ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-01-08, 23:11   #1
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf
ברצוני לשתף אותכם במשהו :) אתם מוזמנים להכנס

אהלן חבר'ה מה קורה?

שנתחיל?כפי שראיתם באוגוסט 2007 אני הייתי הבדיחה של הבמה של IFBB אפשר להגיד.
ממש לא הצלחתי להגיע מוכן וקרו הרבה דברים בדרך שגרמו לכשלון הזה ולעבל הזה שקרה לי על הבמה פשוט הייתי ניראה רע אולי הייתי גדול אבל לא היה לי חיטוב וככה לא עולים לבמה של פיתוח גוף!
מה קרה שלא עליתי מוכן?עזבו אתם לא רוצים להכנס לזה זה סרט שלם של בדיקות דם ובלאגן ובלוטת טריס שהלכה ל10000 עזאזל.
בכל אופן היו פה ובעוד מקומות אחלה אנשים שנתנו לי מוטיבציה ועודדו אותי למרות הכל!
אנשים: אם לב זהב שהרעל שלהם,הכוח רצון שלהם להצליח ולהגיע רחוק בתחום,החלום שלהם להיות בודיבילדר,פאוורליפטר או אפילו סתם איזה דוגמן (של מוסקיולר דבלפמנט כמובן ולא מייקל לואיס ) הרבה יותר גדול משל רוב המתחרים ושאר הסופרטאים שהכרתי עד היום!

למרות הכל היו כמה "זונות" שכן הם קצת יותר מקצוענים ממני והרבה זמן בתחום לפני שידעו מיד אחרי התחרות של IFBB לרוץ ולעשות ממני בדיחה על חשבון הצ'יט אחרי התחרות שלהם
בכל אופן גלעד יש רק אחד!!!
וגלעד לא עושה תטעויות שהוא עשה אז!!!
וגלעד עכשיו אחרי שהגיע ל140 קילו במשקל האוף סיזן מתחיל חיטוב רוצח ואני מבטיח לכם משהו אחד..ב2008 אתם תיראו אותי שוב על הבמה!
אני לא מסתכל על האווטר שלי בצד ורואה שרשום "מפתח גוף מתחרה" אבל מתבאס למה אני יודע שלא הייתי מוכן וכמה שזאת תחרות ראשונה וזה רק לצבור ניסיון...עדין אני מרגיש לא טוב אם זה
בכל מקרה עכשיו שכל הבעיות שלי הסתדרו ברוך השם אני יכול להתחיל את החיטוב שדרוש לי!
וכן זה יקח הרבה ויהיה קשה אבל אני לא נישבר הרעל שיש בי והאהבה שיש בי לספורט הזה לא תיתן לי ליפול!!!NO SIR

רציתי רק לשתף אותכם במה שאני מרגיש באמת אז שיהיה לכולם סוף שבוע מדהים!

דרך אגב...אני יודע שיש לי מה לשפר מבחינה של מסה אבל צפו להפתעות בדרך יש לפעמים שיטות לגדול בחיטוב חחחחח אבל זה נשמור לפעם אחרת

לילה טוב

נ.ב
אין בכוונתי להיתקרב לאיגוד של IFBB יותר בטח אחרי היחס של אשר למתחרים שלא לדבר לקהל (בניהם אבא שלי שעוד שניה שם לו מכות במוקדמות מרוב עצבים)
וככה סתם אני נידהם מכל צעד וצעד שאלי האנה עושה אם נאבא ומחזק כל מילה שהאיש הזה מוציא הוא ממש האליל שלי
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט