ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-09-08, 04:35   #41
adilevy
חבר פעיל

כללי:: bodybuilder

I agree,its not in the supplements we use.here is how i grade are achievements:1)genetics
2)diet and exercise
3)rest
adilevy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 08:32   #42
coacher
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mitamen צפה בהודעה
אני מבין מהתשובות שבעצם התוסף היחידי שבאמת יעיל לדעתכם זה הקראטין מונו ?
זה גם התוסף היחיד שהוכח מדעית שהוא עוזר..

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
כול העליה המטורפת הזאת במשקלי עבודה לאחר תחילת השימוש בקריאטין מצביע רק על דבר אחד: אתה אף פעם לא התאמנת חזק !
זה עבד עליך בצורה פסיכולוגית, אתה כניראה התחלת לבוא למכון עם המחשבה: אני אמור להרים יותר בגלל השימוש בקריאטין !!!
לכן הרמת יותר !
מסור זה לא אינדיקציה לכח, אני לפעמים עובד מסור עם 35 ולפעמים עם 45 +, אותו דבר לגמי מיליטרי, וחזה סקוואט ודדליפט אולי אף פעם לא השקעת באמת לפני השימוש...

כדי לראות שאתה באמת מתקדם אתה חייב לאכול אותה כמות קלוריות, להתאמן באותה צורה,לישון מס שעות שישנת קודם וכו'

אחרת אתה לא יכול לבוא ולהגיד שחומר כזה או אחר "עובד" !

אתה מסכים איתי ?

אחי אתה צודק שזה עובד גם פסיכולוגי כי אז אתה יותר משקיע
אבל אותו דבר אתה יכול גם להגיד על גיינרים שמתי שאתה לוקח אותם אתה גם טוחן אוכל כדי לעלות עוד ויכלות להיות שרוב העליה היתה מהאוכל

אי אפשר להגיד שהקראטין לא עוזר כי הוכח שהוא עוזר בכוח\מסה

נערך לאחרונה על ידי coacher, 26-09-08 בשעה 08:39.
coacher מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 10:35   #43
The Sun
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי reshos123 צפה בהודעה
אוו, סוף סוף מישהו שמדבר קצת לעניין
אני יחדד את הדברים שלך

tal_s - או שהרמת משקל של כוסית לפני, או שפשוט לא התאמנת כמו שצריך
שום קריאטין ושום נעליים לא יתנו לך קפיצה כזאת במשקלי עבודה, בטח שלא ב3 אימונים כמו שכתבת
עליי למשל קריאטין עובד אבל המקסימום שהוא הצליח לעשות זה לעזור לי לצאת מה plateau, וזה גם בלחץ

זה לפעמים מרגיז שאנשים מייחסים תוצאה ונותנים הרבה יורת מדי קרדיט לגורמים אחרים במקום לתת קרדיט לעצמם כשצריך ולרדת על עצמם כשצריך

7.5 כל צד במילטרי - וזה לא שאתה עושה 50 כל צד, שזה שינוי עוד יותר גדול באחוזים מה5 קילו כל צד בבנץ' פרס.

לצורך העניין אני מתערב שחצי מהפורום פה אם יקבל פלסיבו של איזה סטרואיד ויעשה איתו סייקל פתאום יעשה קפיצה
כמה שאתה צודק - כי הפורום מורכב מילדים, ולילדים יש חשיבה של ילדים
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 11:21   #44
HallucinogeN
על תנאי - פרסום חברות מתחרות

תאמין לי, ילדים או לא ילדים... האפקט הפסיכולוגי הזה חזק מאוד. אז לפחות האמונה בתוסף עוזרת להם בזה.
HallucinogeN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 11:51   #45
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי reshos123 צפה בהודעה
אוו, סוף סוף מישהו שמדבר קצת לעניין
אני יחדד את הדברים שלך

tal_s - או שהרמת משקל של כוסית לפני, או שפשוט לא התאמנת כמו שצריך
שום קריאטין ושום נעליים לא יתנו לך קפיצה כזאת במשקלי עבודה, בטח שלא ב3 אימונים כמו שכתבת
עליי למשל קריאטין עובד אבל המקסימום שהוא הצליח לעשות זה לעזור לי לצאת מה plateau, וזה גם בלחץ

זה לפעמים מרגיז שאנשים מייחסים תוצאה ונותנים הרבה יורת מדי קרדיט לגורמים אחרים במקום לתת קרדיט לעצמם כשצריך ולרדת על עצמם כשצריך

7.5 כל צד במילטרי - וזה לא שאתה עושה 50 כל צד, שזה שינוי עוד יותר גדול באחוזים מה5 קילו כל צד בבנץ' פרס.

לצורך העניין אני מתערב שחצי מהפורום פה אם יקבל פלסיבו של איזה סטרואיד ויעשה איתו סייקל פתאום יעשה קפיצה
3 אימונים זה 3 שבועות אצלי , אני עובד על שריר פעם בשבוע..
ובוא אדון סוסון פרסם קצת משקלי עבודה, גיל, וותק לפני שאתה אומר שאני מרים משקלים של כוסיות...
tal_s מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 12:27   #46
coacher
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
ובוא אדון סוסון פרסם קצת משקלי עבודה, גיל, וותק לפני שאתה אומר שאני מרים משקלים של כוסיות...
הוא לא התכוון לזה שאתה מרים משקלים של כוסיות

אמרתה 3 אימונים הוא לא ידע שאתה מתכוון 3 שבועות

אז אם 3 אימונים זה 3 ימים אז קפיצה כזו גדולה במשקלים זה בגלל שלפני זה לא עבדתה על עצימות גבוהה=שלא הרמתה משקלים גבוהיים כמו שיכלתה
ישן 26-09-08, 14:31   #47
mitamen
חבר פעיל

לפי התגובות פה הייתי מבין שאתם בכלל לא מאמינים בתוספים ומאמינים נטו בתזונה ואימונים,אני חושב שזה 80 אחוז אבל תוסף תזונה טוב כן יכול לקדם אותך ,אני אישית כן מרגיש תוספים חזקים ,את הנאנו ממש הרגשתי,ואני מאמין שיש עוד תוספים מורכבים כאלה שיכולים לדחוף אותך באימונים...
mitamen מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 15:32   #48
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

קריאטין מונו
אומגה 3
ישן 26-09-08, 15:36   #49
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

מחקר-תוספי מזון שנחקרו ונמצאו כיעילים.

Effect of dietary supplements on lean mass and strength gains with resistance exercise: a meta-analysis
Steven L. Nissen1 and Rick L. Sharp2
1 Departments of Animal Science and 2 Health and Human Performance, Iowa State University, Ames, Iowa 50011

The purpose of this study was to quantify which dietary supplements augment lean mass and strength gains during resistance training. Peer-reviewed studies between the years 1967 and 2001 were included in the analysis if they met a predetermined set of experimental criteria, among which were at least 3-wk duration and resistance-training 2 or more times a week. Lean mass and strength were normalized for meta-analysis by conversion to percent change per week and by calculating the effect size for each variable. Of the 250 supplements examined, only 6 had more than 2 studies that met the criteria for inclusion in the meta-analysis. Creatine and -hydroxy--methylbutyrate (HM were found to significantly increase net lean mass gains of 0.36 and 0.28%/wk and strength gains of 1.09 and 1.40%/wk (P < 0.05), respectively. Chromium, dehydroepiandrosterone, androstenedione, and protein did not significantly affect lean gain or strength. In conclusion, two supplements, creatine and HMB, have data supporting their use to augment lean mass and strength gains with resistance training.

creatine; -hydroxy--methylbutyrate; muscle mass; resistance training

סיכום המחקר- קריאטין מונוהידרייט ו-HMB נמצאו כיעילים לעלייה במסת שריר.
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 15:39   #50
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

כללי:: אני לא סנטה

יאללה עכשיו כולם לקנות hmb :p
ישן 26-09-08, 16:22   #51
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

ת'כלס לא ממש מרגישים את התוספים בצורה הויראלית, אנחנו צורכים תוספים שמבוססים על מחקרים שמראים את היתרונות שבהם, אני אישית מייחס לתוספים חשיבות רבה ומשתמש בהם. אני חושב שזה הכל או לא כלום- דרוש להקפיד על 3 דברים-אימונים-תזונה(גם תוספים)-ומנוחה, כמו שכולם יודעים זה לא סוד. למשל אחרי שייק חלבון אני מרגיש תחושת שובע בעיקר ואתה לא מרגיש את השריר נבנה בו זמנית אבל אתה יודע שאכן הוא נבנה ועם הזמן אתה גם מתחיל לראות שינויים בגופך, כך לגבי שאר התוספים, צריך לתת להם זמן כדי לראות תוצאות! יש לזכור שיש להשתמש בתוספי תזונה בחשיבה מוקדמת ובזהירות ולא להחליפם בתזונה הרגילה שברוב המקרים אם אוכלים מאוזן ונכון היא מכילה את כל הדרוש לגוף אבל לנצל את התוספים ליתרונות שבהם אני ממליץ בחום כן לתת להם מקום בתפריט היומי דווקא מפני שאנו מתאמנים ופעילים מאוד.
אני משתמש באוף סיזן ב:
חלבון מי גבינה + חלבון אולטרה מיוזין
אבקת חלבון ביצה טהור
חומצות אמינו
bcaa
סוכר ענבים
קריאטין- מעדיף אבקה על נוזלי
אומגה 3
ויטמין c
מגנזיום
ויטמין b6
אבץ
ארגינין

נערך לאחרונה על ידי האדמור, 26-09-08 בשעה 16:29.
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 16:24   #52
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי האדמור צפה בהודעה
ת'כלס לא ממש מרגישים את התוספים בצורה הויראלית, אנחנו צורכים תוספים שמבוססים על מחקרים שמראים את היתרונות שבהם, אני אישית מייחס לתוספים חשיבות רבה ומשתמש בהם. אני חושב שזה הכל או לא כלום- דרוש להקפיד על 3 הדברים-אימונים-תזונה(גם תוספים)-ומנוחה כמו שכולם יודעים זה לא סוד. למשל אחרי שייק חלבון אני מרגיש תחושת שובע בעיקר ואתה לא מרגיש את השריר נבנה בו זמנית אבל אתה יודע שאכן הוא נבנה ועם הזמן אתה גם מתחיל לראות שינויים בגופך, כך לגבי שאר התוספים, צריך לתת להם זמן כדי לראות תוצאות! יש לזכור שיש להשתמש בתוספי תזונה בחשיבה מוקדמת ובזהירות ולא להחליפם בתזונה הרגילה שברוב המקרים אם אוכלים מאוזן ונכון היא מכילה את כל הדרוש לגוף אבל לנצל את התוספים ליתרונות שבהם ואני ממליץ בחום כן לתת להם מקום בתפריט היומי דווקא מפני שאנו מתאמנים ופעילים מאוד.
אני משתמש באוף סיזן ב:
חלבון מי גבינה + חלבון אולטרה מיוזין
אבקת חלבון ביצה טהור
חומצות אמינו
bcaa
סוכר ענבים
קריאטין- מעדיף אבקה על נוזלי
אומגה 3
ויטמין c
מגנזיום
ויטמין b6
אבץ
ארגינין
מה המינון של הארג'ינין שאתה לוקח והאם הוא תורם לך משמעותית בתחושת הפאמפ?
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 16:36   #53
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hardcor3 צפה בהודעה
מה המינון של הארג'ינין שאתה לוקח והאם הוא תורם לך משמעותית בתחושת הפאמפ?
לא לוקח ארגינין לתחושת פאמפ, לוקח לפני השינה על קיבה ריקה כדי לעודד איחוי קרעים ונזקים ברקמות ולחזק את מערכת החיסון, יש שאומרים שארגינין מעודד גם את הורמון הגדילה-אולי...
ישן 26-09-08, 16:49   #54
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

ציטוט:
פורסם במקור על ידי האדמור צפה בהודעה
לא לוקח ארגינין לתחושת פאמפ, לוקח לפני השינה על קיבה ריקה כדי לעודד איחוי קרעים ונזקים ברקמות ולחזק את מערכת החיסון, יש שאומרים שארגינין מעודד גם את הורמון הגדילה-אולי...
משלוב עם ל-לאורתין ? או ל-ארג'נין נקי ?
ישן 26-09-08, 17:07   #55
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי boris19 צפה בהודעה
משלוב עם ל-לאורתין ? או ל-ארג'נין נקי ?
יפה! כן משולב עם ל- אורניטין ועד חומצה אמינית- ליזין.
ישן 26-09-08, 17:09   #56
Nicolas
חבר פעיל

הסמל האישי שלNicolas

שלח הודעה דרך MSN אל Nicolas

בזמנו שהיתי לוקח גם חלבון של אופטימום וגם קריאטין מונו ביחד נתן פוש גדול במשקלים ובחזרות
ישן 26-09-08, 17:57   #57
reshos123
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
לא חייב לך כלום מעבר לזה אני רק יגיד לך שאני מתחמם עם מה שאתה עובד טוב ברבוניה?
אני לא בא לרדת על המשקלי עבודה שלך חס וחלילה, אני רק אומר לך שזה היה רק פסיכולוגי

כמו בני יהודה בעונה שעברה חחחחחחח כל העונה מקבלים חמישיות פתאום באים לטדי באים לקריית אליעזר ומנצחים - הם לא השתנו ולא קרה כלום
reshos123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 18:02   #58
reshos123
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי coacher צפה בהודעה
הוא לא התכוון לזה שאתה מרים משקלים של כוסיות

אמרתה 3 אימונים הוא לא ידע שאתה מתכוון 3 שבועות

אז אם 3 אימונים זה 3 ימים אז קפיצה כזו גדולה במשקלים זה בגלל שלפני זה לא עבדתה על עצימות גבוהה=שלא הרמתה משקלים גבוהיים כמו שיכלתה

גם 3 שבועות, אוקיי?
20 קילו כל צד בסקוואט קפיצה - אני בטוח שהקפיצה הזאת היא של 40 אחוז לפחות במשקל עבודה. (כלומר בהנחה שהוא לא עשה 100 קילו סקוואט לפני אלא יותר לכיוון של 60-80)
אז מה יוצא פה בעצם? 40 אחוז עליה? אין מצב...

7.5 כל צד במיליטרי פרס - שוב, כמה הוא היה עושה לפני? כאן אם זה 15 קילו הקפיצה היא גם של עשרות אחוזים ואני בטוח שלא הקריאטין הוא האחראי על רובם

זה מה שאני רוצה להגיד פה.
reshos123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 21:31   #59
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hardcor3 צפה בהודעה
מחקר-תוספי מזון שנחקרו ונמצאו כיעילים.

effect of dietary supplements on lean mass and strength gains with resistance exercise: A meta-analysis
steven l. Nissen1 and rick l. Sharp2
1 departments of animal science and 2 health and human performance, iowa state university, ames, iowa 50011

the purpose of this study was to quantify which dietary supplements augment lean mass and strength gains during resistance training. Peer-reviewed studies between the years 1967 and 2001 were included in the analysis if they met a predetermined set of experimental criteria, among which were at least 3-wk duration and resistance-training 2 or more times a week. Lean mass and strength were normalized for meta-analysis by conversion to percent change per week and by calculating the effect size for each variable. Of the 250 supplements examined, only 6 had more than 2 studies that met the criteria for inclusion in the meta-analysis. Creatine and -hydroxy--methylbutyrate (hmb) were found to significantly increase net lean mass gains of 0.36 and 0.28%/wk and strength gains of 1.09 and 1.40%/wk (p < 0.05), respectively. Chromium, dehydroepiandrosterone, androstenedione, and protein did not significantly affect lean gain or strength. In conclusion, two supplements, creatine and hmb, have data supporting their use to augment lean mass and strength gains with resistance training.

Creatine; -hydroxy--methylbutyrate; muscle mass; resistance training

סיכום המחקר- קריאטין מונוהידרייט ו-hmb נמצאו כיעילים לעלייה במסת שריר.
מה זה..? אתה יכול לתת איזה קישור..?

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-09-08, 21:36   #60
gil-da91
חבר פעיל

חדר כושר: חדר כושר פרטי בבית

אני כרגע לוקח בפעם הראשונה תוספים ובינתיים הם יעילים
אני לוקח כרגע קריאטין מונו של אופטימום בשילוב עם פרפקט3000
gil-da91 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה