ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-12-06, 20:36   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
ברירת מחדל מפגש ענקים .

היום היה לי את הכבוד והעונג , להיות אורח בביתו של אביב עומר , הלא הוא הניגרי הענק .

היינו צריכים לעשות אימון משותף אך אביב היה חולה ,
אז אחרי שירדנו על צ"יטינג עצבני של עוגות , אביב כתב לי תוכנית תוזנה מפורטת (לאור ניסיונו העשיר בתחום התחרויות ) , ישבנו וצפינו בסרטיו של הניגרי מכל התחרויות שהוא עשה והיה נחמד לעקוב אחרי השינויים והתקדמותו העיקבית בפיתוח הגוף .

ברצוני להודות לאביב על האירוח החם ממנו זכיתי לקבל היום , ואני מאוד מקווה לראות אותו אצלי בחג החנוכה הקרוב עם כמה קילוגרמים פחות מעל גופי .

עוד דבר נוסף שלא קשור לנושא .

כל חבריי הפורום מתבקשים לפתוח יומנים ולסמן 22.2.2007 סמינר של פיתוח הגוף מטעם איגוד Nabba . הסמינר יערך במלון מרידייאן , לפרטים נוספים כנסו לאתר של Nabba
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-06, 20:37   #2
The Rock
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל The Rock שלח הודעה דרך AIM אל The Rock שלח הודעה דרך MSN אל The Rock

יש הנחה לחיילים..!?
The Rock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-06, 20:54   #3
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Rock
יש הנחה לחיילים..!?
חחחח זה עשרים שקל!
לכמה יורידו לך? 15 שקלים?

"In a Place There Is Life - There Is Hope"
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-06, 20:55   #4
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
היום היה לי את הכבוד והעונג , להיות אורח בביתו של אביב עומר , הלא הוא הניגרי הענק .

היינו צריכים לעשות אימון משותף אך אביב היה חולה ,
אז אחרי שירדנו על צ"יטינג עצבני של עוגות , אביב כתב לי תוכנית תוזנה מפורטת (לאור ניסיונו העשיר בתחום התחרויות ) , ישבנו וצפינו בסרטיו של הניגרי מכל התחרויות שהוא עשה והיה נחמד לעקוב אחרי השינויים והתקדמותו העיקבית בפיתוח הגוף .

ברצוני להודות לאביב על האירוח החם ממנו זכיתי לקבל היום , ואני מאוד מקווה לראות אותו אצלי בחג החנוכה הקרוב עם כמה קילוגרמים פחות מעל גופי .

עוד דבר נוסף שלא קשור לנושא .

כל חבריי הפורום מתבקשים לפתוח יומנים ולסמן 22.2.2007 סמינר של פיתוח הגוף מטעם איגוד NABBA . הסמינר יערך במלון מרידייאן , לפרטים נוספים כנסו לאתר של NABBA , .
פייייייי קיצר נהנתם אני מבין
בקשר לסמינר אני חושב שאני יבוא, תלוי איך הבגרות מסתדרת, כרגע אני בא.
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-06, 20:58   #5
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

נראה לי אני בא איפה הסמינר נמצא?
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-06, 20:59   #6
The Rock
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל The Rock שלח הודעה דרך AIM אל The Rock שלח הודעה דרך MSN אל The Rock

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meni32
:):):):) זה עשרים שקל!
לכמה יורידו לך? 15 שקלים?
:):):):) הלוואי יהיה לי מספיק כסף לשתייה בשק"ם..5 שקל שתייה קרה גדולה...

מזה כולל הסמינר הזה בכלל!?
The Rock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 16:00   #7
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

היה תענוג לארח אותך יואב, חבל לי שלא התאמנו, אבל אתה כבר מכיר אותי, אני חולה הרבה מידי.
זכור לך בכרטיס ביקור שעשית לי, גם אז הייתי חולה, וגם אחרי החתונה, והשנה כבר ארבע פעמים.
אני חושש שהמערכת החיסונית שלי נשכחה איפשהו בבית חולים רמב"ם, ויש לי כוונה להגיע לשם בקרוב לחפש אותה :cry_1:
הכי בעסה בלהיות חולה זה שאתה לא יכול לאכול כמו שצריך, זה פאקינג מעכב לי את העלייה שהלכה כל כך טוב (עליתי כבר 13 קילו מהתחרות, ועדיין רואים את הקוביות).
בכל אופן אני כבר מתאושש (עד הפעם הבאה ) ומקווה שבוע הבא להפציץ יחד עם השותף המטורף שלי (הרבה זמן חיפשתי מישהו יותר משוגע ממני, אבל בנאדם שנסע מטבריה לחיפה כדי לרכוש חוברות של פלקס, זה עוד לא חשבתי שקיים. אני פשוט בוכה דמעות באימונים איתו. תענוג ).
אל דאגה, הניגרי מתוכנן להגיע לאשדוד, רק תגיד למדריך השמן שיבוא עם מעיל באותו יום.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 16:25   #8
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
היה תענוג לארח אותך יואב, חבל לי שלא התאמנו, אבל אתה כבר מכיר אותי, אני חולה הרבה מידי.
זכור לך בכרטיס ביקור שעשית לי, גם אז הייתי חולה, וגם אחרי החתונה, והשנה כבר ארבע פעמים.
אני חושש שהמערכת החיסונית שלי נשכחה איפשהו בבית חולים רמב"ם, ויש לי כוונה להגיע לשם בקרוב לחפש אותה :cry_1:
הכי בעסה בלהיות חולה זה שאתה לא יכול לאכול כמו שצריך, זה פאקינג מעכב לי את העלייה שהלכה כל כך טוב (עליתי כבר 13 קילו מהתחרות, ועדיין רואים את הקוביות).
בכל אופן אני כבר מתאושש (עד הפעם הבאה ) ומקווה שבוע הבא להפציץ יחד עם השותף החולה נפש שלי (הרבה זמן חיפשתי מישהו יותר משוגע ממני, אבל בנאדם שנסע מטבריה לחיפה כדי לרכוש חוברות של פלקס, זה עוד לא חשבתי שקיים. אני פשוט בוכה דמעות באימונים איתו. תענוג ).
אל דאגה, הניגרי מתוכנן להגיע לאשדוד, רק תגיד למדריך השמן שיבוא עם מעיל באותו יום.
אולי זה בגלל הדיאטה הקיצונית שלך...(הסיבה למערכת החיסונית החלשה)
ישן 08-12-06, 16:33   #9
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אולי זה בגלל הדיאטה הקיצונית שלך...(הסיבה למערכת החיסונית החלשה)
אולי פשוט גנטיקה דפוקה.
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 16:46   #10
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

זה פשוט רגישות לקור, לא יותר ולא פחות.
אני בנאדם של קיץ, החורף - בעיקר החורף המטומטם ונטול הגשמים שיש לנו בארץ - הוא פשוט לא בשבילי.
וגולן כדאי שתרגיע.
אל תנסה להתחיל פה משהו כי אני לא יורד לרמה של אנשים קנאים כמוך, ותזכור מי הדרג ומי הזרג, ומי הפסיד בפעם האחרונה שניסית להרגיז אותי.
ילד מסכן.
ישן 08-12-06, 16:56   #11
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
אני בנאדם של קיץ, החורף - בעיקר החורף המטומטם ונטול הגשמים שיש לנו בארץ - הוא פשוט לא בשבילי.
וגולן כדאי שתרגיע.
אל תנסה להתחיל פה משהו כי אני לא יורד לרמה של אנשים קנאים כמוך, ותזכור מי הדרג ומי הזרג, ומי הפסיד בפעם האחרונה שניסית להרגיז אותי.
ילד מסכן.

שים לב שאתה לא צורך יותר מדי משתנים/חומרים שגורמים להשתנה כמו קפאין/אפדרין וכו'
זה יכול לדלל לך באופן משמעותי את הויטמינים/מינרלים או למנוע ספגתם בגוף וכתוצאה מכך לפגוע במערכת החיסונית שלך.
ניגרי שלחתי לך מייל אתמול בלילה כנס אליו.
ישן 08-12-06, 17:03   #12
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

אדון ניגרי ענק, אני מצטער אם נעלבת, לא התכוונתי לומר משהו פוגע, פשוט אנשים שחולים הרבה סביר להניח שמבחינה גנטית, יש להם מערכת חיסונית חלשה, לכן יכול להיות שזה גנטיקה דפוקה.
לגביי הדבר השני, רשמת לי "תזכור מי הפסיד בפעם האחרונה" אני מצטער אבל אני לא יודע על מה אתה מדבר, אני לא מכיר אותך באופן אישי ואין לי כלום נגדך, אולי אתה מתבלבל עם מישהו אחר, בכל אופן, לא היית צריך להעליב אותי ולקרוא לי זרג, זה לא במקום ואני מצפה שתתנצל.

גולן
מנהל הפורום.
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 17:28   #13
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
.
tell me about it
החורף הזה מחרפן! כל מי שאני מדבר איתו לא מרגיש טוב, כל אחד זה תופס אותו בצורה אחרת,
אני אישית בחיים לא היה לי חורף כזה מאוקטובר אני רק חולה ולא מרגיש טוב, היה לי דלקת ריאות שברוך השם עברה, עכשיו אני עם אנטיביוטיקה בגלל סינוסיטיס, ובכלל כבר חודשיים הרגשה כללית לא משהו בעיקר במערכת הנשימה, אתה מכיר את זה שיש לך גירוי להשתעל וזה מציק!

מה יהיה תגיד לי אמרתי אולי בדיקת דם תגיד שיש מחסור במשהו אולי ויטמינים?, אבל אחרי כל האבקות חלבון והסייקלים של הקריאטין אני מפחד לעשות בדיקת דם שהרופא לא ירביץ לי

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 17:34   #14
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

עומרי אני מצטער אבל המייל שלי הישן כבר לא קיים, כי החזרתי את המחשב לחברה (עם וירוס מהשטן מתנה על חשבון הבית).
קח מיואב את המייל החדש שלי, ותקשר איתי חופשי.
גולן כבר הרבה זמן אני מקבל ממך רושם שאתה לא מחבב אותי וזאת זכותך המלאה, אבל כדאי שלפחות תכבד את הנציג הבכיר ביותר של גילי, אם אני לא כותב בפורום, הרמה שלו צונחת בשני מיליון דרגות, ולדעתי זה דבר שברור לכולם.
את זאת אני אומר לך משיחות עם חברים רבים בקהילה, והאמן לי שאני יודע על מה אני מדבר.
יכול להיות שלא פירשתי אותך נכון, אבל אם תשים לב תראה שהמשפט שזרקת יכל לקבל פירוש לכאן או לכאן, אז להבא תחשוב קצת לפני שאתה יוצא על מישהו, בוודאי עלי.
ןלגבי המקרה שדיברתי עליו, אני חושב ששנינו יודעים על מה מדובר אבל לא ניכנס לזה פה כי אני לא עוסק בכיפופי ידיים.
בכללי, הספקתם להכיר אותי, אין לי עניין במלחמות, מבחינתי לחצנו ידיים.
שבת שלום.
ישן 08-12-06, 17:43   #15
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

עומרי ,
זה בדיוק מה שאני אמרתי אתמול לאביב , עקב כל הדייאטות שלו שהוא עשה זה מה שפגע לו במערכת החיסון , חוץ מזה הבית של אביב ממש ענק (2 קומות ) וכל הזמן קר אצלו הייתי אצלו בצוהוריים היה חם ושמש בחוץ נכנסו לבית ורעדתי מקור עד שהוא פתח מזגן לחימום .אני לא בן אדם שקר לו מהר להיפך תמיד חם לי .

יאמר לזכותו של אביב שעם כל המשקל שהוא העלה מאז התחרות הוא עדיין נראה מאוד מרשים ללא שומן בכלל .

עומרי ,
אני ישלח לך ב-sms את המייל של אביב .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 18:12   #16
SuzukiR
חבר פעיל

ברירת מחדל מה קרה לך

ציטוט:
וגולן כדאי שתרגיע.
ילד מסכן.
אני מעריך אותך מאוד באמת מאוד אבל למה ליפול עליו ככה ?
הוא היתכוון למערכת החיסונית שלך כל מקרה
כל הכבוד על ה13 קילו המשך כך יא תותח בהצלחה בתחרות הבאה
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 18:17   #17
SuzukiR
חבר פעיל

ברירת מחדל שכחתי

שכחתי

יואב אחי המון הצלחה אם הארובי ואם הדיאטה שלך בהצלחה בהצלחה בהצלחה !!!
בשביל הכיף אני מציע לך לקחת תאוטו ליסוע לאיזה חורשה כזאת יפה ולרוץ שם בשביל הכיף ליראות נופים תיקח מצלמה וזה אני מדי פעם עושה את זה רק בלי אוטו ובלי מצלמה אין כסף ...
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 18:24   #18
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
עומרי אני מצטער אבל המייל שלי הישן כבר לא קיים, כי החזרתי את המחשב לחברה (עם וירוס מהשטן מתנה על חשבון הבית).
קח מיואב את המייל החדש שלי, ותקשר איתי חופשי.
גולן כבר הרבה זמן אני מקבל ממך רושם שאתה לא מחבב אותי וזאת זכותך המלאה, אבל כדאי שלפחות תכבד את הנציג הבכיר ביותר של גילי, אם אני לא כותב בפורום, הרמה שלו צונחת בשני מיליון דרגות, ולדעתי זה דבר שברור לכולם.
את זאת אני אומר לך משיחות עם חברים רבים בקהילה, והאמן לי שאני יודע על מה אני מדבר.
יכול להיות שלא פירשתי אותך נכון, אבל אם תשים לב תראה שהמשפט שזרקת יכל לקבל פירוש לכאן או לכאן, אז להבא תחשוב קצת לפני שאתה יוצא על מישהו, בוודאי עלי.
ןלגבי המקרה שדיברתי עליו, אני חושב ששנינו יודעים על מה מדובר אבל לא ניכנס לזה פה כי אני לא עוסק בכיפופי ידיים.
בכללי, הספקתם להכיר אותי, אין לי עניין במלחמות, מבחינתי לחצנו ידיים.
שבת שלום.
תשמע ניגרי אני מעריך את ההשקעה שלך בתור מפתח גוף אני חושב שיש לך פוטנציאל אדיר,אני מבין למה התרגזתה על גולן (למרות שהכוונה שלו לא הייתה לרעה) אבל לפעמים לא חושבים שרואים תגובה כזאת ובעיקר שאתה מפתח גוף ונותן מקסימום השקעה ואחרי זה מישהו בא ומזלזל בך ככה זה ממש כאילו הוא זילזל בכל מה שנתתה למען פיתוח הגוף וזה מבאס ומעצבן ובזה אני מסכים איתך!
תאמין לי אני רגיל כבר להצקות של אנשים באינטרנט ופי 100 יותר חמורות מהמקרה הספציפי הזה ואם תרצה אני יוכל להוכיח לך!

אבל...
אני לא מסכים אם הדיעה הזאת שלך שאם למשל לא תכתוב בפורום אז הוא ירד ב2 מיליון דרגות,אכן אתה מוסיף הרבה לפורום ולאנשים פה (כולל אני) חשוב לראות את התגובות שלך אבל אני לא מאמין שאם למשל תפסיק לכתוב פה בגלל סדר יום האישי שלך הפורום >לא< ידרדר עד כדי כך!
ובקשר למה שאמרתה על זה שאתה הנציג הבכיר ביותר של גיל,אני אישית חושב שאין כזה דבר נציג בכיר לא היה ולא יהיה כל בן אדם שמייצג את גיל או את ישראלבודי, בכל מקום שקשור לספורט בן אם זה תחרות,הרצאה מסוימת,פירסום וכו' צריך לתת לו כבוד ולהתיחס אליו בידיוק כמו לנציגים האחרים לא פחות ולא יותר אם כל הכבוד לזה שאתה יותר גדול ממישהו או מישהו גדול מימך כולנו שווים!
אל תשכח שיש לגיל עוד נציגים ברמה גבוהה מאוד כמו מאור זרדז,ליבנה שביט,עמית ספיר וכו' אתה לא יותר טוב מהם והם לא יותר טובים מימך!
מקוה שלא הרגזתי אותך או משהו אבל הדיעה שלך באמת נגעה בי והייתי חייב להגיב לך!

קח את זה לצומת ליבך כעיצה ממישהו שמעריך אותך ולא כמישהו שמחפש לריב איתך!

שבת שלום
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 18:25   #19
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ציטוט:
, אם אני לא כותב בפורום, הרמה שלו צונחת בשני מיליון דרגות, ולדעתי זה דבר שברור לכולם.
שתי* מיליון דרגות.

ולמה אתה חושב כך בדיוק? בגלל שאתה מתחרה?
אם אתה מתחרה אז אתה יותר טוב כאן מכל אחד אחר?
אתה יודע יותר מכל מי שחבר בפורום בזה?
נראה לך שאנשים חדשים שמגלים את הפורום אומרים לעצמם: "יואווו ניגרי ענק כותב כאן! זה פורוםםםם בן :):):):)!".
קצת צניעות בן אדם.
אפילו דניס ג'יימס שכותב בפורום של מילוש סארצ'ב לא מחזיק מעצמו בצורה כזאת ורושם שטויות כאלה.

"In a Place There Is Life - There Is Hope"
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-06, 18:36   #20
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meni32
שתי* מיליון דרגות.

ולמה אתה חושב כך בדיוק? בגלל שאתה מתחרה?
אם אתה מתחרה אז אתה יותר טוב כאן מכל אחד אחר?
אתה יודע יותר מכל מי שחבר בפורום בזה?
נראה לך שאנשים חדשים שמגלים את הפורום אומרים לעצמם: "יואווו ניגרי ענק כותב כאן! זה פורוםםםם בן זונה!".
קצת צניעות בן אדם.
אפילו דניס ג'יימס שכותב בפורום של מילוש סארצ'ב לא מחזיק מעצמו בצורה כזאת ורושם שטויות כאלה.
מני אתה טועה וניגרי צדק, אומרים שני מיליון דרגות.
זה לא משנה אם שם העצם הוא בזכר או בנקבה, לפני מיליון יבוא מספר בזכר.
אם ההודעה נשמעת תוקפנית אז אני מצטער כי לא התכוונתי.