ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-07-07, 23:30   #21
Antonator1
הושעה

לארץ נהדרת יש משהו מצחיק פעם בחודש. הדבר היחיד שטוב בטלוויזיה הישראלית זה שלא הרבה אנשים צריכים לראות אותה.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-07-07, 23:38   #22
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

יש דברים נחמדים, ויש דברים שהם באמת כמו שאמרו פה, חיקוי זול ומעצבן של תוכניות מארה"ב.
התוכנית הזאת "הדבר הגדול הבא" זאת התוכנית הכי מסריחה שיצא לי לראות בשנים האחרונות. אחד שם משחק אותה עלק קשוח עם פרצוף בתחת, יעל בר זוהר יעני הנחמדה התמימה, ויהורם גאון סתם לא קשור, לא מבין מה דחפו את הסבא'לה הזה לתוכנית. כזה עלוב בחיי.

כוכב נולד פעם היתה באמת תוכנית טובה! רק בשתי עונות האחרונות הם הרסו אותה לגמרי. מי שבאמת אוהב מוזיקה ישראלית, לא יגיד שזאת לא תוכנית טובה. יש שם מוזיקה ישראלית איכותית וזה מה שחשוב. איפה עוד תשמעו שירים של רחל שפירא, אהוד מנור, חווה אלברשטיין ונורית הירש בביצועים מחודשים?
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 00:00   #23
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
יש דברים נחמדים, ויש דברים שהם באמת כמו שאמרו פה, חיקוי זול ומעצבן של תוכניות מארה"ב.
התוכנית הזאת "הדבר הגדול הבא" זאת התוכנית הכי מסריחה שיצא לי לראות בשנים האחרונות. אחד שם משחק אותה עלק קשוח עם פרצוף בתחת, יעל בר זוהר יעני הנחמדה התמימה, ויהורם גאון סתם לא קשור, לא מבין מה דחפו את הסבא'לה הזה לתוכנית. כזה עלוב בחיי.

כוכב נולד פעם היתה באמת תוכנית טובה! רק בשתי עונות האחרונות הם הרסו אותה לגמרי. מי שבאמת אוהב מוזיקה ישראלית, לא יגיד שזאת לא תוכנית טובה. יש שם מוזיקה ישראלית איכותית וזה מה שחשוב. איפה עוד תשמעו שירים של רחל שפירא, אהוד מנור, חווה אלברשטיין ונורית הירש בביצועים מחודשים?
יש סיבה לזה שלא שומעים אותם הרבה לא?
ישן 06-07-07, 09:18   #24
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

צודק רצח. התוכנית היחידה שאני אוהב זה 1 נגד 100 השאר או שהולכות בלילה ואין לי כח כבר או שסתם שיעמום. בעיניין החדשות בשני הערוצים (10 ו-2) זבל רצח. יש לי תחושה לפעמים שהכתבים בעד המחבלים. לוקחים מהם רעיונות, מראים איך הם חיים. וד"א רוב הכתבות שם בכלל לא אופטימיות ורק פסימיות. והדבר הכי חשוב זה הפרסומות: שימו לב אתם צופים בתוכנית בשעות הערב (החל מ-6) ובשני הערוצים הפרסומות הולכות באותו זמן ואותה כמות הזמן.... חחח יש לי תחושה שכיאילו לשני הערוצים אותו המנהל. על ערוץ 11 33 אני בכלל לא מדבר... ערוצים ממשלתיים שמאלנים- ערביים (מראים שמה רק בשפה הערבית וזה עוד ערוץ ממשלתי שאנחונו משלמים עלוי מיסים).
ישן 06-07-07, 13:15   #25
benwin21
חבר פעיל

כללי:: אני מתאמן קבוע כבר כמה שנים
עוסק ב:: תלמיד בתיכון
חדר כושר: חסוי
שלח הודעה דרך MSN אל benwin21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
צודק רצח. התוכנית היחידה שאני אוהב זה 1 נגד 100 השאר או שהולכות בלילה ואין לי כח כבר או שסתם שיעמום. בעיניין החדשות בשני הערוצים (10 ו-2) זבל רצח. יש לי תחושה לפעמים שהכתבים בעד המחבלים. לוקחים מהם רעיונות, מראים איך הם חיים. וד"א רוב הכתבות שם בכלל לא אופטימיות ורק פסימיות. והדבר הכי חשוב זה הפרסומות: שימו לב אתם צופים בתוכנית בשעות הערב (החל מ-6) ובשני הערוצים הפרסומות הולכות באותו זמן ואותה כמות הזמן.... חחח יש לי תחושה שכיאילו לשני הערוצים אותו המנהל. על ערוץ 11 33 אני בכלל לא מדבר... ערוצים ממשלתיים שמאלנים- ערביים (מראים שמה רק בשפה הערבית וזה עוד ערוץ ממשלתי שאנחונו משלמים עלוי מיסים).
זה נורא שיש פרסומות באותו זמן כי יש תוכנית מעניינת ותוכנית יותר מעניינת בזמן שיש הפסקת פרסומות בתוכנית היותר מעניינת אני רוצה לראות את התוכנית הפחות מעניינת אבל מה???
הערוצים הדפוקים האלה משדרים באותו הזמן. תעשו לי טובה נו זה יהרוג אותכם לשים הפסקת פרסומות זמנים שונים?

Nothing in this world that's worth having comes easy
אני לא מאמין ששנתיים מתוך ה3 שנים שאני מתאמן לא עשיתי סקוואטים
וחצי שנה מהשלוש שנים לא עבדתי על יד קידמית
benwin21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 14:06   #26
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

הפרסומות זה הדבר הכי מקורי מושקע ומנעיין בטלוויזיה שמעביר ערכים אמיתיים.

ברצינות.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 14:23   #27
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
גם לכם יש את ההרגשה הזאת לפעמים? כל הזמן אותם אנשים שמנסים למכור לנו אותם בכח (שחיים בתוך הבועה שלהם אי שם במקום לא ידוע), תכניות שהן חיקוי מביש של תכניות בחו"ל (ואלה שלא פשוט מטומטמות לחלוטין). טלנובלות הזויות ומשעממות, כוכבים נולדים בכל תחום, עזבו - אני יכול לדבר פה שעות. פשוט אי אפשר לראות כבר טלוויזיה. רק ספורט אולי... רק תסתכלו על השעשועונים והטלנובלות שמייצרים פה לכל הרוחות!
1)אל תעלב,אבל בתאכלס מה אתה מתבכיין?אתה לא חייב להיות מנוי ל-hot או ל-yes אתה יכול להתנתק.
אני התנתקתי לפני חודש בדיוק מהסיבה שציינת ואני ממש שמח שאני חוסך מעל 200 שקל בחודש.

2)אתה יכול להתנתק מהכבלים ולקנות לווין עם ממיר שמפענח ערוצים מקודדים,זה השקעה חד פעמית של איזה 3000 שקל אבל אתה תקלוט את כל הערוצי כבלים האיכותיים מארצות הברית.
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-07, 15:56   #28
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
1)אל תעלב,אבל בתאכלס מה אתה מתבכיין?אתה לא חייב להיות מנוי ל-hot או ל-yes אתה יכול להתנתק.
אני התנתקתי לפני חודש בדיוק מהסיבה שציינת ואני ממש שמח שאני חוסך מעל 200 שקל בחודש.

2)אתה יכול להתנתק מהכבלים ולקנות לווין עם ממיר שמפענח ערוצים מקודדים,זה השקעה חד פעמית של איזה 3000 שקל אבל אתה תקלוט את כל הערוצי כבלים האיכותיים מארצות הברית.
מה זה אל תיעלב? נראה לך שאני היחיד שגר בבית?
ישן 06-07-07, 21:00   #29
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

לווין זה הכי טוב (במיוחד אם אתה יודע רוסית ואנגלית). ברוסית יש לך ממלה 30 ערוצים (שיש שמה סרטים נורמליים כולל מטיוי ברוסית שיש שמה תוכניות ולא רק מוזיקה). יש בערך 20 ערוצים של סרטים באנגלית (ערוצים צרפתיים- 7 מתוחם זה כיאילו סרטים להזמנה חדשים אבל הם עובדים ואחד מהם פורנו, השאר ערוצים של סרטים) יש שני ערוצים של הסטלר והסטלר בלו (לא צריך להסביר חחח), פלייבויי (פולני), ספייס פלטינום וספייס פרייבט אופס לאן אני... ערוץ 10, 2, 33, BBC וכו"... וגם אפשר לקחת קודים מאינטרנט ולפרוץ ערוצים שצריך לשלם עליהם. ומה??? yes ו- hot זה בכלל לא תחרות כי המחירים זהים ואותו הדבר שמה.
כל זה יגמר כי יהיה עוד מאט אפשר יהיה להסתכל טלויזיה דרך אינטרנט (טוב בעולם זה קיים מזמן אצלנו כרגיל כדי שיעשו עלינו פרנסה- לא) קיצר תוכלו לעשות עיסקה עם חברות אמריקאיות, אירופאיות ועוד... ויס והוט ימותו.
ישן 06-07-07, 21:50   #30
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

רק לפני כמה ימים ראיתי אצל ליאור שליין שהוא העתיק שתי קטעים מהתכנית של קונאן אובריין

איזה עלוב הוא
מוטי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 00:45   #31
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מוטי
רק לפני כמה ימים ראיתי אצל ליאור שליין שהוא העתיק שתי קטעים מהתכנית של קונאן אובריין

איזה עלוב הוא
ראית פעם the tonight show with david letterman?
תראה את זה ואחרי תגיד מה העתיקו, אפילו את השם העתיקו! את הנגן קלידים, אבל כל הפינות, פשוט הכל מועתק עד הסוף.

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 00:57   #32
Roei
חבר פעיל

הסמל האישי שלRoei

התוכניות הטובות שמשודרות היום (כאילו לא מה שהיה פעם) בטלוויזיה הן:
הבורר, קצרים, אחד נגד 100 והחיים זה לא הכלויש עוד כמה טובות

ויש גם תוכנית סתם להעביר את הזמן שהן:
האלופה, מונית הכסף, זה הילדים בכתה ו, התוכנית של להכפיל את הכסף ב-100 ימים וזו נראה לי

כן כמו שאמרת באמת הטלוויזיה הישראלית במצב גרוע מאוד

מיצי שב..!!
Roei מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-07, 01:01   #33
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Roei
התוכניות הטובות שמשודרות היום (כאילו לא מה שהיה פעם) בטלוויזיה הן:
הבורר, קצרים, אחד נגד 100 והחיים זה לא הכלויש עוד כמה טובות

ויש גם תוכנית סתם להעביר את הזמן שהן:
האלופה, מונית הכסף, זה הילדים בכתה ו, התוכנית של להכפיל את הכסף ב-100 ימים וזו נראה לי

כן כמו שאמרת באמת הטלוויזיה הישראלית במצב גרוע מאוד
כמעט כל התכניות זה להעביר את הזמן. יש גם תכניות שאתה רואה אותן רק כדי שיהיה לך על מה לקטר.
ישן 07-07-07, 10:33   #34
סהר!
חבר פעיל

התוכנית הכי עלובה בטלויזיה עכשיו זה ללא ספק ושוב אני חוזר ואומר ללא ספק.
חדשות מפתיעות הם ניסו לעשות את זה כמו הרצועה זה חרא תוכנית לא מצחיקה ולא כלום זה בזבוז זמן של חצי שעה!
שיחיזרו כבר את מועדון לילה
סהר! מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה