ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-08, 20:38   #21
^סהר^אבוטבול^
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל ^סהר^אבוטבול^

תביאו תמונות
^סהר^אבוטבול^ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 20:38   #22
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ניגרי אתה רציני? הוא מקבל 100 אלף שקל כל שנה? אז איך התחרויות והפרסים כל כך עלובים?
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 20:44   #23
yaronas
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
ניגרי אתה רציני? הוא מקבל 100 אלף שקל כל שנה? אז איך התחרויות והפרסים כל כך עלובים?
כי הוא לוקח את זה היישר לכיס..
yaronas מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 21:10   #24
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

מאה אלף מהמועצה להסדר הימורים בספורט, באישור מנהל הספורט, ועוד הקצבה נכבדת מאי אף בי בי העולמי.
בנוסף כל מתחרה משלם כ 600 שקל הרשמה ודמי חברות באיגוד.
הוצאות? את האולם בהדר יוסף הוא מקבל בברטר, על קלאב הוטל אני בווגדאות יודע שהוא לא משלם, מר דרום מתנהל בקלאב הוטל אילת אז אני מניח שזה אותו סידור פלוס מינוס (רשת) - המתחרים לא זוכים לאגורה, אפילו לא לאיזה תוסף מזון, או משהו.
בשורה התחתונה אני מתקשה להבין מדוע אנשים מתחרים אצלו, למעט צעירים טרום גיוס שיכולים להשיג כך מעמד של ספורטאי מצטיין (ואין מה לדבר - את זה הוא מוסמך לסדר וגם סידר לכמה אנשים), או חברה כמו מאור וספיר שבונים על קריירה בחו"ל.
מתחרים שחושבים רק על הזירה המרקומית יכולים בכיף להתחרות רק בנאבא, לזכות ליחס הוגן וראוי - ואולי גם להרוויח כמה לירות.
רק נאבא!

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 21:16   #25
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
מאה אלף מהמועצה להסדר הימורים בספורט, באישור מנהל הספורט, ועוד הקצבה נכבדת מאי אף בי בי העולמי.
בנוסף כל מתחרה משלם כ 600 שקל הרשמה ודמי חברות באיגוד.
הוצאות? את האולם בהדר יוסף הוא מקבל בברטר, על קלאב הוטל אני בווגדאות יודע שהוא לא משלם, מר דרום מתנהל בקלאב הוטל אילת אז אני מניח שזה אותו סידור פלוס מינוס (רשת) - המתחרים לא זוכים לאגורה, אפילו לא לאיזה תוסף מזון, או משהו.
בשורה התחתונה אני מתקשה להבין מדוע אנשים מתחרים אצלו, למעט צעירים טרום גיוס שיכולים להשיג כך מעמד של ספורטאי מצטיין (ואין מה לדבר - את זה הוא מוסמך לסדר וגם סידר לכמה אנשים), או חברה כמו מאור וספיר שבונים על קריירה בחו"ל.
מתחרים שחושבים רק על הזירה המרקומית יכולים בכיף להתחרות רק בנאבא, לזכות ליחס הוגן וראוי - ואולי גם להרוויח כמה לירות.
רק נאבא!

מחזק!רק נאבא אחים שלי!
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 21:57   #26
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ינעל העולם איזה תחרות כיפית....!

קודם כל כבוד לארטיום התותח שבא איתנו ובידר אותי כל היום ,אני חולה עליך אח קטן רוסי ומגניב שלי !

לפני שנכנס לתחרות אני רוצה לחלק מחמאות ראויות לחלוטין לכמה אנשים.
גיל גרנות :אתה שפל,אתה נקניק ,אבל אני חולה עליך !היום היו צחוקים שלא היו הרבה הרבה זמן !
אביב עומר : שיחזור של הסטרפטיז שירותים מאוגוסט ! חח רק שהפעם אני עם ריבועים בבטן חחח
גדלת בטירוף אחי ,אתה בדרך הנכונה ,רק לחטב לחטב !

לתחרות עצמה:

מקום ראשון הלך למישל טרוני ,היה גדול ,היה יחסית חטוב ,וזאת תחרות פיתוח גוף והמאסה היא שיקול עיקרי פה ,אין מה לעשות ,זה הספורט. כל הכבוד על המקום הראשון !

מקום שני היה אור ביטון ,והוא היה מבחינת חיטוב ברמה אחרת מעל כל התחרות הזאת ,יכולת להכניס מטבעות של שקל בין הריבועים שלו בבטן ! הרגליים שלו השתפרה ,אבל הגב עדיין חלש ודורש שיפור משמעותי ,אני בטוח ומשוכנע באלף אחוז שאתה תשתפר ותתקדם ותהיה אחד החזקים בארץ ,כי מעטים החבר'ה פה שיכולים להתחטב ולהתייבש כמוך ,אני אוהב אותך מאוד אחי ,ואני גאה בך ,נתת הופעה של מלך ,וקיבלת את המקום השני בכבוד ,למרות שזה לא קל כשאתה מגיע כל כך טוב עדיין להפסיד ...כל הכבוד ,כל הכבוד ושוב פעם כל הכבוד !

עוד מתחרה שהתבלט בעייני היה אוסמא דגש ,מתחרה צעיר שלקח שני בנוער של נאבא ,יש לו מבנה טוב ,ופול מאסל מעולה ,רק צריך להתחדד ולהוסיף מסה ,אבל הפוטנציאל של הילד הזה בשמיים!

מעבר לכך היו הופעות אורח של מאור זרדז ועמית "בר כוח" ספיר ,
מאור כיום הוא הבאדיבילדר הכי טוב בארץ ,אין אפס ,הוא ללא ספק מ-ו-ש-ל-ם ...מסיבי ,זרועות מפוצצות,גב ברמה הכי גבוהה שיש ,רגליים ברמה עולמית (ואני רציני לחלוטין !) וחזה פסיכי ,אין פוזה שהוא נראה בה רע ,באמת מתקדם בקצב מסחרחר , כל הכבוד מאור !!

עמית ספיר הוא המתחרה הכי חזק שיש למאור היום בארץ,הוא הישתפר המון ,וpound For Pound עם המסה שיש לו על הגובה שלו ,הוא הולך חזק חזק עם מאור ראש בראש ,רגליים מעולות ,הרגל האחורית הכי טובה בארץ יד אחורית בין הטובות שיש פה ,חסר לו עוד קצת מסה כוללת והוא יהיה הכי איכותי בארץ ,הבחורצ'יק מתחרה עוד 9 שבועות באליפות אירופה בספרד,ושיהיה לו הרבה בהצלחה ,עשינו איתו ראיון וידאו והיה מצחיק לגמרי

תחרות מצויינת! תמונות יעלו עוד הלילה .

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 22:49   #27
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

מסכים איתך בהרבה דברים אחי, אבל לא בזה שהיתה "תחרות מצוינת".
תחרות עם שישה מתחרים (ובערך חמישים איש בקהל), שרובם מגיעים לגמרי לא מוכנים - לא יכולה להיות תחרות מצוינת.
תחרות מצוינת זו התחרות שאלי הרים השנה במר ישראל של נאבא, כשרק בקטגוריה של ה 75 היו עשרה מתחרים - כשעאדל המעולה הלך ראש בראש עם חוסאם, כשיוני הפגיז מול אלי כושי, כשהיתה רמה טובה בפיטנס נשים, בפיטנס גברים, ואפילו במאסטרים, כשאנשים ירדו מהבמה עם כסף מזומן ולא עם הזין ביד - זו תחרות מצוינת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 22:52   #28
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
תחרות עם שישה מתחרים (ובערך חמישים איש בקהל), שרובם מגיעים לגמרי לא מוכנים - לא יכולה להיות תחרות מצוינת.
תחרות מצוינת זו התחרות שאלי הרים השנה במר ישראל של נאבא, כשרק בקטגוריה של ה 75 היו עשרה מתחרים - כשעאדל המעולה הלך ראש בראש עם חוסאם, כשיוני הפגיז מול אלי כושי, כשהיתה רמה טובה בפיטנס נשים, בפיטנס גברים, ואפילו במאסטרים, כשאנשים ירדו מהבמה עם כסף מזומן ולא עם הזין ביד - זו תחרות מצוינת.

התחרות הייתה מצויינת מההסתכלות האישית שלי ,לא בהתרחשות כללית ,אתה צודק במה שאתה אומר ,אבל ביחס לתחרות איזורית ,היה מגניב לאללה

ישן 15-03-08, 22:54   #29
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
אלי הכושי, גדל מאז התחרות בהרבה, צפו לפייט רציני השנה

ורק לפרוטוקול, השם המלא שלו זה אלי אלפרוד*
ישן 15-03-08, 23:22   #30
Cortex
חבר פעיל

מה עפ תמונות אנשייםם ????
של מאור מישל ואור ...
Cortex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 23:24   #31
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Cortex
מה עפ תמונות אנשייםם ????
של מאור מישל ואור ...

יעלו בשעה בקרובה

ישן 15-03-08, 23:28   #32
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

שני תמונות לבנתיים עד שתעלה גלרייה מסודרת לאתר
1.http://img98.imageshack.us/img98/840...38largegi5.jpg
2.http://img86.imageshack.us/img86/230...52largekf2.jpg

עוד דבר אחד אחרון שרציתי לעשות ושכחתי זה לפרגן ל2 אנשים שמאוד יקרים חשובים וקרובים לליבי
1.גיל גרנות, האיש והאגדה בשבילי,מורה לדרך,הוא כמו אבא בשבילי בכל העניין של הפיתוח גוף אני כל הזמן לומד ממנו והשיתוף פעולה ביננו נהדר אני עבדתי עם עוד אנשי מקצוע אבל איתו זה שונה..עם גיל זה יותר אישי ,משפחתי ומקצועי..גיל הביא אותו לשיאים בלתי נתפסים מבחינתי..אני ב7 חודשים התחריתי ב2 תחרויות על 4.5 אחוז שומן כאשר היה שיפור משמעותי בין אחת לשניה שסך הכל היה לי 4 חודשים אוף סיזן בין אחת לשניה ועדיין הצלחתי להשתפר ולהגיע בכושר שיא לתחרות הנוכחית והרבה בזכות הבנאדם הזה שעבד איתי צמוד ודאג לי לכל מה שאני צריך..אז באמת מכל הלב תודה על הכל!
2.ארבל-אתה כמו אח גדול בשבילי..חבר אמיתי תמיד שם בשבילי שאני צריך עצה,תמיכה או סתם מישהו שיחזיר אותו לקרעקע ויחדיר בי מוטיבציה..אני חייב לומר שהיתי דיי שבור אחרי התחרות היום כי באתי עם ציפיות שיא וקצת התאכזבתי אבל ארבל פשוט הרים אותי מהקרשים וגרם לי להרגיש הכי טוב בעולם..אני מקווה שאני אוכל להחזיר לך באותו מטבע בעתיד כשאתה תתחרה..אז באמת תודה על הכל
ישן 15-03-08, 23:32   #33
Cortex
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
שני תמונות לבנתיים עד שתעלה גלרייה מסודרת לאתר
1.http://img98.imageshack.us/img98/840...38largegi5.jpg
2.http://img86.imageshack.us/img86/230...52largekf2.jpg

עוד דבר אחד אחרון שרציתי לעשות ושכחתי זה לפרגן ל2 אנשים שמאוד יקרים חשובים וקרובים לליבי
1.גיל גרנות, האיש והאגדה בשבילי,מורה לדרך,הוא כמו אבא בשבילי בכל העניין של הפיתוח גוף אני כל הזמן לומד ממנו והשיתוף פעולה ביננו נהדר אני עבדתי עם עוד אנשי מקצוע אבל איתו זה שונה..עם גיל זה יותר אישי ,משפחתי ומקצועי..גיל הביא אותו לשיאים בלתי נתפסים מבחינתי..אני ב7 חודשים התחריתי ב2 תחרויות על 4.5 אחוז שומן כאשר היה שיפור משמעותי בין אחת לשניה שסך הכל היה לי 4 חודשים אוף סיזן בין אחת לשניה ועדיין הצלחתי להשתפר ולהגיע בכושר שיא לתחרות הנוכחית והרבה בזכות הבנאדם הזה שעבד איתי צמוד ודאג לי לכל מה שאני צריך..אז באמת מכל הלב תודה על הכל!
2.ארבל-אתה כמו אח גדול בשבילי..חבר אמיתי תמיד שם בשבילי שאני צריך עצה,תמיכה או סתם מישהו שיחזיר אותו לקרעקע ויחדיר בי מוטיבציה..אני חייב לומר שהיתי דיי שבור אחרי התחרות היום כי באתי עם ציפיות שיא וקצת התאכזבתי אבל ארבל פשוט הרים אותי מהקרשים וגרם לי להרגיש הכי טוב בעולם..אני מקווה שאני אוכל להחזיר לך באותו מטבע בעתיד כשאתה תתחרה..אז באמת תודה על הכל
מעריכים מאוד את השיפור שעשית וכל הכבוד על המקום שני .. מלך !1
Cortex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 23:37   #34
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Cortex
מעריכים מאוד את השיפור שעשית וכל הכבוד על המקום שני .. מלך !1
תודה אחי!!!(=
ישן 15-03-08, 23:38   #35
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

קצת פאפרצי !
ארבל המתעלל 2 ?!

הניגרי לשלטון !

אויש ,כמה יצאתי רע בתמונה הזאת ,שמישהו יזכיר לי כל פעם לכווץ את יד שמאל כוס אמא של העולם הזה !דרך אגב ,אני לבן כמו אלי לוזון הא ?!

אור ביטון ,מלך ישראל ! חי חי וחטוב !

ישן 15-03-08, 23:47   #36
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
קצת פאפרצי !
ארבל המתעלל 2 ?!

הניגרי לשלטון !

אויש ,כמה יצאתי רע בתמונה הזאת ,שמישהו יזכיר לי כל פעם לכווץ את יד שמאל כוס אמא של העולם הזה !דרך אגב ,אני לבן כמו אלי לוזון הא ?!

אור ביטון ,מלך ישראל ! חי חי וחטוב !
אני לא מת על התמונה האחרונה אבל לפחות בתמונה איתך יצאתי טוב חחח
תשמעו התמונות לא מחמיאות לארבל.. ראיתי אותו פנים מול פנים ויסכימו איתי גם אחרים שראו אותו הוא הרבה יותר גדול ומרשים מה שכן אני גם ראיתי אותו חצי ערום ואני יכול לומר בודאות שלא האמנתי למראה עיני..לארבל יש רגליים חטובות ברמות שלא נתפסות ביחס לשלב שהוא נמצא..אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שהוא יהיה על 5 אחוז שומן..זה פשוט נראה כמו החלה של שבת עם כל ההפרדות והראשים יוצאים להם החוצה בצורה מפלצתית..ואי אפשר לשכוח את הגב העצום שיש לו..יש אפילו יש סימנים לקוביות..בהחלט מרשים..
ועוד דבר ארבל אלוף בפוזינג..הוא יכול ללמד 80 אחוז מהמתחרים בארץ פוזינג מבלי שהוא עלה לבמה אפילו פעם אחת..פשוט תעלומה הבחור..
ישן 15-03-08, 23:47   #37
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

הניגרי הענק ענק! ממש גדל.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-08, 23:49   #38
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
אני לא מת על התמונה האחרונה אבל לפחות בתמונה איתך יצאתי טוב חחח
תשמעו התמונות לא מחמיאות לארבל.. ראיתי אותו פנים מול פנים ויסכימו איתי גם אחרים שראו אותו הוא הרבה יותר גדול ומרשים מה שכן אני גם ראיתי אותו חצי ערום ואני יכול לומר בודאות שלא האמנתי למראה עיני..לארבל יש רגליים חטובות ברמות שלא נתפסות ביחס לשלב שהוא נמצא..אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שהוא יהיה על 5 אחוז שומן..זה פשוט נראה כמו החלה של שבת עם כל ההפרדות והראשים יוצאים להם החוצה בצורה מפלצתית..ואי אפשר לשכוח את הגב העצום שיש לו..יש אפילו יש סימנים לקוביות..בהחלט מרשים..
ועוד דבר ארבל אלוף בפוזינג..הוא יכול ללמד 80 אחוז מהמתחרים בארץ פוזינג מבלי שהוא עלה לבמה אפילו פעם אחת..פשוט תעלומה הבחור..
חחח עם מחמאות כאלו אני עוד אחשוב שהתרשמת.

ישן 15-03-08, 23:54   #39
mickey
חבר מתחיל

מספיק ללקק אחד לשני
תעלו עוד תמונות של מאור!
ישן 15-03-08, 23:54   #40
Cortex
חבר פעיל

בונא מאור מפלצתת .. מעניין איך יראה במר ישראל