ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-04-14, 16:50   #1
ben_ba
חבר פעיל

ברירת מחדל נתקע במשקלים במסה (מקפיד על הכל)!!!

אהלן חברה בשבועיים שלוש האחרונים אני נתקע במשקלים ולא מרים כמו שצריך הכוונה בנץ 2-3 חזרות במקום 5-6 ובשאר התרגילים בעיקר בחזה אני מקפיד על אוכל מספיק פחמימה מספיק חלבון עולה במשקל והכל אבל בשלוש שבועות האחרונים לא נותן אימונים כמו שצריך לפני שבוע התחלתי לקחת קריאטין הכל אני מקפיד עולה במשקל גוף בטח כרגע גם נוזלים אבל תקוע חזק במשקלים ....
מה זה יכול להיות או מה אפשר לעשות כדי לעזור ?

גובה : 177
משקל : 75.5 נכון ליום ראשון האחרון
ben_ba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-14, 17:45   #2
trhetrhe
חבר פעיל

הסמל האישי שלtrhetrhe

עוסק ב:: מדריך חדר כושר ממכללת "גבעת וושינגטון"
שלח הודעה דרך ICQ אל trhetrhe שלח הודעה דרך MSN אל trhetrhe

כמה זמן אתה עם התוכנית אימונים הנוכחית שלך?
ישן 02-04-14, 18:25   #3
ben_ba
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי trhetrhe צפה בהודעה
כמה זמן אתה עם התוכנית אימונים הנוכחית שלך?
חודש וחצי עדכנתי אותה כבר בעיקר בבנץ זה קורה...
ישן 02-04-14, 19:30   #4
דניאל7594
חבר פעיל

תשמע, יכול להיות שהמשקל שאתה מרים הוא גבוה מדיי ובגלל זה אתה ניתקע על 2-3 חזרות. למה שלא תוריד משקל ותעלה חזרות לטווח של 5-8 לצורך העניין ומאימון לאימון תוסיף משקל?
דניאל7594 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-14, 22:31   #5
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דניאל7594 צפה בהודעה
תשמע, יכול להיות שהמשקל שאתה מרים הוא גבוה מדיי ובגלל זה אתה ניתקע על 2-3 חזרות. למה שלא תוריד משקל ותעלה חזרות לטווח של 5-8 לצורך העניין ומאימון לאימון תוסיף משקל?
אמן!!
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-14, 00:10   #6
שקד בן
חבר מתחיל

אני כמעט בסיום מדריך כושר.
קראתי מה שכתבת
אם אתה במגמת עליה במשקל זה טוב וזה לא משנה ממה זה- מים וואט איוור... אי אפשר באמת לדעת מה קורה אצלך בתאי השריר...

אל תתעמק יותר מדי בכמה משקל אתה מרים ומצליח זה יבוא לבד.
כעיקרון 2-3 סטים לא מספיק . אם אתה רואה שאתה לא מצליח תמשיך עם משקל יותר נמוך לתוכנית של מתאמן מתקדם לא מתחיל ... אני מדבר על אחד שכבר יותר מכמה חודשים בחדר כושר . צריך לפחות 5-6 סטים וזה בכלל לא בושה להוריד קצת משקל בשביל להמשיך. להפך. מין הסתם שתוריד משקל בסט ה5-6 כי השריר כבר עייף. הכי חשוב בחלון ההזדמנויות . חצי שעה אחרי האימון . לאכול חלבון ופחמימות. שהפחמימה יותר דומיננטי . ב חזרה 9-10 המטרה היא להגיע מצב שהשריר לא יכול יותר. שזהו . וזה לא משנה אם תגיע לזה במשקל של קילו או 10 או 20 . העיקר שתגיע למצב שהשריר לא יכול יותר . תעשה את הסטים כמו שצריך ותאכל כמו שצריך. זה פשוט יעבוד. מדבר אחד ששנים על גבי שנים פשוט לא הצליח לעלות קילו. ועם האימונים ככה הצליח. זה עובד כמו קסם
שקד בן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-14, 13:17   #7
DaNi_LoSiKoV
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שקד בן צפה בהודעה
אני כמעט בסיום מדריך כושר.
קראתי מה שכתבת
אם אתה במגמת עליה במשקל זה טוב וזה לא משנה ממה זה- מים וואט איוור... אי אפשר באמת לדעת מה קורה אצלך בתאי השריר...

אל תתעמק יותר מדי בכמה משקל אתה מרים ומצליח זה יבוא לבד.
כעיקרון 2-3 סטים לא מספיק . אם אתה רואה שאתה לא מצליח תמשיך עם משקל יותר נמוך לתוכנית של מתאמן מתקדם לא מתחיל ... אני מדבר על אחד שכבר יותר מכמה חודשים בחדר כושר . צריך לפחות 5-6 סטים וזה בכלל לא בושה להוריד קצת משקל בשביל להמשיך. להפך. מין הסתם שתוריד משקל בסט ה5-6 כי השריר כבר עייף. הכי חשוב בחלון ההזדמנויות . חצי שעה אחרי האימון . לאכול חלבון ופחמימות. שהפחמימה יותר דומיננטי . ב חזרה 9-10 המטרה היא להגיע מצב שהשריר לא יכול יותר. שזהו . וזה לא משנה אם תגיע לזה במשקל של קילו או 10 או 20 . העיקר שתגיע למצב שהשריר לא יכול יותר . תעשה את הסטים כמו שצריך ותאכל כמו שצריך. זה פשוט יעבוד. מדבר אחד ששנים על גבי שנים פשוט לא הצליח לעלות קילו. ועם האימונים ככה הצליח. זה עובד כמו קסם
:c lap

טוב ממה להתחיל? אז ככה, ציינת שאתה מסיים מדריך כושר מה שלידיעתך נותן לך רק תעודה ואין סוף חארטות קונספירציות ושטויות של ילדי וינגייט. אם אתה באמת רוצה לעזור לאנשים אז הקורס זה בשביל שיקבלו אותך לעבוד ובשביל לדעת משו תקרא לבד ותשכח מכול מה שלמדת שם.
עם כול הכבוד ציינת שאתה בחד״כ יוץר מכמה חודשים מה שלא בהכרח אומר שאתה יודע משו כי אני מכיר חברה שמתאמנים שנתיים (בילדינג לא ליפטרים) ונראים כמו סתם עוד ילד שמשתתף בשיעורי ספורט ועושה קצת שכיבות שמיכה בבוקר.
מה שרשמת בקשר לשלוש סטים לא מועיל צריך לפחות חמש שש אז על שש סטים עוד לא שמעתי אבל יפה לדעת שמתפתח בוינגייט (או איפה שזה לא יהיה) משו חדש. בכול מקרה 3-4 סטים ואולי במקרים קיצוניים חמש יביאו ליעילות מקסימלית. 5/6-8 חזרות נמצאו כיעילים ביותר ובקשר לחלון הזדמנויות, חארטההההההההה זה המיתוס ילדי וינגייט הכי גדול שהומצא אי פעם !!!!!!!!!!! באמת גבר תקרא קצת ותלמד לבד ותראה שכול מה שזיינו לך שם תמוח זה לרוב שטויות. חלון ההזדמנויות הוא מיתוס שהוכח כשגוי אלה אם אתה בצום של 8 שעות לפני האימון (אימון ביום כיפור ) או שאתה קם בבוקר ומספיק ללכת למכון בלי להכניס כלום לפה, שזה סותר לגמרי אתהמטרה שלך מבחינת האוכל כי אם הגעת במסה למצב שלא אכלת שמונה שעות אני לא רואה תירוץ שהוא מעבר ליום כיפור ..
DaNi_LoSiKoV מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-14, 19:08   #8
אופטימוס_פריים
חבר פעיל

הסמל האישי שלאופטימוס_פריים

אם אתה נתקע בכל התרגילים:
שלב ראשון: הפסקה של שבוע (להקפיד על תזונה)
שלב שני: להתחיל תכנית חדשה

אם רק בבנץ':
תוריד משקל (לא סתם ריסט, תוריד יותר)
טכניקה טכניקה טכניקה
עוד אוכל
*תן בראש במקבילים או בפרס..
אופטימוס_פריים מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-14, 21:30   #9
DaNi_LoSiKoV
חבר מתחיל

אגב עצה שלי אם אתה לא עובד על תרגילים מורכבים (סקוואט,דדליפט וכו׳) אלה מבודד כול שריר אז ממליץ לך להוסיף דדליפט סנץ׳ אנאערף מה שצריך דבר עם מישו שמבין או עובד ss..
DaNi_LoSiKoV מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-04-14, 12:43   #10
ben_ba
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אופטימוס_פריים צפה בהודעה
אם אתה נתקע בכל התרגילים:
שלב ראשון: הפסקה של שבוע (להקפיד על תזונה)
שלב שני: להתחיל תכנית חדשה

אם רק בבנץ':
תוריד משקל (לא סתם ריסט, תוריד יותר)
טכניקה טכניקה טכניקה
עוד אוכל
*תן בראש במקבילים או בפרס..
תודה רבה הורדתי משקל מ-60 2-3 חזרות ל57.5 וכמו גדול 5 סגרתי
תגובה