ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-08-12, 15:59   #21
the hulk
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
גבר כל עוד לא ראית אותו במציאות אתה לא יכול לשפוט דבר דבר שני אנשים קורעים את התחת להגיע לתחרות כמו שצריך גם ככה זה קשה אם אין לכם משהו טוב להגיד תשמרו את זה לעצמכם
א- ראיתי אותו במציאות, הייתי בתחרות,
ב- זכותי להביע את דעתי, אתה לא חייב לקבל....
ג-אני בטוח שכולם פה מסכימים איתי שהוא נראה טוב אבל לא ברמה שהוא חושב שהוא (ח"ול, ארנולד קלאסיק, אלוף האלופים)
ד- שתינו יודעים שהוא לקח תאלוף האלופים בגלל היעדר מתחרים, הוא נראה לך ברמה של: מאור זרדז, עמית ספיר, אפי קיגלביץ'????
the hulk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-12, 17:01   #22
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the hulk צפה בהודעה
א- ראיתי אותו במציאות, הייתי בתחרות,
ב- זכותי להביע את דעתי, אתה לא חייב לקבל....
ג-אני בטוח שכולם פה מסכימים איתי שהוא נראה טוב אבל לא ברמה שהוא חושב שהוא (ח"ול, ארנולד קלאסיק, אלוף האלופים)
ד- שתינו יודעים שהוא לקח תאלוף האלופים בגלל היעדר מתחרים, הוא נראה לך ברמה של: מאור זרדז, עמית ספיר, אפי קיגלביץ'????
אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה זאת זכותך אבל רמת מוכנות שהוא הגיע בא כמעט אף אחד לא הגיע .באלוף האלופים אני יכול לספור על אצבע אחת מתחרים שהגיעו עם פסים בתחת אני אישית הרבה יותר יתרשם מבנאדם שהגיע חטוב ויבש מאשר מבן אדם גדול דבר אחרון הרמת פרגון בארץ מגעילה ברמות שבא לי להקיא בן אדם זכה סתום תפה ותפרגן לו מה קרה?! וגם אם אתה רוצה להעיר תעשו את זה בדרכים עדינות וואלה אם אני הייתי במקום חפיז הייתי מתחרפן עכשיו בן אדם השקיע את הנשמה עד למצב שהוא הגיע לבית חולים שבוע לפני התחרות ובכל זאת התחרה אז קצת תיהיה עם תאקט

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-12, 17:36   #23
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the hulk צפה בהודעה
צריכים קודם כל להתחיל עם לירון סמולר....
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני מחרבן פה!!!

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-12, 18:35   #24
the hulk
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני מחרבן פה!!!
הבנאדם נראה כמו אחותי הקטנה, והוא חי בסרט שהוא מפתח גוף, חחח....
ישן 30-08-12, 00:57   #25
ISnocs
Banned

אני משתדל לא להגיב בצורה הזאת - אבל !

חאפיז, עם כל החלומות והמוטיבציה וההתלהבות צריך בסופו של דבר קצת להתחבר למציאות. הוא לא ילד בכיתה א' שעל כל דבר צריך לעודד אותו, יש פה מקום להיות קצת מציאותיים.

הבן-אדם נסחף, אבל זה כנראה מרמת iq לא גבוהה(לא אומר את זה מתוך לעג) .

העובדה לכך היא שהוא אמר בעצמו "מקווה לא לעשות שטויות ולהגיע לטיפול נמרץ" אומר הכל. מתחרה ברמה הזאת שמגיע לטיפול נמרץ אולי מראה על אמביציות מטורפות, אבל גם על חוסר מקצועיות
(לא נראה לי שנחוץ לעבור בטיפול נמרץ בדרך לתחרות מר ישראל ובכלל לכל תחרות).

בסופו של דבר אם יקרה לו משהו (אני ממש מקווה שהכל בסדר) רק יעשה כותרות לא טובות לתחום בסגנון שכולנו מכירים ...

רוצה רק להדגיש שאני לא בא לפגוע באף אחד ולהוריד ברמה ממישהו או לזבל כי אני לא אוהב לעשות את זה, אני סה"כ בעד התקדמות והשתפרות . אני רק חושב שצריך שיהיה טיפה איזון ושפיות.

חאפיז - אתה תלוש מהמציאות. איזה ארנולד קלאסיק ?!

אולי אני לא מבין משהו ...

בכל אופן מאחל לך בהצלחה בדרכך, רק אל תשכח שאתה מייצג איפשהו תמדינה, אל תעשה צחוק מעצמך.
ISnocs מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-12, 01:04   #26
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

אמרון התואר האחרון שזכית בו היה בקטגוריה ללא מתחרים אם זכרוני אינו מטעני?

טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-12, 01:38   #27
the hulk
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טייני צפה בהודעה
אמרון התואר האחרון שזכית בו היה בקטגוריה ללא מתחרים אם זכרוני אינו מטעני?
לא, זה היה ב2010, הוא התקדם מאז, ב2011 היה מולו מתחרה אחד...
ישן 30-08-12, 08:30   #28
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

דבר ראשון הארנולד קלאסיק שהוא מדבר זה לחובבים לא של המקצוענים זה שתי עולמות שונים ברור שהוא לא ברמה של המקצוענים דבר שני מי שבא ללעוג עליי שיגיע לרבע ממה שהגעתי בלי חומרים ואז שיידבר איתי אני רק יכול להגיד ששנה הבאה זה יהיה עולם אחר

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-12, 08:33   #29
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ראוי להדגיש שלא מדובר בארנולד קלאסיק פרו, המוכרת כתחרות השנייה בטיבה בעולם (אחרי האולימפיה) אלא בארנולד קלאסיק לחובבנים, שתתקיים בספרד.
זאת תחרות עם קטגוריות משקל שלא משתתפים בה בעלי כרטיס פרו, אז אולי הוא לא יתמודד עכשיו על הטופ 5 שם, אבל בשביל בחור צעיר שעושה את צעדיו הראשונים זו יכולה להיות יופי של התנסות.
בעניין הטיפול נמרץ, תתפלאו לשמוע שיש גם הפתעות, ולפעמים הן רעות.
גם בחור מנוסה ומקצועי יכול לאכול קלקול קיבה או להתייבש יתר על המידה, אנחנו מדברים פה בספורט אקסטרים כן?
יש לי חבר טוב, אחד שממש ממש יודע את העבודה, האחרון שהייתי מהמר עליו שיפול בדבר כזה, והינה דווקא הוא - באותו יום של מר ישראל - נאלץ להתאשפז בבית חולים ולהפסיד את התחרות.
זה יכול לקרות.
כל הכבוד לחאפיז שהוא מצליח להמשיך דיאטה אחרי כל החרא שהוא עבר, אני שעה אחת אחרי התחרות שחררתי כזה חבל, ומאותו רגע פשוט לא מצליח (גם לא רוצה) להפסיק לאכול.
לסיים דיאטה בהייפ כזה ועוד לקחת תואר ולמחרת להמשיך בתזונה הזאת, זה פשוט לא יאמן, מצביע על אופי פלדה.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-09-12, 22:30   #30
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

האוברול:

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה