ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-07-12, 10:48   #1
sharon_4_
חבר מתחיל

ברירת מחדל חוות דעת על תפריט לחיטוב-הורדה באחוזי שומן

בת 15, משקל 56, 1.61 יש לי להוריד ככה איזה 7 קילו

בוקר-
חצי קופסת קוטג 5 אחוז ,פרוסת לחם לבן, נס עם סוגרזית, פרי.
צהריים-
ביצה אחת+2 לבנים ,פרוסת לחם ,עגבניה.
מעדן דני בטעם שוקו.
ביניים-
פרוסת לחם עם כף טחינה.
ערב-
קופסת טונה במים(בערך 70 גרם)+פרוסת לחם+גזר
-יוצא בסביבות ה860-900 קלוריות

ואני עושה כל יום אימון אירובי של קלטת של גלעד 45 דקות+אימון קיקבוקסינג פעם בשבוע+ פעמיים בשבוע הליכה מהירה של שעה+פעם בשבוע אימון עיצוב גוף.

כמה אני ארד כל חודש?
sharon_4_ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-12, 13:51   #2
entranz
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלentranz

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

אוקיי בואי נתחיל מזה שאת בת 15 והייתי ממליץ לך בכלל לא לעשות חיטוב עכשיו, את עוד בהתפתחות וחיטוב זה סוג של דיאטה עדיף לך להכנס לזה בגיל יותר מאוחר.
מה גם שזה קצת לדעתי מוגזם בשבילך להוריד 7 קילו אני לא יודע איך את נראית אבל זה לדעתי כבר יותר מדי תת משקל.
בכל מקרה בחיטוב לא אוכלים את כל המעדנים האלה וכו'... ולחם לבן גם ממש לא...
זה בעקרון פחמימות מורכבות שמתפרקות יותר לאט בדם: לחם חיטה מלאה, שיבולת שועל, בטטה, אורז מלא וכו'...
לדעתי את אוכלת קצת מדי... גם בדיאטות חזקות לא מומלץ לאכול מתחת ל1200 קלוריות שזה גם מאוד נמוך..
פחחמימות עדיף קצת לקזז בערב, טחינה אני מקווה שהתכוונת לטחינה גולמית (בהכנה ביתית) ולא טחינה מוכנה.
לגבי האימונים כל יום... זה גם מאוד מוגזם לא צריך כל יום מספיק לעשות3-5 פעמים בשבוע אירובי... ולא משנה אם זה הליכה מהירה או ספינינג או מה שזה לא יהיה, להתאמן כל יום גם שזה אירובי זה לא טוב... במיוחד עם התזונה המאוד קיצונית שאת עושה לעצמך...
תעשי לעצמך טובה, אל תכנסי לדברים האלה לפחות לא בגיל הזה...יש לך עוד מה להתפתח ובלי קשר לזה, אם תכנסי לזה עכשיו את לא תצאי מזה כל החיים שלך... מנסיון :}
תהני, תאכלי בריא! תאכלי יותר אבל פשוט את האוכל הנכון...במקום מעדן דני תאכלי פרי, במקום הלחם הלבן תאכלי לחם מחיטה מלאה... ובכלל מה זה פרוסה? זה כלום...
וסוכרזית גם עדיף לך להמנע...הייתי שותה גם מלא סוכרזית עם הקפה הרגלתי את עצמי בלי סוכר בלי סוכרזית בלי כלום.. זה הכי טוב זה קצת מגעיל בהתחלה אבל הכי בריא.
ואם את בכל זאת רוצה, תשימי סוכר חום או דבש או משו בסגנון...יש גם סטיביה אבל אני אישית חושב שיותר טוב להשתמש בדברים אחרים.
את נכנסת לדברים שאת לא צריכה בגיל כזה להכנס אליהם...אני אומר לך מכל הלב באמת, אל תעשי לעצמך את זה עכשיו...
קחי את זה לתשומת לבך! זה יפה שבגיל כזה כבר יש לך מודעות וזה כבר טוב... תאכלי בריא תמשיכי להתאמן וגם עם השנים את תראי שאת תתחטבי ותתעצבי לבד אני מבטיח לך...במיוחד שהגוף דורש את האוכל בגילאים יותר צעירים.
לגבי ירידה, לפי דעתי אין טעם שתרדי אבל סתם לידע כללי, שבנאדם מנסה לרדת, הקצב האידיאלי זה חצי קילו עד קילו לשבוע...ואני מתכוון לאוכלוסייה בכללי...
entranz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-12, 15:31   #3
sharon_4_
חבר מתחיל

אני לא מסוגלת לאכול לחם מלא או קל זה דוחה אותי אני מעדיפה לאכול חצי כמות אבל לפחות שיהיה טעים..
וכן ,אני מתכוונת לטחינה גולמית.. ומקסימום אני יחליף את הדני ביוגורט טבעי

אז אני יאכל עוד חצי קופסת קוטג' , עוד פרוסת לחם , סלט ירקות , ועוד פרי קטן .

אז ככה תכננתי את זה מחדש תגידו לי אם זה יותר טוב:
קופסת קוטג 250 גרם של 3%(185 קלוריות), 5 פרוסות לחם לבן(375), קופסת טונה במים 70 גרם(75),ביצה ו2 לבנים(120), סלט ירקות(80), 2 פירות(100) ויוגורט(100) ו 2 קפה (90) גף טחינה גולמית(60)

יוצא 1200 קלוריות.. אבל אני לא יודעת אם אני ירד עם תפריט כזה גדול...

קראתי באיזה מקום שאם רוצים לרדת מהר במשקל ובצורה יעילה לעשות 2 אימונים ביום- אחד בבוקר אחד בערב. אז אני יעשה 5-6 פעמים בשבוע שעה וחצי אימון אירובי שמחולק ל2 + פעמיים בשבוע הליכה של שעה וחצי+פעם אחת בשבוע אימון קיקבוקסינג+ פעם אחת בשבוע אימון עיצוב גוף.

זהו, מה אתם אומרים?
ישן 19-07-12, 19:38   #4
sharon_4_
חבר מתחיל

תורידו את הטחינה והדני... 1100 קלוריות וזהו + פעמיים אירובי כל יום (כל אימון 45 דקות - בערך שריפה של 300 קלוריות)
ישן 21-07-12, 19:18   #5
Xanadoo
חבר פעיל

חדר כושר: ספייס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sharon_4_ צפה בהודעה
תורידו את הטחינה והדני... 1100 קלוריות וזהו + פעמיים אירובי כל יום (כל אימון 45 דקות - בערך שריפה של 300 קלוריות)
מה פתאום???
היא חייבת פחמימה!!
אם את לא אוהבת לחם אז תאכלי קאווקר.
ישן 22-07-12, 16:58   #6
Xanadoo
חבר פעיל

חדר כושר: ספייס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xanadoo צפה בהודעה
מה פתאום???
היא חייבת פחמימה!!
טעות שלי.
תתעלמו.

אבל לגבי לחם, כמו שכתבתי קודם - אם את לא אוהבת לחם אז תאכלי קאווקר.זה משביע ובריא מאוד!