ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-11-07, 15:40   #1
Jiv
חבר מתחיל

ברירת מחדל התייעצות לגבי אורך אימון,תרגילי בטן,סטים ואירובי..

אוקיי אז אחרי שנעלו את הנושא האחרון שלי בגלל הכותרת..ולא הצלחתי לשלוח הודעה פרטית למנהל..פתתחתי מחדש עם כותרת חדשה אני מקווה שהיא טובה..

שלום לכולם אני חדש פה..
רציתי להתייעץ איתכם בקשר לאימון שלי..
אז המטרה שלי היא להרזות-לחטב ואחרי שאני ירזה להתחיל מאסה..

אז אני עושה במכון אימון של כל השרירים+20 דקות רבע שעה אירובי בכל אימון 3-4 פעמים בשבוע..
רציתי לדעת כמה דברים..

א,האם זה בסדר שהאימון הוא יותר משעה בגלל האירובי? כי שמעתי שאסור שהאימון יהיה יותר משעה ואני מגביל את האירובי בגלל זה..אני רוצה יותר אירובי..

ב,אני יכול להוריד את תרגילי הבטן במכון ולהעביר לבית? כי בבית יש לי מכשיר לבטן עם שיפוע שיותר נוח לעבוד איתו ומרגישים יותר טוב את השרירים...או לעשות באותם ימים של האימונים או יום אחרי האימון..

ג,מה עדיף לעשות,2 סטים של 20-25 חזרות על משקל שהוא טוב לי הוא פחות חזרות על משקל יותר גבוה?

ד,מה הכי טוב לעשות איתו אירובי?

ה,לפי מה שהבנתי סוג האימון שלי הוא Fbw אז רציתי לדעת אם עדיף שאני יעשה נגיד חצי שרירים באימון אחד וחצי שני באימון אחר , מה אתם חושבים זה טוב?

אממ זהו בעיקרון,מצטער אם לא הבנתם אותי אני חדש בעולם הכושר..
Jiv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-07, 16:41   #2
Flash
חבר פעיל

הסמל האישי שלFlash

הייתי מציע לך להתחיל קודם כל במאסה ואחרי זה להתחטב זה דבר ראשון. חוץ מזה גם ככה חורף זה לא שיהיה לך איפה להציג את הגוף שלך בחוץ.
א' זה בסדר שהאימון יותר משעה אבל במקרה הזה תנסה לקחת מנת חלבונים בין האימון כח לאירובי כדי לא להגיע לפירוק מיותר של שריר כשאתה עושה את האירובי.
ב' אתה יכול להעביר את התרגילים אבל בשביל מה? יש המון סוגי תרגילים לבטן שאתה יכול לעשות במכון יותר מבבית שלך, וגם חבל לפצל אותם זה סתם בזבוז זמן לדעתי- תעשה את כל התרגילים באותו יום של האימון (אלא אם הוא ממש ארוך ואז עדיף באמת לפצל).
ג' בוא נתחיל מזה שעדיף לך להוריד את המספר חזרות הגבוה הזה למקסימום של 15 חזרות שבהם אתה מרגיש שאת החזרה ה-15 מאוד קשה לך לעשות. זה לא חייב להיות 15 זה יכול להיות גם פחות מזה אבל לא לרדת מ-8
ד' אין דבר כזה הכי טוב. מכשירים אירוביים במכון זאת העדפה אישית- בין אם זה אופניים או סטפר או הליכון או אליפטי זה אתה תבחר מה הכי מתאים לך ומהנה לך.
ה' זה שוב העדפה שלך- המטרה של חצאי אימון זה לפצל אימון ארוך לשני אימונים קצרים אבל זה בא על חשבון זמני מנוחה ככה שאם האימון שלך לא מספיק עצים וחזק אין לך מה לפצל אותו כי אתה תנוח יותר מדיי ימים.
זה הכל פה בגדול עניתי לך. אני מניח שאתה לא תבין כמה דברים אז אתה יכול לשאול.
Flash מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-07, 17:07   #3
Jiv
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Flash
הייתי מציע לך להתחיל קודם כל במאסה ואחרי זה להתחטב זה דבר ראשון. חוץ מזה גם ככה חורף זה לא שיהיה לך איפה להציג את הגוף שלך בחוץ.
א' זה בסדר שהאימון יותר משעה אבל במקרה הזה תנסה לקחת מנת חלבונים בין האימון כח לאירובי כדי לא להגיע לפירוק מיותר של שריר כשאתה עושה את האירובי.
ב' אתה יכול להעביר את התרגילים אבל בשביל מה? יש המון סוגי תרגילים לבטן שאתה יכול לעשות במכון יותר מבבית שלך, וגם חבל לפצל אותם זה סתם בזבוז זמן לדעתי- תעשה את כל התרגילים באותו יום של האימון (אלא אם הוא ממש ארוך ואז עדיף באמת לפצל).
ג' בוא נתחיל מזה שעדיף לך להוריד את המספר חזרות הגבוה הזה למקסימום של 15 חזרות שבהם אתה מרגיש שאת החזרה ה-15 מאוד קשה לך לעשות. זה לא חייב להיות 15 זה יכול להיות גם פחות מזה אבל לא לרדת מ-8
ד' אין דבר כזה הכי טוב. מכשירים אירוביים במכון זאת העדפה אישית- בין אם זה אופניים או סטפר או הליכון או אליפטי זה אתה תבחר מה הכי מתאים לך ומהנה לך.
ה' זה שוב העדפה שלך- המטרה של חצאי אימון זה לפצל אימון ארוך לשני אימונים קצרים אבל זה בא על חשבון זמני מנוחה ככה שאם האימון שלך לא מספיק עצים וחזק אין לך מה לפצל אותו כי אתה תנוח יותר מדיי ימים.
זה הכל פה בגדול עניתי לך. אני מניח שאתה לא תבין כמה דברים אז אתה יכול לשאול.
קודם כל תודה רבה

אבל ממה שהבנתי עדיף קודם לעשות חיטוב ולהוריד אחוזי שומן ואח"כ להתחיל במאסה , לא?

א,אמרו לי שלא כדאי לי לקחת חלבונים כי אני רק עושה חיטוב ועוד לא מאסה וגם זה משמין,האימון יותר משעה בגלל האירובי,גם באירובי הוא לוקח מהשריר?

ב,אני רוצה לעשות בבית כי יש לי מכשיר של שיפוע שהוא ממש טוב..ומרגישים ממש טוב את השריר עובד..ובמכון יש רק מזרנים וזה לא נוח לעשות את זה רגיל כי אני שמן וזה עושה אותי קצת מגושם שאני עושה את זה וזה לא נוח..אין עוד פתרונות לתרגילי בטן?

ג,למה זה לא טוב יותר חזרות? אם אני יעשה נגיד 10-15 חזרות אז אני צריך להעלות את מספר הסטים או להשאיר 2 סטים?

ד,אוקיי אני ישאר על ההליכון..

ה,אחרי שקראתי קצת..אז הבנתי שאני יכול לחלק את האימונים שלי ל3 פעמים בשבוע שזה A B C ונגיד A זה 2-3 שרירים , B זה עוד 2-3 שרירים וC 2-3 שרירים..ואני יעשה כמה תרגילים לכל שריר לא כמו באימון שיש לי עכשיו שאני עושה תרגיל אחד לכל שריר..זה לא עדיף? ונגיד אני יעשה עוד אימון בשבוע רק אירובי..[מקווה שהבנת אותי]
Jiv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-07, 17:27   #4
Flash
חבר פעיל

הסמל האישי שלFlash

אוקיי זה קצת קשה ככה לכתוב פה תשובות.
אבל אם במקרה שלך שאמרת שאתה שמן (למרות שאני לא יודע גובה ומשקל) אז אולי באמת כדי שתוריד קצת קילוגרמים של שומן ואז תתחיל במסה. בכל אופן זה לא שייך לפעילות עצמה כי אתה עדיין יכול לעשות אירובי ולהתאמן כמו שאמרתי- אין לך צורך לעשות יותר מ-15 חזרות. עיקר הפעילות שלך עכשיו זה האירובי, אז תצמצם את האימוני כח ותגביר את האירובי. הייתי מציע לך 40 דקות אירובי לפחות 3 פעמים בשבוע וכמובן תפריט מתאים. לגבי האימוני כח הייתי מציע לך לשמור אותם על ווליום נמוך במשך חודשיים שלושה כשאתה בינתיים מוריד שומן. אחרי שתוריד תתחיל להעלות במסת שריר עם אימונים רציניים יותר של כח. כרגע אין לך שום סיבה לעשות Abc אז תמשיך עם Fbw. לגבי התרגילים לבטן- אם אתה ממש רוצה אז תעשה אותם בבית. כרגע אם המטרה שלך זה להוריד שומן תתמקד באירובי- כל השאר פחות משנה כרגע.
אחרי שהשומן פחות יפריע לך תתמד באימוני כח ותתחיל להעלות מסת שריר באופן רציני.
Flash מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-07, 17:37   #5
Jiv
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Flash
אוקיי זה קצת קשה ככה לכתוב פה תשובות.
אבל אם במקרה שלך שאמרת שאתה שמן (למרות שאני לא יודע גובה ומשקל) אז אולי באמת כדי שתוריד קצת קילוגרמים של שומן ואז תתחיל במסה. בכל אופן זה לא שייך לפעילות עצמה כי אתה עדיין יכול לעשות אירובי ולהתאמן כמו שאמרתי- אין לך צורך לעשות יותר מ-15 חזרות. עיקר הפעילות שלך עכשיו זה האירובי, אז תצמצם את האימוני כח ותגביר את האירובי. הייתי מציע לך 40 דקות אירובי לפחות 3 פעמים בשבוע וכמובן תפריט מתאים. לגבי האימוני כח הייתי מציע לך לשמור אותם על ווליום נמוך במשך חודשיים שלושה כשאתה בינתיים מוריד שומן. אחרי שתוריד תתחיל להעלות במסת שריר עם אימונים רציניים יותר של כח. כרגע אין לך שום סיבה לעשות Abc אז תמשיך עם Fbw. לגבי התרגילים לבטן- אם אתה ממש רוצה אז תעשה אותם בבית. כרגע אם המטרה שלך זה להוריד שומן תתמקד באירובי- כל השאר פחות משנה כרגע.
אחרי שהשומן פחות יפריע לך תתמד באימוני כח ותתחיל להעלות מסת שריר באופן רציני.
תראה עד שהבנתי שאימון של יותר משעה זה בעצם הורס שריר ולא בונה אותו...הייתי עושה 20 דקות אירובי לפני האימון ועוד 20 דקות אחרי האימון..ככה שזה 40 דקות 3 פעמים בשבוע ותיכננתי גם עוד פעם אחת של 40 דקות רק אירובי רצוף..מה דעתך על זה זה בסדר או לא טוב?
ולגבי ה15 חזרות..לעשות 2 סטים או יותר?
Jiv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-07, 23:34   #6
Jiv
חבר מתחיל

???
Jiv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-11-07, 09:41   #7
Jiv
חבר מתחיל

Jiv מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה