ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-12, 16:43   #1
DJxDeaf
חבר מתחיל

Smile הורדה במשקל בשילוב חדר כושר ותזונה + שאלה על אבקת חלבון

היי חברים,

יצא לי להסתובב קצת בפורום ונחמד לדעת שיש כל כך הרבה אנשים שמבינים הרבה יותר ממני בכל העניין הזה של הורדה במשקל ופיתוח גוף.
אני דיי חדש בזה,

כבר 3 חודשים שאני אוכל מסודר ע"פ תפריט של דיאטנית, אני לא יורד במשקל, אבל ירדתי 4 אחוזי שומן ואני מרגיש קצת הצרה בהיקפים.

המטרה שלי היא להוריד משקל, להיות יותר חטוב ואם על הדרך יתפתח קצת שרירים, מה טוב.
אני שוקל 104 עם 28 אחוזי שומן. גובה 185. בן 24

בחודש וחצי האחרונים נרשמתי למכון כושר ו3 פעמים בשבוע אני עושה 40 דקות אירובי (מכשיר סקי, בערך 6 ק"מ) ועוד 20-30 דקות של אימוני כוח (מתח, דחיקת חזה ודחיקת רגליים) בסטים שקבעו לי המאמנים בחדר כושר.

הבעיה היא שתמיד אחרי שאני מסיים אימון יש לי נסיעה ארוכה הביתה ואני אוכל את הארוחת ערב (עם החלבון) קצת יותר משעה אחרי האימון.
האם לקיחת חלבון תתרום לי? ואם כן, אחרי כמה זמן אפשר לאכול ארוחת ערב? והאם בארוחת ערב הכמות של החלבון צריכה להיות קטנה יותר?

כמו שאמרתי, אני מנסה להוריד במשקל, וכל מה שיעזור לי בתהליך מבורך. חשבתי גם על כיוון של האבקות לשריפת שומים שיש בחנות של ישראלבודי (טרמוקאט אקסטרים וכו').

האם אני עושה משהו לא בסדר? האם הגיוני שאני לא יורד במשקל בגלל שהשומן הופך לשריר?
אני לא מבין בזה כל כך, אני עמוק באורח חיים נכון, אבל בשילוב עם החדר עכושר הלכתי לאיבוד ולא נראה כאילו הדיאטנית הכי מבינה בזה.\

אשמח לתובנות
המון תודות למי שיוכל לעזור
DJxDeaf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-12, 20:42   #2
nesiha
חבר פעיל

אם אתה רוצה לקנות חלבון וחושב שיהיה לך יותר נוח ויותר טעים איתו והוא יסגור את הפינות שחסרות לך בתפריט לך על זה
אבל אין קשר לזה שאתה אוכל שעה אחרי האימון אתה יכול לאכול מתי שבא לך העיקר שתסיים את היום עם הערכים שאתה צריך
שומן לא יכול להפוך לשריר אם אתה לא יורד במשקל תוריד קלוריות מהתפריט/תוסיף אירובי
nesiha מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-12, 21:56   #3
אופטימוס_פריים
חבר פעיל

הסמל האישי שלאופטימוס_פריים

אתה יכול לקחת איתך אבקה (שזה ממש נוח) או פסטרמה או טונה .
אופטימוס_פריים מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 00:14   #4
Lеon
חבר פעיל

חדר כושר: Your R your Own Gym

יהיה נחמד אם במשקל שלך תתחיל לקרוא קצת על תזונה, אם אתה יודע אנגלית אפילו בסיסית ממליץ BURN THE FAT,FEED THE MUSCLE של TOM VENUTO.
http://www.4shared.com/office/EAb-qu...he_Muscle.html

חוץ מזה שומן שריר, רקמות שונות לא יכולות להפוך אחד לשני זה כמו להגיד עגל יהפוך לפיל כשיגדל.
בדיקה טובה לכמה אתה יורד בשבוע תהיה 0.5-1 ק"ג בשבוע: בתנאי שאתה לא רוצה לאבד שריר.
אם אתה מאבד יותר רוב הסיכוי שאתה מאבד שריר או שנמצא בקטגוריית "OBESE" שזה ממש שמן- מה שמהווה רשימה של מחלות לעתיד כמו סכרת סוג 2,התקף לב וכו.
מה שיכל לעצור לך את ההתקדמות ההתחלתית זה יותר מדי אירובי\ יותר מדי הורדת קלוריות מתחת להמלצה היומית שלך.
זה בעצם שני הדברים שיכולים לעצור לך את ההתקדמות מבחינה מטבולית(חילוף חומרים).
הגוף שלך מתרגל לקצת קלוריות ומתחיל לשרוף שריר ולאגור שומן: ידוע כ STARVATION MODE, מצב שמופעל בעת צום או בזמן ירידה של קלוריות לאורך זמן.
מה שעושים הוא שאוכלים 3 ימים מעל לBMR( כמות הקלוריות היומית הייתי ממליץ 3 ימים של +500 קלוריות.
ואז אתה חוזר בעצם לדייטה רגילה על BMR בינוני או קטן ב-10-15% . ( 2000 קלוריות נגיד כפול 0.15, ואז פשוט מורידים מ-2000).
יש לך להוריד 24 קילו במצד טוב של שומן, שזה תהליך ושינוי סגנון חיים בשל עצמו- יכול לקחת חצי שנה של עבודה קשה בתנאי שאתה מעבד כל חודש 4 קילו.

יש מצב אתה מרחובות?, קאנטרי אזורים למה אני מכיר בחור בדיוק במצב שלך ונתונים כאלה.

אירובי עדיף להתחיל מ-3 פעמיים בשבוע ולהגיע ל 5 או אפילו 6 פעמיים בשבוע אירובי, אם אתה רוצה לאבד שומן בצורה האפקטיבית ביותר (25-40 דקות דופק 150+).
אירובי 3 פעמיים בשבוע מומלץ לעשות שבועיים שלושה ואז לעלות אינטנסיביות או זמן.
תשים לב שאתה מעצים את אימוני הכח שלך כלומר תמיד עושה יותר שכיבות שמיכה , מתח וכו, כלומר משתפר ומתחזק.
Lеon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 14:54   #5
DJxDeaf
חבר מתחיל

תודה רבה על כל העזרה!
לאון, אני לא מרחובות, אני מחולון ומתאמן בתל אביב..
ממה שקראתי פה החלטתי שאני אקנה אבקת חלבון ביחס 1:1 ושורף שומנים
אני גם אפחית יותר בפחמימות שאני אוכל ואוסיך לחלבונים.
DJxDeaf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 17:28   #6
Lеon
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי djxdeaf צפה בהודעה
תודה רבה על כל העזרה!
לאון, אני לא מרחובות, אני מחולון ומתאמן בתל אביב..
ממה שקראתי פה החלטתי שאני אקנה אבקת חלבון ביחס 1:1 ושורף שומנים
אני גם אפחית יותר בפחמימות שאני אוכל ואוסיך לחלבונים.
בכיף בהצלחה רק תזכור למדוד היקפים כל שבוע: אם אתה יורד במותן זה שומן, אם אתה עולה במותן, אתה עושה משהו לא טוב- אם אתה יורד רק 200-500 גרם שומן בשבוע שוב משהו לא נכון צריך לגוון וכו.
אם תהיה לך כל שאלה אשמח לעזור.
ישן 09-04-12, 17:42   #7
JuJitsu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lеon צפה בהודעה
יהיה נחמד אם במשקל שלך תתחיל לקרוא קצת על תזונה, אם אתה יודע אנגלית אפילו בסיסית ממליץ burn the fat,feed the muscle של tom venuto.
http://www.4shared.com/office/eab-qu...he_muscle.html

חוץ מזה שומן שריר, רקמות שונות לא יכולות להפוך אחד לשני זה כמו להגיד עגל יהפוך לפיל כשיגדל.
בדיקה טובה לכמה אתה יורד בשבוע תהיה 0.5-1 ק"ג בשבוע: בתנאי שאתה לא רוצה לאבד שריר.
אם אתה מאבד יותר רוב הסיכוי שאתה מאבד שריר או שנמצא בקטגוריית "obese" שזה ממש שמן- מה שמהווה רשימה של מחלות לעתיד כמו סכרת סוג 2,התקף לב וכו.
מה שיכל לעצור לך את ההתקדמות ההתחלתית זה יותר מדי אירובי\ יותר מדי הורדת קלוריות מתחת להמלצה היומית שלך.
זה בעצם שני הדברים שיכולים לעצור לך את ההתקדמות מבחינה מטבולית(חילוף חומרים).
הגוף שלך מתרגל לקצת קלוריות ומתחיל לשרוף שריר ולאגור שומן: ידוע כ starvation mode, מצב שמופעל בעת צום או בזמן ירידה של קלוריות לאורך זמן.
מה שעושים הוא שאוכלים 3 ימים מעל לbmr( כמות הקלוריות היומית הייתי ממליץ 3 ימים של +500 קלוריות.
ואז אתה חוזר בעצם לדייטה רגילה על bmr בינוני או קטן ב-10-15% . ( 2000 קלוריות נגיד כפול 0.15, ואז פשוט מורידים מ-2000).
יש לך להוריד 24 קילו במצד טוב של שומן, שזה תהליך ושינוי סגנון חיים בשל עצמו- יכול לקחת חצי שנה של עבודה קשה בתנאי שאתה מעבד כל חודש 4 קילו.

יש מצב אתה מרחובות?, קאנטרי אזורים למה אני מכיר בחור בדיוק במצב שלך ונתונים כאלה.

אירובי עדיף להתחיל מ-3 פעמיים בשבוע ולהגיע ל 5 או אפילו 6 פעמיים בשבוע אירובי, אם אתה רוצה לאבד שומן בצורה האפקטיבית ביותר (25-40 דקות דופק 150+).
אירובי 3 פעמיים בשבוע מומלץ לעשות שבועיים שלושה ואז לעלות אינטנסיביות או זמן.
תשים לב שאתה מעצים את אימוני הכח שלך כלומר תמיד עושה יותר שכיבות שמיכה , מתח וכו, כלומר משתפר ומתחזק.
leon אתה יכול להביא קישור נוסף לסספר,הקישור הזה שבור
JuJitsu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 20:07   #8
Lеon
חבר פעיל

יו בכיף העיקר להאיר קצת את האנשים שפה העלתי מהמחשב:
http://www.2shared.com/document/oboS...he_Muscle.html
שלא יהיו פה יגורים למינהם בעל "מאמרים" וכל מיני תזונאים מומחים בני יום.

אם יש לך בקשה לאיזה ספר בכל תחום אם זה לחלבון,דייטות דלות פחמימה כל הATKINS למינהם או כל דבר אחר בקשר לתזונה אולי אוכל לתת כיוון לספר טוב.
http://www.insideyourdiet.com/68/bur...muscle-review/
ישן 09-04-12, 23:58   #9
JuJitsu
חבר פעיל

הורדתי את הספר על חלבון,בקריאה,אגב הוא מדבר שם הרוב על אנשי מדע וכו',אז מי שטען ההפך מוזמן לקרוא.
ברגע שנאי אסיים את שני אלה,נדבר ואני אראה מה הלאה,אם אני לא טועה הספר הזה מתמקד בחיטוב עם שמירת שריר לא? לפי השם..
JuJitsu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-12, 14:50   #10
Lеon
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jujitsu צפה בהודעה
הורדתי את הספר על חלבון,בקריאה,אגב הוא מדבר שם הרוב על אנשי מדע וכו',אז מי שטען ההפך מוזמן לקרוא.
ברגע שנאי אסיים את שני אלה,נדבר ואני אראה מה הלאה,אם אני לא טועה הספר הזה מתמקד בחיטוב עם שמירת שריר לא? לפי השם..
ספר תזונה בסיסי למי שרוצה לדעת איך לבנות תפריט לפי הצרכים ומפיץ כמה מיתוסים בדרך-סה"כ בהשוואה לספרים אחרים שמתמקדים בדבר אחד ומפריחים דברים אחרים זה ספר מומלץ.
ספר שכולם יכולים לקבל ממנו משהו גם בילדר וגם אדם פשוט שרוצה לשמור על אורך חיים בריא.
ואם אתה מתכוון לספר של ברד פילו כמה חלבון ספר נחמד לא יותר, יותר אהבתי את הספר שלו על צום eat stop eat למרות שצום זה לא אנאבולי בכלל.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא