ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-08, 23:10   #141
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mahdi1
לא ישראל לא מכניסה טילי מטוסי קרב שרכשה מאמריקה ומפציצה בלי רחמנות.....עזוב את זה מדברים על תרבות ..יש הבדל בין עם חופשי ועם תחת מצור כמה אשרות שנים ...
ישראל מפציצה במטרה אך ורק לפגוע במחבלים, לא באזרחים, בניגוד לערבים שעושים בדיוק להפך
ואני לא רואה רע בתרבות שלנו לעומת כל מדינה אחרת בעולם המערבי, פשע יהיה כמעט בכל מקום

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:13   #142
HammEr-StriKe
חבר פעיל

פשש לשם שינוי הם לא עושים את זה לבני אדם.. חתיכות חיות אדם המניאקים האלה! חראם על הצבת ים הזאת לא רק שהיא נדירה ובגודל אדיר זה משהו בעל ערך רב !!! כוסעמק לא יכולתי לראות את זה שהצבת ים נפלה לידיים של המחבלים האלה.. חולניים אלה! ובכלל אני לא יכול לראות את כל ההתעללות הזאת בחיות ראיתי גם בחדשות שאיפשהו באנטרטיקה או מקום כלשהו דומה שציידים תופסים כלבי ים והורגים אותם עכשיו עזבו שזה חולני להרוג ככה סתם רק בשביל לקחת את העור שלהם זה עושה עוד יותר עצבים יעני אתה אוכל את עצמך מבפנים רק מלראות מה שהם עושים להם.. מטורף!!!!
HammEr-StriKe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:13   #143
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
ישראל מפציצה במטרה אך ורק לפגוע במחבלים, לא באזרחים, בניגוד לערבים שעושים בדיוק להפך
ואני לא רואה רע בתרבות שלנו לעומת כל מדינה אחרת בעולם המערבי, פשע יהיה כמעט בכל מקום
מסכים איתך,אבל האורגינל אחי כשאנחנו מפציצים בעזה,אתה חושב שלא פוגעים באזרחים??ברור שכןןןןןן..אבל זאתי מלחמה וכמו במלחמה גם חפים מפשע הולכים.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:17   #144
toxicity

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Jones
מסכים איתך,אבל האורגינל אחי כשאנחנו מפציצים בעזה,אתה חושב שלא פוגעים באזרחים??ברור שכןןןןןן..אבל זאתי מלחמה וכמו במלחמה גם חפים מפשע הולכים.
מרוב הרחמנות(המעצבנת למדיי) של ישראל אנחנו מתריעים בכל מקום שהולכים להפציץ בו
ישראל אין לה סיבה לפגוע בחפים מפשע

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:18   #145
mahdi1
חבר פעיל

תקשיבו חברה את שלי אמרתי קודם..ואני בטוח 100% שיש הרבה לא יכולים להבין את מה שאמרתי כי פשוט..חח זה הם
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
mahdi1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:21   #146
ZoonD

הסמל האישי שלZoonD

עוסק ב:: סטודנט

ציטוט:
270. תשובה ל 84 -סמר מחיפה

סמר מחיפה,
אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).
פלשתם / זלגתם / חדרתם - לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .
פתחי את מפת העולם, ערביה מישראל. תגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר.
אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?
ובואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם " הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
נתחיל עם השם שלכם:
הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש 'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות .
הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד .
אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים ?
ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה .
תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת 'ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל') שיאשש את טיעונייך.
יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מהתקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .
ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו .
אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו .
זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם!
ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב.
המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו.
כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות.
לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם.
למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן , "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו .
ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את לבכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחרב .
במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .
לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו "מסע תענוגות בארץ הקודש" והוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה.
הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל .
כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל – בנה הגניוס היהודי .
אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו !

ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב .

אזרחית יהודיה ישראלית
בעלת המקום

דרורה , נגב (10.11.06)
זאת התשוב האונברסלית בשבילך
כל מילה נוספת שתאמר לא במקומה !
לכן קרא דודי ונען
ישן 08-04-08, 23:22   #147
Eskimo :-)
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Jones
אני אגיד לך למה יהודים לא ירו קסאמים ,כי לא היה להם את האמצעים לכך ,בנוסף אני אתייחס למשפט"לסגור אותם",מה אתה דפוק אתה באמת חושב שמדינות העולם ירשו לכך זה בכל זאת חיי אדם....וכאן נכנסת כל הדמוקרטיה.
בסדר בשביל להתגונן הם היו מנסיפ לפגוע בנאצים.... אבל הבעייה שהערבים הם אלו שמתחילים איתנו והורגים לנו אזרחים
ותפקיד של מדינה זה להגן על אזרחיה אז זה לא מעניין אותי אם בדרך אני פוגע באזרח ערבי שמגן גם ככה על המחבלים ומנצל את זה שצהל מוסרי ולפי דעתי הוא לא פחות מחבל מהחבל עצמו..
עדיף שימותו אזרחים ערבים מיהודים............
בשואה הגרמנים נטפלו ליהודים סתם בגלל שגזענות שהם אמרו שהם גזע נחות ובגלל חירטוטים שהמציאו עליהם וגם בגלל שהם היו מוצלחים
כאן אם נכנס בהם כוח יכול ללמד אותם לא להתעסק איתנו
ולא כול פעם שהם יורים קסאם אנחנו מגיבים וכשהם רואים שהם מפסידים ישר אומרים הפסקת אש וואנחנו חייבים לעשות הפסקת אש למה ישר העולם קופץ הנה הם רוצים הפסקת אש אבל הם בעצם רוצים שוב פעם להתחמש ולפגוע בנו ואז שיוצא להם האוויר כול התהליך חוזר על עצמו.............
ישן 08-04-08, 23:26   #148
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
[mahdi1]טוב הישראלים הכי מתורבתים בעולם חחח
ברור שלא.

ציטוט:

מצחיק....קודם כל שחטו את זה כי מותר לאכול את זה באסלאם
אסור לאכול זוחלים באיסלם וביהדות.

ציטוט:
..ולא פעם ראשונה תופסים כזה דבר...ויש בצב הרבה דברים טובים לבריאות..
זאת חיה מוגנת ונדירה,היא לא למאכל. אלא אם כן לא איכפת לכם מהטבע ולהעריך חיים ובעלי חיים שנכחדים.

ציטוט:
אל תדברו על תרבות כי הישראלים הכי ברברים בעולם עלק ..אמא אונסת את ילדיהה נשיא אונס ..ראש ממשלה מושחת..... אוהדי כדורגל הכי דפוקים שיש.גזענות בכל תחום....תאונות דרכים בלי סוף...דוקרים אחד את השני בגלל 20 שקל ..מרפיצים לזקנים ברחוב..אין סבלונות....גניבות בכל מקום...חינוך על הפנים..כלכלה מדרדרת...ו......אין תחום אחד במדינה הזאת עומד על רגליו.. אל תחשבו שתרבות זה לשים עגיל ולהרים ולצבוע ולהחליק שיער....ולצאת למועדון עד 6 בבוקר לשתות עד הסטלה....וללבוש מוירזאצ'י..........תקשיבו עדיף שאני ישתוק....
אתה צודק, אף אחד לא טוען שהישראלים הם מלאכים,רחוק מזה.
אבל כאן זה לא הנושא.

ציטוט:
5- יש הבדל בין עם חופשי ועם תחת מצור וכיבוש 60 שנה
אתה מתכוון לערבי ישראל או לפלסטינאים?
ישן 08-04-08, 23:26   #149
חבר פעיל

ציטוט:
טוב הישראלים הכי מתורבתים בעולם חחח מצחיק....קודם כל שחטו את זה כי מותר לאכול את זה באסלאם..ולא פעם ראשונה תופסים כזה דבר...ויש בצב הרבה דברים טובים לבריאות..וכאילו הישראלים היו מחזירים את זה לים חח
2- אל תדברו על תרבות כי הישראלים הכי ברברים בעולם עלק ..אמא אונסת את ילדיהה נשיא אונס ..ראש ממשלה מושחת..... אוהדי כדורגל הכי דפוקים שיש.גזענות בכל תחום....תאונות דרכים בלי סוף...דוקרים אחד את השני בגלל 20 שקל ..מרפיצים לזקנים ברחוב..אין סבלונות....גניבות בכל מקום...חינוך על הפנים..כלכלה מדרדרת...ו......אין תחום אחד במדינה הזאת עומד על רגליו.. אל תחשבו שתרבות זה לשים עגיל ולהרים ולצבוע ולהחליק שיער....ולצאת למועדון עד 6 בבוקר לשתות עד הסטלה....וללבוש מוירזאצ'י..........תקשיבו עדיף שאני ישתוק....
3- יותר מחצי המדינה באו ממדינות ערב אז מבחינת מראה חיצוני אין הבדל בנכם לערבים אז .....
4- אני לא באתי לריב איתכם כי אני יודע טוב טוב מה זה אסלאם וטוב מה זה יהודים...ועדיף שכל אחד יסתכל במראה שלו ואחר כך יגיד מהו חושב...ובשפה תרבותית חח
5- יש הבדל בין עם חופשי ועם תחת מצור וכיבוש 60 שנה
אתה מדבר על דברים מפנים במדינה אבל הערבים האלה אין להם לב עוז את זה שהם רובם ברברים וישרלים לא רובם......... אבל ישראלים לא פוגעים והורגים סתם חיות מול הילדים שלהם ושולחים תילדים שלהם לאיזורי ירי ולא אכפת להם שימותו העיקר שיראל תוצג באור שלילי בעולם...
ויש פול דברים רק אין לי כוח לכתוב........... בסדר בכול מקום יש פושעים ולא רוב הישראלים לא מתורבתים עזוב אין מה להשוות
ישן 08-04-08, 23:27   #150
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שי עקירב
ראיתי תסירטון הם אשכרה חתכו לה תצוואר, פשוט מזעזע, וחנקו אותה עם החוטים האלה.. פשוט צריך להרוד תערבים האלה אחד אחד
הכי מזעזע זה שכולם נהנים כאילו קנו כרטיס להצגה. הילדים צוחקים, כולם נהנים שם.
ישן 08-04-08, 23:28   #151
HammEr-StriKe
חבר פעיל

הערבים אוכלים את הלב שלהם רק מלראות את כל ההישגים של המדינה הזאת ושל היהודים מכל הזמנים!! מכל השנים עוד מימי התנ"ך עושה להם רע! כמו שלנאצים היה קשה לראות אותנו היהודים מצליחים ומשגשגים בכלכלה ובכל תחום אפשרי תן כל תחום טוב ומיוחד ולא היה יהודי שלא עסק בזה.. אז ככה כך מכל השנים את ההישגים גם של המדינה ושל היהודים עכשיו את מה שהיהודים השיגו כל השנים הללו הערבים גם עוד מליוני שנים לא יצליחו להשיג! בגלל זה הם רוצים להשמיד אותנו בדיוק כמו הנאצים יימח שמם רק בגלל שאנחנו מדינה מצליחה אחמדינג'ד ימחק אמן כבר יוצא לו דם מרוב שהוא רואה יהודים חכמים אבל לא יעזור כלום לאף אומה בעולם שרוצה להשמיד את העם היהודי, העם הזה ימשיך לחיות לדורי דורות גם בגלל שאנחנו עם חכמה ברמה 10 מעל כל העמים, הרי מה עשה אלוהים ליהודים נתן את השכל והחכמה ואמר להם אתם תהיו מעטים בעולם, ולערבים אמר אתם תתרבו כמו חול ותהיו הכי טיפשים בעולם.. אין מה לעשות כל מוסלמי צריך להפנים את זה! וגם הם צריכים להפנים שאמנם אנחנו עם נרדף למשך כל השנים אבל אותנו לעולם לא יצליחו להשמיד תמיד יהיו יהודים בפלאנט הזאת! על אפם וחמתם של כל האומות בעולם! המגן דוד שולט על כל העולם!
HammEr-StriKe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:29   #152
mahdi1
חבר פעיל

ברירת מחדל חחחחחחחחחחחח

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zoond
זאת התשוב האונברסלית בשבילך
כל מילה נוספת שתאמר לא במקומה !
לכן קרא דודי ונען
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אתה אומר
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 08-04-08, 23:33   #153
mahdi1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
ברור שלא.

אסור לאכול זוחלים באיסלם וביהדות.

זאת חיה מוגנת ונדירה,היא לא למאכל. אלא אם כן לא איכפת לכם מהטבע ולהעריך חיים ובעלי חיים שנכחדים.

אתה צודק, אף אחד לא טוען שהישראלים הם מלאכים,רחוק מזה.
אבל כאן זה לא הנושא.

אתה מתכוון לערבי ישראל או לפלסטינאים?
1- באסלאם מותר לאכול את זה ..
2- אני מתכוון לכל הפלשתינים
3- תשמע אני לא מחפש לריב פה כי זה באמת אתר נחמד...אבל אתם חונכתם מחלדות כך ..אז אני יושע שאיפשר לשכניע אותכם או להסביר לכם כלום..פשוט אמרתי את שלי...ואני באמת מבקש לדבר בידידות ולא לקלל את האסלאם
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 08-04-08, 23:34   #154
ZoonD

הסמל האישי שלZoonD

עוסק ב:: סטודנט

ציטוט:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אתה אומר
מ-ה
ש-א-ת-ה
ש-ו-מ-ע

יש לך מוצגים והוכחות היסטוריות אחרות ?
יש לך על מה לבסס את ניגוד הדעות שלך ?
אם יש אני אשמח לשמוע !
ישן 08-04-08, 23:36   #155
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
הכי מזעזע זה שכולם נהנים כאילו קנו כרטיס להצגה. הילדים צוחקים, כולם נהנים שם.
אחי ה תרביות אחרות שמע
אצל הניאדם הנורמלים של העלם הולכים לגן חיות רואים חיות מביאים להם אוכל מלטפים אותם ועוד
אצל הערבים לקוחים את הילדים לגן חיות בשביל להרוג תחיות ולא לראות אותם או ללטף "חס וחלילה"
ישן 08-04-08, 23:38   #156
mahdi1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eskimo :-)
אתה מדבר על דברים מפנים במדינה אבל הערבים האלה אין להם לב עוז את זה שהם רובם ברברים וישרלים לא רובם......... אבל ישראלים לא פוגעים והורגים סתם חיות מול הילדים שלהם ושולחים תילדים שלהם לאיזורי ירי ולא אכפת להם שימותו העיקר שיראל תוצג באור שלילי בעולם...
ויש פול דברים רק אין לי כוח לכתוב........... בסדר בכול מקום יש פושעים ולא רוב הישראלים לא מתורבתים עזוב אין מה להשוות
שמע מותק לערבים יש לב נהדר אין כמוהו בעולם..אני יודע יותר ממך..
שנית הערבית לא ברברים כמו שאתה חושב...זה שהשכונות שלהם לא יפות כמו בסביון והבגדים שלהם לא משו זה מהמצור והכבוש המתמשך 60 שנה ......אתה יכול ללכת ללבנון ולראות מה זה טבע טמה זה יופי ומה זה אופנה....אתה יכול ללכת לדובאי ולכל מדינות המפרץ ולראות מה זה תכנולגיה ...אתה יכול ללכת למצרים ותראה מה זה תיירות..........פשוט תפסתם דעה וזהו ואותו דבר הערבים במדינות ארות חושבים שאתם ברברים...אז..
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 08-04-08, 23:39   #157
חבר פעיל

ציטוט:
1- באסלאם מותר לאכול את זה ..
2- אני מתכוון לכל הפלשתינים
3- תשמע אני לא מחפש לריב פה כי זה באמת אתר נחמד...אבל אתם חונכתם מחלדות כך ..אז אני יושע שאיפשר לשכניע אותכם או להסביר לכם כלום..פשוט אמרתי את שלי...ואני באמת מבקש לדבר בידידות ולא לקלל את האסלאם
יודע מה נלך איתך מותר לאכול את זה אבל למה פאקינג כול הקהילה שלהם והילדים שלהם באו לשם לראות את זה ועוד הם צחקו ונהנו מהסבל של אותו צב מסכן....... בסדר היה לוקח אותו לצד הורג אותו אבל לא הם צילמו את זה וראו את זה בתור מופע ההם נהנים מהסבל של אחר ולכן אני חושב שרק שואה לרובם לא לכולם אצל הערבים תעזור שם לפי דעתי צריך להוציא איכשהו את רוב האזרחים ואת כול המבוקשים להשאיר באיזה מקום מסויים בעזה ולעשות להם כמו גטו להרוג אותם למה הם המקור הבעייתי ביותר הם אלה שגורמים לדורהבא לגדול הם שינאה מאוד גדולה ליהודים ואותם אזרחים שמגוננים על הטרוריסטים כבר לא יהיה להם איך להגן ולא על מי להגן
ישן 08-04-08, 23:41   #158
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

אסקימו, הבחור שאתה מדבר איתו הוא מוסלמי... ואתה חופשי אומר שצריך לעשות שואה לכמה מבני הדת שלו... שמע אחי, זה בכלל לא נעים.
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:42   #159
mahdi1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eskimo :-)
יודע מה נלך איתך מותר לאכול את זה אבל למה פאקינג כול הקהילה שלהם והילדים שלהם באו לשם לראות את זה ועוד הם צחקו ונהנו מהסבל של אותו צב מסכן....... בסדר היה לוקח אותו לצד הורג אותו אבל לא הם צילמו את זה וראו את זה בתור מופע ההם נהנים מהסבל של אחר ולכן אני חושב שרק שואה לרובם לא לכולם אצל הערבים תעזור שם לפי דעתי צריך להוציא איכשהו את רוב האזרחים ואת כול המבוקשים להשאיר באיזה מקום מסויים בעזה ולעשות להם כמו גטו להרוג אותם
שמע שמע שניה מי זה מעניין אותך מה הם יעשו..למה אתה כל כך מתעניין הם ברברים לא מפותחים מה שאתה רוצה פשוט מאוד אל תתענין מה עושים..עכשיו תגיד לי שכואב לך על הצב ..ח כן
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 08-04-08, 23:43   #160
חבר פעיל

ציטוט:
שמע מותק לערבים יש לב נהדר אין כמוהו בעולם..אני יודע יותר ממך..
שנית הערבית לא ברברים כמו שאתה חושב...זה שהשכונות שלהם לא יפות כמו בסביון והבגדים שלהם לא משו זה מהמצור והכבוש המתמשך 60 שנה ......אתה יכול ללכת ללבנון ולראות מה זה טבע טמה זה יופי ומה זה אופנה....אתה יכול ללכת לדובאי ולכל מדינות המפרץ ולראות מה זה תכנולגיה ...אתה יכול ללכת למצרים ותראה מה זה תיירות..........פשוט תפסתם דעה וזהו ואותו דבר הערבים במדינות ארות חושבים שאתם ברברים...אז..
קודם כול כאן מדברים על הפלסטינאים בארץ וערבים יישראלים בסדר יש מדינות מסלומיות שהם אנשים נחמדים אבל יש דוגמא לכאלה שלא.............................ועכשיו אני רוצה שתגיד שהפלסטינאים או ערבים ישראלים מתורבתים