ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-07-07, 12:05   #101
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

מממ , לא נראה לי
אפשר לבצע הפרטה מוצלחת שיהיה בה את היתרונות של ההפרטה ולהמנע מהחסרונות...]

http://news.walla.co.il/?w=/94/1130873&tb=/i/10878068
בני זונות גזעניים , יושבים ושותים בשוקן (רחוב חרא ביותר אגב , לפני חודש הייתי שמה במשפט ראיתי את מערכת הארץ רציתי להיכנס לשמה עם מיניגאן)
הם יתחילו מהחרדים ובסוף ירמסו את הלאומיות היהודית ( נענע עושים גם את זה , מי בכלל מערכת החדשות של נענע?)

התקנתי חוסם פרסומות רק בשביליהם , שקל הם לא יראו ממני.

רומסים את כל מי שבא להם עם הכתבות שלהם , גם את קצב שאגם אני לא מאמין לו לגמריי אבל גם לא לא' , תראו שיש שמה כתבות על עסקות טיעון "מסריחות" בכל שחלקם לא בארץ פתאום
ובכלל הסיקור המפגר שלהם של הפרשה בשביל שזה יהיה אכפת למישהו.

וגם בכלל יותר מידי פוליטיקאים מואשמים באונס בזמן האחרון , משהו פה מסריח. אבל לא משנה

קיצר אני שונא תקשורת מסיתה כזאת , ברוסיה זה היה נגד יהודים "ציוניים" שבוגדים במולדת....... אני עוד זוכר כשדודים שלו עלו לארץ בשנות ה80 ועוד כמה בשנות ה70 עשו בעיר שחיו בה גהנום למשפחות שלהם ולנו הקרובים.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 15:08   #102
angrymofo
חבר פעיל

הסמל האישי שלangrymofo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
מממ , לא נראה לי
אפשר לבצע הפרטה מוצלחת שיהיה בה את היתרונות של ההפרטה ולהמנע מהחסרונות...]
איך? ברגע שמוסדות החינוך הופכים לפרטיים, האנשים שנכנסים לעסק וקונים אותם הם אנשים שיש להם מטרה אחת - להרוויח כסף. לא מעניין אותם מאלה שאין להם כסף. האוניברסטאות יהפכו לנחלתם של בני העשירון העליון בלבד, ואז אנשים כמוני וכמוך נוכל לשאוף במקרה הטוב להיות מוכרי גלידה.
ישן 06-07-07, 15:15   #103
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

חח לא פרטיים במובן הזה... אלא צעד לכיוון הפרטה , ז"א אתה משלם על החינוך הפרטי שלך
במקום שאתה משלם על החינוך של מישהו אחר.

זה מונע את המצב שתיארת ואת החסרון במקרה הזה...

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 15:34   #104
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

עוסק ב:: Yovel Gym
שלח הודעה דרך MSN אל Mad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meni32
יש לי הרבה מה להגיד בנושא, אבל מרוב ההודעות והדעות כאן כבר נואשתי מלכתוב.
אני רק אגיד שעשיתם לי חשק לראות פורנו עכשיו. :laugh:
הפיתרון הכי טוב זה לחנוק את הנחש :):):):)
Mad_dog מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 18:18   #105
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

http://news.walla.co.il/?w=//1130873 זה ההמשך לסיפור
ישן 06-07-07, 18:34   #106
angrymofo
חבר פעיל

הסמל האישי שלangrymofo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
חח לא פרטיים במובן הזה... אלא צעד לכיוון הפרטה , ז"א אתה משלם על החינוך הפרטי שלך
במקום שאתה משלם על החינוך של מישהו אחר.

זה מונע את המצב שתיארת ואת החסרון במקרה הזה...
אז זה לא הפרטה. מה שאתה מתאר זה להפוך את המיסים למיסים קבועים ללא קשר להכנסה כמו שהיה בימי הביניים מה שנקרא מס גולגולת. למשל יש לך אישה וחמישה ילדים אתה תשלם כך וכך מיסים ללא קשר להכנסה שלך. משפחה אחרת של שלושה נפשות תשלם פחות, כי הם פחות אנשים. מה שיש היום זה מדיניות מיסים פרוגרסיבית, שזה אומר שהמיסים באים למעשה להתחשב בחלשים שלא מרוויחים הרבה ולעזור להם על חשבון אלה שכן יש להם. הפרטה זה להפוך משהו שכרגע מסובסד על ידי הממשלה למשהו פרטי של אנשי פרטטים נגיד גיידאמק יקנה את אוניברסיטת תל אביב ויקח שם כמה שכר לימוד שבא לו. זה הפרטה של מערכת החינוך. זה יביא לכך שהרמה של המוסדות האלה תהיה הרבה יותר גבוהה אבל גם יגרום לכך שמעט מאד אנשים יוכלו ללכת לשם, וזה יצור מעמד מצומצם של השכלה ומתחתיו מעמד עצום של אנשים עם השכלה תיכונית במקרה הטוב. זה מצב שדומה למה שיש היום סמדינות עולם שלישי באפריקה בעיקר כשבעיר הבירה יש שכונות של עשירים וכל שאר האוכלוסיה חיה בעוני בכפרים וחרא כזה.

הנה מהכתבה שmad dog הביא, בדיוק הבעיה שתווצר במקרה של הפרטת החינוך:

"החולשה העיקרית של המשק הישראלי היא השתתפות נמוכה בכוח העבודה. בישראל יש מספר עצום של עובדים שלא זכו להשכלה נאותה ולהכשרה שתאפשר להם להשתכר בכבוד. ההצלחה הכלכלית מותנית בהרחבתו של ציבור משכיל ומיומן. הצעת החוק הזו מובילה בכיוון ההפוך - אלפי ילדים, חסרי השכלה בסיסית, יהפכו לנטל כלכלי על החברה".
ישן 06-07-07, 20:21   #107
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mad_dog
http://news.walla.co.il/?w=//1130873 זה ההמשך לסיפור
אתה לא שם לב שהם גזענים חארות וש70% מחברי הצוות של הארץ הם חברים בכירים במרצ?

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 21:26   #108
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
כה אני יודע שהארץ זה העיתון הכי שמאלני
ישן 06-07-07, 22:42   #109
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אתה לא שם לב שיש משהו במה שהוא אומר? תכנית הליבה של מדינת ישראל מקנה ידע מאוד בסיסי שכל אדם מודרני צריך לדעת.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 00:32   #110
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אתה לא שם לב שיש משהו במה שהוא אומר? תכנית הליבה של מדינת ישראל מקנה ידע מאוד בסיסי שכל אדם מודרני צריך לדעת.
כבר אמרתי הרבה פעמים שכן אני מסכים עם תוכנית הליבה100% אבל הם צריכים להבין את זה שאצל החרדים התורה זה עדיפות 1# ולא לפגוע בסטטוס קוו.

הבעייה זה שהארץ נשאר עיתון גזעני וצריך להיות דביל מושלם כדי להבין שהם רוצים לפגוע במגזר הדתי והחרדי שלא בצדק ומנצלים אמצעים לא כשרים והסתה בשביל זה.

וזה בכלל אפילו לא קצה הקרחון של מה שיש לומר עליהם , אלא איזה חלקיק נידח , לדוגמה יש את מדור הנוער שלהם , שרוצה להפוך את הנוער להדוניסטים חסרי שכל , החרדים ילמדו מדעים ואלה יתפלחו מבית הספר ויעשנו סמים..
לא שיש לי משהו נגד תרבות הקלאבינג אבל יש לי הרבה דברים נגד ניוון שכלי מה גם שמילא אנחנו בני אדם לא כאלה חכמים כמו שאנחנו חושבים (יש לי בשבילכם ניסיון קטן ויפה שיוכיח את זה)

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 01:04   #111
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אני לא מדבר על זה, אני מדבר על המאמר. אפשר להגיב על כל מאמר בהארץ בטענה שהארץ הם שמאלנים וחארות וכו', אבל אפשר גם להתייחס עניינית למאמר. אין שום קשר בין הסטטוס קוו לבין תכנית הליבה, גם אם אצל החרדים תורה זה במקום הראשון.

MosheG@israelbody.org
ישן 07-07-07, 01:10   #112
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אפשר להגיב על כל מאמר בהארץ בטענה שהארץ הם שמאלנים וחארות וכו',
הארץ הם שמאלנים וחארות
אני חוזר, הארץ הם שמאלנים וחארות!
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 01:39   #113
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אתה אומר את זה רק כי אתה גמד..

MosheG@israelbody.org
ישן 07-07-07, 02:08   #114
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אתה אומר את זה רק כי אתה גמד..
אתה לא תמיד צריך להגיד את המילה האחרונה אתה יודע
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 02:14   #115
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

בא לי לשים מטען ענקי בשוקן שיעיף את כל הרחוב ( פרט לכמה מזנונים נחמדים שיש שמה )
לחלל.
זה או איזה סרטון שיציג את זה =\

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 09:49   #116
angrymofo
חבר פעיל

הסמל האישי שלangrymofo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
כבר אמרתי הרבה פעמים שכן אני מסכים עם תוכנית הליבה100% אבל הם צריכים להבין את זה שאצל החרדים התורה זה עדיפות 1# ולא לפגוע בסטטוס קוו.

הבעייה זה שהארץ נשאר עיתון גזעני וצריך להיות דביל מושלם כדי להבין שהם רוצים לפגוע במגזר הדתי והחרדי שלא בצדק ומנצלים אמצעים לא כשרים והסתה בשביל זה.

וזה בכלל אפילו לא קצה הקרחון של מה שיש לומר עליהם , אלא איזה חלקיק נידח , לדוגמה יש את מדור הנוער שלהם , שרוצה להפוך את הנוער להדוניסטים חסרי שכל , החרדים ילמדו מדעים ואלה יתפלחו מבית הספר ויעשנו סמים..
לא שיש לי משהו נגד תרבות הקלאבינג אבל יש לי הרבה דברים נגד ניוון שכלי מה גם שמילא אנחנו בני אדם לא כאלה חכמים כמו שאנחנו חושבים (יש לי בשבילכם ניסיון קטן ויפה שיוכיח את זה)
מה זה להבין שאצל החרדים התורה זה עדיפות ראשונה ולא לפגוע בסטאטוס קוו? למה אני צריך לממן את רשת החינוך שלהם כדי שהיא תוכל לחנך אנשים בלי יכולת לממן את עצמם, כדי שאני אצטרך בעתיד לממן גם אותם כשהם ילכו ויעשו 10 ילדים?
כל עוד הכסף מהמיסים הולך למערכת החינוך שמלמדת מקצועות שיביאו ליצירת אנשים שיוכלו לתרום לחברה בעתיד זה עוד בסדר, אבל לממן להם לימוד תורה בזמן שהם מתעלמים לחלוטין מכל הגיון בסיסי ויוצרים עוד ועוד אנשים מנוונים? זה לא נראה לך מוגזם?

אם אצלהם התורה היא הכי חשובה, אז סבבה, שילמדו רק תורה, אבל שיממנו את מערכת החינוך שלהם בעצמם. כל הרעיון של תוכנית הליבה הוא שבתי ספר חייבים לפעול לפי התוכנית הזאת כדי לקבל מימון מהממשלה. זה נראה לך הגיוני שלבתי הספר הדתיים תהיה רשות מיוחדת לעשות מה שבא להם ועדיין לקבל כסף מהממשלה (שזה בעצם הכסף של משלם המיסים)?
ישן 07-07-07, 16:38   #117
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

קודם כל חרדים לא עושים 10 ילדים , 5 ילדים בדרך כלל
דבר שני , אל תשכח שגם הם משלמים מסים ועובדים בדיוק כמוך ומשרתים בצבא (יש יותר חילוניים שמנצלים את הישיבה להשתמט מדתיים לפי מה שאמרו לי פעם חצי מהבנות בכיתה שלי שזה 25 בנות ו 8 בנים השתמשו בתירוץ העלוב הזה)

אז מה אין להם זכות לשלם על החינוך של עצמם? ומילא הם עדיין יכולים ללמוד כמה שעות את תוכנית הליבה, מה אכפת לך עם זה עדיפות שנייה לתורה , אתה רוצה שהם לא ילמדו תורה או שילמדו את מקצועות הליבה?

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 16:46   #118
m0she
מנהל מחלקת התזונה

חרדים לא משרתים בצבא, אתה כנראה ממש לא יודע על מה אתה מדבר. דתיים לאומיים משרתים, חרדים לא.

MosheG@israelbody.org
ישן 07-07-07, 17:40   #119
angrymofo
חבר פעיל

הסמל האישי שלangrymofo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
קודם כל חרדים לא עושים 10 ילדים , 5 ילדים בדרך כלל
דבר שני , אל תשכח שגם הם משלמים מסים ועובדים בדיוק כמוך ומשרתים בצבא (יש יותר חילוניים שמנצלים את הישיבה להשתמט מדתיים לפי מה שאמרו לי פעם חצי מהבנות בכיתה שלי שזה 25 בנות ו 8 בנים השתמשו בתירוץ העלוב הזה)

אז מה אין להם זכות לשלם על החינוך של עצמם? ומילא הם עדיין יכולים ללמוד כמה שעות את תוכנית הליבה, מה אכפת לך עם זה עדיפות שנייה לתורה , אתה רוצה שהם לא ילמדו תורה או שילמדו את מקצועות הליבה?
דיי לדבר שטויות. החרדים השחורים ממאה שערים ועמוק בבני ברק לא רק שלא עושים צבא גם לא רואים במדינה הזאת מדינה יהודית אמיתית. האמונה הרווחת היא שהמדינה היהודית צריכה לקום עם ביאת המשיח ובעזרתו ולכן המדינה כמו שהיא היום לא צריכה להתקיים. רבים מהם מתחמקים מתשלומי מסים ולא עובדים, אלא כל היום יושבים בישיבה, וחיים על כספי הציבור בגלל חוקים כמו חוק משפחות ברוכות ילדים שהועברו בלחץ מפלגות מכו ש"ס שבגלל חולשת השלטון העלוב במדינה יכלו לסחוט (פשוטו כמשמעו) את ראש הממשלה. גם חמישה ילדים זה הרבה, אבל החרדים לרוב עושים יותר מזה.

אתה אולי מדבר על הדתיים הלאומיים, שלא קשורים בכלל לדיון הזה ואין הבדל בינם לבין החילונים מבחינת אהבת המדינה והתרומה (אולי אפילו יותר מהחילונים).

בקשר למערכת החינוך, מה שאני רוצה זה שכל זמן שהמשפחה שלי מממנת להם לימודים, הם ילמדו את מה שהמדינה מחייבת ללמוד כדי שבעתיד הם יוכלו לתרום למדינה כהחזר על ההשקעה שלה בהם.
תגובה