ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-10-09, 19:02   #1
dmiftah
חבר פעיל

ברירת מחדל סקוואט עוזר לאנשים בעלי adhd (בעיות קשב וריכוז..)

טוב אז ככה,רשמתי את הכותרת הזאת בעיקר כדי שזה ימשוך את העין..
אתמול היה הסקוואט הראשון שלי במכון,נרד מהעניין שלא עשיתי אותו טוב וכולי וכולי..
בכל מקרה,אני נער כבן 14.5 שסובל מבעיות קשב וריכוב והיפראקטיביות (adhd) ולוקח כל בוקר קונצרטה במינון של כ72 מ"ג.. ההשפעה של הכדורים פגה בערך בשעה 7 בערב,ומאז זה גיהנום להיות איתי..
לא משנה,לא עושה מה שאומרים לו,צועק על ההורים,מכין אוכל באמצע הלילה ועוד ועוד ועוד..
בקיצור כמו שאמרתי אתמול היה הסקוואט הראשון שלי,ואחרי שסיימתי את האימון,חזרתי עם מין תחושה מוזרה כזאת הביתה,לא כמו כל אימון שאני חוזר עם תחושת רעב ואטרף של אחרי אימון..
אלא תחושה מוזרה של שקט כזה בגוף,וזה נמשך לאורך כל הערב אפילו..
הייתי שקט יותר ומרוכז הרבה יותר,לא הייתה לי בכלל את התזוזתיות יתר שיש לי,ולא הייתי עייף..
בכל מקרה,אני לא חושב שעשו על זה מחקרים,אבל אני מאמין שהסקוואט הוא גם עוזר מאוד לאנשים עם בעיות קשב וריכוז,ידוע שלסקוואט יש חלק חשוב מאוד על המערכת ההורמונאלית ושהוא מפריש כמויות אדירות של הורמונים,אז כנראה בין היתר הוא מפריש גם דופמין אני חושב..
בכל מקרה,אני חושב שצריך לעשות על זה מחקר.. וסתם רצתי לרשום את זה
תגידו מה דעתכם בבקשה,נכון? לא נכון? צריך לעשות מחקר? להוכיח את זה?
כי זה יכולה להיות פריצת דרך פשוט.. אם יהיו מחקרים שיוכיחו בוודעות שסקוואט עוזר לאנשים עם בעיות קשב וריכוז,אולי המאמנים בארץ ישתכללו קצת עם הידע שלהם
dmiftah מנותק   הגב עם ציטוט