ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-08, 01:10   #41
BodyBone
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי drgym צפה בהודעה

רק במדינה נהדרת כמו ישראל, במקום להשקיע את הכוחות נגד הפושעים האמיתיים, הולכים ודופקים אצל אלי האנה על הדלת.

אני פשוט לא אוסיף שום מילה.
אחי זה לא קשור אבל איזו חתימה אניעל דינק :d
BodyBone מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 01:32   #42
VIKING
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YONI צפה בהודעה
לא.
מי שפושע הוא כל מי שמרוויח מהבירוקרטיה במדינה הזאת
זה אם כבר פשע
יפה מאוד...
VIKING מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 18:13   #43
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי viking צפה בהודעה
דווקא יש מינונים של הרבה שהם כן רפואיים אבל לא חשוב, אבל שוב אני מסכים שחייבים להגביל, אבל הרעש שעושים מסביב הוא מוגזם, אם היו שואלים אותי הייתי מגביל לציבור אלכוהול, סיגריות ומרגרינה, אח"כ שוקל את זה. אני לא אומר שניהיה עכשיו כמו יוון, ובידיוק כדי שלא יקראו 5 שורות וירוצו לסייקל צריכים לתת יותר מידע מאשר איזה רובוט שחוזר על אותם תופעות לוואי בפעם המיליון.אל תשכח שהדיון התחיל על לדבר על זה בפורום. דרך אגב אני לא מדבר על עצמי למי שכבר חושד ...
אתה יודע מה, סבבה - תביא לי מקרה קליני שמטפלים בו במינונים של סייקל ממוצע ואז נדבר, סבבה?
המינונים בסייקל הם פי כמה וכמה משימוש רפואי, אבל אתה מוזמן ללכת ולחפש מקרים שלא.
תאמין לי שאלכוהול ומריחואנה באים הרבה אחרי סטרואידים ברשימה של דברים שצריכים להגביל.. חוץ מזה שמריחואנה כבר מוגבלת ואלכוהול גם נמכר רק מעל גיל 18.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 18:33   #44
VIKING
חבר פעיל

מי דיבר על מריחואנה?? איפה??אמרתי סיגריות, מי גורם ליותר מחלות ומקרי מוות בעולם? ואלכוהול תאמין לי, גם בן 10 משיג למרות שזה לא חוקי נכון אבל לא יהיה הד כמו חומרים אנאבוליים.
בפרוביון מישתמשים באותם המינונים, וכל האנטי אסטרוגנים אותו מינון ברפואה. ניראה לי ננדרולון ואנבר הם גם במינונים זהים אותו לא הרבה מתחת, כמובן בארץ אין אותם.
אני לא בא להיתווכח כן צריך לא צריך, אני אומר הגזימו חזק, יש הצדקה להגזמה רק בגלל שאנשים לא יודעים מה זה באמת ומגזימים. גם אקמול יהיה מסוכן במינון גבוה.
ישן 09-09-08, 18:39   #45
m0she
מנהל מחלקת התזונה

סליחה, קראתי מהר והחשבתי את המרגרינה למריחואנה :P

בכל אופן, אתה לא לוקח בחשבון את העובדה ה"קטנטנה" שכמות האנשים שמשתמשים בסגריות היא פי כמה וכמה יותר גדולה מסטרואידים. השאלה היא מה הסיכון באחוזים ואני לא חושב שיש על זה נתונים מסודרים איפה שהוא. יש לסטרואידים גם אפקטים מזיקים שאולי לא יהרגו אותך, אבל בהחלט ישאירו אותך עם בעיות.

פרובירון ואנטי אסטרוגנים הם לא הסייקל, הם ההתאוששות מהסייקל. יש חומרים שאנשים משתמשים בהם שהם בכלל וטרינריים ולא מאושרים לשימוש בבני אדם, השימוש בטסטוסטרון למשל הוא במינונים שעוברים בהרבה את המינונים לטיפול. אבל עזוב, למה להתווכח על שטויות, קח רפרנס:

Many athletes and their coaches believe that anabolic steroids - in doses 10-200 larger than the daily normal production - increase strengthe and aggresiveness... The adverse effects of these drugs clearly make their use inadvisable.

Basic & Clinical Pharmacology, 10th edition

בקליניקה משתמשים למינונים שמביאים את רמות ההורמונים לנורמה ולא פי 10-200 ממנה.

MosheG@israelbody.org
ישן 09-09-08, 18:52   #46
dor_dru
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she צפה בהודעה
סליחה, קראתי מהר והחשבתי את המרגרינה למריחואנה :p

בכל אופן, אתה לא לוקח בחשבון את העובדה ה"קטנטנה" שכמות האנשים שמשתמשים בסגריות היא פי כמה וכמה יותר גדולה מסטרואידים. השאלה היא מה הסיכון באחוזים ואני לא חושב שיש על זה נתונים מסודרים איפה שהוא. יש לסטרואידים גם אפקטים מזיקים שאולי לא יהרגו אותך, אבל בהחלט ישאירו אותך עם בעיות.

פרובירון ואנטי אסטרוגנים הם לא הסייקל, הם ההתאוששות מהסייקל. יש חומרים שאנשים משתמשים בהם שהם בכלל וטרינריים ולא מאושרים לשימוש בבני אדם, השימוש בטסטוסטרון למשל הוא במינונים שעוברים בהרבה את המינונים לטיפול. אבל עזוב, למה להתווכח על שטויות, קח רפרנס:

Many athletes and their coaches believe that anabolic steroids - in doses 10-200 larger than the daily normal production - increase strengthe and aggresiveness... The adverse effects of these drugs clearly make their use inadvisable.

Basic & clinical pharmacology, 10th edition

בקליניקה משתמשים למינונים שמביאים את רמות ההורמונים לנורמה ולא פי 10-200 ממנה.
בסופו של דבר אתה אומר שלא ניתן לעשות סייקל לא משנה כמה נכון הוא מתבצע, תמיד תושפע מתופעת לוואי או השפעה לטווח הרחוק?
dor_dru מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 18:58   #47
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

אני יודע על 3 מקומות בהם מוכרים סמים כבר למעלה משנתיים, אף שוטר לא דוחף את העף שלו לעסק הזה בכלל, מישהו מקבל מהדילרים כסף ונותן פקודה לשתוק לכול השוטרים !

שמעתם בכלל למה עצרו את אלי ? לא בגלל שהוא מכר זבל ברמה ירודה לארה"ב וכו', אלה בגלל שהוא מכר את הזבל הזה בצורה לא חוקית ז"א לא שילם מס' !

בושה !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 19:02   #48
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dor_dru צפה בהודעה
בסופו של דבר אתה אומר שלא ניתן לעשות סייקל לא משנה כמה נכון הוא מתבצע, תמיד תושפע מתופעת לוואי או השפעה לטווח הרחוק?
תחת פיקוח מתאים ותכנון טוב אפשר לעשות באופן עקרוני סייקל עם תופעות לוואי מינימליות אם בכלל, הבעיה היא שלרוב מוחלט של האנשים אין כלים לבדוק את עצמם כמו שצריך, הם לא יכולים לבדוק את איכות החומר (שבד"כ אינו חומר שמשתמשים בו ברפואה אז הבקרה על האיכות נמוכה יותר) ואין להם מי שיתכנן להם סייקל הגיוני.

MosheG@israelbody.org
ישן 09-09-08, 19:05   #49
rosilio
אזהרה ראשונה - פרסום אתרים מתחרים על גבי הפורום

הסמל האישי שלrosilio

אנשים יודעים על זה כ"כ הרבה אבל בנינו

מי יכול להיות גאה ולהגיד שהוא משתמש? (סתם לידע כללי)
rosilio מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 19:09   #50
VIKING
חבר פעיל

לגבי טסטוסטרון אני מודע, בגלל זה לא ציינתי ואמרתי חלק. פרובירון בחלק מהמיקרים כן שייך לסייקל, ולפעמים חובה, גם אנטי אסרוגנים לפעמים מומלץ מאוד המהלך. וטרינריים, מעבדות מוזרות, חומרים עם חלק ניכבד מזוייף, זה בעיה בפני עצמה שהתחילה בגלל שאין דרכים אחרות להשיג. הסיכון קיים, כמובן, לא כמו שניפחו אותו. מי שהחליט שכן צריך לדעת מה הוא החליט, וברוב המיקרים לא יודעים וגם אין גורם מיקצועי מוסמך שאפשר לדבר איתו על זה (שיתן תשובות נורמליות).
לא הבנתי כל כך את הרפרנס ניראה לי לא תירגמת אותו נכון, זה אפשרי בכלל להגיע לרמות בדם פי 10-200?
ישן 09-09-08, 19:11   #51
VIKING
חבר פעיל

ציטוט:
תחת פיקוח מתאים ותכנון טוב אפשר לעשות באופן עקרוני סייקל עם תופעות לוואי מינימליות אם בכלל, הבעיה היא שלרוב מוחלט של האנשים אין כלים לבדוק את עצמם כמו שצריך, הם לא יכולים לבדוק את איכות החומר (שבד"כ אינו חומר שמשתמשים בו ברפואה אז הבקרה על האיכות נמוכה יותר) ואין להם מי שיתכנן להם סייקל הגיוני.
בידיוק!!! הכל מגיע משמועות, איזה חברה כן ואיזה לא, כנ"ל מינונים, סוגים, תקופות שימוש וכו'...
ישן 09-09-08, 19:12   #52
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ברור שאפשר, זה מה שעושים בסייקל. אתה באמת לא כל כך יודע על מה אתה מדבר, בלי להעליב, אני ממליץ לך לקרוא עוד בנושא..

מה שאמרתי בנוגע לאנטי אסטרוגנים זה שלא מהם מצפים לקבל את האפקט, הם רק בשביל לסדר את הבלאגן, אז אותם לוקחים במינונים נגיד שיחסית שפויים. את החומרים עצמם של הסייקל לוקחים בכמויות לא הגיוניות.

כמובן שאתה גם שוכח שרוב החומרים הם בעלי אפקט אנדרוגני ולא רק אנבולי ויש לזה אפקטים שליליים רבים (כמו למשל עליה מאוד משמעותית בldl וירידה בhdl, סתם לדוגמא).

MosheG@israelbody.org
ישן 09-09-08, 19:27   #53
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
ברור שאפשר, זה מה שעושים בסייקל. אתה באמת לא כל כך יודע על מה אתה מדבר, בלי להעליב, אני ממליץ לך לקרוא עוד בנושא..

מה שאמרתי בנוגע לאנטי אסטרוגנים זה שלא מהם מצפים לקבל את האפקט, הם רק בשביל לסדר את הבלאגן, אז אותם לוקחים במינונים נגיד שיחסית שפויים. את החומרים עצמם של הסייקל לוקחים בכמויות לא הגיוניות.

כמובן שאתה גם שוכח שרוב החומרים הם בעלי אפקט אנדרוגני ולא רק אנבולי ויש לזה אפקטים שליליים רבים (כמו למשל עליה מאוד משמעותית בldl וירידה בhdl, סתם לדוגמא).
תקנה אומגה 3 בטבליות ויחס הכולסטרול יסתדר

אתה בתח חושב, הלוואי וזה היה כזה פשוט ...
ישן 09-09-08, 19:28   #54
VIKING
חבר פעיל

האפקטים השליליים אף אחד לא אמר שאין, וגם הם לא כל כך שכיחים,ורוב המיקרים בקושי מורגשים בסייקלים סבירים.
ואני כן יודע מה אני מדבר, בטוח שלא כמוך ברמת התיפקוד במערכות בגוף ומערכת המין, אבל יודע מעט.בחו"ל גם יש כמה אנשי מקצוע כולל רופאים שבעצם מישתמשים למטרות האלה, ויש כמה פירסומים (לא קליניים כניראה) שמראות השפעות קטנות ולא רציניות, וכל מיני הפכים ממה שחושבים.
בכל מיקרה בוא נעזוב את זה, דעתך ואני באמת מכבד אותה, אני לא ישנה אותה ולא מנסה לשנות, ואתה לא את שלי.
ישן 09-09-08, 19:31   #55
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
האפקטים השליליים אף אחד לא אמר שאין, וגם הם לא כל כך שכיחים,ורוב המיקרים בקושי מורגשים בסייקלים סבירים.
ואני כן יודע מה אני מדבר, בטוח שלא כמוך ברמת התיפקוד במערכות בגוף ומערכת המין, אבל יודע מעט.בחו"ל גם יש כמה אנשי מקצוע כולל רופאים שבעצם מישתמשים למטרות האלה, ויש כמה פירסומים (לא קליניים כניראה) שמראות השפעות קטנות ולא רציניות, וכל מיני הפכים ממה שחושבים.
בכל מיקרה בוא נעזוב את זה, דעתך ואני באמת מכבד אותה, אני לא ישנה אותה ולא מנסה לשנות, ואתה לא את שלי.
יש לך נסיון אישי או שאתה מדבר בתאוריות ?
ישן 09-09-08, 19:33   #56
VIKING
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
יש לך נסיון אישי או שאתה מדבר בתאוריות ?
זה מורכב... עזוב
ישן 09-09-08, 19:40   #57
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
זה מורכב... עזוב
נו באמת גבר
אני לא חושב שלהשתמש בחומרים זה ביג דיל ובתח שאני לא חושב שזה סוד גדול, אני אישית עשיתי סייקל 1 קטן לא רציני לפני איזה שנה וחצי +, אין מה להיתבייש כאן, או שאתה משתמש בעצמך ומדבר מנסיון, או שאתה כמו הרוב הגדול כאן, אחד טוען שas יעשו אותך אימפוטנת, אחר אומר שחומרים לא באמת פוגעים, וכול הטופעות שאפשר לשמוע עליהם בטלויזיה זה סתם הגזמה וכו', אבל לא יתכן שאומר את זה לרוב מישהו שאין לו שום נסיון עצמי וכול מה שהוא אומר הוא קרא בספר !
תאכלס, לדעתי רק אחד בעל נסיון עצמי יכול לדבר על הנושא הזה ולנסות להוכיח משהו !
להרבה רופאים בעולם יש אינטרס כזה או אחר בנושא הזה ...
ישן 09-09-08, 19:45   #58
VIKING
חבר פעיל

אמרתי לך זה מורכב, עזוב.
ישן 09-09-08, 20:38   #59
nirbin
חבר פעיל

חדר כושר: שכונתי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
אני יודע על 3 מקומות בהם מוכרים סמים כבר למעלה משנתיים, אף שוטר לא דוחף את העף שלו לעסק הזה בכלל, מישהו מקבל מהדילרים כסף ונותן פקודה לשתוק לכול השוטרים !

שמעתם בכלל למה עצרו את אלי ? לא בגלל שהוא מכר זבל ברמה ירודה לארה"ב וכו', אלה בגלל שהוא מכר את הזבל הזה בצורה לא חוקית ז"א לא שילם מס' !

בושה !
מה זה משנה, העיקר שתפסו את השרץ.
אגב, ככה גם תפסו בארה"ב את אל קפונה, גדול המאפיונרים של תקופתו. הפשעים שהוא ביצע או שבוצעו בשמו הם מטורפים, אבל עצרו אותו על העלמת מס. אגב, בארה"ב העלמות מס זה כלא מיידי.
nirbin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 22:06   #60
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbin צפה בהודעה
וטוב מאד שלא תוסיף מילה.
בוא תגיד לי מיהם הפושעים האמיתיים? יש פושעים אמיתיים שיורים בנשים תמימות בחוף הים. יש פושעים אמיתיים שרוצחים ילדים ויש כאלה שמוכרים הרואין וקראק. אני בטוח שאתה מסכים איתי שזה פשע אמיתי.

אלא שלדעתי, למכור סטרואידים זה פשע אמיתי. יש סיבה טובה שסטרואידים הם תרופות שדורשות מרשם. למה הם דורשים מרשם? כי כשאתה מכניס לגוף שלך סטרואידים, הם גורמים לשינויים ולהשפעות מרחיקות לכת. סטרואידים זה לא אקמול. הם גורמים לשינויים בתפקוד הגוף והם גורמים גם לשינויים פסיכולוגיים(1).
הם יכולים לעשות דברים שלדעתך הם טובים, כמו לעזור לך להגדיל את השרירים. אבל הם גם יכולים לעשות דברים רעים מאוד, כמו להרעיל אותך ולפגוע במערכות בגוף שלך(2). בוא נאמר, שגם אתה נראה מיליון דולר בזכותם, בריא יותר - אתה לא.

בוא נתמקד רגע בנערים צעירים שקנו חומר אצל אלי האנה. חלק מהם עלול להגיע לבית חולים. חלק מהם איבדו כמה שנים מהחיים שלהם (כי הנזק יבוא לידי ביטוי יום אחד בעוד 40 שנה, כשיקבלו סרטן, שלא היו מקבלים לולא השתמש בסטרואידים)(3). אולי מישהו מהם עשה תאונת דרכים או פגע במישהו שעיצבן אותו בגלל שהוא היה ב-roid rage.

ועוד גרוש למחשבה - אני די בטוח שאלי האנה לא משתמש בזבל שהוא מוכר לאנשים אחרים באינטרנט. הוא משתמש בסטרואידים יקרים באיכות רפואית, וסייקל שלו עולה כנראה בערך פי 20 ממה שהוא היה משלם אם הוא היה משתמש בחומרים הירודים שהוא מוכר לאנשים שלא מודעים למה שהם עושים.

אז לסכם את דבריי: אלי האנה הוא פושע אמיתי. ללא ספק. הוא פושע אמיתי כי:
א. הוא לא יורה בנשים תמימות בחוף הים אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לסכן את בריאות המשתמש, בדיוק כמו סמים.
ב. הוא לא זורק רימונים לבית של ראש העיר אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לגרום למשתמש לסכן אנשים אחרים.
ג. הוא לא רוצח ילדות קטנות ומשליך אותן לירקון אבל הוא מוכר לכל אחד שמוכן לשלם לו כסף ולא אכפת לו עד כמה הקונה מודע להשלכות השימוש.
ד. הוא לא מכה זקנות ולוקח מהן את התיק אבל הוא עובר על החוק כי הוא מפיץ חומר שאסור לו להפיץ.
ה. וככה בקטנה אני מוסיף, שבדומה לזאב רוזנשטיין ואסי אבוטבול, הוא מלבין כספים וגונב מהמדינה כי הוא עושה טונות של כסף אבל לא משלם מס למדינה (זהו אכן פשע).

יש הרבה סוגים של פושעים. אחרי מה שאמרתי, בוא תחשוב ותגיד לי אם צריך לדפוק לאלי האנה על הדלת או לא.
אני חושב שלא צריך רק לדפוק לו על הדלת, אני חושב שצריך לדפוק לו את החיים(4).
1- על סמך מה אתה אומר את זה?? תוכיח! עוד אחד שמקשיב להייפ של הסטרואידים.
2- מאיפה הבאת את זה? סטרואים בשימוש הרפואה משנות השלושים של המאה שעברה. לא נראה לי שהיו משתמשים במשו שיכול להרעיל.
3- מה?? אתה גם נביא... פששש... ושמע.. גם אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 30 ו40 שנה עדיין חיים ובריאים ונבדקים תקופתית, וחוץ מזה איפה כל האנשים שמתים לכאורה מסטרואידים? בינתיים, האחוזים של משתמשים/נפגעים מאוד לטובת הסטרואידים, בניגוד להייפ העולמי.
4- כן, יופי.. בוא נדפוק לאלי האנה את החיים.. עזוב את כל אלו שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותםלירקון או מכניסים אותם למיקרוגל.. בוא נדפוק את אל האנה. אידיוט

נ.ב.
לגבי רויד רייג'.. גם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם, ראה ערך בערך כל ערס ממוצע במדינה הזאת, כל עבריין צעצוע, או סתםמישהו מתוסכל זמנית או תמידית. יש אנשים שיש להם נטייה פסיכוטית יותר מאנשים אחרים. כך לדוגמא את כריס בנואה, ושאר מתאבקי הwwe