ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-06-11, 20:02   #41
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
יש שני סוגים של סכרת, סכרת a וסכרת b הסוג של סכרת נעורים b זו סכרת נרכשת. למרות שיש מרכיב גנטי חשוב מאוד.

תעשיית החלב בעולם ובארץ במיוחד עושה מיליארדים של דולרים בשנה, תאמין לי שמחקרים שקיימים היום משני הצדדים משוחדים מאוד. נכון שחלבון של החלב מסייע ויש חלק ממנו שעושה נזק מאוד רציני למערכות בגוף תוך שימוש מצטבר ולאורך זמן, במיוחד שמדובר בשתיית כמויות אדירות של חלב בכל יום.

מחקרים שקראתי בנושא מראים שהרבה מהחלבון בחלב דווקא אינו מתפרק לחומצות אמינו שהגוף צריך ו החלבון נשאר שלם וחודר למחזור הדם. הגוף מתייחס לחלבון הזה כחלבון עוין ופועל להשמיד אותו, כמו שסיגריות לאורך זמן מחלישות את המערכת שאמורה לחסל תאים סרטניים, כך גם המערכת הזו מקבלת עומס בשלב מסוים ומתחילה לא לתפקד כראוי.

כל דבר שתקח אותו לאקסטרים יביא עימו תוצאות לא נעימות לאחר זמן מה, במקרה הזה זה יכול להיות גם שנים עשורים וכו'.
dude wtf?
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 20:51   #42
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
dude wtf?
אני מציע לך לקרוא קצת יותר ממה שאתה קורא במועצת החלב ווינגייט...
ישן 18-06-11, 20:55   #43
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy_Templar צפה בהודעה
אני מציע לך לקרוא קצת יותר ממה שאתה קורא במועצת החלב ווינגייט...
אני קורא מספיק תאמין לי. אז לפי מה שקראתה, צריך ליהיות לי כבר סרטן וכל החלבון ששתיתי מהחלב הוא פשוט חסר ערך ואני עומד למות בקרוב? HOLY SHIT..

אה כן לפחות אני לא אהיה לבד בקבר אלא עם חבר שלי ששותה 4 ליטר ביום. טוב נו.
ישן 18-06-11, 21:00   #44
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
אני קורא מספיק תאמין לי. אז לפי מה שקראתה, צריך ליהיות לי כבר סרטן וכל החלבון ששתיתי מהחלב הוא פשוט חסר ערך ואני עומד למות בקרוב? Holy shit..

אה כן לפחות אני לא אהיה לבד בקבר אלא עם חבר שלי ששותה 4 ליטר ביום. טוב נו.
ממש לא, השוותי בכוונה לסיגריות למרות שהאנלוגיה לא טובה, עניין של שנים ועשרות שנים של שימוש חוזר ונשנה מוביל לתוצאות בגילאים מאוחרים יותר.. ויש מחקרים שמראים על הקשר בין צריכה מוגזמת של חלב לבין מחלות כמו סוכרת נעורים, סרטן (סוגים שונים), בעיות בערמונית, בעיות בעצמות ועוד.
ישן 18-06-11, 21:01   #45
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

למה שתיהיו בעיות בעצמות עם יש שם סידן והסידן הרי מחזק תעצמות ולא מפרק אותן.
ישן 18-06-11, 21:03   #46
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
א. אני לא צוחק מריפטו רק על אלו שמשווים אותו לגוף השמיימי ההוא שברא את העולם (ובמקרה שעולה השוואה כזו אז כן ריפטו על הזין שלי)
ב. לא עשיתי חצי מהרזומה שלו כמו שהוא לא עשה חצי משלי כי מה לעשות שנינו אנשים שונים בתכלית וטוב שכך.
ג. אין לי שום דבר נגד שיטות האימון של הבחור, אנשים גדלים מתחזקים ומקבלים תוצאות משמעותיות דרך הדרכים שהוא מלמד, הידד וכל הכבוד!
כי אתה סתם עונה לליצן למעלה חחח הוא סתם חופר פה
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 21:04   #47
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
למה שתיהיו בעיות בעצמות עם יש שם סידן והסידן הרי מחזק תעצמות ולא מפרק אותן.
הסידן שנמצא בחלב ברובו לא נספג כמו שמציינים שהוא נספג שים לב לנתון מעניין ביותר.

אם ישנה בריחת סידן טבעית עם השנים וחלב הרי מחזק את העצמות שלך, ממליצים לך לשתות המון חלב, לאכול מוצרי חלב וכו'. אז למה יש כל כך הרבה תוספי סידן, למה מוכרים לך כדורים שיוסיפו לך סידן אם אתה צורך כל כך הרבה חלב, למה אומרים לך שאתה צריך את הכדורים הללו כי מה לעשות יש בריחת סידן, הרי אתה אוכל המון חלב. מהסיבה הפשוטה שלומר שהסידן בחלב מחזק את העצמות זה כמו לומר שאם תאכל שומן רווי יהיה לך כולסטרול גבוה והתקפי לב.. זה פשוט לא נכון בבסיסו, הקשר בין הסידן בחלב לזה שבעצמות שלך הוא ממש לא כמו שמציגים אותו.
ישן 18-06-11, 21:06   #48
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
כי אתה סתם עונה לליצן למעלה חחח הוא סתם חופר פה
אמת

ליצן שימיו ספורים אם ימשיך להיות ליצן... שלא במקומות המיועדים לליצנים..
ישן 18-06-11, 21:07   #49
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
הסידן שנמצא בחלב ברובו לא נספג כמו שמציינים שהוא נספג שים לב לנתון מעניין ביותר.

אם ישנה בריחת סידן טבעית עם השנים וחלב הרי מחזק את העצמות שלך, אז למה יש כל כך הרבה תוספי סידן, למה מוכרים לך כדורים שיוסיפו לך סידן אם אתה צורך כל כך הרבה חלב. מהסיבה הפשוטה שלומר שהסידן בחלב מחזק את העצמות זה כמו לומר שאם תאכל שומן רווי יהיה לך כולסטרול גבוה והתקפי לב..
שמע אני לא יודע לגבי זה. אבל באמת שאם הייתה לי ברירה לא הייתי שותה 2 ליטר ביום {למרות שאני אוהב מאוד חלב}. אבל קשה לי מאוד להכניס כמות כזאת של קלוריות. ולהגיד שאני מפסיק להתאמן כי זה לא בריא לשתות 2 ליטר ביום ואז לרדת במשקל וליהיות 1.96 על 70-80 קילו זה פשוט עלוב ולדעתי גם לא בריא..
ישן 18-06-11, 21:08   #50
Cuba

ציטוט:

אם ישנה בריחת סידן טבעית עם השנים וחלב הרי מחזק את העצמות שלך, ממליצים לך לשתות המון חלב, לאכול מוצרי חלב וכו'. אז למה יש כל כך הרבה תוספי סידן, למה מוכרים לך כדורים שיוסיפו לך סידן אם אתה צורך כל כך הרבה חלב, למה אומרים לך שאתה צריך את הכדורים הללו כי מה לעשות יש בריחת סידן, הרי אתה אוכל המון חלב. מהסיבה הפשוטה שלומר שהסידן בחלב מחזק את העצמות זה כמו לומר שאם תאכל שומן רווי יהיה לך כולסטרול גבוה והתקפי לב.. זה פשוט לא נכון בבסיסו, הקשר בין הסידן בחלב לזה שבעצמות שלך הוא ממש לא כמו שמציגים אותו.
לא הרבה אוהבים חלב
לא הרבה יכולים לשתות חלב בגלל הלקטוז

זה טענה ממש מפגרת זה אותה טענה למה יש מולטי ויטמין הרי יש לנו ירקות! אה נפסיק לאכול ירקות כי הגוף לא מקבל מהם ויטמינים

זה אותה טענה בדיוק
ישן 18-06-11, 21:10   #51
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:

אגב אותו דבר אתה יכול להגיד למה יש מולטי ויטמין הרי בירקות יש את כל הויטמינים אז למה עושים את זה?

אהה קובה הקדים אותי לא שמתי לב..
ישן 18-06-11, 21:11   #52
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

למה יש מולטי ויטמינים?בגלל שאין ויטמינים בפירות וירקות?
למה יש אבקות?בגלל שאין חלבון בבשר וכולי?
זה לא קשור,זה כי התיסוף הזה נוח וגם מכניס כסף כמו כל תוסף אחר...
לפי מה שאני יודע,אין מחקרים שמראים בוודאות קשר לסרטן...שוב אני יגיד,תן ביסוס למה שאתה אומר
סידן של חלב כן נספג טוב וכן עוזר בחיזוק העצם...לא יודע מאיפה אתה מביא את הטיעונים האלה...
הטיעונים שלי הם מציטוטים של גדולי המומחים בתזונה כמו לייל מקדונלד,ואלאן אראגון שקוראים ומפרשים יותר מחקרים מכולנו פה...והם אומרים שחלב זה בסדר גמור ומאוד יעיל למתאמנים,כמובן בכמויות סבירות...

עריכה :סעמק איתכם ,מה זה הטלפטיה הזאת

נערך לאחרונה על ידי !Demon!, 18-06-11 בשעה 21:15.
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 21:12   #53
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
לא הרבה אוהבים חלב
לא הרבה יכולים לשתות חלב בגלל הלקטוז

זה טענה ממש מפגרת זה אותה טענה למה יש מולטי ויטמין הרי יש לנו ירקות! אה נפסיק לאכול ירקות כי הגוף לא מקבל מהם ויטמינים

זה אותה טענה בדיוק
ממש לא, מועצת החלב דוחפת לך חלב לא כי הוא בריא אלא כי היא עושה 5 מיליארד שקל בשנה על החלב שאתה שותה.. ואם אתה מספיק נאיבי לחשוב שכל מחקר שמעלים לך לפנים נבדק ואינו משוחד זה בכלל עצוב.

לגבי הירקות, זה בכלל טענה מפגרת, אין לך צורך במולטי ויטימינים (דרך אגב רובם לא נספגים במערכת יוצאים דרך השתן בכלל) ואין אנשים שרגישים לירקות, כי ירקות אתה אמור לאכול... ואם תאכל הרבה ירקות תקבל את כל הויטימינים שאתה צריך, חלב אתה לא אמור לשתות זה מיועד לעגלים בכלל... אבל זה לא משנה, לאחר עשרות ומאות שנים, הגוף יודע לנצל את החלב ולפרק אותו גם אחרי גיל ינקות (הגיל היחיד שבו אתה שותה חלב וזה חלב אם, דרך אגב ממש לא אותו דבר כמו חלב פרה) ומה לעשות לאחר שתשתה 15 שנה 2 ליטר של חלב ביום יהיו לכך תוצאות, כמו אם תאכל כל יום שתי קילו בשר אדום במשך 15 שנה. (הגוף הוא מוכנה נהדרת, ואחרי ששוחקים אותה יש השלכות) זה סה"כ הטענה הבסיסית שאני אומר.
ישן 18-06-11, 21:15   #54
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
ממש לא, מועצת החלב דוחפת לך חלב לא כי הוא בריא אלא כי היא עושה 5 מיליארד שקל בשנה על החלב שאתה שותה.. ואם אתה מספיק נאיבי לחשוב שכל מחקר שמעלים לך לפנים נדבק ואינו משוחד זה בכלל עצוב.

לגבי הירקות אין לך צורך במולטי ויטימינים (דרך אגב רובם לא נספגים במערכת יוצאים דרך השתן בכלל) ואין אנשים שרגישים לירקות, כי ירקות אתה אמור לאכול... בבסיס שלך חלב אתה לא אמור לשתות זה מיועד לעגלים בכלל... אבל זה לא משנה, הגוף יודע לנצל את החלב ולפרק אותו ומה לעשות לאחר שתשתה 15 שנה 2 ליטר של חלב ביום יהיו לכך תוצאות, כמו אם תאכל כל יום שתי קילו בשר אדום במשך 15 שנה. (הגוף הוא מוכנה נהדרת, ואחרי ששוחקים אותה יש השלכות) זה סה"כ הטענה הבסיסית שאני אומר.
מאיפה אתה מביא את זה אחי? תביא ביסוס..

ומה זה "אין צורך במולטי ויטמין"? אתה חושב שאתה צורך מספיק ויטמינים במשך היום? אתה מודע לכמות הירקות שאתה צריך לאכול כדי לספק לגוף שלך את כל הויטמינים והמיניראלים הדרושים לו?
ישן 18-06-11, 21:17   #55
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
מאיפה אתה מביא את זה אחי? תביא ביסוס..

ומה זה "אין צורך במולטי ויטמין"? אתה חושב שאתה צורך מספיק ויטמינים במשך היום? אתה מודע לכמות הירקות שאתה צריך לאכול כדי לספק לגוף שלך את כל הויטמינים והמיניראלים הדרושים לו?
האמת שכן, אדם נורמלי שאוכל ירקות בכמות מספקת מכניס את הכמות ויטמינים הדרושה לו... אני מסתמך על העובדה שלפני שיצרו כדורים קטנטנים כאלה וחמודים, העולם התקיים והאנושות בתוכו.

אני אחפור מעט ואמצא את המחקרים שקראתי ואביא לך אותם לבחינה שלך..
אבל שוב זה עקר, כי אתה יכול להביא לי חמש מאות מחקרים שמראים אחרת, דרך אגב יש ריבוי מחקרים התומכים בטענה שחלב בריא, מה שמצחיק אותם גופים מקבלים תקציבי עתק מאותם גופים שמוכרים לך את החלב אז לך תדע

דרך אגב דיפדוף קטן בגוגל יעלה לך תוצאות מעניינות בנוגע למחקרים סותרים אודות מולטי ויטמינים

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 18-06-11 בשעה 21:20.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 21:20   #56
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

האנושות תתקיים בכל מקרה גם עם כמויות קטנות של ויטמינים זה לא משנה. אני עדיין קיים למרות שחודשיים לא אכלתי ירקות {רציני לגמריי} פה ושם עגבנייה אבל לא סלט והינה אני חיי ונושם. גם אם הייתי אוכל סלט כל יום זה בחיים לא היה מספק לי את כל הויטמינים שהגוף שלי צריך. שלא נדבר על זה שויטמין e ו d {שהם ויטמינים מאוד חשובים אגב}בקושי קיימים בירקות וסוגי מאכלים השונים ואם כן אז בכמות מאוד מאוד קטנה.
ישן 18-06-11, 21:52   #57
Cuba

אני כמעט ולא אוכל ירקות ולא לוקח מולטי בכלל
אבל אני שותה חלב אוכל אגוזים ושקדים אבל משתדל לאכול ירקות מתי שיוצא אבל גם זה מסתכם במלפפון פה ופלפל שם
ישן 18-06-11, 22:20   #58
YYY
Banned

אקיצר עד עכשיו לא הבאת מחקר אחד
והאמת כבר חשבתי שהפורום תזונה פה בדרך הנכונה ואשכרה באת והחזרת אותו 10 שנים אחורה עם מיתוסים שחשבתי שנעלמו מפה כבר

אני עדיין מחכה למחקרים
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-11, 15:01   #59
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YYY צפה בהודעה
אקיצר עד עכשיו לא הבאת מחקר אחד
והאמת כבר חשבתי שהפורום תזונה פה בדרך הנכונה ואשכרה באת והחזרת אותו 10 שנים אחורה עם מיתוסים שחשבתי שנעלמו מפה כבר

אני עדיין מחכה למחקרים
Google is your Best friend
http://lmgtfy.com/?q=reaserch+on+milk

אולי תרצה, שאני גם ארים לך את המשקולות, אולי אני גם ילעס לך את האוכל ?

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 19-06-11 בשעה 15:06.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-11, 15:09   #60
YYY
Banned

אני חוזר, תביא מחקר אחד שקראת שמקראה קשר ישיר בין חלב פרה לסרטן.
באף מחקר בעמוד הראשון של גוגל לא היה כזה
אה שכחתי, בחיים לא קראת מחקר אז איך תביא אותו

את המשקולות שלי אתה לא יכול להרים גם אם תרצה.
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה