ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-04-09, 21:13   #1
TheGift
חבר פעיל

ברירת מחדל fst-7

טוב, אז אני יודע שזה לא קשור לפה ממש, אבל בכוונה החלטתי לפתוח את הנושא הזה בפורום הזה מהסיבה שבפורום אימונים אני יודע שאי אפשר באמת להתדיין בנושא הזה וגם בגלל כול המוטציות החדשות שצצות נגד פיתוח גוף ותוכניות של פיתוח גוף. רובם נמצאים בפורום אימונים, ואם הדיון יהיה פורה סביר להניח שהם יחריבו אותו עם בלבולי ביצים על ריפוטו וביל סטאר וסקוואט 40 קילו עם טכניקה שמיימית (מנהלים, בבקשה אל תמחקו את)

לנושא:
למי שיודע ולמי שלא, התוכנית הזאת כרגע רצה חזק מאד בארה"ב. BB כמו קאלטר, פיל הית', רוני המלך ועוד המון המון מתאמנים החלו להתאמן בשיטה הזאת. גם אם מדובר במפתחי גוף ברמה הכי גבוהה בעולם וגם אם מדובר ברמה ממוצעת וגם מתחת לזה - כולם רק מהללים ומשבחים את התוכנית.

http://forum. .com/showthread.php?p=314476951
תרשמו באודיבלדינג באנגלית אחרי ה"forum". בהודעה מספר 18 יש שלושה לינקים להסבר על התוכנית

בקצרה, לתוכנית יש כמה וכמה ויראציות שבהן אפשר לעבוד. למשל, יש שיטה לאנשים שהמטרה שלהם היא לשפר את הדיים:
Day one: Biceps and triceps, calves
Day two: Legs
Day three: OFF
Day four: Chest and triceps
Day five: Back and calves
Day six: Shoulders and biceps
Day seven: OFF

התוכנית אינה מסובכת כלל וכלל ועקרונותיה מבוססות על עצימות, עבודה על שריר קטן פעמיים בשבוע ותרגיל אחרון שמבוצע על 7 סטים עם מנוחה קצרה (כמובן שלא להגזים עם המשקלים). בנוסף, כדאי להשתמש בתרגיל שהוא לא "כבד" כמו סקוואט, בנץ' וכד' כתרגיל לסט האחרון שמבוצע בו 7 סטים.

בנימה אישית, התוכנית מומלצת בעיקר למתאמנים לא טבעיים. מתאמן מתחיל? לא יודע עד כמה זה אפקטיבי בשבילו, אבל אין לדעת

אשמח לשמוע את דעותיהם של כמה מהתותחים פה, ארבל, גלעד, ניגרי ועוד כמה.

אני אישית מתכוון לעשות במידה ואתחיל סייקל

נערך לאחרונה על ידי TheGift, 18-04-09 בשעה 21:19.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-09, 21:16   #2
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

אפשר את המסנג'ר שלך בבקשה?LEE הניכבד?
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-09, 21:18   #3
MagneZium
חבר פעיל

אשמח עם תצרף לפה עוד כול מיני וריאציות מהתכונית
למשל ספליט עם דגש לחזה מהתכונית
או עם דגש לגב עם התכונית הזאת וכו.. שיהיה מגוון
זה יעזור למי שהאנגלית שלו לא הכי טובה
ישן 18-04-09, 21:18   #4
applebaum
חבר פעיל

נישמע אחלה עם מישהו ניסה את זה פעם בבקשה שישתף אותנו
applebaum מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-09, 21:22   #5
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
אפשר את המסנג'ר שלך בבקשה?lee הניכבד?

אחי, כרגע אין לי עברית במחשב
ואת האשכול הזה כתבתי ממחשב אחר.. ברגע שיהיה לי עברית ( בקרוב) אני אביא לך את המסנג'ר
ישן 18-04-09, 21:28   #6
תום ג'יי
חבר פעיל

הסמל האישי שלתום ג'יי

כללי:: tom
עוסק ב:: בלחשוב איך אני באדיבילדר יותר טוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lee123 צפה בהודעה
טוב, אז אני יודע שזה לא קשור לפה ממש, אבל בכוונה החלטתי לפתוח את הנושא הזה בפורום הזה מהסיבה שבפורום אימונים אני יודע שאי אפשר באמת להתדיין בנושא הזה וגם בגלל כול המוטציות החדשות שצצות נגד פיתוח גוף ותוכניות של פיתוח גוף. רובם נמצאים בפורום אימונים, ואם הדיון יהיה פורה סביר להניח שהם יחריבו אותו עם בלבולי ביצים על ריפוטו וביל סטאר וסקוואט 40 קילו עם טכניקה שמיימית (מנהלים, בבקשה אל תמחקו את)

לנושא:
למי שיודע ולמי שלא, התוכנית הזאת כרגע רצה חזק מאד בארה"ב. Bb כמו קאלטר, פיל הית', רוני המלך ועוד המון המון מתאמנים החלו להתאמן בשיטה הזאת. גם אם מדובר במפתחי גוף ברמה הכי גבוהה בעולם וגם אם מדובר ברמה ממוצעת וגם מתחת לזה - כולם רק מהללים ומשבחים את התוכנית.

http://forum. .com/showthread.php?p=314476951
תרשמו באודיבלדינג באנגלית אחרי ה"forum". בהודעה מספר 18 יש שלושה לינקים להסבר על התוכנית

בקצרה, לתוכנית יש כמה וכמה ויראציות שבהן אפשר לעבוד. למשל, יש שיטה לאנשים שהמטרה שלהם היא לשפר את הדיים:
Day one: Biceps and triceps, calves
day two: Legs
day three: Off
day four: Chest and triceps
day five: Back and calves
day six: Shoulders and biceps
day seven: Off

התוכנית אינה מסובכת כלל וכלל ועקרונותיה מבוססות על עצימות, עבודה על שריר קטן פעמיים בשבוע ותרגיל אחרון שמבוצע על 7 סטים עם מנוחה קצרה (כמובן שלא להגזים עם המשקלים). בנוסף, כדאי להשתמש בתרגיל שהוא לא "כבד" כמו סקוואט, בנץ' וכד' כתרגיל לסט האחרון שמבוצע בו 7 סטים.

בנימה אישית, התוכנית מומלצת בעיקר למתאמנים לא טבעיים. מתאמן מתחיל? לא יודע עד כמה זה אפקטיבי בשבילו, אבל אין לדעת

אשמח לשמוע את דעותיהם של כמה מהתותחים פה, ארבל, גלעד, ניגרי ועוד כמה.

אני אישית מתכוון לעשות במידה ואתחיל סייקל
לא מצאתי את ההסברים
נכנסתי כתבי באדיבילדינג אפיה שאמרת וזה מעלה מלא קישורים
צריך להכינס שם ליקשור ה18?? שבעמוד השני??
בעקרון השיטה הזאת מבוססת על על זה שעושים משקלים כבדים כל האימון ומסיימים תמיד בתרגיל של 7 סטים עם הרבה חזרות ומנוחות קצרות??
כי אם כן זה דומה לפוסט שהיה פה על דרור ארז שהם סיימו אימון עם דדליפט של 25 חזרות ומשקל נמוך

גלעד??
תום ג'יי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-09, 21:35   #7
Pro_XXL_Universe
Banned

רק דבר אחד לא הבנתי שרשמתה אחי "לא להשתמש בסקוואט" איך הסקוואט קשור לכל הענין?תהיה בטוח אחי שלא קטלר ולא פיל הית' ולא אף אחד אחר מוותר על סקוואט באימון רגלים.
ישן 18-04-09, 21:36   #8
TheGift
חבר פעיל

@@@ - בודיבלדינג באנגלית.

http://forum.@@@.com

הלינקים בהודעה מספר 18, תראה בצד ימין של ההודעות
ישן 18-04-09, 21:38   #9
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe צפה בהודעה
רק דבר אחד לא הבנתי שרשמתה אחי "לא להשתמש בסקוואט" איך הסקוואט קשור לכל הענין?תהיה בטוח אחי שלא קטלר ולא פיל הית' ולא אף אחד אחר מוותר על סקוואט באימון רגלים.

גלעד לא הבנת אחי. הוא טוען שלא כדאי לעשות סקוואט בתור התרגיל האחרון של ה-7 סטים( לפי התוכנית את ה-7 סטים מבצעים תמיד כתרגיל אחרון!) אלא כדי לבחור תרגיל "קל" יותר כמו כפיפות רגליים למשל. חובה אחי לעשות סקוואט בתוכנית! בעיקר כתרגיל ראשון וכבד...
ישן 18-04-09, 21:39   #10
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי תום ג'יי צפה בהודעה
לא מצאתי את ההסברים
נכנסתי כתבי באדיבילדינג אפיה שאמרת וזה מעלה מלא קישורים
צריך להכינס שם ליקשור ה18?? שבעמוד השני??
בעקרון השיטה הזאת מבוססת על על זה שעושים משקלים כבדים כל האימון ומסיימים תמיד בתרגיל של 7 סטים עם הרבה חזרות ומנוחות קצרות??
כי אם כן זה דומה לפוסט שהיה פה על דרור ארז שהם סיימו אימון עם דדליפט של 25 חזרות ומשקל נמוך
גלעד??

דדליפט 25 חזרות?נישמע קצת ליצני...
ולא הבנתי את הקטע הזה של החזרות והסטים אני גם לא נתקלתי עד היום במישהו שמחפש לעבוד סופר כבד באימון בייספס או טרייספס אני אישית עובד באימונים האלו יותר ב HIGH INTANCITY WORKOUT כתפיים גב ורגלים?כבד כל הזמן
ישן 18-04-09, 21:41   #11
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
גלעד לא הבנת אחי. הוא טוען שלא כדאי לעשות סקוואט בתור התרגיל האחרון של ה-7 סטים( לפי התוכנית את ה-7 סטים מבצעים תמיד כתרגיל אחרון!) אלא כדי לבחור תרגיל "קל" יותר כמו כפיפות רגליים למשל. חובה אחי לעשות סקוואט בתוכנית! בעיקר כתרגיל ראשון וכבד...
אה זה סבבה לגמרי,האימון רגלים שלי (קוואדס) הולך ככה

2 סטים של פשיטת ברכיים ולאנג'ים קצת כדי להתחמם
סקוואט 7 סטים (טווחי חזרה של 6-8 וב3 סטים האחרונים 4 ומנסה לעלות משקל ולהגיע לאפילו 2 חזרות)
לג פרס 4 סטים 10 חזרות
האק סקוואט 4 סטים 8-10 חזרות
ואז חוזר לפשיטה שם את כל המשקל על המכונה המחורבנת ופשוט עושה דרופסט עד שאין מה לשים ועד שהרגל שלי צועקת "גלעד יא בן אלף תפסיק כבר" וככל שאני מוריד משקל מעלה חזרות אני מגיע בדרופסט האחרון לאיזה 20 חזרות ולפעמים אני עושה את זה רגל רגל.
ישן 18-04-09, 21:44   #12
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
דדליפט 25 חזרות?נישמע קצת ליצני...
ולא הבנתי את הקטע הזה של החזרות והסטים אני גם לא נתקלתי עד היום במישהו שמחפש לעבוד סופר כבד באימון בייספס או טרייספס אני אישית עובד באימונים האלו יותר ב high intancity workout כתפיים גב ורגלים?כבד כל הזמן

העיקרון, לפי השיטה שפרסמתי, הוא לעבוד פעמיים בשבוע על הזרועות! לשריר קטן הוא מדגיש שחובה לעבוד עליו פעמיים בשבוע. מה הכוונה לעבוד כבד בידיים? תעשה אימון זרועות כמו שאתה עושה תמיד ואולי אפילו תוריד תרגיל אחד מכול שריר ( בכול זאת כמה ימים אחרי זה אתה תאמן אותם שוב באימון של החזה והכתפיים), וכתרגיל אחרון תעשה את ה-7 סטים עם מנוחה של שלושים שניות. קראתי בפורומים בחו"ל שמתאמנים שעבדו בשיטה הזאת שיפרו את הזרועות שלהם בצורה משמעותית!!
ישן 18-04-09, 21:45   #13
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
העיקרון, לפי השיטה שפרסמתי, הוא לעבוד פעמיים בשבוע על הזרועות! לשריר קטן הוא מדגיש שחובה לעבוד עליו פעמיים בשבוע. מה הכוונה לעבוד כבד בידיים? תעשה אימון זרועות כמו שאתה עושה תמיד ואולי אפילו תוריד תרגיל אחד מכול שריר ( בכול זאת כמה ימים אחרי זה אתה תאמן אותם שוב באימון של החזה והכתפיים), וכתרגיל אחרון תעשה את ה-7 סטים עם מנוחה של שלושים שניות. קראתי בפורומים בחו"ל שמתאמנים שעבדו בשיטה הזאת שיפרו את הזרועות שלהם בצורה משמעותית!!
אם הייתי על סייקל עכשיו הייתי מנסה אותה 100%
ישן 18-04-09, 21:53   #14
תום ג'יי
חבר פעיל

הסמל האישי שלתום ג'יי

כללי:: tom
עוסק ב:: בלחשוב איך אני באדיבילדר יותר טוב

גלעד סתכל בפוסט על החבר'ה שדרור ארז מכין אותם לתחרות במטרופלקס הם סיימו את האימון עם דדליפט בסביבות ה20 חזרות כשכל החזרה הם גם עושים ממש מהר עם משקל של 100 קילו..שני פלטות של 20 כל צד..

וכן הוא התכוון שסקאוטט זה תרגיל שחייבים להתחיל איתו ולעשות וכבד כמה שיותר כבד..אני חושב שסקאווט זה התרגיל היחיד שיש הסכמה אצל כל הבאדבילדרים שזה תרגיל שמתחילים איתו וצריך לעשות איתו כמה שיותר כבד
תום ג'יי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-09, 21:55   #15
TheGift
חבר פעיל

חחחחחח תאמין לי שעם הנתונים שלך וכו' אתה בחיים לא תגיע לאימון יתר!
מה שכן, אתה פשוט יכול להוריד סטים. נניח? אתה עושה 4 תרגילים לבייספס 4 תרגילים לטרייספס כרגע באימון שלך? תוריד תרגיל אחד, תעשה 7-9 סטים לכול שריר (לך הייתי ממליץ לא לרדת מ-9) פלוס התרגיל האחרון של ה-7.
לאחר מכן באימון חזה שלך אתה תעשה בסך הכל 3 סטים לא כולל התרגיל האחרון של ה-7 סטים!

נניח:
קדמית -
כפיפות מרפקים * 3
כפיפות בעמידה עם דאמבלים * 3
פריצ'ר * 3
תרגיל אחרון 7 סטים

אחורית -
CGB 3
DIPS 3
צרפתית 3
ותרגיל אחרון רצוי משהו עם כבל 7 סטים

3 ימים אח"כ את עושה עוד עוד 2 תרגילים שזה 5-6 סטים (פלוס הזה של ה-7) של יד אחורית באימון חזה
5 ימים אח"כ אתה עושה עוד 2 תרגיל ליד קדמית באימון כתפיים.

מה אתה אומר אחשלי?

אגב, אפשר לשחק עם זה בכול צורה שרוצים. אנשים שחושבים שהתאוששות שלהם פחות טובה יכולים פשוט להוריד מהסטים. זה לא דבר אינדיבידואלי ולכן כול אחד צריך לבדוק מה עובד עליו בצורה הכי טובה. אני מאמין שאני, למשל, יכול לעשות אימון ידיים עם 7 סטים בלבד לכול שריר כול עוד אני אתן בהם את המקס'. ואז ביום של החזה והכתפים להוסיף רק עוד איזה תרגיל או שניים (3-5 סטים) לא כולל ה-7 סטים. השאלה זה לא תמיד הכמות, אלא בעיקר האיכות.

נערך לאחרונה על ידי TheGift, 18-04-09 בשעה 22:01.
ישן 18-04-09, 22:01   #16
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי תום ג'יי צפה בהודעה
גלעד סתכל בפוסט על החבר'ה שדרור ארז מכין אותם לתחרות במטרופלקס הם סיימו את האימון עם דדליפט בסביבות ה20 חזרות כשכל החזרה הם גם עושים ממש מהר עם משקל של 100 קילו..שני פלטות של 20 כל צד..

וכן הוא התכוון שסקאוטט זה תרגיל שחייבים להתחיל איתו ולעשות וכבד כמה שיותר כבד..אני חושב שסקאווט זה התרגיל היחיד שיש הסכמה אצל כל הבאדבילדרים שזה תרגיל שמתחילים איתו וצריך לעשות איתו כמה שיותר כבד
אני אומר לך אחי בשיא הכנות,גם אם מרקוס רול ידפוק לי מחר על הדלת של הבית ויגיד לי לעשות דדליפט ל20 חזרות אם 100 קילו ועוד למשוך את זה מהר ובפראות אני לא יעשה את זה.
אני מחזק ומצטט שתוכניות אימונים זה דבר אינדוידואלי מה שעובד עליך?אולי לא יעבוד עלי..בכל מקרה זה ניראה לי מקור לפציעות בלי קשר שאני יכול להבטיח לך שאין מצב שאם תעשה את זה אתה תעשה את ה20 חזרות האלו בצורא מושלמת וכמו שצריך,תשחק אם הביצוע של הדדליפט ותעיף משקל סתם?אחלה מתכון לפציעה שתצטער עליה אחי.
אז אני בקטע הזה נישאר בשיטה הרגילה טווח חזרות קצר וכמה שיותר כבד (כל עוד אתה עושה את הדדליפט כמו שצריך) בקשר לשאר התוכנית היא ניראת מעולה לדעתי למי שרוצה לשפר את האיכות בידיים שלו וברגע שאני יתחיל סייקל אני אנסה אותה כי יש אצלי מה לשפר.
ישן 18-04-09, 22:02   #17
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
חחחחחח תאמין לי שעם הנתונים שלך וכו' אתה בחיים לא תגיע לאימון יתר!
מה שכן, אתה פשוט יכול להוריד סטים. נניח? אתה עושה 4 תרגילים לבייספס 4 תרגילים לטרייספס כרגע באימון שלך? תוריד תרגיל אחד, תעשה 7-9 סטים לכול שריר (לך הייתי ממליץ לא לרדת מ-9) פלוס התרגיל האחרון של ה-7.
לאחר מכן באימון חזה שלך אתה תעשה בסך הכל 3 סטים לא כולל התרגיל האחרון של ה-7 סטים!

נניח:
קדמית -
כפיפות מרפקים * 3
כפיפות בעמידה עם דאמבלים * 3
פריצ'ר * 3
תרגיל אחרון 7 סטים

אחורית -
cgb 3
dips 3
צרפתית 3
ותרגיל אחרון רצוי משהו עם כבל 7 סטים

3 ימים אח"כ את עושה עוד עוד 2 תרגילים שזה 5-6 סטים (פלוס הזה של ה-7) של יד אחורית באימון חזה
5 ימים אח"כ אתה עושה עוד 2 תרגיל ליד קדמית באימון כתפיים.

מה אתה אומר אחשלי?

אגב, אפשר לשחק עם זה בכול צורה שרוצים. אנשים שחושבים שהתאוששות שלהם פחות טובה יכולים פשוט להוריד מהסטים. זה לא דבר אינדיבידואלי ולכן כול אחד צריך לבדוק מה עובד עליו בצורה הכי טובה. אני מאמין שאני, למשל, יכול לעשות אימון ידיים עם 7 סטים בלבד לכול שריר כול עוד אני אתן בהם את המקס'. ואז ביום של החזה והכתפים להוסיף רק עוד איזה תרגיל או שניים (3-5 סטים) לא כולל ה-7 סטים. השאלה זה לא תמיד הכמות, אלא בעיקר האיכות.
אחי רשום שם במקרה אם ביום ראשון של הידיים הם עושים תרגיל בייספס תרגיל טרייספס או קודם טרייספס ואז בייספס או ההיפך?
ישן 18-04-09, 22:10   #18
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe צפה בהודעה
אחי רשום שם במקרה אם ביום ראשון של הידיים הם עושים תרגיל בייספס תרגיל טרייספס או קודם טרייספס ואז בייספס או ההיפך?
דוגמה:
Close-grip bench press 3-4 x 8-12
Weighted or machine dip 3 x 8-12
Overhead cable extension 7 x 8-12
לדעתי עדיף לך לעשות בשיטה הזאת כך תגיע בכול שריר לסט של ה"פמפ" שהוא ה-7 חזרות רענן יותר. אם כי אני לא לגמרי משוכנע שזה קריטי.

במחשבה שניה, גם למתאמן על חומרים, אני חושב שיש הגזמה בלעשות יותר מ-6 (לא כולל כמובן התרגיל האחרון של ה-7 סטים) באימון זרועות שכן מאמנים אותן פעמיים בשבוע!!
ישן 18-04-09, 22:27   #19
TheGift
חבר פעיל

שכחתי לרשום:
לא משנה אם אתה מתחיל קודם עם טרייספס או בייספס.
אבל כמעט כל מי שיצא לי לראות וגם אני באופן אישי מתחיל עם בייספס קודם(מתוך הרגל)
ישן 18-04-09, 23:46   #20
gilsXM
Banned

http://forum.bod ybui lding.com/showpost.php?p=314891831&postcount=18

זה ההודעה תורידו תרווחים
gilsXM מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה