותן יותר דגש לפחמימות וחלבון אין לי הרבה בתפריט של המסה.

Red_Hot מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-05-07, 13:25   #17
shikoLM
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshikoLM

אין ספק שהתוכנית עובדת אבל לא מהסיבות שנטען, בסה"כ המסגרת של התוכנית דומה לתאוריית ה-dual factor.

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-05-07, 22:44   #18
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

מוקפץ

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-07, 16:37   #19
sandman
חבר פעיל

לדעתי הסיבה שהתוכנית באמת כל כך טובה ותורמת היא מהסיבה הפשוטה שהתוכנית משלבת את הכול מהכול.
היא כוללת עבודה בכל שיטות העבודה וטכניקות להגברת האינטסיביות של האימון.
אין בה יותר מאשר גיוון.
כל כותב מאמרים אחר אם גוף ענק היה יכול להמציא כזאת תוכנית שלוקחת את כל טכניקות האימונים ולאגד את כולן תחת קורת גג אחת פלוס שם יפה ולהגיד שהוא גדל ממנה הרבה.
לכן כל מי שעובד לפי התוכנית הוא בעצם עובד בצורה מגוונת שכידוע גיוון זאת הטכניקה היעילה ביותר ליצירת גירויים חדשים בשרירים.

גם אני חבר מרוצה בישראלבאדי...
sandman מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא