ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-09-07, 19:28   #1
CHAMPIONS
מושעה

שלח הודעה דרך ICQ אל CHAMPIONS
ישראלבודי אוהבתנו, למה ההפקרות הזאת במחירים ? ? ?

לישראלבודי.... אלפים של לקוחות מרוצים ומסופקים מהשירות שלכם פשוט חסרי אונים כרגע לנוכח המחירים המוגזמים שאתם דורשים על המוצרים.... הכל מובן... העלויות שאתם משלמים למכס, למשרד הבריאות ועוד... הרווח שאתם רוצים לעשות כל מוצר גם הוא מובן ולגיטימי, אבל מפה ולמחירים שהתחלתם לדרוש בזמן האחרון על מוצרים הפער גדול ?? אני לא עושה זאת כהסתה.. להיפך אני רוצה להינות מהשירות שלכם... אבל כרגע בתור משתמש תוספים באופן קבוע... אני לא יכול להרשות לעצמי לקנות קריאטין סל-מס ב450 שקל ל640 גרם? על מה? זה נגמר בחודש וזה גם לא כזה להיט... לא ראיתי שום תוצאות... להיפך המונו היה הרבה יותר טוב... חלבון 350 שקל בלי משלוח? מי יכול לעמוד בזה? חובבן אולי כן שקונה חלבון פעם בחצי שנה, אבל לא אנחנו הקליינטים החזקים.... איפה המבצעים? איפה ההנחות? כבר כמה חודשים שאני מסתובב בין אנשים בניסיון להביא את המוצרים ביותר זול... למרות שעדיין אני קונה ממכם... אבל לא נראה לי שאוכל להמשיך ככה בעתיד... אשמח לקבל תגובות מהמתאמנים ומצוות האתר....

שלא נגמור כמו בועז יונה !! !!!
CHAMPIONS מנותק  
ישן 05-09-07, 19:30   #2
Moshe
Banned

ככה זה שהכסף עולה לראש , רוצים תמיד יותר.
יש מקומות הרבה יותר זולים אך לא אפרט כאן , תאכל אוכל מוצק מאמא הרבה יותר זול וטעים
Moshe מנותק  
ישן 05-09-07, 19:31   #3
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

מחירי החלבון עלו בכל העולם לא רק בארץ, יש לך גם כתבה על כך באתר.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק  
ישן 05-09-07, 19:34   #4
חיים-מאיר
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
מחירי החלבון עלו בכל העולם לא רק בארץ, יש לך גם כתבה על כך באתר.
רן צודק.
אבל היה אפשר לעלות את מחירי החלבון ב-20 ש"ח לכל היותר.
50 ש"ח זה מוגזם כבר
שלא נדבר על שאר המוצרים
חיים-מאיר מנותק  
ישן 05-09-07, 19:44   #5
CHAMPIONS
מושעה

ברירת מחדל יכול להיות שעלו...אבל אם עלו....

עלו ב2-3 דולר.... רק פה העלו אותם ב50 שקל.... ובין כל מוצר בחו"ל לאותו מוצר בארץ יש הבדל של 200 שקל.... זה לא הגיוני....
CHAMPIONS מנותק  
ישן 05-09-07, 20:40   #6
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

מה קורה עם מחירי החלבון בעולם?

חברת הוט ספלמאנט במקרה ולא שמתם לב, תעשיית תוספי המזון מוכה בעלית מחירים קשה המשפיעה על מחירי החלבון המיוצרים מחלב, עליית המחירים כוללת חלבוני מי גבינה מבודדים, חלבוני מי גבינה מרוכזים וחלבוני הקזאין ,כלומר כל חלבון ומוצר חלבי המגיע מחלב הפרה,
עליית מחירי החלבון שוברת שיאים במספר שבועות בלבד,הייתה עליה של כ- 70% מחודש דצמבר 2006 והמצב נגרם כתוצאה מביקוש עצום למוצרי גבינה המגיע מסין.

מה גורם לעליית המחירים?

בדומה לעליית מחירי הבנזין בעולם, העליה נגרמת עקב היצע וביקוש רב, הביקוש למוצרי חלב הולכים וגוברים באופן תמידי.
יצרנית מוצרי החלב הגדולה בעולם כיום היא ניו זילנד ובעקבות הביקוש ההולך וגדל מסין מתקשה ניו זילנד לספק מוצרי גבינה לארצות הברית באופן סדיר ולכן אנו רואים עלייה ניכרת במחירי החלבון והגבינות בעולם .

בעקבות הביקוש ההולך וגדל למוצרי חלב ישנו צורך לפתם את הפרות במזון אכותי,מה שגורם לעליה במוצרי החיטה, התירס , המלטודקסטרין וכדומה (תוספים המכילים מרכיבים אלו מושפעים באופן ישיר מעליית המחירים).

ספקי חומרי הגלם חותמים חוזים לזמנים קצובים עם חברות התוספים מאחר והמחירים ממשיכים להרקיע שחקים , לאחר כל סיום חוזה שכזה אנו רואים עליית מחירים נוספת.המחסור במוצרי החלב אל מול הביקוש הרב הגיע למצב כה חמור הגורם להכפלת המחירים.

לצערנו עליות המחירים מגיעות גם אלינו וניתן לראות כרגע עלייה ניכרת במוצרי החלב ובמוצרי הבסיס בארץ,לדוג': קוטג עבר את רף ה 7 שקלים, ליטר חלב בארצות הברית קפץ מ 2 דולר למחיר מפקיע של 5 דולר לליטר.

בימים אלו אנו ממליצים לרכוש אבקות חלבון אך ורק מיצרנים מובילים בתחום התוספים, יצרנים אמינים ומוכרים אשר לא ינסו לחסוך בחומרי גלם איכותיים, כך שכמות החלבון המוצהרת על גבי התווית הינה הכמות האמיתית שמכיל המוצר.
לחברות בעלות שם חזק בשוק יש הרבה מה להפסיד, עם יצרנים קטנים ולא מוכרים זה עלול להיות קצת יותר בעייתי.

לא ראינו עלייה במחירי החלבון בישראל עד כה מהסיבה הפשוטה שיבואני התוספים בארץ רכשו מלאים גדולים על מנת לנסות ולשמור על המחירים הקיימים, לצערנו המלאי הישן הלך ואזל ולכן בימים הקרובים נראה עליה ניכרת במוצרים המכילים חלבונים המיוצרים מחלב.

ככל הנראה אנו נמשיך לראות עליות מחירים נוספות בזמן הקרוב כייון שמחירי הגבינות בעולם ממשיכים לעלות גם בימים אלו .הדבר משפיע באופן ישיר גם על נתח השוק בארץ.
כתבות מהעולם:
לכתבה באתר OPTIMUM NUTRITION
כתבה באתר FOX NEWS
אתר ABC NEW
שיגעון מוצרי החלב בארה"ב
הסינים אשמים בהכל!
ישן 05-09-07, 20:42   #7
מתן18
חבר פעיל

עדיף שאני אשתוק.
מתן18 מנותק  
ישן 05-09-07, 20:44   #8
ice13
Guest

מסכים איתך!
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
ככה זה שהכסף עולה לראש , רוצים תמיד יותר.
יש מקומות הרבה יותר זולים אך לא אפרט כאן , תאכל אוכל מוצק מאמא הרבה יותר זול וטעים
תעשה טובה תשלח לי כמה שמות במוניטין

ישן 05-09-07, 21:13   #9
skepper
חבר פעיל

הסמל האישי שלskepper

עוסק ב:: מחשבים

בצלנו בחדר כושר כבר הוחלט שאין סנטימנטים לאף אחד......

כסף מדבר,

אני הייתי מוכן לשלם X מחיר שיחזור לי בהנחות בעתיד.

ולא רק באבקת חלבון המחירים מוגזמים.

גם גיינרים מסויימים... באתרים מתחרים ובנויות מסויימות זול יותר
ישן 05-09-07, 21:16   #10
CHAMPIONS
מושעה

אל תשתוק אחי.... אנחנו הלקוחות שמשלמים יום יום ויש לנו זכות לדבר...ולהביע דיעה...גם אם זאת ביקורת...המחירים פשוט לא הגיוניים... וכמו שאמרתי ועל זה אף אחד לא הגיב מהצוות? איפה המבצעים? איפה ההנחות? למי שקונה כמות? איפה ההצדקה למחיר של 420 שקל לסל מס של 640 גרם? איפה?....

CHAMPIONS מנותק  
ישן 05-09-07, 21:20   #11
חיים-מאיר
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CHAMPIONS
אל תשתוק אחי.... אנחנו הלקוחות שמשלמים יום יום ויש לנו זכות לדבר...ולהביע דיעה...גם אם זאת ביקורת...המחירים פשוט לא הגיוניים... וכמו שאמרתי ועל זה אף אחד לא הגיב מהצוות? איפה המבצעים? איפה ההנחות? למי שקונה כמות? איפה ההצדקה למחיר של 420 שקל לסל מס של 640 גרם? איפה?....

לא היתי שם 150 שקל על סל מס,המנו יותר חזק
חיים-מאיר מנותק  
ישן 05-09-07, 21:45   #12
ironman
חבר פעיל

ברירת מחדל אפשר להבין את מחירי החלבון שעלו אבל..

למה לתפוס טרמפ ולדפוק מחירים על קראטין וארגנין וכל הפורמולות שאינן מכילות חלבון
עברתי בגלל זה לחלבון של יוניברסל ה 3 קילו לא צריך יותר מזה לא מתפנק זה מספיק טוב בשבילי.
בכסף של הפורמולות פה כבר אפשר לקנות "סוכריות" שיתנו יותר.
ironman מנותק  
ישן 05-09-07, 21:57   #13
yos1s25
חבר פעיל

בשביל זה יש פורומים באינטרנט. זה הגיוני ומקובל להביע דעה. גם אם היא לא מוצאת חן בעיני בעל האתר.
ואיפה בדיוק קוטג עולה יותר מ 7 שקל???
אני קונה קוטג ב 5וחצי שקל.
yos1s25 מנותק  
ישן 05-09-07, 22:13   #14
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

המחירים עלו בכל העולם באזור השלושים אחוז.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק  
ישן 05-09-07, 22:19   #15
Yoggie
מנהל ראשי

חברים יקרים,
בואו נעשה פה קצת סדר. חברת ישראלבודי עושה את מירב המאמצים להביא לשוק את המוצרים החדשים והטובים ביותר במחיר הכי נמוך שאפשר ועל זה הם מתחייבים.לא תמצא מחיר זול יותר ואם במקרה מצאת גם אותו ישראלבודי ינצחו ואת זה אני יכול להבטיח לך. מחירי החלבון עלו וחלו התייקרויות שלא תלויות בישראלבודי ואת זה עליך להבין אחרת ישראלבודי לא היו מתחייבים למחיר הכי נמוך. תמיד ינסו לעזור לך בחנות לצ'פר כשיש מתנות ולתת לך את היעוץ המקצועי ביותר שאפשר. לא מדובר פה בעלית מחירים רק בחנותנו אלא עלית מחירים גלובלית שאותה טרחנו מבעוד מועד להודיע לכם הצרכנים. אני אישית בתור עובד בחנות פירסמתי הודעה בפורום שבה המלצתי ללקוחות למהר ולהקדים את הרכישה הבאה שלהם בחנות ואולי לקנות סטוק על מנת לחסוך בעלויות. חבל שאתה רואה את הדברים בצרות עין.
ישראלבודי ימשיכו לתת את השירות הטוב ביותר ואת המחירים הנמוכים ביותר בארץ וזאת בהתחייבות!
Yoggie מנותק  
ישן 05-09-07, 22:19   #16
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

המחירים באמת מוגזמים בטרוף, כמו שאמרו יש מקומות זולים יותר ואפשר למצוא אלטרנטיבות אחרות
boris19 מנותק  
ישן 05-09-07, 22:20   #17
Shlomik
מנהל ראשי

הסמל האישי שלShlomik

חברי הפורום היקרים,
נתחיל מזה שזכותכם המלאה להביא דעה, אני בהחלט יכול להבין את התחושה הלא נעימה שנוצרה עקב עליית המחירים, אני פוגש כל יום אנשים בחנות בדיוק עם אותם תגובות שעלו פה בפורום אבל כמו שכבר צוין בעבר המחירים בכל העולם התיקרו והעלייה לא הגיע עקב החלטה של חברת ישראלבודי אלה מהיצרנים בארצות הברית אשר העלו את המחירים ליבואנים בארץ ובסופו של דבר לישראלבודי וכך גם לצרכנים, שימו לב שמדובר אך ורק על מוצרים שמכילים חלבון מי גבינה, מוצרים המבוססים על קריאטין, סויה, תמציות צמחים וכו' נשארו באותו מחיר.

בנוסף חשוב לי לציין שחברת ישראלבודי עדיין מתחייבת למחיר הזול ביותר בארץ, אנחנו מזמינים כל אחד שמצא מחיר יותר זול להרים אלינו טלפון ובמידה ואכן קיים מחיר יותר זול אנו נישמח להשוות לאותו מחיר ואף לפצות את הלקוח על כך שמצא מחיר יותר זול מאיתנו.

נישמח לעמוד לשרותכם תמיד,
שלומיק
צוות ישראלבודי

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק  
ישן 05-09-07, 23:02   #18
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place
ברירת מחדל חברה, הדשא של השכן אינו ירוק יותר...

לא בכדי עלו המחירים בחנות, כמו *בכל שאר החנויות*, כי כמו שנאמר; אנו בעיצומן של בעיות כלכלה עולמיות המובילות להתייקרות של כמה סוגי מזון נפוצים, ובעיקר במוצרי החלב בגלל עקרון ההיצע וביקוש.
יתרה מכך, רוב המוצרים מגיעים ביבוא ישיר מחו"ל על מנת לספק לכם את האיכות הגבוהה ביותר בעולם, ולכן ההתייקרות זהה לזו שבארצות הברית. 5$ התייקרות, במונחים של מחירי תוספי המזון בחו"ל, מתורגמים ל50 שקלים כאן בארץ. וזה כל הסיפור.

תבינו שכולם נפגעים כרגע. הרבה מאכלים התייקרו, וכך נפגעות במיוחד האוכלוסיות שמשתכרות נמוך, בנוסף לאוכלוסית המתאמנים שזקוקה לדגש משמעותי על חלבון בתזונה שלה. אני מבין את הצער הרב, אך חשוב שתבינו שהרווח הוא של היצרן שמנסה להצמד לאינפלציה בשוק, ולא של היבואן, או של הסיטונאי.

ישראלבודי עדיין מתחייבת למחירים הנמוכים בארץ, שום דבר לא השתנה.
אם יש איזושהי בעיה, אל תהססו, הרימו טלפון והתקשרו לחנות.

גל

gal.T מנותק  
ישן 05-09-07, 23:23   #19
אור
חבר פעיל

סה"כ המחירים בישראלבודי לא עלו בצורה כזו ניכרת, גם לכאלו שקונים הרבה ובתכיפות גדולה, יש הטבות לכאלו שקונים הרבה, יש כרטיס חבר וכו', המחירים לא כאלו בשמיים, כל המוצרים מיובאים מחו"ל.

החברה לא סתם מתחייבת למחירים הנמוכים בארץ, כי ככה המחירים באמת, מי שרוצה לשבור את הראש ולהזמין מחו"ל כשהוא יכול להדפק עם המכס ולהפסיד את הכסף שיהיה לו לבריאות.

סה"כ ישראלבודי מציעה פתרון נוח וזמין, באדיבות ובנוחות, ברור שהרשת הייתה מעדיפה לשמור על המחירים הקודמים, לא סתם העלו את המחירים ביום בהיר אחד, זה היה תהליך, יש על זה הודעות בכל העולם, וכל לקוח שנכנס לחנות יכל לראות הודעה בנוגע למחירי החלבון, והשינוי במחירים.

תאכלס אני מעדיף לקנות בחנות, לא לקבל כאבי ראש, להיות בטוח שאני מקבל את מה שאני קונה, ולא לקנות חתול בשק, כשיש אפשרות להפסיד את כל הכסף ולצאת מופסד.

כמו שגל אמר, אתם מוזמנים להתקשר ולשאול שאלות או להעיר \ להאיר הערות כל הזמן.

אבקות חלבון
אור מנותק  
ישן 05-09-07, 23:29   #20
גיל גרנות
מייסד הפורום

הסמל האישי שלגיל גרנות

כללי:: גיל גרנות
גיל:: מצוות הנהלת הפורום.מדריך כושר מוסמך ממכללת וינגייט - מאמני חדר כושר.יועץ לתזונת ספורט,מתמחה בפיתוח ג
עוסק ב:: יועץ תזונה וכושר

להלן הודעה רשמית של הנהלת ישראלבודי

צוות ישראלבודי- הנהלה
יועץ לתזונת ספורט, תוספי מזון ופעילות גופנית.
GilGranot@israelbody.org - ליעוץ, תמיכה ושאלות
גיל גרנות מנותק  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא