ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-09-10, 18:22   #1
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

עוסק ב:: גירבוץ
חדר כושר: לא זמין
ברירת מחדל אבקות חלבון ובריאות

טוב אז ככה.אני כבר הרבה זמן בתחום וכל הזמן שומע על האבקות כמה שזה לא בריא ובגיל מאוחר יהיה בעיות ובלה בלה בלה...עכשיו אני שומע את זה כל יום ותאמת אין לי תשובות לתת.אין הוכחות שאין בזה משהו מזיק וטכלס אף אחד לא יודע חוץ מהחברות עצמם.והרבה אומרים שזה תעשיה של כסף.ודרך אגב אנשים שאומרים לי את זה זה אנשים מבוגרים עם נסיון ותזונאים ורופאים, לא סתם ילדים או משהו.אנשים רציניים ובכלל רופאים נגד זה ואני כל הזמן מנסה להבין למה.מה שאני בא לשאול זה אם יש פה מישהו ברמה גבוהה נגיד תזונאי או מישהו בעל נסיון רב שיכול לבוא ולתת טענת נגד
כי פשוט כל הנושא הזה מתחיל לעלות לי על העצבים.
דרך אגב לא חסר ילדים פה בפורום אז תעשו טובה אנשים שקוראים כל היום מאמרים וחושבים שהם מבינים נא לא להגיב,מי שמבין בעל שנים רבות של נסיון וידע יעזור לי מאוד לצאת מהדילמה פה ומהפחד מתוספים אם לקחת או לא לקחת.כמובן שאני לוקח שנים אבל עדיין יש פחד.תודה.
ladybug מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-09-10, 19:52   #2
subzero1122
Banned

לי אמרו לא להקשיב לאנשים ג'ינג'ים.
אמרו לי גם אנשים עם וותק חיים של 30-35 שנה..

מאז אני לא מתייחס לג'ינג'ים.

בקיצור , שטויות במיץ עגבניות.
אם אתה מביא טענה מסוימת, חובת ההוכחה עליך, ולא להיפך.

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 22-09-10 בשעה 19:56.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-09-10, 20:48   #3
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

אין הוכחות לכאן או לכאן זאת הבעיה...פשוט אנשים עם נסיון של 20 שנה בתחום אמרו שראו דברים בתחום הזה מהאבקות.סתם דוגמא קטנה.אבל הוכחות אין.
ישן 22-09-10, 21:13   #4
subzero1122
Banned

אני ראיתי אנשים בגובה 4 מטר עפים באויר
הוכחות אין לי.
ישן 22-09-10, 21:22   #5
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ladybug צפה בהודעה
אין הוכחות לכאן או לכאן זאת הבעיה...פשוט אנשים עם נסיון של 20 שנה בתחום אמרו שראו דברים בתחום הזה מהאבקות.סתם דוגמא קטנה.אבל הוכחות אין.
אני לוקח אבקת חלבון והזין גדל לי ב7 סנטימטר... זה בריא!!!

סתם אל תדאג תיהיה רגוע זה בסדר
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-09-10, 21:27   #6
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

אתה בא לפורום ומזלזל בחבריו??
מי אתה?
מה הניסיון שלך?

אם אני אראה לך תזונאים קליניים ששותים אבקות חלבון וקריאטין אתה תחשוב שהם לא יודעים מה הם עושים?
אם כל תזונאי ספורט ממליץ לספורטאים תוספות חלבון אז גם הוא לא מבין?
רק מי ששולל משהו מבין?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-10, 01:10   #7
daniel maron
חבר פעיל

אני כלכך מבין אותך
סתם בשביל הצחוקים באתי לרופא שלי שעושה לי בדיקות דם חודשיות ואמרתי לו "אני שותה אבקת חלבון" הוא אמר לי: "תפסיק עם זה זה מלאכותי ,זה לא בריא ,אחרי שתפסיק להתאמן כל השרירים יפלו, אתה סתם מבזבז כסף והורס את הגוף שלך"
ואני לא אבוא ואומר שפרופסור הוא אדיוט כן? אבל פאק כמה אפשר להיות תקוע במיתוסים של שנות ה80.
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-10, 04:20   #8
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
אני כלכך מבין אותך
סתם בשביל הצחוקים באתי לרופא שלי שעושה לי בדיקות דם חודשיות ואמרתי לו "אני שותה אבקת חלבון" הוא אמר לי: "תפסיק עם זה זה מלאכותי ,זה לא בריא ,אחרי שתפסיק להתאמן כל השרירים יפלו, אתה סתם מבזבז כסף והורס את הגוף שלך"
ואני לא אבוא ואומר שפרופסור הוא אדיוט כן? אבל פאק כמה אפשר להיות תקוע במיתוסים של שנות ה80.
עכשיו אני מבין למה אה כל כך לבן1!!
כל חודש בדיקת דם??

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 23-09-10, 07:33   #9
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
מי אתה?
מה הניסיון שלך?

אם אני אראה לך תזונאים קליניים ששותים אבקות חלבון וקריאטין אתה תחשוב שהם לא יודעים מה הם עושים?
רק מי ששולל משהו מבין?
הנסיון שלי בכלל לא קשור פה.ואתה מכיר תזונאים ששותים אבקות חלבון?כי אני לא מכיר.וחוץ מיזה מה זה תזונאי בכלל?אני מדבר על אנשים בתחום הספורט בעלי נסיון של 20 שנה שאומרים שזה לא בריא בנוסף לכל רופא ולכל תזונאי חוץ מאולי כמה יוצאי דופן כמו שאתה אומר שלוקחים.שוב פעם אני מעלה את הנושא כי הוא צץ לי מדי יום ממתאמנים שבאים אלי ואומרים לי ככה וככה שאמרו להם שזה לא בריא, רופאים וכולי וכמובן כל מני אחרים שהזכרתי למעלה.בקיצור רציתי לדעת אם יש הוכחות שזה פגע במספר אנשים או שיש אנשים שיודעים שזה מסוכן או להפך.אם לא אז לא.זה נושא מורכב שלא נגמר ונושא שטחנו אותו אני יודע.אבל בסופו של דבר אף פעם אין תשובות...
ישן 23-09-10, 09:30   #10
antonr7
חבר פעיל

ציטוט:
מי אתה?
מה הניסיון שלך?

רק מי ששולל משהו מבין?
מסכים איתך...
ladybug - תחפש הוכחות שזה פוגע אצל אותם "תזונאים" ואנשים בעלי נסיון כמו שאתה מתאר אותם.. שהם יוכיחו לך שזה לא בריא! שיוכיחו! כי לומר "זה לא בריא" הכי קל והכי פשוט.
עכשיו אני מסכים שכל העסק הזה של תוספי מזון ואבקות הוא ממוסחר עד כדי צורה גועלית. אבל בישבילי זה טוב! התחרות בין ייצרניות האבקות והתוספים עושה למשמש הפשוט - טוב! גם מבחינת המחיר וגם מבחינת איכות המוצר בסופו של דבר! אני קראתי הרבה מאמרים בנושא הזה - אז אני יכול לומר לך שאין באבקות חלבונים/גיינרים וכו' שום דבר מזיק. אבל אם אתה מחפש הוכחות מדעיות, אז לא בפורום הזה חביבי.. כך אבקה ולך איתן למעבדות בעצמך.
antonr7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-10, 12:25   #11
daniel maron
חבר פעיל

ציטוט:
עכשיו אני מבין למה אה כל כך לבן1!!
כל חודש בדיקת דם??
חחחחחחחחחחחחחחח שתהיה בריא
כל חודש וחצי -חודשים.. ההורים לחוצים מכולסטרול גבוה ו "חלבון בשתן"..
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-10, 12:27   #12
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
תגיד להם שאנמיה זה יותר מסוכן

ישן 23-09-10, 12:30   #13
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ladybug צפה בהודעה
הנסיון שלי בכלל לא קשור פה.ואתה מכיר תזונאים ששותים אבקות חלבון?כי אני לא מכיר.וחוץ מיזה מה זה תזונאי בכלל?אני מדבר על אנשים בתחום הספורט בעלי נסיון של 20 שנה שאומרים שזה לא בריא בנוסף לכל רופא ולכל תזונאי חוץ מאולי כמה יוצאי דופן כמו שאתה אומר שלוקחים.שוב פעם אני מעלה את הנושא כי הוא צץ לי מדי יום ממתאמנים שבאים אלי ואומרים לי ככה וככה שאמרו להם שזה לא בריא, רופאים וכולי וכמובן כל מני אחרים שהזכרתי למעלה.בקיצור רציתי לדעת אם יש הוכחות שזה פגע במספר אנשים או שיש אנשים שיודעים שזה מסוכן או להפך.אם לא אז לא.זה נושא מורכב שלא נגמר ונושא שטחנו אותו אני יודע.אבל בסופו של דבר אף פעם אין תשובות...
כן אני מכיר תזונאים ודיטאנים ששותים אבקת חלבון
והבנתי לפי הלך הדברים פה שאתה טרול....
נותנים לך טענה מסוימת ואתה שולל אותה למרות שאתה הוא זה שצריך להוכיח שהטענה שלך היא הנכונה[הבאת הצהרה/טענה-תגבה אותה אם לא היא נחשבת כמו עוד ממבו ג'מבו שחדרי הכושר מלאים בו

אני מצפה שהודעה הבאה שלך תכיל גיבוי לטענה שלך אם לא אני נועל את האשכול ואתה נכנס לרשימת "משתמשים במעקב"

ישן 23-09-10, 13:05   #14
subzero1122
Banned

איפה איציק_ב שצריך אותו??????????????????????

הוא יביא לכם סימוכין מהסרט צ'ארלי וחצי, מיקו נצפה שם שותה אפקה ליד האוטו של שש1ן.
ישן 23-09-10, 21:39   #15
itzik b
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
איפה איציק_ב שצריך אותו??????????????????????

הוא יביא לכם סימוכין מהסרט צ'ארלי וחצי, מיקו נצפה שם שותה אפקה ליד האוטו של שש1ן.
לא אחי, אני יאכל 500 גרם חלבון במנה אחת והכל יספג, בקיצור אני יהיה מר אולימפיה באופן טבעי.
itzik b מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-09-10, 21:43   #16
itzik b
Banned

ציטוט:
כן אני מכיר תזונאים ודיטאנים ששותים אבקת חלבון
והבנתי לפי הלך הדברים פה שאתה טרול....
נותנים לך טענה מסוימת ואתה שולל אותה למרות שאתה הוא זה שצריך להוכיח שהטענה שלך היא הנכונה[הבאת הצהרה/טענה-תגבה אותה אם לא היא נחשבת כמו עוד ממבו ג'מבו שחדרי הכושר מלאים בו

אני מצפה שהודעה הבאה שלך תכיל גיבוי לטענה שלך אם לא אני נועל את האשכול ואתה נכנס לרשימת "משתמשים במעקב"
אופטימום הם שותים???
כי הבנתי ממישהו שזה פוגע בכבד.
itzik b מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-10, 23:53   #17
din
חבר פעיל

לי אמרו שאסור להפליץ מיתחת לשמיכה... כי זה שומר ומחמם את הגזים... וזה מסוכן לחור באוזון...

דייי נו כל כמה זמן מישהו בא עם הטענה הזאת... ת'יודע מה זה בסדר.. זה לא בריא... על תיקח ועזוב אותנו בשקט... אנחנו רוצים ליפגוע בגוף שלנו... בימקום ליבנות אותו... בהצלחה חמוד....
din מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-09-10, 00:43   #18
Yoggie
מנהל ראשי

עודף חלבון בדם כן יכול ליצור עומס על הכליות שיכול להוביל לבעיות אחרות וכשל כלייתי.
אם מינון החלבון הוא נורמלי ולא מגזימים עם צריכת החלבון הכל בסדר ואין בעיה עם האבקות.

ציטוט:
ההורים שלך צודקים, זה אומר שהכליות שלך לא יכולות להתמודד עם כמויות החלבון, זה משהו שצריך לעקוב אחריו ויתכן ומצריך דילול כמות החלבון שאתה צורך או הגברת הפעילות הארובית. הכליות לא אמורות להפריש חלבון בשתן... אם הן מפרישות זה אומר שיש יותר מדי- שאתה צורך הרבה מעבר למה שצריך כדי לפצות על פירוק השריר ולגדול.

יכול להיות שזה קורה למפתחי גוף אבל זה אינדיקציה שלכליות קשה להתמודד ובסוף הן עלולות להנזק מדיאטה עשירה מדי בחלבון.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-09-10, 13:55   #19
lifton
חבר פעיל

ראיתי פה לפני כמה זמן אשכול שהזכיר שצריכה גדולה של חלבון מי גבינה יכול לגרום לעומס על הכליות או שמדובר בכל סוגי החלבון?
כי מהירות הספיגה משחק פה תפקיד חשוב.
ישן 25-09-10, 19:32   #20
mike the strike
חבר פעיל

הסמל האישי שלmike the strike

העניין הוא שאסור לחרוג בכמויות החלבון ביום (גג שבגג 2 גרם לקילו משקל גוף) אחרת זה פוגע
לך בכליות
mike the strike מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה