ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-11-07, 11:35   #1
ביג שמשון
מושעה

ברירת מחדל בילוי

חזרתי מבילוי בעיר

מעשה שהיה כך :

קבעתי עם אדם ועם יאיר להפגש היום.
כמובן שקבעתי גם עם ענבל(עוד אתמול באייסיקיו) ועם מעיין.
לא ידענו עוד לאן נלך, רק ידענו שנצא לאנשהו(כמו תמיד).

אני אישית קיוויתי שנלך לרקוד .
בכל מקרה, איליה התקשר אלי היום בצהריים אבל לא יכלתי לענות כי הייתי אצל הרופא שיניים(עבר בסדר, עשה רק בדיקה כללית וניקוי, אמר שהשיניים שלי במצב מצויין, ככה זה כשיש לך גנטיקה טובה, כשאתה מצחצח שיניים פעמיים ביום ועוד שוטף עם מיי פה וכשאתה מנסה לא לשתות משקאות מתוקים או לאכול ממתקים).

אז דיברתי איתו בערב,
הוא רצה לנסוע לת"א היום, לפגוש שם מישהי.
בקיצר, בסוף לא היה לו איך להגיע היום והוא נשאר בבית.
הצעתי לו לבוא איתנו אבל הוא אמר שהוא מעדיף לצאת מחר, ושאין לו יותר מידי כסף לבזבז .בערב עשיתי הליכה של 2 קילומטר ועוד ריצה של 2 קילומטר, ואז התקשרתי לקבוע סופית עם יאיר ועם מעיין.
החלטנו שנפגש בסוף ב11 וניקח ביחד מונית לעיר(אני, ענבל וידידות שלה) ונפגש עם אדם יאיר וליבי(הידידה החמודה של אדם, סטודנטית בת 19 למשפטים) בעיר(למי שלא יודע, עיר = מרכז הבילוי של ירושלים, מרכז העיר ותלפיות).

בסופו של דבר לקחנו מונית ונפגשנו שם.
ישבנו אני, מעיין, ענבל, הילה(חברות של מעיין, ענבל גם ידידה שלי שהכרתי דרך ענבל), אדם, יאיר, חבר של אדם ששמו ברח מזכרוני, ליבי ועוד ידידה חמודה של החבר של אדם - תמר.

דיברנו ושתינו, היה נחמד.

דיברתי איתם על , הלימודים שלהן, קצת הסתלבטתי על תמר(דתיה לשעבר במקור מהתנחלות יחסית מבודדת), זה היה בצחוק כמובן!!!
היא היתה ממש חמודה.
סיפרתי לה שצמתי ביום כיפור האחרון.

דיברנו קצת על האמונה, היא אמרה לי שאני משתייך לסוג של אנשים שמאמינים אבל לא מאמינים - משהו מוזר...
דיברנו גם על מקצועות באוניברסיטה בקצרה.

סיפרתי להם שהאסטרולוגים צודקים ובאמת אנו בני מזל התאומים סכיזופרנים מטורפים עם פיצול אישיות קליני, מצב רוח משתנים, קפירזות מטורפות ורגשנות חסרת פרופורציות.
אח"כ הלכנו לכיכר ציון, שם הם התיישבו ליד שולחן של דתיים שהתפללו.
ראיתי שם מכר מהתיכון - בן-עד, שכנראה קצת נכנס לקטע של האמונה.
אח"כ ראיתי 2 אמריקאיות שנראו לי ממש מוכרות, זכרתי שפגשתי אותן בגלסנוסט בינואר...

דיברתי איתן ועם הבת דודה החמודה של מישהו מהם(שגרה באיזה מקום מבודד בצפון, סטלנית כמו שאני אוהב!!!).
הצגתי להן את אדם, יאיר, ענבל מעיין והילה, אבל לא היתה התלהבות הדדית.
אחת האמריקאיות אמרה לי שהיא נוסעת חודש הבא חזרה לארה"ב,
אחת מהן הלכה לשוטט ליד האנדרגראונד,
והשלישית היתה ממש ממש חמודה ודיברה איתה איזה 15 דקות.
לבסוף השגתי את המספר אייסי שלה.

אח"כ ברחתי לראות איפה כולם, והתברר שאדם החנון הזה נטש מוקדם, ואיתו החבר שלו ושתי הידידות המקסימום שלו תמר וליבי.
אז הלכתי אל יאיר ושאר הבנות.
הלכנו לארומה וקנינו שם קפה, שלקחנו לדשא ברחוב ליד רחוב הילל(שמו ברח מזכרוני).

אח"כ הלכנו חזרה לכיכר ציון.
בדרך לשם פגשתי את אחות של מישהי מהקורס בחטיבה שלי בצבא בדרך לכיכר ציון, ודיברתי איתה קצת.
לבסוף ישבנו קצת בכיכר ציון, דיברנו קצת ולבסוף נפרדו מיאיר ואני והבנות לקחנו מונית חזרה הביתה.
הייתי קצת מסובב מהבירה ועשיתי שטויות, אבל הכי חשוב זה שנהנתי מאוד!!!

אני מקווה שבפעם הבאה יאיר יביא את דויד וכך יכריח את אדם להשאר, ואיתו ליבי ותמר.
אדם אמר שדווקא ליבי ותמר רצו להשאר אבל אדם היה ממש עייף והוא היה ההסעה שלהם.

מקווה שבפעם הבאה גם נלך לרקוד, כי למרות שהיה לי ממש נחמד היום, כבר ממש ממש ממש ממש בא לי לרקוד ולהשתחרר כמו שצריך, ולא ולדבר ולדבר ולדבר.

מחר אני אצא כנראה עם אפרת, שלומי, איליה, עודד, יונתן, ואולי גם עם חברה מהיום(מקווה מאוד שגם תמר וליבי יצטרפו!!!).
אבל זה כבר סיפור לפוסט אחר...

מצתער על החפירה...היתי מוכרח לשחרר קצת לחץ ולכתוב
ביג שמשון מנותק   הגב עם ציטוט