ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-07-07, 15:14   #21
benwin21
חבר פעיל

כללי:: אני מתאמן קבוע כבר כמה שנים
עוסק ב:: תלמיד בתיכון
חדר כושר: חסוי
שלח הודעה דרך MSN אל benwin21

בן אדם מושלם

Nothing in this world that's worth having comes easy
אני לא מאמין ששנתיים מתוך ה3 שנים שאני מתאמן לא עשיתי סקוואטים
וחצי שנה מהשלוש שנים לא עבדתי על יד קידמית
benwin21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:14   #22
zidan
חבר פעיל

הסמל האישי שלzidan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
רפואה בעז"ה.
פשש יפה אחי,בהצלחה.
you change the way you train, you change your limits. Even if
you plateau in your lifts there are ways to bust a plateau. If you
continue to make progress, then you have yet to hit your limit.
Open your mind to what is possible. Let your body tell you what
is possible and leave your mind out of it.

zidan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:15   #23
bode
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
יופי, והפלג גוף עליון של מאור זרדז עולה על שלך - מה זה משנה?
אתה דיברתה עליו נקודתית וזאת הייתה התשובה שלי , אל תוסיף עכשיו עוד פרטים למה שאמרתה..

קיצר זה לא משנה הוא נראה טוב אין עורירין , אבל לא בשביל להתחרות..
bode מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:16   #24
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bode
אתה דיברתה עליו נקודתית וזאת הייתה התשובה שלי , אל תוסיף עכשיו עוד פרטים למה שאמרתה..

קיצר זה לא משנה הוא נראה טוב אין עורירין , אבל לא בשביל להתחרות..
אם הוא נראה טוב..אז אני בר רפאלי.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:17   #25
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zidan
פשש יפה אחי,בהצלחה.
תודה אחי..הדרך מייגעת ..הרבה אבני נגף בדרך..אבל אני אופטימי...קודם נראה מה יהיה עם הפסיכו.
ישן 11-07-07, 15:17   #26
bode
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
אם הוא נראה טוב..אז אני בר רפאלי.
אפשר תמספר פלאפון שלך? :):):):)..

לבנאדם ממוצע הוא לא ניראה טוב לדעתך?
ישן 11-07-07, 15:18   #27
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bode
אפשר תמספר פלאפון שלך? חחחח..

לבנאדם ממוצע הוא לא ניראה טוב לדעתך?
לא בעליל..אם אתה תעשה השוואה בין מידת ההשקעה לבין התוצאות..אז הוא לא נראה טוב.
ישן 11-07-07, 15:20   #28
zidan
חבר פעיל

הסמל האישי שלzidan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
הדרך מייגעת ..הרבה אבני נגף בדרך..

חחחחחחחח

אני מקווה שתצליח,אבל תמיד תוכל לעשות עוד פסיכו,אני מאמין שבסוף תשיג תמטרה,אל תדאג.
you change the way you train, you change your limits. Even if
you plateau in your lifts there are ways to bust a plateau. If you
continue to make progress, then you have yet to hit your limit.
Open your mind to what is possible. Let your body tell you what
is possible and leave your mind out of it.

zidan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:20   #29
bode
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
לא בעליל..אם אתה תעשה השוואה בין מידת ההשקעה לבין התוצאות..אז הוא לא נראה טוב.
בזה אני מסכים איתך
ישן 11-07-07, 15:22   #30
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zidan
חחחחחחחח

אני מקווה שתצליח,אבל תמיד תוכל לעשות עוד פסיכו,אני מאמין שבסוף תשיג תמטרה,אל תדאג.
הלוואי ..יהיה בסדר..אני מאמין בעצמי,ופסיכו עוד פעם אין סיכוי שאעשה.
ישן 11-07-07, 15:23   #31
Moshe
Banned

לא מבין למה תמיד צוחקים עליו
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:23   #32
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כרגיל עוד כתבה עליו מפורסם לא קטן הגרישה הזה
בכל מקרה קראתי וואלה לא יודע לא הבנתי כלום ולא הבנתי מה הוא רוצה ומה רוצים ממנו בכל אופן תגובה 11 בכתבה הזאת הרסה אותי חחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחח אני עדין צוחק שהוא חי באיזה סרט שהוא ניצח את עומר במר ישראל פחחחח LOL פליז!
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:26   #33
Jones

הסמל האישי שלJones

תראו את התגובה שלו"

אז שלום רב לכל המגיבים לכתבה עליי
תודה רבה על חהמחמאות במיוחד מאנשים שמכירים אותי יום יום בחדר כושר בטכניון.
קודם כל אני עוסק בפיתוח גוף מגיל 17 ,,, מתחרה ב4 שנים האחרונות בתחרויות מקומיות וארציות של פיתוח גוף,, תמיד היה לי חיבור לספורט ובגילך 17 התחלתי להתאמן והתאהבתי בספורט הזה,,, התחלתי לאכול נכון,, להרגיש יותר חזר ויותר בריא בהיותי היפראקטיבי זה איזן אותי לטובה,, אחלה של דרך להוציא את כל האנרגיות וצאת הכי רגוע בעולם.
יש בחורות שאוהבות גברים שרירים יש בחורות שנרתעות או מרגישות חוסר ביטחון בגבר שמשקיע בעצמו ואני מכבד כל בחורה וטעמה,,,
למזלי אני משלב עובד בתחום שאני אוהב ואני גם טוב בו ולכן כייף לי לבוא לעבודה,, למזלי אני עובד ב2 חדרי כושר כבר מספר שנים ברציפות והם בשבילי כמו הבית השני שלי ולכ ן היה מאוד חסר לי העבודה בזמן שהיה סגור בגלל המלחמה.
כל מה שכתבתי בכתבה ובכרטיס שלי בגיי דייט אני עומד מאחוריו ומאמין בו,,, היום אני בן 28 וחצי ויודע שאם תבוא הבחורה הנכונה אני בשבל לזוגיות,, הבחורה לא חייבת להיות דוגמנית אבל מינימום של אסטטיקה וטיפוח על זה אני לא ייתפשר,,
אם הבחורה תעשה כושר ותאהב ספורט ואורך חיים בריא זה רק יעזור במערכת יחסים אבל אני יפסול בחורה כל עוד היא תבין שפיתוח גוף זה האהבה שלי בחיים ובזה אין פשרות.
לגיל באמת בעניי אין משעמות,, יכולה להיות בחורה בוגרת בגיל 20 שיהייה לי איתה כימייה ויכול להיות בחורה שהיא בת 33 שעדיין בשלב המשחקים ויצא לי לראות בעצמיי בחורות מעל גיל 30 שעוד חיות בפנטזיות של נסיכים ואגדות.
שגיא גרשגורן,, קריות

שגיא גרשגורן , קריות (02.08.06 )"
ישן 11-07-07, 15:35   #34
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

אז...איך אני יכול להכיר אותו?
ישן 11-07-07, 15:36   #35
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

הסיוט שלי זה להיראות כמוהו אחרי חיטוב לא צוחק איתכם... בגלל זה אני מפחד להתחרות...

עריכה : דווקא בתמונה באתר הידיים שלו נראות סבבה למישהו יש נתונים עליו?
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:40   #36
shahaflol
חבר פעיל

אין לי בעיה עם שגיא, אבל ראיתי אצלו כמה "הברקות":

"אני לוקח תוספי מזון ומאוד מאמין במה שאני לוקח
אבל הבחור לא מכיר אותי וחושב שכל היום אני לוקח כמו אלי האנה 50 כדורים.
אני לוקח קצת קריאטיןף אבקות חלבון, אומגה 3 כדור ביום, מולטי כדור ביום, ויטמין סי 1000 מ"ג כדור ביום, אבץ פירולונט ולפעמים אל ארגנין .
רוב היום אני משתדל לאכול בריא ואוכל מספיק חלבון , משדל לאכול דגנים מלאים וקטניות וירקות ופירות ודברי חלב רזים, ובשר רזה וקצת שומן מהצומח אגוזים שמן זית אבוקדו טחינה וכו.
אני כמו שאני כרגע בלי סטרואידים פשוט אם זה לא הפרנסה שלי אז למה לדפוק את הבריאות בעתיד , במילא גם על מרי ישראל יורדים בפורומים ומזלזלים בהם.
מה על אבי פלדמן לא אמרו שלא מבינים איך הוא נהייה השנה אלוף האלופים, ושדותן חגאג קטן, וכו וכו.
לגביי הרגליים תמיד עבדתי על הרגליים ולאט לאט הם גדלו וזאת הייתה המטרה להגדיל אותם אבל פחדתי לאבד מאסה ברגליים אז אף פעם לא עיצבתי אותם, דותן חגאג שם לב אחרי מר מרכז שהרגליים שלי גדולות כמו בלון בלי עיצוב ולאט לאט התחלתי לעצתב אותם ובמר ישראל בחיפה הם היו הרבה יותר מעוצבות, עכשיו אני עדיין עובד על מאסה ברגליים ומוסיף סטים של 15 חזרות לעיצוב ברגליים.
לגביי התאומים זה אכן בעייה של הרבה מפתחי גוף: אני משקיע לפחות 2-3 פעמים בתאומים ולא מסיים לפני שאני מרגיש שהם מותשות .
כמו שאמרתי אני עובד חזק על כל החלקים החלשים שלי: אם זה התאומים, אם זה הטפרז העליון, חזה עליון, הרחב גבי וכו .
השרירן פשוט עיצבן אותי כי הוא חדש בפורום וישר הודעה ראשונה שלו היא תגובה נגדי שאני לא ניראה מפתח גוף, הכי קל להתסתתר מאחורי כינוי בפורום וללכלך, אם הוא היה בא מציג את עצמו ושם תמונה והייתי רואה שהוא אכן ניראה כמו מפח גוף או כשמתאמן רציני אז בכייף שיגיב ואין לי בעייה שכל מי שאוצה להגיב שיגיב אבל לזלזל ולקטול אני לא מוכן.
לא התכוננתי להצטלם באותו יום כי אם הייתי יודע שאני מצטלם הייתי עושה מיטת שיזוף ומתטלם אחרי אימון שכל השרירים מנופחים מדם, הצילום היה ספונטני מתאמן שלי יש לו מצלמה בפלאפון אז ספונטני הוא צילם אותי.
לגביי עניין הגנאק פוד: אני אוהב לאכול הכל שוורמות פיצות המבורגרים כל האוכל הלא בריא שיש בעולם, אני לא אוכל את זה כי מה אני צריך לסתום לעצמי את העורקים עם אוכל זבל, אוכל זבל יכביד עליי באימונים, כל השומן המיותר יכביד עליי באימון, וסתם להשמין זה גם לא אסטטי ואני עדיין מאמן חדרי כושר שמכבד את המרצוע שלי, וגם בדיאטה אני יצרך 3 חודשים לסבול כדי להוריד את כעל השומן המיותר וזה בכלל לא בריא לעלות ל25 אחוזי שומן ואז מיזה לרדת ל5 אחוז עדיף 11 אחוז ולרדת ל5 בחודש מאשר להיות הדיאטת כסאח 3 חודשים.
ודרך אגב אני אוהב גם אוכל בריא ויש היום מגוןן רחב של מזון בריא ככה שאני מגוון ואוכל ונהנה וממש לא סובל, אני סובל רק כאשר אני מוריד פחמימות כגון לחם מלא, אורז מלא, פירות וכו."
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:53   #37
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
לא מבין למה תמיד צוחקים עליו
תראה את הסרטון בכתבה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3253758,00.html
פה גדול..אין שכל אין דעגות.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:54   #38
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
אין לי בעיה עם שגיא, אבל ראיתי אצלו כמה "הברקות":

"אני לוקח תוספי מזון ומאוד מאמין במה שאני לוקח
אבל הבחור לא מכיר אותי וחושב שכל היום אני לוקח כמו אלי האנה 50 כדורים.
אני לוקח קצת קריאטיןף אבקות חלבון, אומגה 3 כדור ביום, מולטי כדור ביום, ויטמין סי 1000 מ"ג כדור ביום, אבץ פירולונט ולפעמים אל ארגנין .
רוב היום אני משתדל לאכול בריא ואוכל מספיק חלבון , משדל לאכול דגנים מלאים וקטניות וירקות ופירות ודברי חלב רזים, ובשר רזה וקצת שומן מהצומח אגוזים שמן זית אבוקדו טחינה וכו.
אני כמו שאני כרגע בלי סטרואידים פשוט אם זה לא הפרנסה שלי אז למה לדפוק את הבריאות בעתיד , במילא גם על מרי ישראל יורדים בפורומים ומזלזלים בהם.
מה על אבי פלדמן לא אמרו שלא מבינים איך הוא נהייה השנה אלוף האלופים, ושדותן חגאג קטן, וכו וכו.
לגביי הרגליים תמיד עבדתי על הרגליים ולאט לאט הם גדלו וזאת הייתה המטרה להגדיל אותם אבל פחדתי לאבד מאסה ברגליים אז אף פעם לא עיצבתי אותם, דותן חגאג שם לב אחרי מר מרכז שהרגליים שלי גדולות כמו בלון בלי עיצוב ולאט לאט התחלתי לעצתב אותם ובמר ישראל בחיפה הם היו הרבה יותר מעוצבות, עכשיו אני עדיין עובד על מאסה ברגליים ומוסיף סטים של 15 חזרות לעיצוב ברגליים.
לגביי התאומים זה אכן בעייה של הרבה מפתחי גוף: אני משקיע לפחות 2-3 פעמים בתאומים ולא מסיים לפני שאני מרגיש שהם מותשות .
כמו שאמרתי אני עובד חזק על כל החלקים החלשים שלי: אם זה התאומים, אם זה הטפרז העליון, חזה עליון, הרחב גבי וכו .
השרירן פשוט עיצבן אותי כי הוא חדש בפורום וישר הודעה ראשונה שלו היא תגובה נגדי שאני לא ניראה מפתח גוף, הכי קל להתסתתר מאחורי כינוי בפורום וללכלך, אם הוא היה בא מציג את עצמו ושם תמונה והייתי רואה שהוא אכן ניראה כמו מפח גוף או כשמתאמן רציני אז בכייף שיגיב ואין לי בעייה שכל מי שאוצה להגיב שיגיב אבל לזלזל ולקטול אני לא מוכן.
לא התכוננתי להצטלם באותו יום כי אם הייתי יודע שאני מצטלם הייתי עושה מיטת שיזוף ומתטלם אחרי אימון שכל השרירים מנופחים מדם, הצילום היה ספונטני מתאמן שלי יש לו מצלמה בפלאפון אז ספונטני הוא צילם אותי.
לגביי עניין הגנאק פוד: אני אוהב לאכול הכל שוורמות פיצות המבורגרים כל האוכל הלא בריא שיש בעולם, אני לא אוכל את זה כי מה אני צריך לסתום לעצמי את העורקים עם אוכל זבל, אוכל זבל יכביד עליי באימונים, כל השומן המיותר יכביד עליי באימון, וסתם להשמין זה גם לא אסטטי ואני עדיין מאמן חדרי כושר שמכבד את המרצוע שלי, וגם בדיאטה אני יצרך 3 חודשים לסבול כדי להוריד את כעל השומן המיותר וזה בכלל לא בריא לעלות ל25 אחוזי שומן ואז מיזה לרדת ל5 אחוז עדיף 11 אחוז ולרדת ל5 בחודש מאשר להיות הדיאטת כסאח 3 חודשים.
ודרך אגב אני אוהב גם אוכל בריא ויש היום מגוןן רחב של מזון בריא ככה שאני מגוון ואוכל ונהנה וממש לא סובל, אני סובל רק כאשר אני מוריד פחמימות כגון לחם מלא, אורז מלא, פירות וכו."
חחחחחחחחחחחחחחחח איך אני אוהב שהוא משחק אותה יורד על אנשים שלקחו סייקלים מה שמצחיק שהם ניראים אולי 10 פעמים יותר גדולים ממנו,וציפור דיי גדולה :):):):) לחשה לי מהכרות אישית אם שגיא שידידנו הלכלכן הזה לקח פעם את הסטרואיד האנאבולי שניקרא ווינסטרול LOL PLS!
חחחחחחח הסנדלר הולך יחף זה מה שיש לי להגיד על הקטע הזה.
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:56   #39
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bode
זה לא רק אתה..
כמה אתה שוקל אכשיו ? ועל כמ כמה % בערך ?
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 15:57   #40
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחח איך אני אוהב שהוא משחק אותה יורד על אנשים שלקחו סייקלים מה שמצחיק שהם ניראים אולי 10 פעמים יותר גדולים ממנו,וציפור דיי גדולה :):):):) לחשה לי מהכרות אישית אם שגיא שידידנו הלכלכן הזה לקח פעם את הסטרואיד האנאבולי שניקרא ווינסטרול LOL PLS!
חחחחחחח הסנדלר הולך יחף זה מה שיש לי להגיד על הקטע הזה.
הוא לקח WINI ולא עזר לו LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מיה,רוצה להיתחתן איתו ?
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה