ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-01-08, 15:15   #1
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל ללא עצמאיים מבינכם [בנוגע לקניית אוכל]:

תגידו לא צובט לכם בלב על הכסף של ההורים שלכם בנוגע לאוכל? וואלה אני מאמין שלרוב פה יוצא בסביבות ה1000+\- שקל בחודש רק על אוכל [לא מדובר על תוספים כי זה אני מניח שהרוב קונים מהכסף שלהם], וואלה נראה לי כל המשפחה שלי ביחד לא מגיעים לסכום כזה של כסף.
לא כואב לכם על הכסף? אני שובר את הראש, מנסה כל הזמן להכניס אוכל זול, אבל כמה שלא משחקים עם זה, זה חור לכיס.
אני יודע שוואלה זה תחביב וכל תחביב עולה כסף, אבל זה אשכרה כסף שבא מההורים. מילא אם יש פה אנשים שמממנים לעצמם את האוכל אז שאפו, אני יודע ש80% מהפורום לא כזה, ואני אישית גם לא כזה ובאמת שלא נעים לי מההורים שלי. הם כמובן לא אומרים לי כלום וקונים לי הכל, אבל כל הזמן כשאני רואה את הכמות כסף שאני מוציא על אוכל באמת שאני מתבאס על זה.

נכון שיש כאלה לדוגמא שמשחקים כדורגל אז ההורים מוציאים אלפי שקלים בשנה על נסיעות, אימונים וכו', אבל לא כל הילדים כאלה. רוב הילדים הם נטולי תחביבים יקרים [מחשב-טלויזיה-מוסיקה-קצת ספורט וזהו], לא משהו שמצריך הוצאה כזאת גבוהה..

מה דעתכם? S:
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 15:20   #2
DropDead
חבר פעיל

אני איתך, ההורים באמת מבזבזים די הרבה כסף וגם אני מנסה כמה שיותר לקנות בזול.
למרות שהם אומרים לי שעל אוכל לא חוסכים ..
תוספים אני קונה בעצמי מכסף שאני משיג מעבודות מזדמנות.
DropDead מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 15:39   #3
P-a-n-1-c
Banned

זהו אחי. אמא שלי לדוג' עושה לי "למה אתה לא אוכל דגים?" אמרתי לה שדגים זה סתם יקר, חבל. איך שאמרתי את זה חטפתי צעקות כאילו מה אמרתי.. "על אוכל לא חוסכים!!!!"

בכל אופן זה מעצבן אותי שעל חצי קילו שעולים במשקל כל חודש צריכים להוציא אלף שקל :\
לאדע.. אני באמת שוקל להישאר בתחום המשקולות ולא כ"כ להשקיע בתזונה. אז אני לא אגדל, מי ישמע...
ישן 22-01-08, 16:10   #4
YONI
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYONI

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס דיזנגוף

אף אחד גם לא יישמע אם תהיה כמו רוב האנשים בלי צורה שנראים כמו הצרות שלנו אז מה?
זה הכל איך שאתה מרגיש עם עצמך
אני אישית מתאמן בשייפ דיזינגוף ששם זה הרוב אוכלוסייה ממוצעת ביותר ומה שאני רואה שם זה עצוב פשוט איך שאנשים מרשים לעצמם להיראות..
YONI מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 17:10   #5
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

להגיד שטוב לי עם זה ? ממש לא
לפני הגיוס שלי סחבתי את עצמי לגמרי לבד בתחום הזה ,עבדתי בכל עבודה שרק מצאתי ושילמתי לבד חדר כושר ,אוכל ,ותוספים (ואפילו היה לי קצת כסף לבלות כמו בן של זונה ) ,אבל בא הצבא ואני חי מהיד לפה תאכלס מבחינת הכסף שיש לי אישית ,אז באים לקראתי ותומכים בי ,זה זמני לגמרי ,כשאני אשתחרר אני אחזור לסחוב את זה על עצמי.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 17:13   #6
CriminaL
חבר פעיל

הסמל האישי שלCriminaL

ואללה צובט בלב,אבל מה יש ברירה..
סינטרקס
סיינטרקס
CriminaL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 17:17   #7
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

אמא שלי תמיד קנתה מלא בשר... אין ארוחה שלא טוחנים פה בבית שלי אפילו אחיות שלי 200 גרם בשר... ככה שזה לא כזאת בעיה..
רק עם הגבינות קצת יקר אבל לא כזה משמעותי... אני ברוך השם לא לוקח כסף מההורים שלי לשום דבר ואני בכלל בכלל לא פרזיט ככה שאני ממש לא רואה את זה כנטל...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 17:21   #8
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
אמא שלי תמיד קנתה מלא בשר... אין ארוחה שלא טוחנים פה בבית שלי אפילו אחיות שלי 200 גרם בשר... ככה שזה לא כזאת בעיה..
רק עם הגבינות קצת יקר אבל לא כזה משמעותי... אני ברוך השם לא לוקח כסף מההורים שלי לשום דבר ואני בכלל בכלל לא פרזיט ככה שאני ממש לא רואה את זה כנטל...
בנאדם רגיל חי מאיזה 400-500 שקל בחודש על אוכל. רוב האנשיןם פה חיים על 1000+ יש כאלה ש2000+ ואני לא אתפלא אם יש כאלה שמגיעים גם ל3000..
לאדע...:\
ישן 22-01-08, 17:22   #9
CriminaL
חבר פעיל

הסמל האישי שלCriminaL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
בנאדם רגיל חי מאיזה 400-500 שקל בחודש על אוכל. רוב האנשיןם פה חיים על 1000+ יש כאלה ש2000+ ואני לא אתפלא אם יש כאלה שמגיעים גם ל3000..
לאדע...:\
בחיטוב קונים הרבה ירקות ובתקופה הזו זה יקר מאוד...
אני צורך ביום קרוב ל2.5-3 ק"ג ירקות וממוצע עולה 6-7 ש"ח לקילו ...
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 22-01-08, 17:26   #10
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CriminaL
חחחחחחחחחחחח מה אתה אוגר??
ירק ממוצע שוקל 150 גרם, אתה אוכל 20 ירקות ביום?
ישן 22-01-08, 17:28   #11
CriminaL
חבר פעיל

הסמל האישי שלCriminaL

ציטוט:
חחחחחחחחחחחח מה אתה אוגר??
ירק ממוצע שוקל 150 גרם, אתה אוכל 20 ירקות ביום?
לא 20 ,אבל 14-15

8 מלפפונים+1/2 חסה +כמעט 1/2 כרוב+ פלפל ירוק
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 22-01-08, 17:30   #12
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
לא 20 ,אבל 14-15

8 מלפפונים+1/2 חסה +כמעט 1/2 כרוב+ פלפל ירוק
אתה מודע לזה שזה איזה 400 קלוריות...
ישן 22-01-08, 17:31   #13
CriminaL
חבר פעיל

הסמל האישי שלCriminaL

ציטוט:
אתה מודע לזה שזה איזה 400 קלוריות...
כן אחי זה רוב הקלוריות בתפריט שלי ו80% מהפחמימות שלי.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 22-01-08, 17:32   #14
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
למה אתה קונה ירקות ב-6 קילו?????? יש ימי שוק ודברים כאלה שהמחירים של מלפפונים וכאלה יורדים ל-1-2...

פאניק שמע.... אצלנו במשפחה בללי עין הרע חיים 5 אנשים ובלי עין הרע כל אחד אוכל לא מעט מאז ומעולם וגם אני תמיד אכלתי הרבה... ההבדל הוא לא משמעותי אצלנו... וגם על ההבדל הזה אני מכפר... מי שמרגיש שהוא נטל על ההורים יכול להרים תתחת שלו ולחסוך את הכסף לעוזרת וכאלה...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 17:58   #15
denous

הסמל האישי שלdenous

שמע אין מה להתווכח ואתה צודק אבל אמרתי את זה כבר גם יש מטרה וצריך לעשות הרבה בשביל להגיע אליה...
בגלל זה בשבועיים הראשונים כבר אני ראיתי שזה המון הוצאות כל הקוטג ונקניק וכל הבשר עד שבעצם באמת כאב לי ואני עוד רק בחיטוב...
בגלל זה הכנסתי גם את ההורים שלי לדיאטה והכנסתי גם את הבית יותר לעניין של ירקות ודברים עם פחות שומן כמו חלב 1 אחזו שומן או קוטג חצי אחוז שומן ככה שאם הזמן זה כבר ניהיה הרגל בבית וזה לא פוגע בהוצאות וכולם אוכלים את זה איתי... תאמין לי כל בן אדם יכול לעשות את זה אני עוד לא ראיתי בית אחד שלא חסר לו קצת תזונה נכונה דברים פחות משמינים ירקות והכל בבית תנסה אולי יעזור :}
ישן 22-01-08, 18:03   #16
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous
שמע אין מה להתווכח ואתה צודק אבל אמרתי את זה כבר גם יש מטרה וצריך לעשות הרבה בשביל להגיע אליה...
בגלל זה בשבועיים הראשונים כבר אני ראיתי שזה המון הוצאות כל הקוטג ונקניק וכל הבשר עד שבעצם באמת כאב לי ואני עוד רק בחיטוב...
בגלל זה הכנסתי גם את ההורים שלי לדיאטה והכנסתי גם את הבית יותר לעניין של ירקות ודברים עם פחות שומן כמו חלב 1 אחזו שומן או קוטג חצי אחוז שומן ככה שאם הזמן זה כבר ניהיה הרגל בבית וזה לא פוגע בהוצאות וכולם אוכלים את זה איתי... תאמין לי כל בן אדם יכול לעשות את זה אני עוד לא ראיתי בית אחד שלא חסר לו קצת תזונה נכונה דברים פחות משמינים ירקות והכל בבית תנסה אולי יעזור :}
אחי אבל זה לא משנה אם כל הבית אוכלים את זה או לא, בסופו של דבר אתה אוכל את הכמות שלך.. זה לא שאם הם קונים אז אתה אוכל פחות.
מבין?
ישן 22-01-08, 18:14   #17
BXL
חבר פעיל

עוסק ב:: תיכוניסט
חדר כושר: ספורטק 2000 נתניה

צודק ב-100 אחוז אחי.
אני 50 אחוז מהאוכל שלי משלם לבד על עצמי.
כלומר,את הארוחת ערב המשפחתית והארוחת צהריים אנחנו אוכלים כולם אותו דבר ככה שזה אוכל של אימא ביתי לא משהו מיוחד משהו לכל המשפחה אז אני אוכל כמו כולם,אבל למשל ארוחה לפני אימון,אחרי אימון,בוקר ועוד ארוחות ביינים אני קונה לעצמי יוצא שאני מבזבז כמעט 20 שקל ביום מהכסף שלי,זה נשמע קצת אבל תחשבו שבחודש זה יוצא קרוב ל-600 שקל :/
BXL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 18:18   #18
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
אחי אבל זה לא משנה אם כל הבית אוכלים את זה או לא, בסופו של דבר אתה אוכל את הכמות שלך.. זה לא שאם הם קונים אז אתה אוכל פחות.
מבין?

נכון צודק שמע אמרתי לך כבר מההתחלה אתה צודק אבל שהם קונים אותו אוכל ואני אוכל כמויות עדיין גדולות אבל גם הם אוכלים אותו אוכל ולא קונים אוכל שונה זה מתקצץ פה ושם נכון שזה לא עדיין כמו בן אדם נורמלי אבל זה איכשהו עוזר ואני אפילו שם לאמא שלי 50 שקל כל שבוע אולי זה לא כלום אבל אני בטוח שזה איכשהו עוזר...
ישן 22-01-08, 18:23   #19
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous
נכון צודק שמע אמרתי לך כבר מההתחלה אתה צודק אבל שהם קונים אותו אוכל ואני אוכל כמויות עדיין גדולות אבל גם הם אוכלים אותו אוכל ולא קונים אוכל שונה זה מתקצץ פה ושם נכון שזה לא עדיין כמו בן אדם נורמלי אבל זה איכשהו עוזר ואני אפילו שם לאמא שלי 50 שקל כל שבוע אולי זה לא כלום אבל אני בטוח שזה איכשהו עוזר...
לאדע אחי. אני הגעתי למסקנה שבשביל 5-6 קילו בשנה להוציא בסביבות 10-15 אלף שקל יותר בשנה זה לא שווה.
אולי זה מן "משבר" כזה, אבל תכלאס על הנייר אנחנו מוציאים בסביבות ה10-15 אלף שקל [אוכל, תוספים] בשביל מספר ק"ג בודדים של שריר בשנה.

אני האמת חושב על לפרוש מכל העיניין של המרוצה אחרי האוכל, אימונים אני עדיין אעשה כי זה מה שאני באמת אוהב. לבוא לחדר כושר להרים ברזל, אבל להכניס כמויות מטורפות של אוכל ביום על התענוג הזה אני אוותר.
ישן 22-01-08, 18:34   #20
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
לאדע אחי. אני הגעתי למסקנה שבשביל 5-6 קילו בשנה להוציא בסביבות 10-15 אלף שקל יותר בשנה זה לא שווה.
אולי זה מן "משבר" כזה, אבל תכלאס על הנייר אנחנו מוציאים בסביבות ה10-15 אלף שקל [אוכל, תוספים] בשביל מספר ק"ג בודדים של שריר בשנה.

אני האמת חושב על לפרוש מכל העיניין של המרוצה אחרי האוכל, אימונים אני עדיין אעשה כי זה מה שאני באמת אוהב. לבוא לחדר כושר להרים ברזל, אבל להכניס כמויות מטורפות של אוכל ביום על התענוג הזה אני אוותר.

שמע אני דיברתי לגבי חיטוב....
לגבי מסה אין לי מה להגיד אתה צודק בהחלט זה כבר הוצאות מטורפות ואתה כבר מכתיב לכולם בבית מה יהיה מה יקנו ומה אוכלים כי לקנות יותר ממה שאתה צורך בשבוע זה באמת להוציא כסף בצורה
ע נ ק י ת.