ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-08-10, 20:37   #1
RBM
Banned

ברירת מחדל אני לא יודע מה לעשות עם המשך הספורט והתזונה

טוב כפי שאולי מעט מכם יודעים אני חדש בעניין ומתאמן כבר שלושה חודשים.אני שוקל 84 ואני מטר 89 עכשיו אני רוצה להוריד עוד באחוזי שומן אבל אם אני אוריד עוד זה בטח כבר ייפגע לי בשריר.. אין לי מושג אם להתחיל עכשיו אולי בכלל מסה... עזרה !
RBM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-08-10, 23:07   #2
רותם חלימי
חבר פעיל

כמה אחוזי שומן יש לך? ותלוי מה המטרה אחי אם חיטוב או מסה
רותם חלימי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-08-10, 00:19   #3
Epidemic
חבר פעיל

הסמל האישי שלEpidemic

כללי:: /m/ Metal \m\

תלוי באחוז שומן.
אם אתה באחוז שומן גבוהה מאוד כדאי לך לעשות חיטוב כרגע, אם אתה באחוז שומן בסדר תעשה מסה.
Epidemic מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-08-10, 06:00   #4
RBM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי epidemic צפה בהודעה
תלוי באחוז שומן.
אם אתה באחוז שומן גבוהה מאוד כדאי לך לעשות חיטוב כרגע, אם אתה באחוז שומן בסדר תעשה מסה.
העניין הוא שהמורה לספורט שלי אמרה שאם אני ארד עוד זאת אומרת אשמור על הדיאטה החריפה אני ייפגע במסת שריר ולא ארד באחוזי שומן .אז היא אמרה לי לשמור על תפריט תזונה חדשה שאני והיא בנינו.מדדתי במכון את כמות אחוזי השומן ותן לי להגיד לך שהמכשיר הז מפוקפק פעם הוא הראה לי 13.7 ופעם 16.משהו אז... .
RBM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-08-10, 11:22   #5
DannyC
חבר פעיל

תביא תמונה
DannyC מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-08-10, 15:21   #6
RBM
Banned

תראה אני לא מחוטב ולא קרוב מאוד להיות מחוטב ואני רוצה להוריד עוד אחוזי שומן הבעיה היא שכבר הגעתי לשלב שעוד בערך10 קילו אני קרוב לתת משקל... .
RBM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-08-10, 19:31   #7
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

לדעתי הבעיה שלך זה חילוף חומרים, אם תתחיל משטר דיאטתי של ארוחות מסודרות(6-7 ארוחות, הרבה ירק וסיבים+ מים) ותוכנית אימונים רצינית שתבנה לך שרירים אתה תעיף את השומן בלי קשר למה שתאכל

תתחיל ללכת לשירותים פעמיים ביום, החילוף חומרים יואץ הכל יהיה בסדר... אין מה לחשוב על חיטוב עם משקל גוף פחות מתלת ספרתי כשאתה 1.90, אבל בטוח אחרים יתווכחו ויגידו אחרת... זו דעתי

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-10, 06:14   #8
RBM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
לדעתי הבעיה שלך זה חילוף חומרים, אם תתחיל משטר דיאטתי של ארוחות מסודרות(6-7 ארוחות, הרבה ירק וסיבים+ מים) ותוכנית אימונים רצינית שתבנה לך שרירים אתה תעיף את השומן בלי קשר למה שתאכל

תתחיל ללכת לשירותים פעמיים ביום, החילוף חומרים יואץ הכל יהיה בסדר... אין מה לחשוב על חיטוב עם משקל גוף פחות מתלת ספרתי כשאתה 1.90, אבל בטוח אחרים יתווכחו ויגידו אחרת... זו דעתי
אני אוכל 6-7 ארוחות ביום ויש לי חילוף חומרים די טוב אבל איכשהוא הסוף של הבטן והסוף של החזה הם שמנים.
RBM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-10, 09:48   #9
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

עם הנתונים האלה גם בלי לראות תמונה אני יכול לומר לך שאתה צריך מאסה....
אתה על אחוז גבוה יחסית בגלל חוסר שריר נקודה
תתחיל מאסה הכל יסתדר

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-10, 14:28   #10
RBM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
עם הנתונים האלה גם בלי לראות תמונה אני יכול לומר לך שאתה צריך מאסה....
אתה על אחוז גבוה יחסית בגלל חוסר שריר נקודה
תתחיל מאסה הכל יסתדר
אתה בטוח כי נראה לי שיש לי משהו כמו קילו-שני קילו שומן בבטן וזה מעצבן !!!! יש לי קצת מסת שריר זה לא שאני בלי כלום רק זה לא ברמה קיצונית...

נערך לאחרונה על ידי RBM, 12-08-10 בשעה 14:35.
RBM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-10, 14:40   #11
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rbm צפה בהודעה
אתה בטוח כי נראה לי שיש לי משהו כמו קילו-שני קילו שומן בבטן וזה מעצבן !!!! יש לי קצת מסת שריר זה לא שאני בלי כלום רק זה לא ברמה קיצונית...
שוב פעם, על הגובה שלך מתחת ל3 ספרות לא צריך חיטוב, צריך להתחזק, תתחיל לעשות תרגילים עם משקלים גבוהים ותראה את השינוי בגוף לאט לאט

אם אתה שוקל פחות מ85 ועדיין עם אחוז שומן גבוה המסת שריר שלך צריכה בוסט

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-10, 14:50   #12
RBM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
שוב פעם, על הגובה שלך מתחת ל3 ספרות לא צריך חיטוב, צריך להתחזק, תתחיל לעשות תרגילים עם משקלים גבוהים ותראה את השינוי בגוף לאט לאט

אם אתה שוקל פחות מ85 ועדיין עם אחוז שומן גבוה המסת שריר שלך צריכה בוסט
אז מה עכשיו להתחיל לטרוף ולהעלות עוד באחוזי שומן בתקווה שאיזה שריר יגדל לי? המסת שומן שלי לא נראית לי גבוהה אלא שרק הבטן שלי היא ארוכה כזאת וסוף של החזה שלי הוא קצת שמן בכל שאר הגוף אני יחסית רזה

נערך לאחרונה על ידי RBM, 12-08-10 בשעה 14:59.
RBM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-08-10, 23:24   #13
Epidemic
חבר פעיל

הסמל האישי שלEpidemic

כללי:: /m/ Metal \m\

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rbm צפה בהודעה
העניין הוא שהמורה לספורט שלי אמרה שאם אני ארד עוד זאת אומרת אשמור על הדיאטה החריפה אני ייפגע במסת שריר ולא ארד באחוזי שומן .אז היא אמרה לי לשמור על תפריט תזונה חדשה שאני והיא בנינו.מדדתי במכון את כמות אחוזי השומן ותן לי להגיד לך שהמכשיר הז מפוקפק פעם הוא הראה לי 13.7 ופעם 16.משהו אז... .
אני לא רוצה ללכלך על מורה שאני לא מכיר, אבל בדרך כלל מורים לספורט בבתי ספר לא יודעים כלום מהחיים שלהם, ואין לך מה להתייעץ איתה בקשר לבודיבילדינג, מנסיון.

המודדי אחוז שומן שיש במכונים לא מדוייקים, אבל אני מבין שיש לך אחוז שומן פחות מ 20, וזה סבבה, אין לך מה לעשות חיטוב, תן במסה.
Epidemic מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא