ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-09-09, 17:39   #1
kroker24
חבר מתחיל

ברירת מחדל שאלה| איזה חדר כושר עדיף-> איזור כפר סבא-השרון

אני מתלבט בין חדרי כושר בכפר סבא, שמעתי שהזה שבגלי השרון הוא טוב, והוא גם יוצא לי יותר זול כי כל המשפחה שלי רוצה לעשות מנוי והם מוכנים לעשות הסכם שמוריד במחיר, שלפיו לא משתמשים במנוי בשבתות (ואנחנו במילא משפחה שומרת שבת וכו', אז זה מסתדר לנו מעולה), מצד שני יש חדר כושר בקאנטרי בכפר סבא, שהבנתי שהוא יותר טוב, אבל הוא יוצא יותר יקר בקטע הזה, אז רציתי לדעת אם יש כאן אנשים מהסביבה שאני מדבר עליה שיודעים איזה מחדרי הכושר עדיף וטוב יותר, זה יעזור לי מאוד :]
kroker24 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-09-09, 19:23   #2
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אני כפרסבאי ואני אעשה לך סקירה קצרה.
גלי השרון - אמור להיות יחסית מאוד זול, שמעתי ששיפצו לאחרונה, אבל יש איזו בעיה עם שעות פתיחה אני לא סגור, אני אברר לך היום.
קאנטרי - הייתי מנוי שנתיים וחצי בערך, חדר כושר ענק יחסית אבל גם לא מעט מתאמנים ככה שבשעות העומס די עמוס שם, לא חסר ציוד ומשקולות, אין כלוב לסקוואט. מאמנים על הפרצוף בהגזמה, אם זה משנה לך. לא מעט ילדים (14-16) ולא מעט זקנים, אווירה די קודרת אם זה משנה ומוזיקה חלשה ומעפנה בדר"כ.
גרייט שייפ - אני מנוי שם מפברואר, חדר כושר יחסית יותר קטן אבל עדיין די גדול, בשעות העומס (7-8) יש המתנה לרוב המכשירים. אחל'ה אווירה, מוזיקה שנותנת חשק להתאמן, לא הרבה ילדים, הרבה מתאמנים ברמה גבוהה - שלטעמי זה פקטור. רוב המאמנים מקצועיים מאוד (הכל יחסי). עלות 2800~ לשנה. קאנטרי הרבה יותר יקר. בגרייט שייפ אין כלוב לסקוואט.
נאוטילוס - ארבל מתאמן שם ואני מאמין שלא חסר שם כלום. לי אישית מפריעות השעות פתיחה בסופ"ש שזה רק עד 5 שבגרייט שייפ זה עד 7 ולי זה קריטי. שמעתי מאנשים שזה מרתף ו"די מעפן". אבל שוב כל אחד ומה שהוא צריך בחדר כושר.
יש עוד לא מעט חדרי כושר... ספרטא, היט, בבתי אבות למיניהם... הכל כפ"ס כמובן. תחשוב מה חשוב לך בחדר כושר ותעלה לכאן. כמובן חשוב אם אתה נייד והמרחק למכון.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-09-09, 22:37   #3
xamitx
חבר פעיל

הסמל האישי שלxamitx

http://pazclub.co.il/system/index.ph...tpage&Itemid=1
אני מתאמן שם מכון קטלני ביותר גדול ומרווח ואין הרבה עומס..!!!
והמחיר: סתכל בעצמך..!!!

ויש לך את מכון עוז בהוד השרון..!!!
xamitx מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 16:07   #4
kroker24
חבר מתחיל

תודה על הסקירה Scylla, אני לא הולך להתאמן בסופי שבוע, פשוט לא מסתדר עם שמירת שבת וכו'.

מה שחשוב לי זה שיהיה מאמנים טובים, אנחנו (המשפחה) רוצים לעשות מנוי לכל המשפחה, ככה שלדעתי מקומות כמו גרייט שייפ יורדים מהאופציות.

אני לא בקיא בשמות של המכשירים, כלוב לא אומר לי הרבה.. אני רוצה בעיקר לעבוד על חיטוב של הגוף (שיראה גוף טוב, לא ברמות של ניפוח וגוף "משולש" וכו', וכושר צבאי), סקווט גם לא אומר לי שום דבר, ככה שזה יעזור לי אם תגידו לי עד כמה המכשירים האלו חשובים למטרות שלי.

אני לא הולך לנסוע עד הוד השרון, הקאנטרי קרוב אלי יחסית, אל גלי השרון אני מסוגל להגיע באוטובוס, וכל דבר שמצריך אוטו הוא בעייתי, כי אין לי רישיון גם.

ואגב, אני גם ילד בן 17, אז לא נראה לי שאמור להפריע לי שיש בגילאים האלו בחדר כושר, למרות שאני לא רגיל לזה (התאמנתי בעבר מעט בחדר כושר, כולם היו גדולים וזה נותן הרגשה דיי טובה, כי הם עוזרים יותר ואין לך ממש הרגשה של תחרות איתם, כמו שיש כשאתה רואה מישהו בגיל שלך בחדר כושר).

אני מתארגף בספרטא, ויוצא לי לראות את החדר כושר שם לא מעט, הוא נראה לי דיי קטן עם מכשירים מועטים, לא נראה לי שזה מתאים לי.
kroker24 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 01:02   #5
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xamitx צפה בהודעה
http://pazclub.co.il/system/index.ph...tpage&itemid=1
אני מתאמן שם מכון קטלני ביותר גדול ומרווח ואין הרבה עומס..!!!
והמחיר: סתכל בעצמך..!!!

ויש לך את מכון עוז בהוד השרון..!!!
חחחחחחחחח תשבע אני גם מתאמן שם

ותכלס הקאנטרי לא כזה טוב כמו שתפסו ממנו הייתי מנוי שם הוא גדול והכול אבל לא יותר טוב משאר חדרי הכושר
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 14:35   #6
xamitx
חבר פעיל

הסמל האישי שלxamitx

ציטוט:
פורסם במקור על ידי marshall צפה בהודעה
חחחחחחחחח תשבע אני גם מתאמן שם

ותכלס הקאנטרי לא כזה טוב כמו שתפסו ממנו הייתי מנוי שם הוא גדול והכול אבל לא יותר טוב משאר חדרי הכושר
!
איך קוראים לך?!?!
ישן 08-09-09, 14:39   #7
Cuba

דר אחי..
ישך מקושרים או משו אני ידע מי אתה?
ישן 08-09-09, 16:04   #8
xamitx
חבר פעיל

הסמל האישי שלxamitx

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
דר אחי..
ישך מקושרים או משו אני ידע מי אתה?
מה שם המשפחה!?!?

תביא מקושרים שלך עם יש..!!!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי POPOIUY6Y צפה בהודעה
תגידו אחרי שאני שותה את השייק אני משתין אותו או מחרבן אותו?
ישן 08-09-09, 17:29   #9
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

המחירים באמת מצחיקים בפז. השאלה איך המכון שם יצא לי לשמוע שהמבחר שם יחסית נמוך מאוד ואין הרבה ספות ואין הרבה מוטות וכו'.
לגבי הקאנטרי - הוא פשוט יקר משמעותית.
לגבי מנוי לכל המשפחה - לא רואה למה לא גרייט שייפ. המדריכים שם ספציפית באמת טובים (הכל יחסי) בקאנטרי הם היו מזעזעים.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 23:36   #10
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xamitx צפה בהודעה
מה שם המשפחה!?!?

תביא מקושרים שלך עם יש..!!!
http://mekusharim.walla.co.il/Profil...emberID=911501

בגיל פז ישך תכלס מוט אולימפי אחד וספה לדחיקת חזה אחת 3 ספות אימונים משקולות לא זוכר עד כמה אבל מספיק תכלס יש מספיק פלטות.. הבאסה היחידה שאין כלוב לסקאוטים והמדריכים לא כאלה משהו
תגובה