ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-02-11, 14:09   #61
AmitBB
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הליצן המרקד צפה בהודעה
אני לא מבין על מה ההתלהמות והרוח, בתור אחד די אובייקטיבי שלא רוכש לא בסופרטפארם ולא בישראלבודי, זה לגיטימי מאוד לקדם מוצרים אחרים שעדיפים בעיני העסק, משיקולים מסויימים ובעיקר כלכליים, למרות שזה לפעמים נעשה בצורה מסריחה - אלה החיים, עכשיו לכו תבכו בפורום של החברה המתחרה.
כמו שספורטפארם דוחפים תtropin החרא הזה או pvl או חברת שקר אחרת שלא מכירים או לא משנה מה, ככה אתרים בחול דוחפים אופטימום ומקבלים שוחד מהבעלים של החברה, זה שהמוצרים נדחפים "באדיבות" לא עושה את העסק לכשר יותר.
אני מסכים איתך לגמריי אחי, אבל יש הבדל בין קידום מוצרים מסויימים שאכן זמינים ללקוח, לבין פרסום מוצרים במחירים נמוכים ואז כשאתה מגיע לשם בשיא תמימותך אתה חווה לכלוכים על המוצר שפורסם, כמה שהוא גרוע כי החברה "דוחפת" שם דברים שהם לא ידועים ובגלל זה הם לא ערבים למה שיקרה לך...ועזוב אחי, אני לא אכנס בכלל לזמן שהלך וההרגשה המסריחה שניסו לעשות עליך קומבינה בספורטפארם...
AmitBB מנותק  
ישן 01-02-11, 14:09   #62
מר_נוס
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ANABOL צפה בהודעה
עכשיו אני קולט,
מר_נוס

בהתחלה כתב כלקוח שלהם - כאילו אובייקטיבי, אבל פתאום אני רואה שהוא בכלל מזמין אותך לחנות שלהם.
עד איזו רמה ירדתם?!!? ספורטפארם תתביישו, אתם פשוט פתטים.
מתחזים לגולשים אמיתיים
מה לעשות, אנחנו הרבה יותר מוצלחים מכל רשת אחרת ואחראים למותגים רציניים בינהם האופטימום שהוא מקום ראשון בחו"ל.

ומה הפייס שלך, אשמח להוריד אותך מהקבוצה שלנו
מר_נוס מנותק  
ישן 01-02-11, 14:20   #63
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

חחחחח אתם לא מבינים שאתם מחמירים את הצורה שהחברה שלכם ניראית בה??
מר נוס סוכן של ספורטפארם ירדת לרמה מבישה במכירות וקידום עסקים תתבייש

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 01-02-11, 15:06   #64
הליצן המרקד
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי anabol צפה בהודעה
ליצן, אתה צודק.
אבל יש הבדל בין לקדם לבין לשקר ולמשוך לקוחות בכוח ואז להטעות אותם.
ספורטפארם מפרסמים מוצרים שאין להם במלאי או אין להם בכלל במחירים מאוד נמוכים, אתה מגיע לחנות שלהם, ואז המוכר בספורטפארם אומר לך =אין את המוצר / המוצר גרוע / זבל.... ומנסה להעביר אותך למוצר אחר ומנצל בעצם המצב שאתה כבר הגעת.
זה לא לעניין וזאת הטעיה.

כל עסק צריך למכור מה שטוב לו, אבל יש דרכים לעשות את זה ולא בצורה כזאת מגעילה.
ספורטפארם בקצב הזה יפשטו רגל, זה עיניין של זמן, אני שומע מהרבה לקוחות וחברים שניסו ליצור קשר וקיבלו תגובה מאוד שלילית... הם עושים ספאמינג מגעיל בפייסבוק ובעצם יותר פוגעים בלקוחות מאשר עוזרים.
עד לפני כמה זמן אחד העובדים שלהם לכלכך בכל מיני פורומים על pvl, אחרי שהם הביאו את זה. פתאום הם מפרגנים... זה מראה על אמינות? רצינות?

מה שיותר גרוע, תראה את מר_נוס "הנציג" החביב שלהם מתנהג.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי amitbb צפה בהודעה
אני מסכים איתך לגמריי אחי, אבל יש הבדל בין קידום מוצרים מסויימים שאכן זמינים ללקוח, לבין פרסום מוצרים במחירים נמוכים ואז כשאתה מגיע לשם בשיא תמימותך אתה חווה לכלוכים על המוצר שפורסם, כמה שהוא גרוע כי החברה "דוחפת" שם דברים שהם לא ידועים ובגלל זה הם לא ערבים למה שיקרה לך...ועזוב אחי, אני לא אכנס בכלל לזמן שהלך וההרגשה המסריחה שניסו לעשות עליך קומבינה בספורטפארם...
כנראה שלא הבנתם את כוונתי, אני מסכים בפה מלא שהדרכים שבה ספורטפארם משיגה את מטרות המכירות שלה לא "יפות" ולא "מקצועיות" אם אפשר בכלל לקרוא לזה ככה, אבל עדיין, אלו שיקולים שהבעלים לקחו בתור עסק, ואם לעסק יש אינטרס למכור מוצר על משנהו הוא יעשה את זה, זה לגיטימי מאוד וכל האמצעים כשרים (בעיני בעל העסק) ואתם לא יכולים להתלונן על זה, לאומת זאת אתם יכולים וצריכים להתלונן על הצורה שבה העסק מנסה להגיע למטרות המכירה שלו.
אני פשוט שמתי לב שבפוסט הספציפי הזה אנשים גם הלכו קצת מעבר.
הליצן המרקד מנותק  
ישן 01-02-11, 16:24   #65
ד"ר חלבון
חבר פעיל

חחח הרג אותי השתול של ספורטפארם...
הוא הגיע מהחנות שלו עד לפורום של ישראלבודי ללכלך
אני אישית מאוד מרוצה מישראלבודי,באמת תמיד נתנו לי את השירות הכי מקצועי שיכול להיות ואת התוספים ברמה הכי גבוהה ואני בכלל לא מדבר על המחירים האמיתיים שהם באמת הכי זולים...
נכנסתי לספורט בר"ג,ישב בחור בשם אלי,סייקליסט חמוד שטען שזכה במקום ראשון במר ישראל,אחרי בירור קצר עם חבר קרוב,גיליתי שהוא בכלל היה מקום רביעי
90% ממה שהוא אמר לי בחנות היה שקר,10% פשוט היה לא נכון
מגעיל אותי לראות איך מלכלכים סתם על מוצרים שאני משתמש בהם כבר 7 שנים!
כמו הצ'מפיון ולאחרונה גם סינטרקס שהם ממש מעולים.
בקיצור חברים - מזל שיש את הפורום הזה להזהיר את הילדים מהנוכלים האלה!
שקרנים וליצנים!
ד"ר חלבון מנותק  
ישן 01-02-11, 16:29   #66
ד"ר חלבון
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הליצן המרקד צפה בהודעה
כנראה שלא הבנתם את כוונתי, אני מסכים בפה מלא שהדרכים שבה ספורטפארם משיגה את מטרות המכירות שלה לא "יפות" ולא "מקצועיות" אם אפשר בכלל לקרוא לזה ככה, אבל עדיין, אלו שיקולים שהבעלים לקחו בתור עסק, ואם לעסק יש אינטרס למכור מוצר על משנהו הוא יעשה את זה, זה לגיטימי מאוד וכל האמצעים כשרים (בעיני בעל העסק) ואתם לא יכולים להתלונן על זה, לאומת זאת אתם יכולים וצריכים להתלונן על הצורה שבה העסק מנסה להגיע למטרות המכירה שלו.
אני פשוט שמתי לב שבפוסט הספציפי הזה אנשים גם הלכו קצת מעבר.

ליצן מרקד,
אם היית פעם אחת הולך לחנות שלהם וחוטף את ההלם שחטפתי ועוד כמה עשרות אנשים חלקם חברים שאני מכיר..
היית מבין למה אנשים מגיבים ככה!
יש דרך לעבוד בשיטות מכירה,לעבוד על לקוחות בעיניים וללכלך סתם על מוצרים(לשקר במצח נחושה)
זאת בושה!
הלוואי ויגיעו לכלבוטק!
ואני מצטער אם אני פודע במישהו..
הרבה זמן לא הגבתי בפורום,אבל פשוט הייתי חייב להגיב!
ד"ר חלבון מנותק  
ישן 01-02-11, 16:38   #67
subzero1122
Banned

חחחחחחחחחחחחח רגע, אז סטס גם הפך להיות מהנדס מזון?
subzero1122 מנותק  
ישן 01-02-11, 16:43   #68
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחח רגע, אז סטס גם הפך להיות מהנדס מזון?
אתה לא הבנת נכון, למפתחי גוף יש מסקנות מיוחדות לגבי החלבון שהם צורכים, ולכן הם מסקנותיהם ורישומיהם חשובים על מנת להמציא חלבון חדיש שמפתח את השריר יותר מהר..
יניב צוות ישראלבודי מנותק  
ישן 01-02-11, 16:48   #69
הספגטי
Banned

הפוסט הזה הוא הדבר הכי טוב שקרה לפורום.
העיפו את מר קקי הזה.
הספגטי מנותק  
ישן 01-02-11, 23:02   #70
AmitBB
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הספגטי צפה בהודעה
הפוסט הזה הוא הדבר הכי טוב שקרה לפורום.
העיפו את מר קקי הזה.
אני שמח שיש לי חלק גדול מאוד מהפוסט הזה. מבחינתי, אם זה יחסוך לאדם אחד לפחות את הזמן שבזבזתי עליהם ואת עוגמת הנפש-השגתי את המטרה...הגיע הזמן לשינוי
AmitBB מנותק  
ישן 02-02-11, 17:03   #71
semo2011
חבר פעיל

עוסק ב:: סטודנט בטכניון

חחחחחחחחחח איזה דיביל המר נוס הזה.. דיבר בשקופיות כאילו שהוא בחנות שלו... פשוט סרט
semo2011 מנותק  
ישן 02-02-11, 23:04   #72
.גיא.
חבר פעיל

ברירת מחדל ספורטפארם שקרנים!

אני רואה שהרבה ותיקים יצאו מהמחילות שלהם אז החלטתי להביע את דעתי, ספורטפארם הם לא יותר מסתם אנשי מכירות לא מקצועיים ואפשר לראות את זה בפרסומים השקריים שלהם בפייסבוק, באתר שלהם, או בשיחה עם אחד מהנציגים שלהם. כמה דוגמאות שנורא מעצבנות אותי זה השקרים על החלבון פרוקומפלקס שלהם שמכיל(בכאילו) 10 סוגי חלבון......אני לא מבין למה צריך לשקר ולחרטט אנשים תמימים על תכולה לא נכונה שבמוצר ומה שהכי מעצבן זה שהם משקרים שהספיגה של החלבון היא איטית אבל אין בו קזאין בכלל!!! עוד שקר שלהם זה החלבון הידרו הזה שלהם שנימכר במחיר לא שפוי ומי ישמע מה יש בו כבר, כולה חלבון איזולט שלא נותן שום דבר שיותר טוב מחלבון סטנדרתי שעולה 300 ש"ח והוא לא חסכוני בעליל ולא חסרות עוד מלא חרטות על "המותגים" שלהם כמו הסינטה 6- שזה בכלל חלבון שמכיל 50% חלבון במנת הגשה עם לא מעט שומן וסוכר(פלא שהוא טעים) והם עוד משבחים את המוצר הזה ומחלקים טעימות שלו בכל פינה...נו בטח, חסרים פראיירים שישלמו מחיר הזוי על חלבון שהוא בכלל חצי גיינר? פשוט נימאס כבר, בכל מקום שומעים על הדרך המלוכלכת שלהם למכור מוצרים שהם באיכות כל כך נמוכה, או שהם בעצמם לא מודעים לאיכות העלובה פר תמורה שהם נותנים.

AmitBB-עשית פה מצווה עם הפוסט הזה, הגיע הזמן להגיד את האמת על החבורת שקרנים האלה
.גיא. מנותק  
ישן 02-02-11, 23:21   #73
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מר_נוס צפה בהודעה
הצ'מפיון והסיינטרקס הם לא מותגים וסביר להניח שיעשו לך כאב בטן והטעם שלהם גרוע.
האמת עד שכתבת כאן הייתי בטוח שאני הוזה, אבל עכשיו אני בטוח ואני גם מרגיש יותר בטוח לדבר על זה.
בעיקרון עד היום כבר שנה ומשהו הייתי קונה רק אבקת חלבון של צ'מפיון, ועכשיו אני באמת שם לב שיש לי בעיה עם האבקה הזאת ומשהו באמת לא בסדר.
הבעיה שלי היא שתמיד אחרי שאני מסיים את השייק, ממלאת אותי תחושת באסה, לא יודע להסביר את זה. יש גם עוד תופעת לוואי שאני שם לב כל הזמן אליה - אני כל יום מחכה לשייק הבא !!@!# יש מצב צ'מפיון שמים באבקת חלבון שלהם חומר ממכר אח*?

צ'מפיון זאת אחת האבקות הכי טעימות שיש, אם לא הכי.
למי שלא ניסה ותהה במקרה בטעות בגלל האדיוט המצוטט כאן- שום כאבי בטן, שום תופעות לוואי, ואני שמח שיש אנשים כמוך. בזכותך אני אפילו אהנה מהשייק הבא יותר, כי כשאנשים קטנים ואינטרסנטים מלכלכים על מוצר מסויים או על מישהו מסויים, אתה יכול להיות רגוע סופית- הוא טוב מאוד.

באן משובח.

נערך לאחרונה על ידי טייני, 02-02-11 בשעה 23:26.
טייני מנותק  
ישן 03-02-11, 01:02   #74
8 ball
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
אני לא מבין איך בדיוק לקנות אפקה ב280 שקל נחשב ללוקסוס?
כנראה שאתה צריך ללכת לבקר שם בשביל לקבל תשובה מספקת כי לא הבנת כלום מהפוסט הזה...חוויה מהנה
8 ball מנותק  
ישן 03-02-11, 13:50   #75
ד"ר חלבון
חבר פעיל

Talking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 8 ball צפה בהודעה
כנראה שאתה צריך ללכת לבקר שם בשביל לקבל תשובה מספקת כי לא הבנת כלום מהפוסט הזה...חוויה מהנה
חחחחחח ball 8 איזה רע אתה...
איך אתה שולח אותו לשם..יהי לו טראומה לכל החיים...
חסוך לעצמך טראומות וכאבי ראש - פשוט תיגש ישר לישראלבודי חחחחחח
ד"ר חלבון מנותק  
ישן 09-02-11, 14:57   #76
Doron.
חבר מתחיל

ברירת מחדל ספורט :):):):) רמאים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Philip1123 צפה בהודעה
אני גם רוצה לשתף אתכם בשתי חוויות שליליות שהיו לי עם הרשת ה"מכובדת" הזו:

1. הראשונה - בחנות עצמה בר"ג. אכן החנות מבפנים מרשימה מאוד, מזכירה קצת את החנויות שיש בחו"ל, גדולה מרווחת, הרבה מוצרים על המדפים. גם אני בדומה לבחור מההודעות הקודמות הגעתי לשם במטרה לקנות את המטריקס שהיה מפורס במחיר מאוד מאוד זול. כששאלתי את המוכר (מפתח גוף גדול מימדים, לא בהכרח בחור רע, אבל לא נחמד במיוחד) על המוצר, מיד אמר שאין להם כרגע אבל אם אני רוצה הוא יזמין לי, כל זה "אם לא איכפת לי מה אני מכניס לגוף שלי" (!!). אחרי זה הוא פתח במתקפה חסרת מעצורים על חברת סיינטרקס, ניסה לשכנע אותי שיש חלבון עם פירוק איטי גם בחלבון של אופטימום גולד (!) ואפילו אמר שחלבון סינטה 6 מתאים למי שרוצה לעשות חיטוב (!!).
2. השניה - גם אני חברתי בפייסבוק לאחד מקברניטי הרשת וראיתי את הפרסום על החלבון של צמפיון מחיר זנות ממש, משהו כמו 280. אפילו שוחחתי עם הבחור אונליין והוא הבטיח לי שזה המחיר שאקבל אם אתקשר. התקשרתי לשרות ההזמנות, שוחחתי שם עם בחור בשם ______, שהוא גם אחד המנהלים. הנ"ל אמר שהוא בכלל לא שמע על המחיר הזה. אמרתי, אז אני רוצה לקנות במחיר שמופיע באתר, שזה 308 ש"ח, ואז הוא אמר שהמחיר באתר לא מעודכן והמחיר האמיתי הוא 350 !!!

האם אין גבול לבושה. אולי הרשת הזו יכולה לעבוד על כל מיני ילדים או מתאמנים מתחילים, אבל בן אדם שקצת בקיא בשוק התוספים לא יפול בפח שלהם. חוסר אדיבות, מקצועיות, נימוס והטעיה הם רק חלק קטן מדרך החיים של הרשת הזו. בכך אני מביע רק את דעתי האישית על סמך הניסיון שלי, וכשקראתי את הפוסט הזה הייתי בהלם שאותם דברים שקרו לי קרו גם לאחרים.

ואיי בנאדם זה בדיוק מה שעשו לי שם ברמת גן!!!
הייתי חייב להירשם לכאן כדי לכתוב את דעתי לגביהם.אני ביקשתי סיינטרקס מטריקס 5 והמוכר(בחור גדול אבל לא אדיב מי יודע מה) התנער מכל אחריות על המוצר וניסה להפחיד אותי שהמוצר יעשה לי כאבי בטן ושלשולים וטען שאין לו מושג מה דוחפים לתוכו אבל "הרבה מתלוננים עליו".אמרתי לו שזאת לא הפעם הראשונה שלי עם החלבון הזה ושאני ממש מרוצה ממנו אז שיחק אותה מופתע והמשיך להיות בשלו ועל הדרך הוא הציע לי את החלבון של גאספרי שחוץ מקופסא יפה הוא לא נותן כלום.המזל שלי זה שאני לא חדש בתחום הזה ואני מבין במוצרים ובערכי מזון וידעתי מראש לקראת מה באתי אליהם אבל צר לי שיש אנשים שנפלו ברשת שלהם.זה אבסורד שיש לספורטפארם חנות כזאת מרשימה אבל היחס והמקצועיות שלהם שואפים לאפס!
Doron. מנותק  
ישן 09-02-11, 21:37   #77
gill
אזהרה אחרונה-מושתל של חברה מתחרה

ברוך הבא למועדון אחינו
אני חושב שצריך להקים מועדון לנפגעי ספורטפארם חחחחח.
gill מנותק  
ישן 10-02-11, 11:52   #78
TORBO
חבר פעיל

Thumbs up

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gill צפה בהודעה
ברוך הבא למועדון אחינו
אני חושב שצריך להקים מועדון לנפגעי ספורטפארם חחחחח.
חזק ביותר אני בעד
TORBO מנותק  
ישן 10-02-11, 12:04   #79
gongol
חבר פעיל

עוסק ב:: שף
חדר כושר: life&finess

איזו מדינה? לא יאמן ....אין על ישראלבודי תותחים.......
gongol מנותק  
ישן 11-02-11, 01:19   #80
Doron.
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gongol צפה בהודעה
איזו מדינה? לא יאמן ....אין על ישראלבודי תותחים.......
צודק אחי,שירות ואמינות....תאמין לי שזה חשוב יותר מכל דבר אחר
Doron. מנותק  
נושא נעול