ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-01-09, 17:00   #1
עידו112
חבר מתחיל

ברירת מחדל תכנית אימונים לחודשיים

קוראים לי עידו ואני עוד מעט בן 16 (עוד חודש)
אני נוסע עוד חודשיים לחופשת סקי ולפני החופשה רציתי גם להגדיל את הסיבולת באופן משמעותי וגם אני רוצה לעלות במסה ובנפח של השרירים (גם כוח מתפרץ חשוב לי). אני רוצה לעבוד בעיקר על הארבע ראשי וקצת על התאומים, והשאר זה על החזה הכתפיים והטריספס. והכי חשוב ששכחתי זה להמשיך לשפר ניתור.
נכון להיום 10.1, אני בשני שיעורי ספורט לשבוע (45 דק' כל אחד), שני אימוני כדור עף (שעה וחצי כל אחד) ומשחק כדורסל פעמיים בשבוע (שעתיים כל פעם) ואני הולך 3 פעמים בשבוע 5 ק"מ, בד"כ גם רץ חלק מהם (3 ק"מ הליכה 2 ריצה).
עכשיו אני הגעתי למצב שהגוף שלי מוכן להוסיף עוד אימונים, השאלה שלי מה צריך להיות בהם? אני מדבר בעיקר על תרגילים בלי משקולות או רק עם משקולות במשקל נמוך (זה מה שיש בבית..)
אז מה אתם מציעים?
אני חשבתי להוסיף שלושה/ארבעה אימונים בשבוע באופן הדרגתי של שכיבות שמיכה, כפיפות בטן ריצה וסקוטס. אז אם מישהו שמבין יכול להגיד לי איזה תרגילים הכי טובים בשביל לשפר את הכל בחודשיים שיכתוב כאן.
עכשיו בקשר לתזונה:
אני שוקל רק 61.5 קילו ואני אוכל המון, ולא מצליח לעלות במשקל-bmi בערך 17.50.
אם יש למישהו רעיון לתוכנית שתעזור לי לעלות במשקל מהר שיכתוב.

מצטער אם כתבתי דברים מפגרים של מתחילים שמעצבנים את הותיקים כאן, לא ניסיתי לעצבן סה"כ כתבתי מה יש לי ומה אני רוצה להשיג.

נערך לאחרונה על ידי עידו112, 10-01-09 בשעה 17:02. סיבה: טעות בניסוח
עידו112 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה