ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-03-07, 10:08   #1
dani24
חבר מתחיל

ברירת מחדל תפריט לתת משקל רציני...

שלום לכולם

יש לי בעיה של תת משקל, שזו בעיה לא פחות קשה מאשר משקל יתר (לדעתי יותר).
אני בן 24, גובה 173, ומשקל של 50 ק"ג (הנורמלי לגובה שלי זה 65)... אני במשקל הזה מאז שהגעתי לגובה המקסימלי שלי, המשקל פשוט מסרב להשתנות!
לפני שלוש שנים התאמנתי במשך שנה וחצי, והצלחתי להעלות בערך 5 ק"ג, וזה אכזב אותי, התייאשתי, והפסקתי להתאמן (וכמובן שחזרתי בסוף לתת משקל המקורי).

החלטתי לנסות שוב, והפעם להיכנס לזה חזק, עם כל מה שזה מצריך, בצורה מסודרת ועם מטרה של 65 ק"ג תוך 4-5 חודשים.

אני צריך עזרה בבניית תפריט, אבל כזה שיהיה משולב עם אבקת עלייה במסה, כי אני לא מסוגל לדחוף המון אוכל לאורך זמן...
יש לי אחוז שומן שהרבה אנשים די מפנטזים עליו, אני חושב שזו התחלה טובה, אני אשמח לקבל הצעות לתפריט או הצעות/רעיונות בכלל...

תודה מראש!
dani24 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 10:19   #2
Krazy-Hawk
חבר פעיל

תתחיל מזה שתגש לרופא משפחה שיפנה אותך לאנדיכרינולוג (מקווה שרשמתי נכון).
בכל מקרה תת משקל בגיל כזה זה כמעט בטוח בעיה הורמונלית או חוסר של משהו בדם בקיצר אל תזניח את זה לך תבדוק קודם עם רופא.

Light Weight Baby Light Weight
Krazy-Hawk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 10:52   #3
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

תתיעץ עם אנשי מקצוע (גיל גרנות)

ויש תוספיי מזון אפקטיביים
boris19 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 11:14   #4
dani24
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Krazy-Hawk
בכל מקרה תת משקל בגיל כזה זה כמעט בטוח בעיה הורמונלית או חוסר של משהו בדם בקיצר אל תזניח את זה לך תבדוק קודם עם רופא.

עשיתי ממש לא מזמן בדיקות דם מקיפות, והכל נורמלי. היה חשש לצליאק, אבל התברר שזו לא הבעיה..
dani24 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 12:23   #5
SaBaGMaN
חבר פעיל

נתחיל בזה שאחוז שומן נמוך ללא מאסת שריר,זה כמו עגלה בלי סוסים,אף אחד לא חולם על דבר כזה (ואני לא אומר את זה כדיי ליפגוע בך חלילה)
אם עשית בדיקות והכל בסדר,אז תתחיל מיזה שתיקרא כמה מאמרים באתר על עליה במאסה וכו'..תיבדוק מה התחזוקה שלך וכמה אתה צריך להוסיף כדיי לעלות במישקל (כמובן בשריר)
במצב שלך יש לך את הפריוילגיה לא ממש לחשבן לשריר ושומן לפחות שתתמלא קצת (אני לא מדבר על ג'אנק וכאלה פשוט לא מחייב עליה "נקיה" כי אתה קודם כל צריך ליגדול קצת),חובה לשלב ספורט זה אני חושב שברור לך..
אחרי שעברת והבנת את המאמרים תרכיב לך תפריט תעלה אותו לפה וחברי הפורום יוכלו לתת לך עצות לשיפור אם צריך
יש עוד אפשרות שתיגש לאיש מיקצוע ולא תעשה הכל לבד,למרות שאני חושב שעם המון השקעה בלדעת מה עושים מתי ואיך אפשר גם לעשות את זה לבד,השאלה כמה תירצה להשקיע וכו'..
בהצלחה
SaBaGMaN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 12:38   #6
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Krazy-Hawk
הגזמת מאוד אחי,
אני לפני שהתחלתי להתאמן שקלתי כמוהו 50 קילו, והייתי יותר גבוה ממנו הייתי מטר 80,,,
ניסתי בצבא לשחק על זה ולהוריד פרופיל, הלכתי לכל מיני ועדות רפואיות שבדקו אותי, אף אחד לא הוריד לי פרופיל, כל הבדיקות שנעשו לי יצאו תקינות ביותר, אמרו לי אתה פשוט בנאדם מאוד רזה, יש עוד המון כמוך, ואין לך מה להתרגש...
אין לו מה ללכת לטרטר את עצמו אצל רופאים כל עוד הוא הולך נושם ומתפקד רגיל.
הוא פשוט צריך תפריט עתיר קלוריות מותאם אישית לעלייה במסה (שמבוסס ברוב רובו על פחמימות ולא חלבונים!!) בצמוד לתוכנית אימונים טובה להיפרטרופיה בחד"כ...(לנטוש כל פעילות אירובית בשלב זה).
זה מה שאני עשיתי (בעזרה טובה של שקים שלמים של סירייס מאס ) ועליתי המון במשקל.
אחרי שהוא יעלה במסה הגוף שלו יראה מצויין, כי הוא בטח כמוני אין לו נטייה להשמנה, הגוף שלנו פשוט לא אוהב לאגור שומן, העליה עד שלב מסויים תיהיה ברוב רובה במסת השריר.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 14:24   #7
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

למה אתה מסבכים לא תחיים.?

קח אחי.תראה מה מתאים לך ותעדכן אם יש תוצאות:http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=298
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה