ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-11-07, 15:56   #1
ביג שמשון
מושעה

ברירת מחדל רוכבי קטנועים ושאר יצורים דו גלגליים.

רציתי לדבר על רכבים דו גלגליים

אלה עוקפים כמובן את כל הפקק, מגיעים מהר יותר מכולם, הם לא שמעו על המושג מצוקת חניה, והם נהנים מאחזקה זולה בהשוואה למכונית. הרבה יתרונות ואני חושב שיש עוד שלא הזכרתי.
החסרון הגדול ביותר של אופנוען - בטיחות. ואין הרבה צורך לפרט ולהרחיב העניין ידוע ומוכר.
הם מסתובבים עם הסטיקר "די לרכב על הרוכבים" כשהוא מודבק בגאון על הקסדות ואחוריי הקטנוע הנחמד שלהם, זאת תוך כדי שהם מגיעים לצומת, עולים על מדרכה ונוסעים בירוק של הולכי הרגל ועוברים לצד השני, הם שמים אותו אחרי שהם נכנסים לתוך הצומת באדום אחרי קו העצירה, הם שמים אותו אחרי שהם עוקפים אותי מימין, הם שמים אותו אחרי שהם דורשים ולא חס וחלילה מבקשים שאבא שלי יתקדם קדימה כדי שהם יוכלו להתקדם עוד ס"מ בפקק, הם שמים אותו אחרי שהם מזגזגים בין נתיבים באופן בלתי צפוי ועל איתות בכלל אין מה לדבר, הם שמים אותו אחרי שהם הפכו את המדרכה הנחמדה שאני הולך עליה לכביש דו סטרי, וכן, הם שמים אותו ולא אכפת להם שכל הדברים הללו הם סכנה בטיחותית ועבריינות כביש, הם מוחים על היחס שהם מקבלים מנהגי המכוניות כי באמת חוצפנים נהגי המכוניות שמסכנים את רוכבי הקטנועים חסרי הישע, די לרכב עליהם, תתחשבו בהם!

ובאמת ברצינות אני חושב שהעבירות שהם עושים הם כה מכוערות ודוחות שהזכות שלהם להביע מחאה בטיחותית היא חוצפה ברמות המובחרות שנתקלתי בהן.
ביג שמשון מנותק   הגב עם ציטוט