ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-12-07, 16:32   #1
רביב
חבר מתחיל

ברירת מחדל דיאטה

מה אפשר לעשות במהלך דיאטה בשביל
שהגוף לא יהיה רופס אח"כ אלא מעוצב?
עשיתי כבר אין ספור דיאטות וסביר להניח שחילוף החומרים שלי עכשיו איפשהו בריצפה
חבר טוב שלי גמכן כמוני (מבחינת העובדה שהיה לו עודף משקל של 50 קילו ושהוא עשה אין ספור דיאטות ביניהן דיאטות כסאח ודיאטות לא בריאות במיוחד), עשה דיאטה מאוד ארוכה ובריאה (בהנחיית דיאטנית) ופעם ראשונה שהוא באמת ירדאת כל המשקל העודף וגם שומר עליו כמו שצריך כבר תקופה ארוכה... הדבר היחידי הוא שלמרות שלטענתו הוא עשה ספורט במהלך הדיאטה הגוף שלו עכשיו רופס עם קפלי עור לא ממש מחמיאים והעור שלו בהחלט לא מתוח והגוף שלה לא מעוצב כפי שציפה...

מה שאני מנסה בעצם לשאול הוא אם אני במהלך דיאטה אעשה ספורט בצורה הזו - יום תרגילים (התכנון הוא לנסות לעבוד לפי תוכנית הכושר הביתית פה במאמרים אבל סביר להניח שייקח לי זמן עד שאגיע באמת לביצוע כל התוכנית כפי שהיא רשומה כי אני לא בכושר וזה קשה לי בשבוע) ויום הליכה (הליכה של שעה כל פעם) וככה לסירוגין ככה שבעצם יצא - 3 פעמים בשבוע הליכה, 3 פעמים בשבוע תרגילים ויום מנוחה.
האם זה יספיק לגרום לכך שאחרי שכל המשקל העודף ירד הגוף שלי יהיה מעוצב ונטול עור רופס ? ללכת לחדר כושר אגב אין לי אמצעים
ועוד שאלה נוספת רק בשביל הבנה ואין לי שום כוונות ליישם זאת
נכון שאומרים שאם עושים דיאטת כסאח - נגיד דיאטה של 800 קלוריות ביום הגוף ניזון ממאגרי השרירים ומפרק את השרירים שלו ?
אז מה קורה אם מישהו עושה דיאטת כסאח אבל עובד על השרירים שלו כל יום ? או יום כן יום לא ? אז בעצם הוא בונה את השריר מצד אחד ומפרק אותו מצד שני, זה יכול למנוע את הפגיעה בשרירים עקב הדיאטת כסאח או לגרום לכך שבכל זאת הדיאטה תעבוד והגוף יהיה חטוב ?
או שבעצם מדובר בגרימת נזק כפול ?
רביב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-07, 16:39   #2
Blabla144
Guest

זה שהוא עובד על השריר שלו עדיין לא אומר שהוא בונה הוא רק מפרק אותו עשיתי דיאטת כאסח פעם עבדתי על השרירים הם רובם היתפרקו אך זה יראה כאילו הם נהיה יותר גדולים וזאת רק אשליה כי הם לא באמת גולים פשוט שתסתכל על עצמך הם יהיו קצת בולטית בגלל אחוז שומן נמוך

טוב כבר בלבלתי את עצמי
תגובה