ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-11-06, 14:21   #1
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
גלעד כפרה הכינוי שלך שם זה Gilad-WRX

נ.ב

ראיתי שמה כמה פוסטים של שגיא גרשגורן הליצן האפס הזה ופשוט נקרעתיי מצחוק מסכן הבן אדם נראה לי אמא שלו חירבנה עליו שהוא היה קטן והוא נשאר אם טראומה לחיים. ממש לוזר!!
זה היה הכינויי שלי ממיזמן למעלה מחצי שנה ובכלל לא הצלחתי להיכנס אליו כי המנהל שם היה עורך תהודעות שלי ובנוסף דפקו לי באן משם כי נכנסתי וקיללתי את שגיא וכולם שם על זה שהם פתחו עלי...
חחחח שיהיה להם לבריאות אני רק מחכה שאחד מהם ינסה להגיד לי משהו בתחרות !
וחבל שהמחשב שלי עבר פירמוט היה לי שיחה אם המנהל שם שהוא מאיים עלי שאם אני יבוא אם חולצה של ישראלבודי לתחרות (נאבא 2006) הוא יביא את אבי פלדמן שיביא לי מכות,אבי פלדמן גר בשכונה שלי ואני מתתתתתתתתתת שהוא רק יגע בי או יפנה אליי זה יהיה הסוף שלו! ואני כל הזמן ליד הבית שלו אז הוא מוזמן לרדת למטה 2 מטר להגיד לי משהו או לנסות לגעת בי ואז הוא יכנס לבעיה בת זונה!
חחח עזוב מנהל אני פשוט יגיד לי מי אמר את זה אסף או "GENOM" איים עלי את זה ובתחרות שאני ועומר באנו אליו הוא דיבר סינית וראינו מה האיומים שלו שווים קיצור אני רק מחכה שאחד מהם ינסה אותי,כי הפוסט הזה שהם פתחו באמת הצליח להרגיז אותי
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-06, 14:24   #2
Yoggie
מנהל ראשי

דניאלו וגלעד...
1. זה לא נושא הפוסט פה
2. אל תרדו לרמה שלהם באיומים והשמצות. עדיף להתעלם. שידברו בינם לבין עצמם ה-5 גולשים שיש להם בפורום ושיגידו מה שבא להם.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-11-06, 14:27   #3
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
דניאלו וגלעד...
1. זה לא נושא הפוסט פה
2. אל תרדו לרמה שלהם באיומים והשמצות. עדיף להתעלם. שידברו בינם לבין עצמם ה-5 גולשים שיש להם בפורום ושיגידו מה שבא להם.
כן אחי אתה צודק,אנחנו למעשה עושים מה שהלוזרים האלה עושים...בכל מקרה את שלי אני אמרתי מה שיהיה להם להגיד מעבר לזה שיבואו להגיד בפנים
ישן 29-11-06, 14:26   #4
Danielllo
חבר פעיל

/././././
ישן 29-11-06, 14:44   #5
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
יש שם פוסט שהם פתחו עלייך אחי??? ואללה אני מחפשש כפרהה יורדים שם הרבה על ישראלבודי אני שם לב...

שגיאא הזהה ליצןן חחחחח ראית אחי כל מה שאומרים עליו פה הוא נפגע כמו איזה כוסית הולך כותב את זה בפורום שלהם שילדים בני 16 יורדים עליוו הואא מכוערררר אניי נקרעע מצחוקק עליו אתה יודע כמה התקרקרתי פה על ההודעות שלו ליצןן אחושרמוטהה חחח

טוב אחי מה אתה שם זיןן רואים שהם לא יכולים לדבר איתך כפרהה, סתם פארשים אלה
סתכל אחי בפוסט שאבי פלדמן או מישהו אחר העלה בקשר לכתבה שעשו עליו ועל זה שרשמו פה שהוא שחצן...
אני לא יכול לראות את זה בעצמי מהמחשב שלי כי יש לי באן מהאתר המעפן הזה אבל בדקתי ממחשב אחר וחבר סיפר לי בבוקר ונכנסתי לבדוק..אני לא אפרסם פה לינק כיזה פורום מתחרה ועלוב
תגובה