ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-08, 22:19   #61
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

רויד רייג' הוא מיתוס ,מניסיון אישי יש עליה מסויימת באגרסיביות אבל זה בא בעיקר באימונים ולא מעבר לזה
הרבה אנשים פה מדברים מהתחת על חומרים ללא מחקר כל שהוא או ניסיון אישי (כמובן שאני לא מתכוון בזה למשה המכובד ,למרות שאני לא מסכים עם דעתו מנסיבות ברורות)

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 00:16   #62
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי little_friend צפה בהודעה
1- על סמך מה אתה אומר את זה?? תוכיח! עוד אחד שמקשיב להייפ של הסטרואידים.
2- מאיפה הבאת את זה? סטרואים בשימוש הרפואה משנות השלושים של המאה שעברה. לא נראה לי שהיו משתמשים במשו שיכול להרעיל.
3- מה?? אתה גם נביא... פששש... ושמע.. גם אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 30 ו40 שנה עדיין חיים ובריאים ונבדקים תקופתית, וחוץ מזה איפה כל האנשים שמתים לכאורה מסטרואידים? בינתיים, האחוזים של משתמשים/נפגעים מאוד לטובת הסטרואידים, בניגוד להייפ העולמי.
4- כן, יופי.. בוא נדפוק לאלי האנה את החיים.. עזוב את כל אלו שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותםלירקון או מכניסים אותם למיקרוגל.. בוא נדפוק את אל האנה. אידיוט
אני רק חייב לציין שאם אתה חושב שלדברים שמשתמשים בהם ברפואה אין יכולת להרעיל אתה טועה בגדול. לכל תרופה יש טווח תרפוייטי שהוא הטווח הטיפולי ומעליו יש טווח טוקסי, עם תופעות לוואי שפעמים רבות יכולות להיות קשות ולהוביל למוות, תלוי בתרופה. השפעות פסיכולוגיות בכל אופן יכולות להתרחש וnirbin צודק בזה ב100%, אתה יכול לפתוח את synopsis of psychiatry של קפלן וצדוק ולקרוא על זה בעצמך.

בנוגע לסעיף ה-4 שלך: אתה מציג הגיון לקוי מהסוג הגרוע ביותר. זה שיש אנשים שרוצחים ילדים לא אומר שלא צריכים לעצור אנשים שמעלימים מס או מוכרים סטרואידים. צריכים לטפל בהכל. לפי ההגיון שלך אם מחר מישהו יפרוץ אליך הביתה המשטרה לא צריכה ללכת לחפש אותו, כי יש גם אנסים ורוצחים.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 00:52   #63
nirbin
חבר פעיל

חדר כושר: שכונתי
ברירת מחדל הנה אחד שמרים את הראש.

ציטוט:
1- על סמך מה אתה אומר את זה?? תוכיח! עוד אחד שמקשיב להייפ של הסטרואידים.
2- מאיפה הבאת את זה? סטרואים בשימוש הרפואה משנות השלושים של המאה שעברה. לא נראה לי שהיו משתמשים במשו שיכול להרעיל.
3- מה?? אתה גם נביא... פששש... ושמע.. גם אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 30 ו40 שנה עדיין חיים ובריאים ונבדקים תקופתית, וחוץ מזה איפה כל האנשים שמתים לכאורה מסטרואידים? בינתיים, האחוזים של משתמשים/נפגעים מאוד לטובת הסטרואידים, בניגוד להייפ העולמי.
4- כן, יופי.. בוא נדפוק לאלי האנה את החיים.. עזוב את כל אלו שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותםלירקון או מכניסים אותם למיקרוגל.. בוא נדפוק את אל האנה. אידיוט

נ.ב.
לגבי רויד רייג'.. גם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם, ראה ערך בערך כל ערס ממוצע במדינה הזאת, כל עבריין צעצוע, או סתםמישהו מתוסכל זמנית או תמידית. יש אנשים שיש להם נטייה פסיכוטית יותר מאנשים אחרים. כך לדוגמא את כריס בנואה, ושאר מתאבקי הwwe

אין ספק שאתה כרגע הוכחת, שגם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם. פעם הבאה תנשום לפני שאתה רושם לי תגובה. בעצם אולי... אל תנשום... ותחסוך אותה מאיתנו.
אבל היות שכבר נשמת ורשמת, אני אחרוג ממנהגי להתעלם מאנשים שקוראים לי אידיוט, ואומר לך מה דעתי. לא שהיא חשובה לך או למישהו אחר, אבל באמת משעמם לי כרגע:

סעיף 1+2: אתה מצד אחד דורש הוכחות שחור על גבי לבן, שאוכיח לך את ההשלכות הפסיכולוגיות של סטרואידים, אבל מצד שני אתה אומר משהו כל כך אפור ונאיבי כמו "לא נראה לי שהיו משתמשים במשהו (האמת שכתבת "משו" אבל אני מתקן את זה בשבילך) שיכול להרעיל"...
כשאתה מניח שאנשים, שמוכרים סטרואידים לא חוקיים מהבגאז' של האוטו שלהם בתחנת דלק חשוכה או בשירותים המסריחים של חדר הכושר לכל מי שמוכן לשלם - הם צדיקים פילנתרופיים - שבוודאי לא היו משתמשים בחומר שמסוגל (חס וחלילה!) להרעיל מישהו או לגרום לו נזק, אתה נשמע כמו ילד קטן. ולא חכם. כי אתה צריך לדעת שאנשים שעושים דברים כאלה בדרך כלל לא ממש דואגים לבריאותו, רווחתו, ותוחלת חייו של הלקוח שלהם.

סעיף 3: אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 או 30 שנה נבדקים תקופתית. עם העובדה הזו אני מסכים איתך. לגבי הבריאות שלהם, לא הייתי מציע לך להתחייב. ואתה יודע מה? אנשים שיש להם כסף לחיות 20-30 שנה על סטרואידים לא קונים את הזבל שאלי האנה מוכר. הם לא לוקחים גלולות דיאנאבול. ובנוסף, על כל אדם בריא שצורך סטרואידים במשך 30 שנה וטוב לו - יש 99,999 איש שצורכים סטרואידים במשך שלוש שנים ויש להם בעיות כלשהן. רפואה הוא מדע של סטטיסטיקה. השאלה באיזה צד של הסטטיסטיקה אתה רוצה להיות. רק כדי לסבר את האוזן, לא רק שרירים אוהבים הורמוני גדילה. גם גידולים סרטניים אוהבים שמפנקים אותם עם הורמונים שעוזרים ומעודדים אותם לגדול.
ולגבי אותם אנשים שמתו לכאורה משימוש בסטרואידים - הם נמצאים, לכאורה, בבית הקברות.

סעיף 4: במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל (רק שיצאת חומוס, כי הקטע עם המיקרוגל זה בכלל בארצות הברית) - וגם באלי האנה. חביבי, אלי האנה הוא פושע. זה שיש נבלות יותר מסריחות ממנו, לא אומר שהוא לא נבלה. ונבלות צריך לגרד מהמדרכות כדי שלא יעשו לנו ריח רע בחיים. אלי האנה - פושע. אמרתי שוב, אני אומר עוד 1000 פעמים: הוא לא מוכר m&m ולא סוכריות גומי. הוא מוכר חומרים שמסכנים את ציבור המשתמשים בהם ועלולים בסבירות גבוהה להשפיע לרעה על בריאותם. הוא מוכר אותם גם בתחנות דלק חשוכות, גם בשירותים המסריחים של חדר הכושר, וגם מהאינטרנט באמצע החיים מתוך חדר סודי בתוך הבית המפואר שלו - משתין לבריכה מעל גובה המקפצה - לכל מי שמוכן לשלם לו כסף - לא רק לבודיבילדרים מקצועיים שלכאורה יודעים מה הם עושים, או לפחות עושים את זה בשביל הקריירה שלהם. בשבילו זה בכלל לא משנה מי זה. אפילו ילדים - כמוך. הבעיה היא, שילדים כמוך חושבים שזה לא מזיק, ושאף אחד לא מת מזה ושאף אחד לא נפגע מזה. אז בוא תקבל עכשיו בהפוכה, חביבי - ילדים כמוך הם האנשים שנמצאים ברמת הסיכון הגבוהה ביותר להיפגע מחולירע כמו אלי האנה.

עכשיו, ידידי, בדרך כלל מה שהייתי עושה זה עובר על המכתב שרשמתי ומפשט אותו קצת, אתה יודע, מקצר את המשפטים הארוכים וכו', כדי שיהיה לך קל לקרוא ולהבין, אבל החלטתי שלא בא לי, אז תתאמץ בשבילי הפעם.

נערך לאחרונה על ידי nirbin, 10-09-08 בשעה 00:59.
nirbin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 08:43   #64
YONI
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYONI

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס דיזנגוף

לפני שאתה ממשיך בדפקה שלך לאלי האנה תחשוב שוב על המשפט שלך פה אוקיי?

סעיף 4: "במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל"

אתה בטוח שזה נכון? כשזה יהיה נכון אני יסכים לגבי אלי האנה מבחינתי הוא צדיק כרגע
YONI מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 09:10   #65
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אתם חושבים כמו ילדים בני 3, אז אני אנסה להסביר באותם מונחים: זה שיש מישהו ממש רע לא אומר שיש מישהו שהוא סתם רע וצריכים לטפל בו. גם אם יש רוצחים, צריכים לטפל בכייסים. גם אם יש אנסים, צריכים לטפל בסוחרי סמים. זה מאוד פשוט..

MosheG@israelbody.org
ישן 10-09-08, 09:15   #66
nirbin
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoni צפה בהודעה
לפני שאתה ממשיך בדפקה שלך לאלי האנה תחשוב שוב על המשפט שלך פה אוקיי?

סעיף 4: "במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל"

אתה בטוח שזה נכון? כשזה יהיה נכון אני יסכים לגבי אלי האנה מבחינתי הוא צדיק כרגע
אני חושב שאלי האנה צריך לטעון שהוא מכר סטרואידים לילדים ברגע של אי שפיות זמנית. אולי אפילו ישחררו אותו.
ישן 10-09-08, 09:37   #67
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbin צפה בהודעה
אין ספק שאתה כרגע הוכחת, שגם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם. פעם הבאה תנשום לפני שאתה רושם לי תגובה. בעצם אולי... אל תנשום... ותחסוך אותה מאיתנו.
אבל היות שכבר נשמת ורשמת, אני אחרוג ממנהגי להתעלם מאנשים שקוראים לי אידיוט, ואומר לך מה דעתי. לא שהיא חשובה לך או למישהו אחר, אבל באמת משעמם לי כרגע:

סעיף 1+2: אתה מצד אחד דורש הוכחות שחור על גבי לבן, שאוכיח לך את ההשלכות הפסיכולוגיות של סטרואידים, אבל מצד שני אתה אומר משהו כל כך אפור ונאיבי כמו "לא נראה לי שהיו משתמשים במשהו (האמת שכתבת "משו" אבל אני מתקן את זה בשבילך) שיכול להרעיל"...
כשאתה מניח שאנשים, שמוכרים סטרואידים לא חוקיים מהבגאז' של האוטו שלהם בתחנת דלק חשוכה או בשירותים המסריחים של חדר הכושר לכל מי שמוכן לשלם - הם צדיקים פילנתרופיים - שבוודאי לא היו משתמשים בחומר שמסוגל (חס וחלילה!) להרעיל מישהו או לגרום לו נזק, אתה נשמע כמו ילד קטן. ולא חכם. כי אתה צריך לדעת שאנשים שעושים דברים כאלה בדרך כלל לא ממש דואגים לבריאותו, רווחתו, ותוחלת חייו של הלקוח שלהם.

סעיף 3: אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 או 30 שנה נבדקים תקופתית. עם העובדה הזו אני מסכים איתך. לגבי הבריאות שלהם, לא הייתי מציע לך להתחייב. ואתה יודע מה? אנשים שיש להם כסף לחיות 20-30 שנה על סטרואידים לא קונים את הזבל שאלי האנה מוכר. הם לא לוקחים גלולות דיאנאבול. ובנוסף, על כל אדם בריא שצורך סטרואידים במשך 30 שנה וטוב לו - יש 99,999 איש שצורכים סטרואידים במשך שלוש שנים ויש להם בעיות כלשהן. רפואה הוא מדע של סטטיסטיקה. השאלה באיזה צד של הסטטיסטיקה אתה רוצה להיות. רק כדי לסבר את האוזן, לא רק שרירים אוהבים הורמוני גדילה. גם גידולים סרטניים אוהבים שמפנקים אותם עם הורמונים שעוזרים ומעודדים אותם לגדול.
ולגבי אותם אנשים שמתו לכאורה משימוש בסטרואידים - הם נמצאים, לכאורה, בבית הקברות.

סעיף 4: במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל (רק שיצאת חומוס, כי הקטע עם המיקרוגל זה בכלל בארצות הברית) - וגם באלי האנה. חביבי, אלי האנה הוא פושע. זה שיש נבלות יותר מסריחות ממנו, לא אומר שהוא לא נבלה. ונבלות צריך לגרד מהמדרכות כדי שלא יעשו לנו ריח רע בחיים. אלי האנה - פושע. אמרתי שוב, אני אומר עוד 1000 פעמים: הוא לא מוכר m&m ולא סוכריות גומי. הוא מוכר חומרים שמסכנים את ציבור המשתמשים בהם ועלולים בסבירות גבוהה להשפיע לרעה על בריאותם. הוא מוכר אותם גם בתחנות דלק חשוכות, גם בשירותים המסריחים של חדר הכושר, וגם מהאינטרנט באמצע החיים מתוך חדר סודי בתוך הבית המפואר שלו - משתין לבריכה מעל גובה המקפצה - לכל מי שמוכן לשלם לו כסף - לא רק לבודיבילדרים מקצועיים שלכאורה יודעים מה הם עושים, או לפחות עושים את זה בשביל הקריירה שלהם. בשבילו זה בכלל לא משנה מי זה. אפילו ילדים - כמוך. הבעיה היא, שילדים כמוך חושבים שזה לא מזיק, ושאף אחד לא מת מזה ושאף אחד לא נפגע מזה. אז בוא תקבל עכשיו בהפוכה, חביבי - ילדים כמוך הם האנשים שנמצאים ברמת הסיכון הגבוהה ביותר להיפגע מחולירע כמו אלי האנה.

עכשיו, ידידי, בדרך כלל מה שהייתי עושה זה עובר על המכתב שרשמתי ומפשט אותו קצת, אתה יודע, מקצר את המשפטים הארוכים וכו', כדי שיהיה לך קל לקרוא ולהבין, אבל החלטתי שלא בא לי, אז תתאמץ בשבילי הפעם.

קודם כל אני לא ילד. ואני גם מספיק חכם.
אני מסכים שסטרואידים שניתנים עפ"י מרשם אינם מסכנים, אני רק מציין את העובדה שהחומרים עצמם אינם מסכנים את רוב אוכלוסיית המשתמשים בהם. כל חומר יכול להיות סם, תרופה או רעל, תלוי במינון.
אני אינני מדבר מכעס כלל וכלל, פשוט מגועל מאנשים כמוך שזורקים דברים לאויר סתם.
אינני הסנגור של שימוש בסטרואידים, אך סבלנותי לאנשים המדברים שטויות בקילו (לגבי כל דבר בעולם) זעירה ביותר. קרא לזה רויד רייג' אם אתה רוצה, זה לא משנה לי כלכך, אינני צריך להגן על עצמי מפניך.
ההערה על ה"משו" סתמית. סתם הרגל מקיצורי סמס.
המדינה שלנו לא רק כושלת בלהביא אנשים כמו אלי האנה לדין, היא גם כושלת בלהביא את כל השאר לדין וצדק. לכן, שימקדו מאמציהם לדוגמא במי שעובר ברמזור אדום במהירות 150 קמש, ולא במי שהחנה לדקה על אדום לבן בת"א.
ההערה האחרונה שלך פשוט ילדותית.ואתה קורא לי ילד. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אתהצריך להתבגר, ולדעת לקבל ביקורת, גם אם היא חריפה.
ישן 10-09-08, 11:10   #68
nirbin
חבר פעיל

ציטוט:
קודם כל אני לא ילד. ואני גם מספיק חכם.
אני מסכים שסטרואידים שניתנים עפ"י מרשם אינם מסכנים, אני רק מציין את העובדה שהחומרים עצמם אינם מסכנים את רוב אוכלוסיית המשתמשים בהם. כל חומר יכול להיות סם, תרופה או רעל, תלוי במינון.
אני אינני מדבר מכעס כלל וכלל, פשוט מגועל מאנשים כמוך שזורקים דברים לאויר סתם.
אינני הסנגור של שימוש בסטרואידים, אך סבלנותי לאנשים המדברים שטויות בקילו (לגבי כל דבר בעולם) זעירה ביותר. קרא לזה רויד רייג' אם אתה רוצה, זה לא משנה לי כלכך, אינני צריך להגן על עצמי מפניך.
ההערה על ה"משו" סתמית. סתם הרגל מקיצורי סמס.
המדינה שלנו לא רק כושלת בלהביא אנשים כמו אלי האנה לדין, היא גם כושלת בלהביא את כל השאר לדין וצדק. לכן, שימקדו מאמציהם לדוגמא במי שעובר ברמזור אדום במהירות 150 קמש, ולא במי שהחנה לדקה על אדום לבן בת"א.
ההערה האחרונה שלך פשוט ילדותית.ואתה קורא לי ילד. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אתהצריך להתבגר, ולדעת לקבל ביקורת, גם אם היא חריפה.
היה גם מי שאמר שאיינשטיין מדבר שטויות. אגב, האנשים שהשמיצו את אינשטיין ואמרו שהואן מדבר שטויות היו נאצים בגרמניה.

נורא קל לצעוק שמישהו מדבר שטויות, אבל אם אתה חושב שאני מדבר שטויות אתה צריך להסביר למה, ולתקן את דבריי. אחרת אתה לא נראה יותר חכם ממני.
עוד בעיה איתך היא שאתה מתיימר להחליט איפה צריך לאכוף את החוק יותר ואיזו עבירה יותר חמורה. התפיסה שלך ילדותית ומסוכנת, כי אתה נותן לגיטימציה לפשעים קלים לאורם של פשעים קשים. אז זהו, שזה לא עובד ככה. צריך לטפל בבעיות הגדולות וגם בבעיות הקטנות.

ואני רוצה להוסיף כאן, שאם אתה מסתכל על ההשלכות החברתיות של סוחרי סמים וסוחרי סטרואידים, אתה יכול להבחין שהפשע שלהם, למרות שהוא אולי נמוך בעצימותו מפשע של הורה רוצח, למשל, יש לו השלכה חברתית נרחבת יותר והוא פוגע ביותר אנשים. לא ברמה של הרג, אבל הוא משפיע באופן ישיר על יותר אנשים.
ישן 10-09-08, 13:06   #69
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbin צפה בהודעה
היה גם מי שאמר שאיינשטיין מדבר שטויות. אגב, האנשים שהשמיצו את אינשטיין ואמרו שהואן מדבר שטויות היו נאצים בגרמניה.

נורא קל לצעוק שמישהו מדבר שטויות, אבל אם אתה חושב שאני מדבר שטויות אתה צריך להסביר למה, ולתקן את דבריי. אחרת אתה לא נראה יותר חכם ממני.
עוד בעיה איתך היא שאתה מתיימר להחליט איפה צריך לאכוף את החוק יותר ואיזו עבירה יותר חמורה. התפיסה שלך ילדותית ומסוכנת, כי אתה נותן לגיטימציה לפשעים קלים לאורם של פשעים קשים. אז זהו, שזה לא עובד ככה. צריך לטפל בבעיות הגדולות וגם בבעיות הקטנות.

ואני רוצה להוסיף כאן, שאם אתה מסתכל על ההשלכות החברתיות של סוחרי סמים וסוחרי סטרואידים, אתה יכול להבחין שהפשע שלהם, למרות שהוא אולי נמוך בעצימותו מפשע של הורה רוצח, למשל, יש לו השלכה חברתית נרחבת יותר והוא פוגע ביותר אנשים. לא ברמה של הרג, אבל הוא משפיע באופן ישיר על יותר אנשים.
כשאתה אומר שהסטרואידים מסוכנים, חובת ההוכחה היא עליך, לא עלי.
אתה משווה את עצמך לאינשטיין? לזה לא אגיב
אינני מתיימר לשום דבר, אבל אימרות כמו "צריך לדפוק לאלי האנה את החיים".... אז התפיסה ש ל י ילדותית? למה קבעת שאני נותןלגיטימציה לפשעים קטנים? אלי האנה עבר על החוק. אבל מפה ועד לאימרה השטותית, ילדותית, חסרת כל שמץ של מחשבה תחילה, המרחק הוא כביר.
בקיצור,ופה אני חותם את הויכוח העקר הזה, סיים בית ספר, סיים צבא, תלמד קצת, חשוב לפני שאתה פוצה את פיך וקבל משפט לחיים "סייג לחכמה- שתיקה".
יום טוב
ישן 10-09-08, 15:23   #70
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

הבעיה של הדיון כאן שהוא היה מושתת על אדם אחד עם ידע רפואי נרחב (משה), וחבורה של אנשים שאולי קראו באינטרנט מה זה סטרואידים. בדיוק בגלל זה אולי עדיף שלא יהיה פורום כזה כאן.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 15:24   #71
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
הבעיה של הדיון כאן שהוא היה מושתת על אדם אחד עם ידע רפואי נרחב (משה), וחבורה של אנשים שאולי קראו באינטרנט מה זה סטרואידים. בדיוק בגלל זה אולי עדיף שלא יהיה פורום כזה כאן.
כן,אבל אל תשכח שזה שיש לו ידע רפואי נרחב לא אומר שיש לו ידע בהרכבת סייקלים ובכאלה דברים אין קשר בין השניים.
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 15:31   #72
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hardcor3 צפה בהודעה
כן,אבל אל תשכח שזה שיש לו ידע רפואי נרחב לא אומר שיש לו ידע בהרכבת סייקלים ובכאלה דברים אין קשר בין השניים.
לא אמרתי ש... אמרתי שהוא יודע על מה הוא מדבר.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 17:45   #73
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HardCor3 צפה בהודעה
בניתי למישהו סייקל?

MosheG@israelbody.org
ישן 10-09-08, 18:01   #74
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

ציטוט:
כשאתה אומר שהסטרואידים מסוכנים, חובת ההוכחה היא עליך, לא עלי.
אתה משווה את עצמך לאינשטיין? לזה לא אגיב
אינני מתיימר לשום דבר, אבל אימרות כמו "צריך לדפוק לאלי האנה את החיים".... אז התפיסה ש ל י ילדותית? למה קבעת שאני נותןלגיטימציה לפשעים קטנים? אלי האנה עבר על החוק. אבל מפה ועד לאימרה השטותית, ילדותית, חסרת כל שמץ של מחשבה תחילה, המרחק הוא כביר.
בקיצור,ופה אני חותם את הויכוח העקר הזה, סיים בית ספר, סיים צבא, תלמד קצת, חשוב לפני שאתה פוצה את פיך וקבל משפט לחיים "סייג לחכמה- שתיקה".
יום טוב
זה לא ברור שסטרואידים מסוכנים?
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 18:03   #75
m0she
מנהל מחלקת התזונה

מה פתאום, שום תרופה לא מסוכנת, לא ידעת? זה סתם במרשם

MosheG@israelbody.org
ישן 10-09-08, 18:22   #76
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

סייקלים זה הארדקור, והם שם רק בשביל האליטה של האליטה, הדובדבן שבקצפת. לכן אני מציע לכל בנאדם שיחשוב לעצמו, לאן אני הולך? ו-מה אני עושה עם זה? ושאלות מהותיות אחרות. בכל מקרה הארדקור זה סופרמגניב וזה לא מסוכן כל עוד זה הארדקור.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה