ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-06-11, 21:51   #21
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קולה לבן צפה בהודעה
אני לא מאמין שריפטו היה בורא חלב שגורם לסרטן...
עם כל הכבוד לריפטו הוא לא ברא כלום... ואם אלוהים הוא בחור שמן מטקסס אז העולם בצרות.
ישן 17-06-11, 21:51   #22
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
המחקרים באדיבותם הרבה של "מועצת החלב הישראלית" (גוף שמעוניין לדחוף לאנשים כמה שיותר חלב כי מה לעשות זה הרבה כסף) מראים על כך שחלב הוא טוב כי הוא מחזק את העצמות ומביא לגוף שלך סידן, שבפועל... אחוז ניכר מהסידן בחלב לא נספג במערכת.

נכון חלב זה חלבון, גם ביצה זה חלבון, גם בשר זה חלבון, גם בשעועית יש חלבון ובדגים וכו'. צריכה מופרזת של כל אחד מאלו לאורך זמן יכולה להביא עימה תוצאות לא נעימות.

המחקרים בנוגע לחלב חצויים, אני יכול כרגע לספק לך מגוון מחקרים שמוכיחים וודאית שחלב הוא מעולה ומצד שני להביא לך מגוון מחקרים שמוכיחים וודאית שחלב קשור לסרטן וכו'.

השאלה היא לא אם האמירה שלך נכונה או לא, אלא היא לא עונה לשאלה של הנשאל. בטח שלא ברמתו הבסיסית של הידע.

תפריט מסודר עם מצרכים מגוונים תמיד יהיה יותר טוב מאשר לתקוע את אותו חלבון בכמויות אדירות, בטח ובטח כאשר מתאמן חישב תפריט ראשון ומעוניין להרכיב אותו. תחשוב שאדם שמתחיל להתאמן ומרכיב תפריט מתאים אותו לדרך החיים ולשיגרת היום שלו, להרכיב תפריט ממאכלים מוצקים ומגוונים יהיה קל יותר ונוח יותר מאשר להתחיל למלא את המקרר ב-30 גלונים של חלב בחודש.
ומי אמר שבשר זה בריא? כל החרא שדוחפים לעופות ולבקר. זה בריא?

ומה הייתה מציע לבחור 1.96 על 105 קילו לאכול? עופות ואורז? אתה מודע לכמות שאני אמור להכניס? חלב סוגר לי פינה חבל על הזמן אותו דבר לגבי אגוזי מלך..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-06-11, 21:53   #23
קולה לבן
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy_Templar צפה בהודעה
עם כל הכבוד לריפטו הוא לא ברא כלום... ואם אלוהים הוא בחור שמן מטקסס אז העולם בצרות.

אל לך לכפור באדוננו הרם, נער בלוי סחבות שכמוך.

של נעלך מעל רגליך והקרב קורבן חרטה על דבריך הנלעגים.
קולה לבן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-06-11, 21:53   #24
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
ומי אמר שבשר זה בריא? כל החרא שדוחפים לעופות ולבקר. זה בריא?

ומה הייתה מציע לבחור 1.96 על 105 קילו לאכול? עופות ואורז? אתה מודע לכמות שאני אמור להכניס? חלב סוגר לי פינה חבל על הזמן אותו דבר לגבי אגוזי מלך..
התייחסתי לבחור שפתח את הפוסט ולתשובה שנתת לו, לא אמרתי שאתה טועה אלא סה"כ התשובה שלך לא הייתה עיניינית לפותח הפוסט

דרך אגב הוכח שכל הזבל שדוחפים לפרה "הורמונים וכו'" אין להם שום השפעה עלייך...
וכן בשר אדום אינו בריא בכלליות. הופך את הדם לחומצי, והגוף סופח את הזרחן (שתפקידו לשפר ספיגת סידן לעצמות) בכדי להפיג את התסיסות החומצית של הדם.
ישן 17-06-11, 21:54   #25
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
לא, אבל אם הוא ישלב חלב וטונה וביצים ואבקת חלבון בתפריט שלו זה יהיה הרבה יותר פשוט מלקנות 30 גלונים של חלב בחודש.
לא כי אבקת חלבון זולה משהו.. ושלא נדבר שגם לאבקת חלבון אתה מוסיף חלב אז מה עשיתה בזה?
ישן 17-06-11, 21:54   #26
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קולה לבן צפה בהודעה

אל לך לכפור באדוננו הרם, נער בלוי סחבות שכמוך.

של נעלך מעל רגליך והקרב קורבן חרטה על דבריך הנלעגים.
אתה צודק... לא הייתי ברור מספיק

ריפטו על הזין שלי.

וואוו אני מרגיש הרבה יותר טוב, עכשיו שכתבתי את זה..
תודה
ישן 17-06-11, 21:55   #27
קולה לבן
Banned

ציטוט:
אתה צודק... לא הייתי ברור מספיק

ריפטו על הזין שלי.

וואוו אני מרגיש הרבה יותר טוב, עכשיו שכתבתי את זה..
תודה
טוב אתה ביקשת את זה....

שיפגע בך ברק סתם ככה באמצע הקיץ אל תבוא לאף אחד בתלונות...
קולה לבן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-06-11, 21:55   #28
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
לא כי אבקת חלבון זולה משהו.. ושלא נדבר שגם לאבקת חלבון אתה מוסיף חלב אז מה עשיתה בזה?
אחי אתה נתפס לקטנות, אדם חדש שעכשיו בנה תפריט וצריך להכניס כמות מסוימת של חלבון (שקטנה משלך פי חמש מאות) לא צריך לשתות 2 ליטר חלב ביום. ויהיה לו הרבה יותר פשוט להרכיב תפריט ממאכלים רגילים + תוספות קטנות.

דרך אגב אם היית מחשב היית רואה שאבקת חלבון לבד עם מים חוסכת לך כסף. מאשר אם היית קונה את הכמות הזו בקוטג',גבינה, טונה ביצים וכו'.
ישן 17-06-11, 21:56   #29
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
התייחסתי לבחור שפתח את הפוסט ולתשובה שנתת לו, לא אמרתי שאתה טועה אלא סה"כ התשובה שלך לא הייתה עיניינית לפותח הפוסט

דרך אגב הוכח שכל הזבל שדוחפים לפרה "הורמונים וכו'" אין להם שום השפעה עלייך...
וכן בשר אדום אינו בריא בכלליות. הופך את הדם לחומצי, והגוף סופח את הזרחן (שתפקידו לשפר ספיגת סידן לעצמות) בכדי להפיג את התסיסות החומצית של הדם.
יפה. אז לי אישית אין ברירה. אני מכניס 5000+ קלוריות רק בזכות חלב,אגוזי מלך ואוריו. כל השאר זה פירות,ירקות,עופות/בקר,אורז הבנתה בקיצור..
ישן 17-06-11, 21:57   #30
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי IGOR צפה בהודעה
יפה. אז לי אישית אין ברירה. אני מכניס 5000+ קלוריות רק בזכות חלב,אגוזי מלך ואוריו. כל השאר זה פירות,ירקות,עופות/בקר,אורז הבנתה בקיצור..
נכון אחי, לא אמרתי שזה רע מה שאתה עושה או אומר... במצב שאתה עומד בו, לא יודע אם אין משהו טוב יותר

פשוט התייחסתי לתשובתך לפותח הפוסט

no harm done
ישן 17-06-11, 21:58   #31
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
נכון אחי, לא אמרתי שזה רע מה שאתה עושה או אומר... במצב שאתה עומד בו, לא יודע אם אין משהו טוב יותר

פשוט התייחסתי לתשובתך לפותח הפוסט

no harm done
.....
ישן 17-06-11, 22:44   #32
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
לא, אבל אם הוא ישלב חלב וטונה וביצים ואבקת חלבון בתפריט שלו זה יהיה הרבה יותר פשוט מלקנות 30 גלונים של חלב בחודש.
אבל אחי אפקת חלבון זה מסוכן זה הורס תכליות לא שמעת? ככה המאמן שלי אמר לי הוא סוס והוא טבעי הוא לא נוגע באפקות
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-06-11, 22:46   #33
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
לול מי אתה בכלל שתצחק על ריפטו? עשית חצי מהרזומה שלו בכלל?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-06-11, 22:51   #34
YYY
Banned

ציטוט:
המחקרים באדיבותם הרבה של "מועצת החלב הישראלית" (גוף שמעוניין לדחוף לאנשים כמה שיותר חלב כי מה לעשות זה הרבה כסף) מראים על כך שחלב הוא טוב כי הוא מחזק את העצמות ומביא לגוף שלך סידן, שבפועל... אחוז ניכר מהסידן בחלב לא נספג במערכת.

נכון חלב זה חלבון, גם ביצה זה חלבון, גם בשר זה חלבון, גם בשעועית יש חלבון ובדגים וכו'. צריכה מופרזת של כל אחד מאלו לאורך זמן יכולה להביא עימה תוצאות לא נעימות.

המחקרים בנוגע לחלב חצויים, אני יכול כרגע לספק לך מגוון מחקרים שמוכיחים וודאית שחלב הוא מעולה ומצד שני להביא לך מגוון מחקרים שמוכיחים וודאית שחלב קשור לסרטן וכו'.השאלה היא לא אם האמירה שלך נכונה או לא, אלא היא לא עונה לשאלה של הנשאל. בטח שלא ברמתו הבסיסית של הידע.

תפריט מסודר עם מצרכים מגוונים תמיד יהיה יותר טוב מאשר לתקוע את אותו חלבון בכמויות אדירות, בטח ובטח כאשר מתאמן חישב תפריט ראשון ומעוניין להרכיב אותו. תחשוב שאדם שמתחיל להתאמן ומרכיב תפריט מתאים אותו לדרך החיים ולשיגרת היום שלו, להרכיב תפריט ממאכלים מוצקים ומגוונים יהיה קל יותר ונוח יותר מאשר להתחיל למלא את המקרר ב-30 גלונים של חלב בחודש.
תביא.
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 03:22   #35
nadavmoore
חבר פעיל

מאנץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ 500 מ"ל חלב + אבקת חלבון+סוכר ענבים מקווה שלא יהיה לי סרטן
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 18:44   #36
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
לול מי אתה בכלל שתצחק על ריפטו? עשית חצי מהרזומה שלו בכלל?
א. אני לא צוחק מריפטו רק על אלו שמשווים אותו לגוף השמיימי ההוא שברא את העולם (ובמקרה שעולה השוואה כזו אז כן ריפטו על הזין שלי)
ב. לא עשיתי חצי מהרזומה שלו כמו שהוא לא עשה חצי משלי כי מה לעשות שנינו אנשים שונים בתכלית וטוב שכך.
ג. אין לי שום דבר נגד שיטות האימון של הבחור, אנשים גדלים מתחזקים ומקבלים תוצאות משמעותיות דרך הדרכים שהוא מלמד, הידד וכל הכבוד!

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 18-06-11 בשעה 18:51.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 18:50   #37
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
תביא.
על הורמון igf 1 שמצוי בחלב אתה יודע, קראת על זה?
על הקשר ההדוק בין סוכרת נעורים לחלב אתה מכיר ?
על זה שהרבה מן החלבון שבחלב לא מתפרק לחומצות אמינו אלא חודר למחזור הדם אתה קראת?
אתה באמת רוצה שאתחיל את הוויכוח העקר על הנזקים של חלב מול המחקרים שמראים שהוא בריא ?

ישנם אינספור מחקרים לצד הזה ולצד השני, הוויכוח האם חלב מזיק או לא הוא עקר לחלוטין... בערך כמו הוויכוח על בריאת העולם, כי אף אחד מאיתנו לא מדען וגם אלו שמדענים משוחדים לפה או לשם כי אמינות המחקרים הללו מוטלת בספק רב ביותר. במיוחד לאור כך שתעשיית החלב עושה 5 מיליארד שקל בשנה על השטות הזו שנקראת "בריחת סידן".

השאלה היא לא האם חלב מזיק או לא, אלא תשובתי התייחסה לתשובה שאיגור נתן לפותח הפוסט שלמעשה לא עונה לשאלה שלו.
ישן 18-06-11, 19:49   #38
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
על הורמון igf 1 שמצוי בחלב אתה יודע, קראת על זה?
בחלב יש igf1 וגם rbgh,נכון...אבל אלה הורמונים פרוטאיניים,לכן כדי שתיהיה להם השפעה צריך להזריק אותם...כאשר הם נכנסים לגוף דרך הפה,הם עוברים תהליך עיכול והשפעתם מתבטלת...
על הקשר ההדוק בין סוכרת נעורים לחלב אתה מכיר ?
סוכרת נעורים היא מאוד מאוד גנטית,לכן ההשפעה מאוד קטנה..אם יש מחקרים ,אני ישמח
על זה שהרבה מן החלבון שבחלב לא מתפרק לחומצות אמינו אלא חודר למחזור הדם אתה קראת?
אשמח למחקרים בנושא...תזונאים גדולים בעולם טוענים שזהו אחד המאכלים הטובים ביותר בעולם למסה,ושמים דגש על החלבון שלו שהוא מעולה ,80 אחוז קזאין -20 מי גבינה...
חלב נחשב לעוזר גדול לשריפת שומן,בגלל בסידן ועוד מרגיבים כמו שוב החלבון שלו.
..
אתה באמת רוצה שאתחיל את הוויכוח העקר על הנזקים של חלב מול המחקרים שמראים שהוא בריא ?

ישנם אינספור מחקרים לצד הזה ולצד השני, הוויכוח האם חלב מזיק או לא הוא עקר לחלוטין... בערך כמו הוויכוח על בריאת העולם, כי אף אחד מאיתנו לא מדען וגם אלו שמדענים משוחדים לפה או לשם כי אמינות המחקרים הללו מוטלת בספק רב ביותר. במיוחד לאור כך שתעשיית החלב עושה 5 מיליארד שקל בשנה על השטות הזו שנקראת "בריחת סידן".

השאלה היא לא האם חלב מזיק או לא, אלא תשובתי התייחסה לתשובה שאיגור נתן לפותח הפוסט שלמעשה לא עונה לשאלה שלו.
למרות שגם אני מאמין שכמות גדולה מאוד של חלב על בסיס יומי לא בריאה,למשל בגלל הסיבה שחלק מהפחמימה של החלב מעוכל בגוף ,בכבד,כמו הפרוקטוז,שלא בריא בכמויות...
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 19:52   #39
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
למרות שגם אני מאמין שכמות גדולה מאוד של חלב על בסיס יומי לא בריאה,למשל בגלל הסיבה שחלק מהפחמימה של החלב מעוכל בגוף ,בכבד,כמו הפרוקטוז,שלא בריא בכמויות...
יש שני סוגים של סכרת, סכרת a וסכרת b הסוג של סכרת נעורים b זו סכרת נרכשת. למרות שיש מרכיב גנטי חשוב מאוד.

תעשיית החלב בעולם ובארץ במיוחד עושה מיליארדים של דולרים בשנה, תאמין לי שמחקרים שקיימים היום משני הצדדים משוחדים מאוד. נכון שחלבון של החלב מסייע ויש חלק ממנו שעושה נזק מאוד רציני למערכות בגוף תוך שימוש מצטבר ולאורך זמן, במיוחד שמדובר בשתיית כמויות אדירות של חלב בכל יום.

מחקרים שקראתי בנושא מראים שהרבה מהחלבון בחלב דווקא אינו מתפרק לחומצות אמינו שהגוף צריך ו החלבון נשאר שלם וחודר למחזור הדם. הגוף מתייחס לחלבון הזה כחלבון עוין ופועל להשמיד אותו, כמו שסיגריות לאורך זמן מחלישות את המערכת שאמורה לחסל תאים סרטניים, כך גם המערכת הזו מקבלת עומס בשלב מסוים ומתחילה לא לתפקד כראוי.

כל דבר שתקח אותו לאקסטרים יביא עימו תוצאות לא נעימות לאחר זמן מה, במקרה הזה זה יכול להיות גם שנים עשורים וכו'.
ישן 18-06-11, 20:00   #40
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

סוכרת נעורים היא סוכרת a...מתרחשת שיש פגיע בלבלב,הוא לא מתפקד-כלומר לא מפריש אינסולין לכן יש צורך להזריק מבחוץ...היא יותר גנטית מהשניה שבא יש תנגודת אינסולין בתאים...איך חלב מתקשר פה?

זה נכון שתעשיות עם הרבה כסף יכולות לשחד מחקרים וכולי,אבל בכל זאת אישית אני מנסה למצוא מחקרים שבוצעו כמה שיותר מדוייק,בלי אינטרס תעשייתי או מומחים שאני יודע שהם מבינים ו 99% אין להם אינטרס לשקר,יש להם שם שהולך לפניהם והם לא מדברים רק על חלב אלה על כל נושא שבתזונה ,הרכב הגוף ומה שביניהם...
לכן יש לדעת להבדיל בין מקורות ולא כל מה שרשום יפה עם מושגים הוא נכון...
פשוט מה שרשמתי לך ראיתי לא במקום אחד ,וכל המקומות שראיתי הם אמינים...

אם יש מקור אמין לזה שחלבן לא מתפרק או דברים כאלה, אני ישמח לראות...אבל זה נשמע לי הזוי לגמרי
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה