ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-01-13, 11:57   #1
1q2w3e
חבר מתחיל

Cool כניסה לכושר לפני גיבוש וקורס

אני משרת כגובניק הייתי לוחם, יש לי אפשרות לחזור בכול רגע לקרבי. אני מתכוון לבצע שינוי בעצמי, להפסיק לעשן, להכנס לכושר גופני ומנטלי גבוהה כדי לשוב ליחידה מיוחדת. הייתי מתאמן פעם שנה במכון כושר לא הייתי עושה ארובי,כרגע המסת שריר שלי נמוכה, ואני מתפרק אחרי קילומטר ריצה שלא נאמר מת בבראורים צבאים. אני צריך יעוץ של שילוב אימוני כוח להעלאת המסה+שיפור סבולת לב ראה+סיבולת לסחוב דברים ולא להתפרק מלהחזיק משהו כבד שעה נגיד, בקשר לתזונה אני מתכוון לרכוש שייק חלבון וקריאטין +שימוש בקפה בתור מקור לקפאין, בתזונה אני דוגל באכילה של הכול, וכמה שיותר, אני אין לי נטייה להשמנה אני גבוהה ורזה , אשמח להמלצות שלכם בדרך לשינוי שלי כדי שאוכל לתרום למדינה בתור לוחם מובחר ולא ח"פש
1q2w3e מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-13, 00:01   #2
guild11
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 1q2w3e צפה בהודעה
אני משרת כגובניק הייתי לוחם, יש לי אפשרות לחזור בכול רגע לקרבי. אני מתכוון לבצע שינוי בעצמי, להפסיק לעשן, להכנס לכושר גופני ומנטלי גבוהה כדי לשוב ליחידה מיוחדת. הייתי מתאמן פעם שנה במכון כושר לא הייתי עושה ארובי,כרגע המסת שריר שלי נמוכה, ואני מתפרק אחרי קילומטר ריצה שלא נאמר מת בבראורים צבאים. אני צריך יעוץ של שילוב אימוני כוח להעלאת המסה+שיפור סבולת לב ראה+סיבולת לסחוב דברים ולא להתפרק מלהחזיק משהו כבד שעה נגיד, בקשר לתזונה אני מתכוון לרכוש שייק חלבון וקריאטין +שימוש בקפה בתור מקור לקפאין, בתזונה אני דוגל באכילה של הכול, וכמה שיותר, אני אין לי נטייה להשמנה אני גבוהה ורזה , אשמח להמלצות שלכם בדרך לשינוי שלי כדי שאוכל לתרום למדינה בתור לוחם מובחר ולא ח"פש
אני מצטער אבל כל הפוסט נשמע לי כמו בולשיט אחד גדול... מזה אתה ג'ובניק והיית לוחם ? צבא נראה לך טיילת ? ועוד מדבר על יחידה מובחרת
אם כל הכבוד לרצון שלך לשרת את המדינה אני מציע לך שתתחיל לקרוא על סוגי כושר.
guild11 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-13, 09:31   #3
1q2w3e
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי guild11 צפה בהודעה
אני מצטער אבל כל הפוסט נשמע לי כמו בולשיט אחד גדול... מזה אתה ג'ובניק והיית לוחם ? צבא נראה לך טיילת ? ועוד מדבר על יחידה מובחרת
אם כל הכבוד לרצון שלך לשרת את המדינה אני מציע לך שתתחיל לקרוא על סוגי כושר.
מה זה משנה קיצר תן לי מדריכים לשיפור הכושר וזהו
ישן 12-01-13, 14:35   #4
Squat
חבר פעיל

תרוץ ?
Squat מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-13, 15:19   #5
1q2w3e
חבר מתחיל

כמה איך מתי ומה עם כוח וכו, תהיו רציניים
ישן 12-01-13, 16:35   #6
MrT
חבר פעיל

כנראה שלא היית הרבה זמן לוחם אם אתה מדבר על אימונים בחדר כושר ופיתוח מסת שריר. אם אתה באמת רוצה להיכנס לכושר ואני מדבר על כושר קרבי, בתור אחד ששירת כלוחם בשירות הצבאי שלו (צנחנים) אני ממליץ לך בחום להירשם ל״אחרי״ שזאת מסגרת שמכינה חבר׳ה כמוך לקראת שירות צבאי קרבי, ילמדו אותך מה זה לזחול על אבנים וקוצים, לרוץ עם אלונקות ופק״לים ששוקלים לא מעט, לרוץ בגבעות ובמקומות שהרגלים שלך שוקעות בחול ולא על הליכון עם מזגן, מוזיקה ומסך טלויזיה שיעבור לך הזמן והכי חשוב ילמדו אותך שהכוח העיקרי והכי חשוב זה הכוח המנטאלי ולא כמה מסת שריר יש או אין לך. אני בדומה אליך שהייתי לקראת גיוס התאמנתי בחדר כושר, אני יכול לומר לך שרוב החבר׳ה שלי שהתאמנו איפה שאמרתי לך, מרביתם הגיעו ליחידות מובחרות. ואם אין איזה מסגרת כזאת בקרבת הבית שלך, תתאמן בחוץ, תרוץ בחוץ, תעשה הכל בחוץ.
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-13, 18:05   #7
1q2w3e
חבר מתחיל

אני כבר שנה בצבא, אני יודע שאני צריך להתאמן אבל איך? כמובן שלא רק במכון.. עשיתי 05 ולא הייתי כזה טוב בבראורים אבל לא רוצה לעבוד רק על ריצה חזה ובטן רוצה לחזק את הגוף בכללי
ישן 12-01-13, 19:26   #8
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

ציטוט:
סיפור אמיתי אחי?
.
.
.
..
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.
לפי הדיבור שלך אחינו היקר אתה נישמע לא רציני בשיט היתה לוחם ואחרי זה הפכתה לג'ובניק?
אם זה לא מבחינה רפואית כניראה הייתה סקש ולא בא להעליב כך את זה איך שאתה רוצה אני אומר לך בתור לוחם לשעבר הסיכוי שלך לחזור להיות לוחם הוא 1% לעבור ליחידה מיוחדת? 0.1% ואני רציני לגמרי שיהיה לך בהצלחה.
ישן 12-01-13, 19:31   #9
1q2w3e
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achiliz צפה בהודעה
סיפור אמיתי אחי?
.
.
.
..
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.
לפי הדיבור שלך אחינו היקר אתה נישמע לא רציני בשיט היתה לוחם ואחרי זה הפכתה לג'ובניק?
אם זה לא מבחינה רפואית כניראה הייתה סקש ולא בא להעליב כך את זה איך שאתה רוצה אני אומר לך בתור לוחם לשעבר הסיכוי שלך לחזור להיות לוחם הוא 1% לעבור ליחידה מיוחדת? 0.1% ואני רציני לגמרי שיהיה לך בהצלחה.
אח שלי אני לא צריך אנשים כמוך שיזיינו לי תמוח פה, אתה רוצה אל תאמין אני מבקש עזרה להכנס לכושר וכול מה שמעניין אותכם פה זה אם אני משקר או חי בסרט, אתם לא רוצים לעזור לא צריך תנעלו תהודעה וזהו
ישן 12-01-13, 19:33   #10
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

ציטוט:
אח שלי אני לא צריך אנשים כמוך שיזיינו לי תמוח פה, אתה רוצה אל תאמין אני מבקש עזרה להכנס לכושר וכול מה שמעניין אותכם פה זה אם אני משקר או חי בסרט, אתם לא רוצים לעזור לא צריך תנעלו תהודעה וזהו
שאלה אחרונה מגבניק?
ישן 12-01-13, 20:01   #11
1q2w3e
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achiliz צפה בהודעה
שאלה אחרונה מגבניק?
יש מישהו רציני בפורום?
ישן 12-01-13, 22:31   #12
MrT
חבר פעיל

ציטוט:
אני כבר שנה בצבא, אני יודע שאני צריך להתאמן אבל איך? כמובן שלא רק במכון.. עשיתי 05 ולא הייתי כזה טוב בבראורים אבל לא רוצה לעבוד רק על ריצה חזה ובטן רוצה לחזק את הגוף בכללי

קח שק אחי, תמלא אותו בחול, שים על הכתפיים ותתחיל לרוץ, תעשה כפיפות בטן, מקבילים, מתח, שכיבות שמיכה (רחב ויהלום), תעשה עמידת נר ותעשה לחיצת כתפים והכי חשוב, תרוץ ותרוץ הרבה (תמצא גבעה קח את השק ותתחיל לרוץ) עזוב אותך משקולות אלו הדברים שעושים בצבא, מבטיח לך שאם תתמיד ותעשה את כל הדברים האלו אתה תתקדם כמה צעדים קדימה לעבר המטרה שלך.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים- וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-13, 10:59   #13
1q2w3e
חבר מתחיל

הציעו לי תוכנית יום ארובי יום אנארובי יום מנוחה וכך הלאה שהאנארובי זה תוכנית ab מה אתם אומרים
ישן 13-01-13, 11:48   #14
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

שמע, אני מבין למה החברה פה אומרים לך שכל הסיפור נראה מצוץ מהאצבע...
אבל , נגיד וזה נכון, אז כל הכבוד על הרצון לחזור ולתרום [למרות שאני לא מבין מה הסרט שלך אם היית כבר קרבי למה יצאת????!!]
על כל פנים, אם אתה כבר שנה בצבא, קח בחשבון ששום יחידה מיוחדת לא תקבל אותך בלי לחתום ויתור פז"ם...
ואני אומר את זה בוודאות בתור מישהו שמבין "קצת" ביחידות מיוחדות...
על כל פנים, נגיד ואתה כן אמיתי, אתה לא צריך זיוני שכל ושקי חול, אתה צריך קריעה פיזית ונפשית שתחזיר אותך למסלול, אתה צריך ימים משולבים של אירובי ואנאירובי, אתה צריך לאכול ריצות בבוקר לפני צבא- לאכול פקלים בטן ומתח אחרי צבא ולאכול ריצות עם משקל בערב 5 פעמים בשבוע, אולי אז, אחרי חצי שנה עם יכולת לרוץ 10 עם ציוד בפחות מ45 דקות , 100 פקלים 150 בטן ו25 מתח יסתכלו עלייך במיוחדות וגם זה בתנאי שתסכים לוותר על כל הפז"ם...
בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-13, 17:21   #15
1q2w3e
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
שמע, אני מבין למה החברה פה אומרים לך שכל הסיפור נראה מצוץ מהאצבע...
אבל , נגיד וזה נכון, אז כל הכבוד על הרצון לחזור ולתרום [למרות שאני לא מבין מה הסרט שלך אם היית כבר קרבי למה יצאת????!!]
על כל פנים, אם אתה כבר שנה בצבא, קח בחשבון ששום יחידה מיוחדת לא תקבל אותך בלי לחתום ויתור פז"ם...
ואני אומר את זה בוודאות בתור מישהו שמבין "קצת" ביחידות מיוחדות...
על כל פנים, נגיד ואתה כן אמיתי, אתה לא צריך זיוני שכל ושקי חול, אתה צריך קריעה פיזית ונפשית שתחזיר אותך למסלול, אתה צריך ימים משולבים של אירובי ואנאירובי, אתה צריך לאכול ריצות בבוקר לפני צבא- לאכול פקלים בטן ומתח אחרי צבא ולאכול ריצות עם משקל בערב 5 פעמים בשבוע, אולי אז, אחרי חצי שנה עם יכולת לרוץ 10 עם ציוד בפחות מ45 דקות , 100 פקלים 150 בטן ו25 מתח יסתכלו עלייך במיוחדות וגם זה בתנאי שתסכים לוותר על כל הפז"ם...
בהצלחה.
לא הבנתי אתה יכול יותר לסדר את זה? אל תזרוק לי מושגים של לאכול ריצות לפני הצבא אחרי הצבא אני לא צריך מטאפורות
ישן 13-01-13, 17:34   #16
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס
Thumbs up

ציטוט:
לא הבנתי אתה יכול יותר לסדר את זה? אל תזרוק לי מושגים של לאכול ריצות לפני הצבא אחרי הצבא אני לא צריך מטאפורות
גבר, אני מציע שתיקח נשימה...
אתה תוקף פה את כולם, שאלת שאלה, מנסים לעזור לך...
אני אומר:

ראשון שני שלישי חמישי ושישי : ריצת בוקר כל פעם תעלה מרחקים, תתחיל בקטן ותעלה ליותר.
ראשון בערב a שני בערב b שלישי ריצה עם משקל בערב [בנוסף לריצה בבוקר!]
רביעי מנוחה!
חמישי בערב a שישי בצהריים b
שבת ריצה עם משקל [רק ריצה אחת בשבת עם משקל.]

אולי אחרי שתטחן את עצמך ככה, תאכל מעולה ותתרגל לישון יחסית מעט [בערך 6-5 שעות ולפעמים פחות]

אולי אז תהיה במצב גופני לעבור גיבוש ומיון ליחידות מיוחדות [המצב שלך הוא לא מצב רגיל, אין סיבה לצבא לקחת אותך לשם- אתה צריך להוכיח שיש סיבה, ושם הפיזיות קובעת]

על כל פנים- בוודאות של 1001 אחוז, בלי וויתור על פז"ם ואני מדבר על שנה וחצי של וויתור [עוד חצי שנה מפה] אין לך הרבה סיכוי לכוון לשם...

בלי קשר אני מקווה שארגנת שקים והרים וגבהות של מוטיבציה כי זה מה שצריך בשביל זה...

בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."

נערך לאחרונה על ידי gorneo1, 13-01-13 בשעה 17:38.
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-13, 17:55   #17
1q2w3e
חבר מתחיל

Question

ציטוט:
אני אומר:

ראשון שני שלישי חמישי ושישי : ריצת בוקר כל פעם תעלה מרחקים, תתחיל בקטן ותעלה ליותר.
רביעי מנוחה!

אולי אחרי שתטחן את עצמך ככה, תאכל מעולה ותתרגל לישון יחסית מעט [בערך 6-5 שעות ולפעמים פחות]

אולי אז תהיה במצב גופני לעבור גיבוש ומיון ליחידות מיוחדות [המצב שלך הוא לא מצב רגיל, אין סיבה לצבא לקחת אותך לשם- אתה צריך להוכיח שיש סיבה, ושם הפיזיות קובעת]

על כל פנים- בוודאות של 1001 אחוז, בלי וויתור על פז"ם ואני מדבר על שנה וחצי של וויתור [עוד חצי שנה מפה] אין לך הרבה סיכוי לכוון לשם...

בלי קשר אני מקווה שארגנת שקים והרים וגבהות של מוטיבציה כי זה מה שצריך בשביל זה...

בהצלחה.
תודה רבה עם יש למישהו משהו להוסיף בקר לתכנית מוזמן, דרך הגב איזה שיטות יש לרוץ עם משקל וכמה משקל
ישן 13-01-13, 19:00   #18
Squat
חבר פעיל

תיק עם חול ספרים או כל דבר ששוקל
Squat מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-13, 19:14   #19
MrT
חבר פעיל

ציטוט:
אני אומר:

רביעי מנוחה!

בהצלחה.

כל מילה בסלע אחי, מסכים איתך לגבי רוב הדברים שאמרת לו למעט עניין הריצות. ע"פ התוכנית שלך הבחורצ'יק הזה הולך לרוץ 7 פעמים בשבוע (ראשון, שני, שלישי (בוקר וערב), חמישי, שישי ושבת), אני יוצא מתוך נקודת הנחה שהוא הולך לרוץ על אספלט ברוב ימות השבוע כי אחרי הכל הוא חייל ולא אזרח,שהוא לא הולך לדפוק ריצות של עשר-עשרים דקות (אולי רק בהתחלה) ובנוסף עד שהוא יגיע לרמת כושר ברמה של גיבוש ליחידה מובחרת תקח בערך כמה חודשים טובים, בקיצור לא ישארו לו ברכיים, שלא תבין לא נכון, מסכים איתך לגבי ריצה אינטנסבית אבל לא צריך להגזים.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-13, 19:25   #20
MrT
חבר פעיל

ציטוט:
תודה רבה עם יש למישהו משהו להוסיף בקר לתכנית מוזמן, דרך הגב איזה שיטות יש לרוץ עם משקל וכמה משקל

לגבי המשקל, תעבוד בשיטת המדרגות, תתחיל עם משקל נמוך ותעלה בהדרגה, אל תעמיס על ההתחלה שלא תפגע בעצמך. לגבי הריצה עם המשקל, אני לא יודע איזה גיבוש אתה הולך לעשות ומה נהוג אבל בגיבושים שאני עשיתי בזמנו (צנחנים ודובדבן) נתנו לנו לרוץ עם תד"ל ובתוכו שק חול, למקרה שאתה לא יודע מה זה תד"ל זה סוג של תיק ממש ממש לא נוח. רק לצורך חידוד, לא הייתי ממליץ לבנאדם מן המניין לרוץ עם משקל ובטח לא עם החרא הזה על הגב, זה לא הכי בריא לברכים וזה בלשון המעטה אבל מה לעשות שבצבא חלק גדול מהדברים שעושים הם לא בריאים...
בכל אופן שיהיה בהצלחה

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא