ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-03-11, 20:01   #41
Alon332
חבר פעיל

קרמבו ככה זה, אנשים מעדיפים להוסיף עוד 2000 קלוריות לתפריט במקום לצלם את עצמם עושים סקוואט ולהעלות את זה. בכל שרשור "נתקעתי" יעלה עניין האוכל ופותח האשכול יהיה בטוח שזה זה ולא הטכניקה ה"מושלמת" שלו.
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-11, 11:55   #42
lifton
חבר פעיל

אז כמה עובדות מהשטח, הוספתי קלוריות כמו שאמרתי כבר, האימון האחרון היה טוב 120 קילו סקווט היה לא רע בכלל ו140 קילו דדליפט גם זה היה בסדר גמור והבנץ'...הבנץ'...היה כל כך על הפנים שפשוט התביישתי שמישהו בגודל שלי מרים 90 קילו ונתקע בחזרה הרביעית של הסט הראשון, הורדתי ל80 קילו וזה היה קל, ככה סיימתי 3 סטים..

התקיעה הכי גדולה שלי זה בנץ' אני תקוע חזק, הרמתי 90 קילו ובאיזשהו שלב הכתף השמאלית כאילו איבדה מהכח שלה במכה ונעצרתי..אבל חשבו לציין שספציפית אתמול בבנץ הטכניקה היתה זוועה..עם ה80 קילו זה הסתדר.

דבר נוסף, לחיצה במשקולות יד אני לוחץ הרבה יותר טוב יחסית (בזכות העבודה בבנץ'), אני עובד עם 40 קילו (כל משקולת)..ובבנץ אני פשוט לא מצליח להעלות חצי קילו כל אימון..זה משגע..
אני יעשה ריסט שוב בבנץ, נראה מה יהיה. או שאולי כדאי לעבור כמה שבועות ללחיצה עם משקולות יד או תרגיל אחר ואז לחזור חזרה לבנץ'.?)?)?)?)
ישן 10-03-11, 16:04   #43
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lifton צפה בהודעה
אז כמה עובדות מהשטח, הוספתי קלוריות כמו שאמרתי כבר, האימון האחרון היה טוב 120 קילו סקווט היה לא רע בכלל ו140 קילו דדליפט גם זה היה בסדר גמור והבנץ'...הבנץ'...היה כל כך על הפנים שפשוט התביישתי שמישהו בגודל שלי מרים 90 קילו ונתקע בחזרה הרביעית של הסט הראשון, הורדתי ל80 קילו וזה היה קל, ככה סיימתי 3 סטים..

התקיעה הכי גדולה שלי זה בנץ' אני תקוע חזק, הרמתי 90 קילו ובאיזשהו שלב הכתף השמאלית כאילו איבדה מהכח שלה במכה ונעצרתי..אבל חשבו לציין שספציפית אתמול בבנץ הטכניקה היתה זוועה..עם ה80 קילו זה הסתדר.

דבר נוסף, לחיצה במשקולות יד אני לוחץ הרבה יותר טוב יחסית (בזכות העבודה בבנץ'), אני עובד עם 40 קילו (כל משקולת)..ובבנץ אני פשוט לא מצליח להעלות חצי קילו כל אימון..זה משגע..
אני יעשה ריסט שוב בבנץ, נראה מה יהיה. או שאולי כדאי לעבור כמה שבועות ללחיצה עם משקולות יד או תרגיל אחר ואז לחזור חזרה לבנץ'.?)?)?)?)
נשמע כמו בעיה קלאסית של טכניקה לא טובה בבנץ', שלוקחים את המרפקים החוצה(הרחק מהגוף).
בדר"כ במשקולות יד מכניסים את המרפקים פנימה וזה פותר את הבעיה.
אין לי כוח להיכנס לניתוח של התנועה הזאת כי עשינו את זה אלפי פעמים כבר.
פשוט תראה את זה:
http://www.youtube.com/watch?v=Dh3t6T-nqP0
ותפנה שאלות לפורום אימוני כוח, כולם שם יעזרו לך.

אם זה באמת מה שאני חושב שזה, אז הבעיה אמורה לעבור אחרי תקופת הסתגלות לטכניקה החדשה.
אם יש עוד בעיות בתרגילים אחרים כמות הקלוריות לא תשנה שום דבר, עדיף לתקן מהיסוד.
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-11, 20:25   #44
lifton
חבר פעיל

הבנתי, אבל לגביי תרגילים אחרים התקדמתי, בסקווט לדוגמא בעבר עשיתי 120 קילו חזרה אחת, העליתי קלוריות עשיתי ריסט ועכשיו בדיוק עשיתי 120 קילו 5x3 כמו שצריך. היה סבבה ממשיך לעלות.

דדליפט 140 קילו באימון האחרון היה בסדר, וזה קרה אחרי שהעלתי קלוריות, שבעבר לא הייתי מצליח במשקל הזה.

בבנץ' זה חתיכת תיסכול מטורף, אני משער כרגע שזו הטכניקה שהורסת לי, פשוט אני מתפדח..עם כל הגודל שלי אני מרים 80 קילו..
לגביי הטכניקה , להוריד משקל ולעבוד עם משקל נמוך על התנועה? ופשוט מאוד לתרגל את זה?
ישן 10-03-11, 22:57   #45
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lifton צפה בהודעה
הבנתי, אבל לגביי תרגילים אחרים התקדמתי, בסקווט לדוגמא בעבר עשיתי 120 קילו חזרה אחת, העליתי קלוריות עשיתי ריסט ועכשיו בדיוק עשיתי 120 קילו 5x3 כמו שצריך. היה סבבה ממשיך לעלות.

דדליפט 140 קילו באימון האחרון היה בסדר, וזה קרה אחרי שהעלתי קלוריות, שבעבר לא הייתי מצליח במשקל הזה.

בבנץ' זה חתיכת תיסכול מטורף, אני משער כרגע שזו הטכניקה שהורסת לי, פשוט אני מתפדח..עם כל הגודל שלי אני מרים 80 קילו..
לגביי הטכניקה , להוריד משקל ולעבוד עם משקל נמוך על התנועה? ופשוט מאוד לתרגל את זה?
קלוריות זה מעולה, אבל לפני זה צריך לבדוק גם שאין בעיה יסודית אפילו יותר. עזוב אותך פדיחה ושטויות כאלה, בסופו של דבר לטווח הארוך עם עבודה טובה אתה תעקוף המון אנשים במכון.

להוריד משקל ולעבוד עם משקל נמוך על התנועה? ופשוט מאוד לתרגל את זה?
כן, למי שלא רגיל בהתחלה זה לא טבעי וצריך להתרגל לקטע של הדחיפה מהרגליים והמרפקים פנימה אבל לטווח הארוך זה שווה את זה. מעבר לזה שתרים משקל יותר גדול אתה גם כנראה תחסוך לעצמך דלקות מיותרות בכתפיים.

נערך לאחרונה על ידי יניב צוות ישראלבודי, 10-03-11 בשעה 23:05.
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה