ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-05-09, 08:44   #21
yishai
חבר פעיל

הסמל האישי שלyishai

כללי:: חייל..
עוסק ב:: סמים
חדר כושר: EXTREME
שלח הודעה דרך ICQ אל yishai

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
לעלות 5 קילו מאימון לאימון זה ממש לא מוגזם...
מאיפה הבנת לעבוד בלי ספוטר?מה הקשר? ספוטר בראש ובראשונה זה למען הבטיחות
הכוונה של להעזר בו זה להשלים עוד חזרות שליליות תקרא את המאמר

קראת את המאמר בכלל?
קראתי הכל פשוט לא הבנתי מה זה חזרות שליליות?
משקל:81
אחוז שומן:15
חיטוב =]

מי שאוכל לבד,מת לבד=Fail
מי שאוכל לבד,אוכל יותר!
yishai מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-09, 10:05   #22
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

הספוטר עוזר לך להרים את המשקל ואתה מוריד....התמקדות בחלק השלילי של התנועה
נני בלחיצת חזה אתה עושה 8 חזרות ולא מצליח יותר אז הספוטר עוזר לך להרים ועוזב לך שתוריד לאט לאט לחזה עוד שני חזרות

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-09, 12:54   #23
amir717
חבר פעיל

כללי:: אמיר
עוסק ב:: לימודים בתיכון
חדר כושר: עוזיאל

כול הכבוד אהבתי תמאמר זה יכול להשתיק את אלא חושבים שהטווח חייב להיות 6 3
amir717 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-09, 13:48   #24
OrGadol
חבר פעיל

הסמל האישי שלOrGadol

יפה מאוד אהבתי מאוד!!יפה על המחשבה ועל הרצון המשך כך!!לקחתי משם כמה טיפים יפים מאוד.
OrGadol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-09, 14:26   #25
G-G
חבר פעיל

הסמל האישי שלG-G

Ok .. קראתי והחכמתי .. עכשיו ברשותך כמה שאלות
אני עובד על 4 סטים של 10 חזרות ..
התוכנית היא עליה במאסה ..
במידה ואני מעלה את המשקל אז מטבע הדברים אני אוכל לעשות נגיד רק 8 חזרות x 4 סטים
זה עדיין יהיה אפקטיבי בשביל עליה במאסה ?
כי הרי ידוע שבתוכנית לעליה במאסה עושים הרבה חזרות עם משקל שהוא לא השיא
ובשביל כח עושים פחות חזרות ויותר משקל
ישן 17-05-09, 14:31   #26
king l8
חבר פעיל

הסמל האישי שלking l8

ציטוט:
פורסם במקור על ידי g-g צפה בהודעה
ok .. קראתי והחכמתי .. עכשיו ברשותך כמה שאלות
זה ממש לא כזה ידוע אחי .. מאיפה הבאת את זה?

משקל: 95
גובה: 1.85
מסה בכל הכח בלי לראות בעייניםם !
king l8 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-09, 14:36   #27
G-G
חבר פעיל

הסמל האישי שלG-G

קראתי את זה איפשהו
והאמת , חבר שלי שמבין יותר ממני הסביר לי
אם זה לא נכון אז ..
דבר ראשון כל הזין בשבילי
דבר שני , אשמח אם תתקנו אותי .
ישן 17-05-09, 15:23   #28
Tony Montana
חבר פעיל

אפרופו ספוטרים, מעבר לבטיחות שהספוטר מביא הוא גם יכול לתרום רבות מבחינה פסיכולוגית. לפעמים עצם הנוכחחות שלו נותנת פוש להרים משקלים גבוהים יותר.
Tony Montana מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-09, 23:24   #29
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

ציטוט:
פורסם במקור על ידי חיים11 צפה בהודעה
אפרופו ספוטרים, מעבר לבטיחות שהספוטר מביא הוא גם יכול לתרום רבות מבחינה פסיכולוגית. לפעמים עצם הנוכחחות שלו נותנת פוש להרים משקלים גבוהים יותר.
תלוי , יש לי חבר שמתאמן איתי, עכשיו הוא דקיק ואני מפחד שגם הוא יצטרך ספוטר שהוא יעשה לי ספוטינג חחח
אבל יש גם את הספוטרים שנותנים מלא מוטיבציה, צועקים, " משתתוללים" ככה אפשר בכיף לסחוט עוד כמה חזרות איתם

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-09, 00:09   #30
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי g-g צפה בהודעה
ok .. קראתי והחכמתי .. עכשיו ברשותך כמה שאלות
אם תקרא שוב תראה שאמרתי שאנחנו כבר לא ממש מתייחסים לכמה חזרות נעשה אלא למשקל שנעמיס ביחס לשבוע הקודם
ככה "נאנוס" את הגוף שלנו לגדול

המשפט שהדגשתי בהודעה שלך......תמחוק אותו מהראש

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 18-05-09, 00:24   #31
bolt
חבר פעיל

ציטוט:
אם תקרא שוב תראה שאמרתי שאנחנו כבר לא ממש מתייחסים לכמה חזרות נעשה אלא למשקל שנעמיס ביחס לשבוע הקודם
ככה "נאנוס" את הגוף שלנו לגדול

המשפט שהדגשתי בהודעה שלך......תמחוק אותו מהראש
מה זה לא נכון שבשביל עלייה במאסת שריר אסור לרדת מ6 חזרות? מה שחשוב זה רק להפציץ במשקל אפילו אם זה יהיה לחזרה או 2?
bolt מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-09, 00:44   #32
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bolt צפה בהודעה
מה זה לא נכון שבשביל עלייה במאסת שריר אסור לרדת מ6 חזרות? מה שחשוב זה רק להפציץ במשקל אפילו אם זה יהיה לחזרה או 2?
כניראה לא קראת את המאמר....זה כתוב שם

ישן 18-05-09, 01:56   #33
bolt
חבר פעיל

קראתי את המאמר ועדיין לא הבנתי מה העמדה שלך. ביטלת את המשפט שg-g כתב לכן זה בילבל אותי..
bolt מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-09, 01:57   #34
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

טוב.. כמה דברים
דבר ראשון כל הכבוד אחי על ההשקעה באמת מפרגן לך מכל הלב
דבר שני, לביקורת.- תקופת כוח, עלייה של 5 קילו כל אימון בבנץ,סקווט, דדליפט תקופת התאוששות וכו'... כל זה טוב ויפה שמדובר במתאמן מתחיל , הוא באמת מסוגל לסדר גודל של העליות האלה.
שמדובר במתאמן מנוסה(שנתיים של אימונים רציניים +) זה פשוט לא יעבוד עלייה של 5 קילו או אפילו 2.5 באימון ואפילו בשבוע עם שמירה על טווח החזרות הקיים במיולד בבנץ זה פשוט בלתי אפשרי עוד דבר 3 שבועות של אימונים בטווח חזרות גבוהה זה פשוט מאד יותר מדי.. שבוע מקסימום יהיה מספיק לרובנו
ולעיין תכנית האימונים השנתית אני לא מסכים, כיוון שרוב המתאמנים מחלקים את השנה לתקופת מאסה של 9 חודשים וחיטוב של 3 חודשים, טווח העלייה הזה בלתי אפשרי במאסה אז עוד בחיטוב שאתה בגרעון קלורי זה בכלל אפילו אם סייקלים בלתי אפשרי... קיצר אחי כאשר אתה מפנה את המאמר למתאמן הישראלי הממוצע המאמר מתאים יופי (ואם זאת אוכלוסית היעד תתעלם מהתגובה שלי) אבל כאשר מדובר במישהו קצת מעבר זה פשוט לא יעבוד אם כל הכבוד יש הרבה דברים לתקן ולשנות.
tal_s מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-09, 02:10   #35
G-G
חבר פעיל

הסמל האישי שלG-G

ציטוט:
כניראה לא קראת את המאמר....זה כתוב שם

סליחה על הניג'וז אחי .. אבל בכל זאת .. אם כבר הבאת אותה במאמר ובתשובות אז תן עוד קצת כי סך הכל כולנו פה ללמוד ולהתפקח (ולהתפתח )
קראתי כמה פעמים ואני לא כל כך מבין (עברתי בקושי בגרות בהבנת הנקרא )

מה שאתה אומר , זה שבעצם להעמיס כמה שיותר משקל , אבל לא לרדת מ6 חזרות ??
בהנחה שאני עושה 4 סטים לכל שריר ..

כי אם זה באמת הדבר .. אני לא חושב שזה יהיה אפשרי להעלות כל שבוע במשקלים
ישן 18-05-09, 12:25   #36
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
טוב.. כמה דברים
דבר ראשון כל הכבוד אחי על ההשקעה באמת מפרגן לך מכל הלב
דבר שני, לביקורת.- תקופת כוח, עלייה של 5 קילו כל אימון בבנץ,סקווט, דדליפט תקופת התאוששות וכו'... כל זה טוב ויפה שמדובר במתאמן מתחיל , הוא באמת מסוגל לסדר גודל של העליות האלה.
שמדובר במתאמן מנוסה(שנתיים של אימונים רציניים +) זה פשוט לא יעבוד עלייה של 5 קילו או אפילו 2.5 באימון ואפילו בשבוע עם שמירה על טווח החזרות הקיים במיולד בבנץ זה פשוט בלתי אפשרי עוד דבר 3 שבועות של אימונים בטווח חזרות גבוהה זה פשוט מאד יותר מדי.. שבוע מקסימום יהיה מספיק לרובנו
ולעיין תכנית האימונים השנתית אני לא מסכים, כיוון שרוב המתאמנים מחלקים את השנה לתקופת מאסה של 9 חודשים וחיטוב של 3 חודשים, טווח העלייה הזה בלתי אפשרי במאסה אז עוד בחיטוב שאתה בגרעון קלורי זה בכלל אפילו אם סייקלים בלתי אפשרי... קיצר אחי כאשר אתה מפנה את המאמר למתאמן הישראלי הממוצע המאמר מתאים יופי (ואם זאת אוכלוסית היעד תתעלם מהתגובה שלי) אבל כאשר מדובר במישהו קצת מעבר זה פשוט לא יעבוד אם כל הכבוד יש הרבה דברים לתקן ולשנות.
חחח זאת אכן אוכלוסיית היעד ידידי....אבל בכל זאת אתן לך תגובה

אתה צודק לקשה לעלות בתור מתאמן וותיק את העלייה הנדרשת אבל-היא אפשרית....אל תשכח שיש לך בין 12 ל-7 חזרות לשחק בהן....
בכל אופן למתאמן כמו שהצגת התכנית וודאי פחות תתאים [למרות שאפשרית כמעט לגמרי] אבל יש עוד המון שיטות לדאוג שהגוף תמיד יהיה תחת עומס שיתאימו יותר למתאמן וותיק מאשר למתחיל

בקשר לשנה.....אם תראה מה כתוב ותחשב לעצמך את התקופות והזמנים שלהן תראה שיוצאים עם 9 חודשים [הזמן הממוצע שלוקח למתאמן מתחיל לעשות מאסה עד לחיטוב-בדיוק כמו שאמרת]

ישן 18-05-09, 12:48   #37
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

יש כמה דברים שאני לא מבין ולא מסכים איתם. לא שאני חושב שתתייחס לזה כי מי אני בכלל אתה מאמן כושר ואני סתם עוד אחד.

ציטוט:
כל כמה זמן לשנות משהו בתוכנית האימון כדי שהגוף יאלץ לגדול ולהתחזק כדי להתאים את עצמו לעומס החדש שהוא לא מכיר.
מיתוס של מאמני כושר. אנשים רבים עובדים עם האוסף של תרגילים כבדים בסיסיים הרבה שנים וממשיכים לגדול ולגדול. כל אחד צריך להתאים את התוכנית לגוף שלו ולחפש את הנוסחה שתפתח אותו יותר, לא לשנות דברים סתם כדי לגוון.

ציטוט:
9 סטים לשריר גדול 6-7 סטים לשריר קטן 4 ימי עבודה בשבוע. כולנו מכירים את חלוקת הab אין צורך להרחיב עליה.
9 סטים לשריר גדול? 6-7 לקטן? ככה אתה תתכנן את השנה ותגיע בסוף השנה לתוצאות שהיית מגיע אליהן בחצי שנה.

ציטוט:
ותשתדלו לא לרדת מתחת ל-7 חזרות,
למה? ריפטו השתגע?

ציטוט:
תקופה זו תיקח חודשיים בערך אבל המדד העיקרי הוא עד שכבר לא מצליחים לעלות משקלים
אין צורך למשוך את התקופה הזאת יותר ולבצע דילואוד לא זאת המטרה שלנו.
מה רע בדילואד? למה אם אתה מתאמן מתחיל צריך להתעסק בקקי של האימוני כוח וההתאוששות אם אתה מספיק חזק בשביל להמשיך בעליה לינארית אחרי הדילואד. אני לא מבין את זה... בספר בראון יש פרק לגבי סייקלים ארוכים מאוד (סייקלים שבהם אתה עושה דילואדים ארוכים יותר מבסייקלים רגילים) ומוסבר שככל שהסייקל עצמו יותר ארוך ככה תגיע ליותר תוצאות ולכן יעיל יותר לחלק את השנה לסייקל אחד גדול ולא לסייקלים של כמה חודשים שבכל אחד מהם אתה עושה גם אימון כוח גם התאוששות וגם אימון של תוכנית המטרה.

שלא תבין אותי לא נכון אני לא בא לצאת עליך או לפסול את המדריך שלך אני רוצה לפתוח לעצמי את הראש לעוד אפשרויות ואני רואה שהרבה דברים שכתבת אנשים אחרים כבר סטרו בעבר
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-09, 13:34   #38
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

אוקיי נגיב לכל חלק
[ד"א-אני שמח שיש המון תגובות כאלו כי אחרי השטיפה שהייתה פה על תכניות עם נפח נמוך הגיע הזמן שתהיה קונטרה ואולי ככה אנשים ילמדו לקבל תכניות אחרות-כל עוד שומרים על ראש פתוח ורוצים ללמוד משהו ומתנהל דיון מכובד]

החלק הראשון שכתבת-בקשר לזה שצריך לשנות ולגוון
בדיוק מאותה סיבה שהעלת-"האוסף של תרגילים כבדים בסיסיים הרבה שנים וממשיכים לגדול ולגדול" כתבתי את זה אני מאוד מסכים שיש את תרגילי הקודש שאסור לשנות וחובה שיהיו בכל תכנית אימון
לצערי אנשים לא מבינים את עיניין הגיוון והם חושבים שצריך לשנות תרגילים ושהגיוון הוא בעצם שינוי תרגילים מה שכמובן אינו נכון במאמר הזה אני מנסה ללמד איך לגוון בצורה אפקטיבית!-הכוונה:שינוי בצורה האימון
אתה מבין שפה אנחנו מסכימים על אותו הדבר? רק שאתה לא הבנת את כוונת המאמר?

החלק השני שבו התייחסת לנפח של תכנית המטרה-אני הסכלתי להבין שכל אחד עם הנפח שמתאים לו בסופו של דבר זו היא רק דוגמא אבל שכל אחד יקח את התכנית והנפח שהוא עובד איתם [אצלי אישית הז הנפח אצלך אולי פחות ואצל מישהו אחר אפילו יותר-זה לא העיקרון בתכנית] ולפי התכנית שבה הוא עובד יקח את עקרונות התכנית שכתבתי
מצידי שבנאדם יעבוד לפי fbw עם סט לכל שריר זה לא עקרוני ולא בזה אני נוגע בתכנית

החלק השלישי-למה לא לרדת מתחת ל7 חזרות? כי המטרה שהצגתי במאמר היא מאסת שריר היפרטרופיה ומתחת ל7 חזרות זה כבר פחות יעיל למטרה הזאת [אל תשכח שריפטו מאמן לכוח והוא בעצמו אמר שלא מעניין אותו המאסה שתהיה עלייך]

החלק האחרון-למה לא לעשות דילאוד...קראת את המשפט שבא מיד אחריו? זה שאומר שאין צורך בדילואוד כי לא זאת המטרה שלנו?
הבנת שהתכנון במאמר מותאם לתכנית למאסה? בגלל זה לא כל כך יעניין אותנו להעלות עוד ועוד משקלים ולהתחזק
אנחנו רוצים בתקופה קצרה להתחזק כמה שיכולים לא להעלות בכוח ולהזניח את המאסה שלנו

אני מבין שאתה לא בא לצאת עליי-אבל כדי לפתוח את הראש אתה צריך להבין שחוץ מכוח יש עוד מטרות ובפיתוח גוף אנחנו מתעסקים בכמה מאסה יש עלייך ולא כמה חזק אתה
אני לא נוגע בתכניות לפיתוח כוח כי זה פשוט לא מעניין אותי-אני מבין שכמה חבר'ה שתפו אותך על זה שצריך לעשות תכניות כוח ומה מעניין אותך ידיים ומה מעניין אותך זה וזה וזה-אלו אנשים שמזלזלים בתחום פיתוח הגוף וואתם מעניין כוח אז שישארו בתכניות הכוח שלהם ושיהנו בלהתחזק אין בזה שום דבר רע אבל שיפסיקו להנחיל את המטרות שלהם לכל בחור שרוצה להעלות במאסה כי זה פשוט מטעה

ישן 18-05-09, 13:46   #39
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

אז אתה אומר לי שאם אני רוצה להעלות במסה לא כדאי לי לעבוד על תוכניות בסגנון ss?
אני יודע שהתוכניות עובדות על הסיבים הלבנים המהירים והעליה היא יותר לטובת הכוח אבל התוכניות נועדו גם למסה ולא רק לעלייה לינארית במשקלי העבודה ככה לפחות קראתי.
בקיצור, אם מתאמן חדש נרשם למכון מה אתה ממליץ לו לעשות? קודם ss ואז תוכנית בטווח חזרות גבוה לעליה במסה? או אולי אתה חושב שכדאי ישר להתחיל מאירגון השנה לפי המדריך שלך?
ותודה על ההתייחסות
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-09, 14:02   #40
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי max75kg צפה בהודעה
אז אתה אומר לי שאם אני רוצה להעלות במסה לא כדאי לי לעבוד על תוכניות בסגנון ss?
אני יודע שהתוכניות עובדות על הסיבים הלבנים המהירים והעליה היא יותר לטובת הכוח אבל התוכניות נועדו גם למסה ולא רק לעלייה לינארית במשקלי העבודה ככה לפחות קראתי.
בקיצור, אם מתאמן חדש נרשם למכון מה אתה ממליץ לו לעשות? קודם ss ואז תוכנית בטווח חזרות גבוה לעליה במסה? או אולי אתה חושב שכדאי ישר להתחיל מאירגון השנה לפי המדריך שלך?
ותודה על ההתייחסות
למתאמן מתחיל שרק נרשם לחד"כ לעבוד בfbw 4 סטים שריר גדול 2 סטים שריר קטן
למשך חודשיים שלושה[כשהחודש הראשון יאופיין במס' חזרות של 12-15] ואח"כ אפשרי לעלות ל5-6 סטים לגדול 2-3 לקטן או לעבור לab
כשאת המדריך שאני כתבתי אפשר להתחיל אחרי חודשיים שלושה [מניסיון הכי נוח לעבוד במדריך בתכנית ab פשוט החלוקה ואפשרויות ההעמסת משקלים יותר נוחות]

זה לא חדש שאני לא חסיד של ss פשוט אני חושב שהנפח הוא נורא נמוך כדי לראות התקדמות רצינית
[עלייה במשקל גוף זה נחמד השאלה היא מה אתה עולה בשריר או בשומן]
היא יכולה להיות תכנית מצוינת למתאמן שמחפש להתחזק בלבד אבל לא לממטרות מאסה

תגובה