ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-06-08, 19:56   #1
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

שלח הודעה דרך ICQ אל flikeron שלח הודעה דרך MSN אל flikeron
ברירת מחדל ד''ר ישראלי מנחית בפנים לשדר אל ג'זירה בשידור חי

ד''ר מרדכי קידר בשידור ישיר ברשת אל ג'זירה הנחית לשקרנים את האמת בפנים כשאמר שירושלים אינה מוזכרת בקוראן ופשוט השתיק את המראין הערבי שלא היה לו מה להגיד.

איזה מלך! אולמרט תלמד!.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3552940,00.html
ישן 07-06-08, 20:05   #2
jissasa312
חבר פעיל

השתיק תערבושי..כל הכבוד לו !
אם ישראל תשקיע יותר בהסברה ישראלית לדוגמאת הראיון התקשורתי הזה...(לא שמישהו השקיע פה...זה פשוט פרופסור מאוניברסיטה שהתראיין מרצונו)
אולי אנשים לא יגנו את ישראל כל פעם על מעשייה...הלא כך ?
jissasa312 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-08, 20:22   #3
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jissasa312
השתיק תערבושי..כל הכבוד לו !
אם ישראל תשקיע יותר בהסברה ישראלית לדוגמאת הראיון התקשורתי הזה...(לא שמישהו השקיע פה...זה פשוט פרופסור מאוניברסיטה שהתראיין מרצונו)
אולי אנשים לא יגנו את ישראל כל פעם על מעשייה...הלא כך ?
הבעיה היא שאין לנו פרובוקטורים בממשלה חוץ מביבי , הערבים על כל מקרה הכי קטן עושים פרובוקציות מטורפות .
ישן 07-06-08, 20:30   #4
Eskimo :-)
חבר פעיל

סוף סוף מישהו נורמאלי שאומר תאמת ומוכיח להם הכול.....

זה מלמעלה.. אתה צודק אחי.. אבל שמע יש כאן בעיה שהתקשורת שלנו בעצם לא עוזרת לנו בהסברה לעולם תצד שלנו להפך הם מסבירים תצד של הערבים... וזה כזה מעצבן אני לפי דעתי צריך קצת לשנות תמדיוניות כאן ולא ללתת לתקשורת או לכל כתב שכונתי מסריח להתחיל לכתוב כתבה שמגנה יהודים בלי שבכלל בדק תטענות ץ..... ומה שמעצבן שהם לא אומרים למה זה קרה ומה הם עושים לנו..

יענו זה תקשורת יהודית שכול הזמן פוגעת בביהודים חתיכת חלאות אדם מזדיינים... תאמין לי שלתקשורת כאן יש אשמה גדולה בלמה ששונאים אותנו..... כי תחשוב שהעולם רואה שתקשרות שלנווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו ווווווווווווווווווווווווווווווו כול הזמן מספרת על מקרים שהערבים כול כך מסכנים......... אז אם זה ככה זה ברור שהם יחשבו שזה נ כון.......... וברוב המקרים זה לא באמת נכון.................... ואני לא מבין על כול מקרה אחד שאולי בטעות קרה לערבי ע"י יהודי ומה שבטוח קרה בצדק... יש אלפיי מקרים של חוסר צדק שקורה עם ערבים נגד יהודים... אבל למה אותם לא מפרסמים.... למה כי זה קורה כול הזמן ויענו זה לא סקופ וזה לא לפי האינטרסים שלהם כי יש את התחנות חדשות הגדלות הערביות כמו אלגזירה......... מי ישמע דבר כזה ערבים שנחשבים אזרחים ומקבלים את כול הזכיות מגנים את המדינה בתוך שטחה אחרי שקיבלו עבודה מיהודי בשביל להשתלב הם מגנים תמדינה ובמקום לעצור תתופעה הזאת מעודדים אותה ומצדיקים אותה מזה הדבר הזה... קודם כול צריך להתחיל לעשות צנזורה גדולה יותר על התקשורת בעיקר על מקומות כמו וואלה ו y net שהם בכלל עברו כול גבול... וגם להתחיל לקחת אנשים כמו הבחור הזה שיודעים ושולטים במקורות הסיכסוך ובאמצעותם להוכיח לעולם כמה הערבים הם בהמות..... זה לא ששאנחנו כאן האנשים הבהמות אלה הערבים.... רק צריך להסביר את בצורה יפה.......
ישן 07-06-08, 21:23   #5
blinki
חבר פעיל

תגידו מה שתגידו וגם אני שונא את הערבים אבל עדיין גירשנו/הם "ברחו" ב-48 והם עדיין תחת כיבוש ישראליףמה הפיתרון שלכם לגביי זה? וכל פיתרון שכולל טרנספר או חייל אוויר ישראלי לא תקף לצערי
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-08, 21:32   #6
Eskimo :-)
חבר פעיל

איך גירשנו יחתיכת פיתוח כוסאמק.............. זה הם התחילו תמלחמה הם רצו לכבוש תארץ ולגרש תיהודים..... רק אחרי שהבריטים יצאו מהארץ הפעלו כתגובה את תוכנית ד והשפלנו אותם..... אהה ואם הם היה מנצחים לא היו בכלל יהודים זה שאנחנו הגבנו להם והעפנו אותם מכאן זאת זכותנו למה אם הם היו נשארים כאן הם היו מנסים כול פעם להשתלט על הארץ.. אנחנו נותנים להם כול זכות שייש לאזרח רגיל ואפילו יותר.... אז הם לא כאלה מסכנים כמו שהתקשורת שלנו מציגה אותם........... וחוץ מזה אי אפשר להתחיל לוותר על כול חלק בארץ נוותר להם נוותר לסורים בסוף מה ישאר......

הארץ הזאת שלנו עוד מתקופת התורה ואצלהם אין שום קשר בין התורה שלהם לארץ ישראל....

לנו אין לאן ללכת בעולם זאת המדינה היהודית היחידה להם חצי מהעולם שלהם אז על תזיין תשכל ... אתה מוזמן להגיב ולקבל ייבושים
ישן 07-06-08, 21:33   #7
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
תגידו מה שתגידו וגם אני שונא את הערבים אבל עדיין גירשנו/הם "ברחו" ב-48 והם עדיין תחת כיבוש ישראליףמה הפיתרון שלכם לגביי זה? וכל פיתרון שכולל טרנספר או חייל אוויר ישראלי לא תקף לצערי
מה הפתרון? יש לי טקסט שקיבלתי באימייל לגבי הערבים בישראל אני ימצא אותו ויעלה אותו לכאן ואחרי שתקרא אותו תגיד לי מה את חושב על ''ערביי ישראל'' תאמין לי הם זוכים פה בארץ לדברים שבמדינות ערב אחרות הם היו חולמים עליהם.
ישן 07-06-08, 21:40   #8
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
מה הפיתרון שלכם לגביי זה? וכל פיתרון שכולל טרנספר או חייל אוויר ישראלי לא תקף לצערי
היתנקשות בכל בכירי החמאס אחד אחרי השני, והיתנקשות בכל המחליפים שלהם, ובמחליפים של המחליפים שלהם עד שהם יסכימו להכיר במדינת ישראל ולהפסיק את ירי הקאסם.

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-08, 21:45   #9
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

הקטע אינו גזעני לפי דעתי , אלה מכיל את האמת על הערבים בארץ , קיבלתי במייל ולא האמנתי ,
לקרוא הכל!.

למרות שהם מהווים כ:20% מאוכלוסיית המדינה, הם זוכים ב- 50% מתגמולי הביטוח הלאומי .
הם כל כך "אומללים", שגביית המיסים במגזר הערבי היא מגוחכת , והנתונים על כך ידועים לכל מי שמעוניין לדעת אותם.

מילא כשמדובר במיסי המדינה כמו מס הכנסה ומע''מ, אבל הם גם לא ממש טורחים לשלם את המיסים העירוניים שלהם , ובנוסף מצפים מהממשלה לכסות את הגירעונות שהם יוצרים .

כל כך "מקופחים", עד שברשויות המקומיות שלהם הם מעסיקים את כל החמולה , וכל שתי דקות דורשים ומקבלים מענקים מהממשלה כדי שהרשויות לא יקרסו.

ואם מענק כזה מתעכב אפילו ביום, זאת כמובן "ההוכחה" לכך שישראל היא גזענית.

כל כך "מופלים", עד שכל המגזר הזה חי בבתים צמודי קרקע, כלומר וילות, ובפועל - טירות ענק.
תמיד בשלבי סיום (בלי טיח וצבע ולפעמים עדיין בשלב השלד) כיוון שלא רוצים טופס 4 לאיכלוס כדי שלא ישלמו מיסים.
מאות אלפי בתים במגזר הערבי נבנו שלא כחוק, ואל תספרו לי ש''אין להם תוכניות מתאר''.
כי הסיבה לכך היא שהם לא עושים שום צעד בכיוון של תכנון המרחב העירוני.

שהרי למי שלא יודע, ועדת התכנון המקומית היא זו המאשרת תוכניות מתאר מקומיות,
וזו האחריות של הרשויות המקומיות הערביות לדאוג לאנשיהם.
אבל הרבה יותר קל לבנות בניגוד לחוק בישראל .
אף אחד לא מעז להרוס בית של ערבי !
בעוד שאם אני רק אתקין פרגולה או אסגור מרפסת שלא כחוק, יעמידו אותי מיד לדין ויחייבו אותי בהוצאות ההריסה ובהוצאות משפט, בנוסף על הקנס.

כל אחד מהם חי על ג'בל משלו כאילו האדמה היא משאב לא מוגבל בארץ הזו.

תושבי סכנין מתלוננים על ''הפקעת אדמות'' .
הם רק שוכחים לציין שבסכנין חיים 20 אלף איש על שטח של 8,000 דונם , בעוד שברמת גן לדוגמא חיים למעלה מ-150 אלף איש על שטח של 12,000 דונם כשרבע ממנו הוא פארקים וגנים.
חיים טוב, הערבים תושבי ארצנו.

מספיק לנסוע בוואדי עארה ולראות על איזה שטח יושבים יישובים כמו אום אל פאחם ומוסמוס.
הם כל כך "מסכנים", עד שישראל היא המדינה היחידה במזרח התיכון שבה ערבי יכול לבחור ולהיבחר בבחירות דמוקרטיות חופשיות.
ארץ שבה ערבי נהנה מכל החירויות האזרחיות שבמדינות ערב אנשים אפילו לא חולמים עליהן .
ארץ שבה ערבים יכולים להפגין בלי לחטוף כדור בראש.
ולמי שעוד לא הבין - מה שקרה כאן באוקטובר 2000 לא היה ''הפגנות'' , אלא סיוע פעיל לאויב שפתח באותם ימים ממש במלחמה נגד ישראל.

בכל מדינה אחרת, אוכלוסיה שהייתה מנסה לחסל את אזרחי מדינתה שלה בכבישים באמצעות אבנים, בקבוקי תבערה, מוטות ברזל ונשק חם הייתה סופגת 13,000 הרוגים, ולא 13.

הם כל כך "אומללים ", עד שמותר להם להזדהות בגלוי עם הגרועים שב אויבינו - איראן, חיזבאללה, החמאס, סוריה, הג'יהאד האיסלמי וכל שאר החולרות - ואיש אינו מעלה על הדעת ברצינות לדרוש מהם נאמנות מינימלית ל מדינתם.

הם כל כך "מקופחים", עד שלעולם לא תראו שבמסגרת ''איחוד משפחות'' איזשהו ערבי יבקש ''להתאחד'' ב''פלסטין'', ''ירדן'' , ''מצרים'' או ''סוריה'' .

הפלא ופלא - הם תמיד תמיד מעוניינים להתאחד דווקא במדינה ה''גזענית'' הזו!
באמת מעניין.
אולי כדאי שמישהו ייתן פעם את דעתו על התופעה המרתקת הזאת.

הם כל כך "מופלים", עד שבכל מדינת ישראל לא תמצאו ערבי אחד שמוכן לעבור ל''פלסטין'' - מדינה שבה כל האזרחים הם בני עמו , דוברים את שפתו, מאמינים בדתו ומנופפים בדגל האהוב עליו .

הם אפילו לא מוכנים להישאר במקומם ושגדר הגבול תעבור ממערב להם ותשאיר אותם בשטח ''פלסטין'' וזאת מבלי שייאלצו לעזוב את הבית.
תראו את תושבי אום אל פאחם - רובם תומכי התנועה האיסלאמית וההסתה אנטישמית של ראאד סלאח - אבל אינם מוכנים לשמוע אפילו על האפשרות שהגדר תעבור ממערב להם והם יסופחו ל''פלסטין'' על בתיהם ורכושם.

אבל הרי הם ''פלסטינים'' - לא?
הרי לא טוב להם במדינה יהודית ''גזענית'' - לא?
אז מה לעזאזל קורה כאן ?
ישן 07-06-08, 21:52   #10
blinki
חבר פעיל

הכל טוב ויפה אבל "המלחמה"(או שמא לא ב" ") שלנו היא עם הפלסטינים(האלה שיושבים בגדה וברצועת עזה) או יותר נכון עם החמאס ושאר ארגוני הטרור לא שאני חושב שערביי ישראל נאמנים ברובם או לא מהווים סכנה דמוגרפית חמורה אבל נכון לעכשיו הם לא הבעיה שלנו אנחנו לא נלחמים בהם ומבחינה חוקית הם חלק בלתי נפרד מדינת ישראל(ואת זה כתבו האבות המייסדים שלנו, לא אני) ככה שכל מה שכתוב פה לא ממש רלוונטי מבחינה רשמית, כרגע הם לא הבעיה שלנו(אם כי אני חושב שאם יהיה הסדר בעתיד צריך להיות כלול בו גם מעבר מרצון של ערביי ארץ ישראל למדינה הערבית כולל העברת שטחים,אם כי אני בספק עם ערביי ישראל ירצו כי למרות ההזדהות יחסית טוב להם פה)
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-08, 21:54   #11
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

חשבתי הנחית לו פצצה לפנים מה זה השטויות האלה :\
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-08, 21:58   #12
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
הכל טוב ויפה אבל "המלחמה"(או שמא לא ב" ") שלנו היא עם הפלסטינים(האלה שיושבים בגדה וברצועת עזה) או יותר נכון עם החמאס ושאר ארגוני הטרור לא שאני חושב שערביי ישראל נאמנים ברובם או לא מהווים סכנה דמוגרפית חמורה אבל נכון לעכשיו הם לא הבעיה שלנו אנחנו לא נלחמים בהם ומבחינה חוקית הם חלק בלתי נפרד מדינת ישראל(ואת זה כתבו האבות המייסדים שלנו, לא אני) ככה שכל מה שכתוב פה לא ממש רלוונטי מבחינה רשמית, כרגע הם לא הבעיה שלנו(אם כי אני חושב שאם יהיה הסדר בעתיד צריך להיות כלול בו גם מעבר מרצון של ערביי ארץ ישראל למדינה הערבית כולל העברת שטחים,אם כי אני בספק עם ערביי ישראל ירצו כי למרות ההזדהות יחסית טוב להם פה)
חחח נו בטח שטוב להם פה, הם לא יודעים לנהל מדינה והם גם לא ידעו... עוד לא מצאתי בגלובוס מדינה ערבית אחת שהיא לא רפובליקת בננות (תורכיה אולי... וגם זה אני לא בטוח)

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה